• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Ahoj holky, po týdnu zdravím. Konečně jsem přestěhovaní, už mám za sebou i výstup se svojí švagrovou... Ještě musíme v Jihlavě byt douklidit, předat a uzavřít jednu životní kapitolu. Doufám, že se příští rok dohrabeme na hypotéku a bude vymedováno. :slight_smile:
Jééé, holky, vy jste ještě 2 v 1? :wink:
19. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocour- ahojky, jojo tak do té školy jsme zrovna chodila :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:

já koukala na tvé fotečky taky, ale je tam jen malá, ata je úžasná :slight_smile: :wink:
no já si teda s malou těhu užívala a nevolnosti???od 9tt do 5 měsíce jsem jen blila, blila a blila, měla jsme už aji do nemocnice nastoupit, protože sme byla dehydrovana, hubla jsme a uz dr se to nelibilo, nakonec sem to zkousela, jak mi poradila dr. ale rikala jak nepriberu ani deko za 2 tydny okamzite nemocnice..takze sem snedla treba čtvrt rohlíku držela to co se to dalo pak po hodne zac dalsi ctvrt hodkua atak, pila sem brckem a jen ločky..no jako síla....ale teda já byla štastna ze jsme otehotnela takže sem to braal že to k těhu patří, a porod??komplikace pláč...jak já tak manžel, nakonec akutní zákrok a to císař....ale musím říct že toto mi teda neříká druhý díte ani náhodou :grinning:

jsme těhotna je mi zle, ale je to lepsi nez v prvnim teh a to o 100%, ale urcite mit druhe mimi je pro me dulezitejsi nez co jsme prozila..
ja bych to schnula tak, ze me se to těhu s markétkou líbilo:slight_smile: a prod, je to zázrak, líbil s emi taky aji když byli komplikace...jsem mocinky štastna ze mam doma dcerku ktera je zdrava :slight_smile: a já ji miluji, a kdybych si mela to same prozit aji u druhyho jdu do toho....mimí touha je silnejsi ...

tak ais tak muj nazor .-) :wink: :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mono já teda komplikace nic moc porody paráda ale moc se mi líbí tvůj názor já bych do toho šla klidně znova ale mě zas vadí ta výchova a spory a to že je to strašně náročný a komplikovaný a hlavně mám strašnej strach abych něco nedělala špatně ale zrození to je zázrak nad zázraky

hano tak snad bude líp moc vám přeju aby jste brzo bydleli ve svém
19. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi- ty máš jak kloučka tak holčičku :slight_smile: :wink: to je paráda, páreček:slight_smile: taky tak vnitřně toužím po párečku, ale určitě by mi nevadili dvě holčičky :slight_smile: :wink: jojo je to zázrak, nádherný :slight_smile:když to člověk čte potraty snažení anic .-( :frowning2: no hrůza :frowning2: naše sousedka se snaží už 10 let umělý nic prostě nic....je neštastna :frowning2: :frowning2: :pensive:

určitě když nad tím takto přemýšlíš, neuděláš nic špatně, a když??nikdo nejsme dokonalý a vše se dá napravit :slight_smile: myslíš jako že ta výchova není vůbec žádný med???určitě stím souhlasím, hlavně v dnešní době :frowning2: dost náročný, bych aji řekla že 2 děti je přepich v dnešní době....
19. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo dvě děti to je nářes a ještě ke všemu je ted manža docela často pryč je pravda že peníze potřebujeme a můžu být ráda že práci má ale ted jak jsme se stěhovali tak jsem ještě ke všemu lítala po úřadech už bydlíme třetí měsíc a ještě to ani asi nemám všechno ke všemu ten blbej sníh na chodnících :frowning2: kdyby napadl jen na horách tak by jsme byli všichni spokojený kdo by chtěl dojel by si zalyžovat atady ve městě by byl klid myslím že příští rok si tu užiju víc protože už nebudu jezdit s kočárem ale to už určitě tolik sněhu nenapadne :wink:

já mám taky spolužačku vdávala se asi ve 20 ted jí je 35 taky se pořád snažili i na umělím několikrát byli ona když slyšela o tom že se někomu narodilo tak omdlívala taky se divím že to všechno vydrželi a když už to doopravdy vzdali a začali předělávat barák tak otěhotněla sama ani neví jak ted už má roční holčičku a je nejštastnější :slight_smile: teda až po mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabinice- a až po mě taky :grinning: :grinning: :grinning: teda krásný, ale je to určitě taky hodně o psychice, tyto sousedi se pořád snaží, a ona je čímdál víc ztoho na nervy, slyšela sme už aji něco o rozvodu..ale to nevim presne pac je to přes někoho já to osobně neslyšela, takže těžko říct, jeis ten někdo nekecá :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

a kam jste se stěhovali???jste kupovali byt???nebo baráček??jojo to máš pravdu mě by stačil sníh 24.12 a jinak ne..já nelyžuju, nebruslím nic..takže já bych ani na ty hory nejela :grinning: :grinning: a nechybělo by mi to. :grinning: :grinning: to jo, v tomhle ani nemůžeš chvátat, protože ti to prokluzuje vid??děsný....
je a manža teda pracuje asi mimo Jihlavu viď??:frowning2: ale věřím manža je teda v jihlavě pracuje ale je tam pořád :frowning2: a jsme za to ráda, protože nevím co by jsme dělali kdyby tu práci neměl.... :sunglasses: :sunglasses:

no hlasili to že prý ted budou zimy velké :grinning: :grinning: tak asi příští rok už rosničky zabodovali a předpověděli nám že bude opět moc moc sněhu :grinning: :grinning: :grinning: já s evždycky těmhle dlouhodobím předpovědím směju víš :grinning: :grinning: :grinning: protože v létě jim to vyjde tak na 50% z dneška na zítřak, aoni předpovídají na ro dopředu hihi :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
stěhovali jsme se do Adola koupili jsme si byt a zatím nám to stačí teda malej baráček by taky šel ale nic takovýho se nám nenaskytlo a vzhledem k tomu že jsme před tím byli přímo na náměstí je to tady super příroda hned před barákem

jo jo dlouhodobý předpovědi jsou fakt super nikdy jim to nevyjde ono jim to ani nevychází na druhej den nejlepší je koukat na každej program a zjistíš že ti vlastně vyjmenujou uplně všechno a prostě něco vyjde a něco ne ale ty stejně musíš vytáhnout rypák z okna aby jsi věděla :grinning: :grinning: :wink:

a s horama jsme na tom stejně já bych tam určitě taky nejela :grinning: :sweat_smile: a s kočárkem mi to ani tak neprokluzuje jak spíš to že některý cesty nejsou vůbec prohrnutý a jsou jen pro pěší tak že dost úzký a tam se teda nedá jet a to je skoro všude třeba u zimáku nebo k jakubovy
19. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi- je adol??otom jsme s manžou přemýšleli..ty nové byty jak se tam stavěli, moc se nám líbili..naonec jsme tady kde jsme teda no... :confounded: ale snad bude líp :slight_smile: :wink: už se na to těším :grinning: :grinning: :grinning:

jojo to jo, počasí, já se na něj ani nekoukám nemá to cenu musím stejně vystrčit rypák ven jak píšeš :grinning: :grinning: to bylo fakt pěkně napsaný hihi :grinning: :grinning:
a s těma cestama máš pravdu většinou je jen cestička pro pěší, a kočárky???no nevím...jako mě to překvapuje, myslela jsme že s emusí prohrnovat.....

hihi to já radši léto, ježiši já už se těším apson na jaro...no ale věřím že zima bude ještě trvat.....děs...
19. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo já taky radši léto předloni jsme byli v Egyp´tě a příští rok plánujem tunis tak doufám že to vyjde

JÁ CHCI TEPLO :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

v adole jsme ale ve starým bytě ty nový jsou docela malý tenhle má 80 m a to nám zatím bohatě stačí :slight_smile: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi- ahojky a všem holkám krásný ranko :slight_smile: :wink:

včera jsme nějak odkráčela do postele, začali se mi tak zavírta oči hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jééééééé egypt je můj sen hihi :grinning: :grinning: tiše závidím teda.......nemáš nějaký fotečky, jéééééééé a je to tam krásné vid??teda , tak třeba to vyjde jak budou větší děti :slight_smile: :slight_smile: :wink:

tunis bych si taky nechala líbit :slight_smile: :wink:

jojo nono mi to taky však kvůli tomu menšímu prostoru nebzali.....nakonec jsme byli v polný, ....ted jsme v Hrbově... :wink:
20. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se mi povedla trocu klidnější noc po hoodně dlouhý době - Krýša spinkal až dopůl druhý, to dostal mlíko a pak zase usnul. Jenže budíček byl už v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já nevím po kom je to naše dítě takový nespavý, to muselo jít přes generaci nebo co.

Gábi,my příští rok taky plánujeme moře, akorát manža je děsnej posera a bojí se do letadla. Zkoušela jsem ho na egypt ukecat, ale je tak ochotnej jet autem nebo busem, tak to bude Chorvatsko nebo Itálie, no aspoň něco no. I když uvidíme, příští rok je daleko, tak jeslti ho třeba ještě neukecám nebo jakna tom budeme

Hani, snad se ty vztahy trochu uklidní na přijatelnou úroveň a hlavně se vám brzy podaří našetřit a začít se stavbou :wink:
20. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeruska, je tak to máte krušné spaní co??? :frowning2: :unamused: ale ono se to srovná :slight_smile: počkej v 15 ti- hihi do 3 hodin odpoledne jen to fikne to bude spáč hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jé já sem taky posera , letadlo jen vidim a mám husinu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

hani taky přeji aby se ti vše uklidnilo..asi ted nemáš dobre obdobi :frowning2:ale držím pěstičky :slight_smile:
20. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré odpoledne. Tak já furt celá. Ale koukala jsem, že dnes končí Vodnář a začínají zítra Ryby, tak to už budu moct v klidu rodit :grinning: Jak jsem si totiž četla charakteristiku těchto dvou znamení, tak bych radši malou rybku než vodnáře - teda jestli si to dobře pamatuji :sunglasses:
Hani, to zvládneš, ale budeš muset zatnout zuby, no? A jak to tam vlastně že máte? Vy bydlíte se švagrovou v jednom baráku? Nebo i s tchýňovýma? Asi jsi mi to říkala, ale já mám těhotenskou debilitu, takže prostě nevím nic :angry:
Řeknu vám, že jsem teda ráda jen za ty svoje lehké stavy nevolnosti a malátnosti, ptž kdybych blila jak Koc až do konce těhu, tak to vám říkám na rovinu, Žofi by byla jedináček! I když teď taky chlapovi furt tvrdím, že tímdle dítětem to končí, ptž furt mluví o tom třetím klukovi, ale třeba jednou vyměknu a ještě to třetí zkusíme... momentálně děsná představa. Ale když si přesně vzpomenu na lidi, co se o dítě snaží roky a nejde jim to a nám se první povedla během dvou měsíců a druhá hned napoprvé, tak si říkám, že co by za to chudáci dali, kdyby jim to takhle šlo jak nám!
Wjeru a co mu dáváš na noc - sunar nebo kaše? Já dávala malé kaše a spinkala pak docela pěkně. Ale jde o to, jestli by mu to stačilo, viď?
20. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, já právě dávám kaši. No on se budí normálně takjendou v noci a to dostane mlíko, ptala jsem se doktorky, jestli ho třeba máme už nějak odnaučovat a ona říkla, že ještě ne. Že ta jedna dávka v noci je OK a až začne běhat, tak bude pěkně spinkat celou noc, protože bude víc unavenej. Akorát teď ho trápí ty zoubky, už týden, dásničky má nateklý a prořížlý, ale zoubky pořád nevidím :unamused: No na dnešek to celkem šlo, raději budu vstávat v pět a spát v tahu než jako noc před tím, když jsme byli oba vzhůru do půl druhý a budíček v šest.

Leny, Ty asi fakt čekáš na toho 22 :grinning:

Dneska možná půjdeme s manžou na "rande" do kina. Volala kamarádka, že by přišla pohlídat, tak snad to vyjde.
20. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, máš pěkný názor, já kdybych chtěla druhé, tak bych to taky přetrpěla, ikdyž bych musela ležet určitě v nemocnici, ale já nemám potřebu mít dvě děti. Mám staršího manžela, takže Elinka je tak akorát, že si jí tatínek ještě užije.
Jinak v Ádole jsem taky bydlela, zrekonstruovali jsme tam s bývalým přítelem byt v těch starých cihlácích, on tam bydlí pořád, já jsem se přestěhovala. Bydlela jsem přes půl roku u kamarádky v Jihlavě a teď jsem v Třebíči. Je pravda, že je v Ádole krásná příroda, to městu chybí.
Wjeru, taky jsme s manželem chtěli mrknout do kina, akorát tam nic moc nedávají. Eliška je přes noc v Jihlavě u mojí mamky, zítra nám jí přivezou, už je mi smutno.
20. únor 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, teď si o tom zrovna píšu s maminou, že to vidíme obě na to pondělí. Dneska z toho asi zas nic nebude, cítím se dobře, jako bych ani snad nebyla těhotná a v Po jdu na kontrolu, tak si myslím, že to urychlej a bude :sunglasses:
20. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak jste tu probírali Egypt tak mi dam byli na svatební cestě. pěkně v lednu 3 týdny poznávačka. každý den jinde, plavba po Nilu, přesuny busem i vlakem. hrozně moc jsme toho viděli a bylo to skvělý. ale na pobytovku bych tam teda nejela. je to krásná země na památky a dýchá z ní něco zvláštního, ale jinak je to hnus. ani moře mě nenadchlo. byli jsme jak u rudého v Hughadě tak v Alexandrii u Střezemního a to je pro mě hezčí. ale třeba naši se tam jezdí každý rok válet a moc si to užívají. v květnu zase jedou. vždycky dají jeden výlet na něco kde ještě nebyli a jsou spokojený. a určo pro malé děti nebrat kvůi té jejich vodě ze které se každý po... ale to je jen můj osobní názor.

jinak dneska manžel paří a tak jsme sami. už i moje rýma ustoupila a tak to je dobrý. malá je už taky zdravá. chrčelo jí na průduškách a táta mi sehnal sádlo z jezevce a tak jsem jí mazala a je to pryč. ale nevím jeslti díky sádlu:slight_smile:
mě jinak manža pořád přemlouvá na tři děti:slight_smile:
20. únor 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny- jojo rybička, taky jsem ryba :grinning: :grinning: a moje malá je střelec, po dědečkovi :slight_smile: :wink:

takže pořád nic????jé já jsem zvědavá,, jo maminka myslíš tady z koníka ??5 dětí :slight_smile: :slight_smile: :wink:

wjeru- malá má někdy kaši a někdy mlíko, ale teda s tou unavou nevim hihi :grinning: :grinning: malá mě teda přijde čím víc lítá tím víc nabírá energie :grinning: :grinning: :grinning: ale ono se to spaní spraví, :slight_smile:akord kdyz ted mate zoubky ktery vam rostou :slight_smile: :wink:
jůůůůůůůůůů chci taky na rande...co dávají??? :slight_smile: :wink: tak si rande užijte

kocour, je takže ty bydlíš v třebíči????

bepo, no takže si udšlá doma taky dámskou jízdu ne??? :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: takže taky jsi měla chřipku???už chci jaro, ty chřipky josu už protivný že???tak ještě dvě a hotovo :slight_smile: :wink: a tzy chceš 3 děti???

já vám holky ani nevím,:slight_smile: dvě??3???ale asi 2 manžel chce dvě 3 už ne :slight_smile:
20. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje malá je taky střelec :slight_smile:. Leni, přeji Ti, aby jsi to měla brzy za sebou, říká se, že druhé mimčo se rodí mnohem rychleji.
Moni, jo jo odstěhovala jsem se do Třebíče před dvěma roky, ale do Jihlavy často jezdím, mám tam rodiče a spousty známých a přátel.
20. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocour počkej vy jste se narodili teda taky v prosinci?? :grinning: :grinning: mi jsme 20.12.2007 takový vánoční dáreček :grinning: :grinning: jo tak to jo, no mi do jih jezdíme nakupovat a máme tam sestru a babičku:slight_smile:a doktorky nějaké :slight_smile:
20. únor 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám někdy pocit že na zbláznění jedno dítko stačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak to mám tak, že když druhé bude holka tak končímea když kluk tak bych klidně ještě holčičku brala:slight_smile: ale zatím máme jedno a třeba se ani druhé nemusí podařit tak raději nic neplánuju

jinak do Orcy s náma chodí holčina co má dvě děti. první rodila 2 hodiny, druhé hodinu a říká že kdyby se rozhodli pro třetí tak by to určo bylo doma, že by to nestihli:slight_smile: no tak jeslti se to zkracuje na polovinu tak by mě u druhého čekalo krásných 6 hodin..... :unamused:
20. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
beponka :slight_smile:

jojo tak sarinka je jeste mala, ja teda prvne chtela pracovat, ale nejak jak maly tahlo na 2 roky, nejak jsme s manzou mluvili amluvi az jsme se z toho zacali snazit :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
takže ty by jsi 2 holčičiky ráda???

teda tak to měla dobrý,......2 hodky a1 hodku, to by asi opravdu rodila doma :grinning: :grinning: :grinning: ale to mela teda zlaty porody co rikate holky :slight_smile: :wink:

no já ch teda nevim jak dlouho rodila prave....já po 5 hodinách kontrakcí sem omdlela, a sup na sál a cisar..takze druhy porod???jaky bude :grinning: :grinning: necha se prekvapit :grinning: kdyz budu rodit normálne budu jak prvorodička :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my byli na avataru na tý 3d projekci. Akorát jsem neviděla konec, hrozně se mi chtělo na WC, asi půl hodky jsem řešila, jestli to ještě vydržím nebo už ne a když se děj pořád natahoval, tak jsem se rozhodla, že už to nevydržím :unamused: Manža mi sice radil, ať na to nemyslím, ale já už nevěděla jak si sednout. Tak jsme se pak courla po obchodech, koupila si zmrzku a za chvíli přišel i manža, tak mi toho zas tak neuteklo :wink:

Bep, tak to by mě čekaly jen 4 hodinky, já měla na prvorodičku docela rychlej porod a to mi ze začátku odtekla voda a neměla jsem kontrakce, ty přišly až tak po hodině a půl, ale hned s odstupem asi 5 minut, to jsme měla takhle asi tři hodinky.

Já budu ráda aspoň za jednu holčičku, akorát pak musím ukecat manžu na svoje vysněný jméno, ale jemu se moc nelíbí. Kluka máme jasnýho
20. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru, jé tak to docela dobrý že??a co jak moc te nastrihli nebo bez nastrihu???
je ajaky jmeno prozrad nam ho tady :slight_smile: :wink:
20. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem vás dočetla...

Wjeru a nezkusila si malýmu dát třeba panadol nebo nurifen na noc na ty zuby ?
Já jsem teda malýmu mlíko v noci odbourala a spí teď celou noc...ale on je každej cvrček jinej.

Leni já jsem taky ryba :sunglasses:

Já už teda třetí dítko nee, jako kdyby byla nehoda tak si ho necháme, ale snažit už se nebudem...
Já sice nezvracím, ale na tře děti se prostěnecítím. Jsem bledej hubeňour a mám co dělat teď :frowning2:
Zuby už jsou ok, jen ten krk pořád zlobí :angry:

Těhulky držím palce u porodu :wink:

Hani snad to bude ok.
Bep- tak si užij volný večer :sunglasses:
20. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, koukala jsme na fotky a malej je krásnej :slight_smile: :wink: a ty jsi byla teda krásná nevěsta moc vám to slušelo :slight_smile: :wink: a jak jde těhotenství??

holky vy jste někdo byl na NT-screening???
20. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my jsme ve stejným baráku právě se švagrovou a bráchou. Je to rodinný domek s dvěma byty. Jenže ona si tu hraje na paní a přitom jí tu nepatří - jak o ní poznamela půlka naší rodiny - ani tříska z hajz.... prkýnka. Když si někam něco dám, ona mi to vyndá pryč a tak... Jako kdyby měla patent na rozum. Buď se pozabíjíme navzájem nebo fakt nevím... :sweat_smile:

Gabi, věřím, že se vám v Adole líbí, taky to byl svého času můj sen. Teď jsem koukala, že se tam prodávají taky za pěkný peníze byty, ale manžela prostě do bytu už nedostanu.

My bychom rádi klidně i děti čtyři, ale uvidíme, jaká bude finanční situace. Přeci jenom je to o něčem jiným, když někdo zdědí dům a nebo vymázne měsíčně patnáct tisíc jen za hypotéku. Říká se, že se to vždycky dá nějak zvládnout, ale tohohle bych se chtěla opravdu ušetřit.
20. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko, teda to je mi lito :pensive: :frowning2: to musí být muka tam že??? :frowning2: to bych jí asi nevím co, něčím praštila, mazec teda..ale teda mám stejný sen jako ty, mít sovej....bydlíme s tchánem a tchýni :frowning2: a není to vůbec lehké......no mazec.....ale naše blbost snad se to nějak uklidní anebo musíme apson 2 roky počkat aby nam dali hypoteku a jit pryc...jinak by to neslo proste..........hanuli, drzim pesticky, a co heldate tedy nejaky baracek???
jo kéž bych byla z té stastne rodiny a dedila :grinning: :grinning: tomu se jen smeju, co si s manzou nevydreme to nemame...ale taky to ma neco do sebe... :slight_smile: :wink: ale mam privydelky, tak apson malou oblecu a koupim ji co chci a co potrebuje :slight_smile: :slight_smile: :wink:
20. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mono ono se to potom komplikovalo a to tak, že nakonec šel Krýša kleštěma :frowning2: Mě totiž na křesle ty kontrakce najednou hodně zeslábly a než zabral oxytocin, tak malej musel být venku, takže nástřih byl.

Jména kluk: Vojta, Šimon Jáchym, záleži kdy by se nám povedl, manža prostě za žádnou cenu nechce, aby měl nějak narozeniny a svátek u sebe. Holka, tam je to složitější. Manžova verze je Tereza, Kateřina, Natálka, Lenka, moje je Vanda, Nora Irma :grinning: :grinning: :grinning: Takže máme celkem problém. :unamused:

Zuzi Panadol je naprdky, možná byx mu zabral ten Nurofen, zítra ho budeme kupovat. Celkem pomáhal calgel, že se zklidnil, když on si nechce nechat do pusy hrábnout, tak je to docela boj. Já doufám, že tu nejkrizovější noc máme za sebou a zas se to na nějaký čas uklidní

Hani to já znám, hypotéka je dost významnej zásah do rozpočtu a ještě, když Ti konči fixace a skokově Ti splátka naroste. Švagrovku budeš asi muset nějak přetrpět, ale máš to těžký.
20. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru já malý na zuby dávám mastičku, nelíbí se jí to, ale máčknu jí pusu a mažu a pomáhá to. nám se dnes vyklubala další stolička a tam máme už 12 zubů a vypadá to že půjdou i trojky. ach jo. ale už jenom 8 zůbů a bude to:slight_smile: ale Nurofen každopádně taky doporučuju. Panadol je fakt na prd....
Wjeru jinak si větší promiň ten výraz chcanda než já:slight_smile: hi hi já se posledních 30 minut na Avataru taky kroutila, ale dokroutila sem to do konce:slight_smile:
20. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek