• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Princezničko, Poustka je fajn. Je mladý a sympatický. Jeho manželka teď čekala druhý mimčo. Nevím, jestli už je malý na světě nebo ještě v bříšku, ale každopádně má tenhle doktor k těhulkám dobrý přístup. :wink: A jeho sestřička je báječná. Je jen o rok starší než já. Ale je hrozně hodná. Nesrovnatelná s tou od Majera. :dizzy_face:
7. únor 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, fakt se přimlouvám za Poustu. Je fakt dobrej. Jo a s tím Šustrem máte pravdu.Já ho bohužel u porodu "chytla" a málem to dopadlo špatně.Vůbec mu nevadilo, že malýmu klesly ozvy...Nakonec PA zavolaly Fikera a ten ho zjezdil a naštěstí všechno dopadlo relativně dobře. Šustr fak nééééééé :angry:
7. únor 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cumačku, to já měla teda štěstí, že mě jenom zašíval. I když měl hlášky, že maminka má strach a není uvolněná. Kdo by u šití byl asi uvolněný, co? :angry: Porod jinak vedla akorát PA. Ta byla super. :slight_smile:
7. únor 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já si ho "užila".Malej skončil v inkubátoru, na kapačkách...Ale je pravda, že jen on za to nemohl. Byla v tom i PA, ale naštěstí se večer směny PA vystřídali.JInak nevím nevím.
Kecy měl hrozný a nejvíc mě deptalo, jak si myslel, že on je ten nejchytřejší. S šitím mě taky dostal, chtěl mě šít bez umrtvení. :confused: Já myslela, že mu nakopu zadek
7. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně střikl nějaký umrtvovací sprej. Ale stejně to moc nepomohlo. Hlavně jsem byla potrhaná vevnitř a tam žádný umrtvení nedělali.
7. únor 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mu řekla, že dokud mi něco nedá, ať na mě nešahá.A nakonec jsem to ani necítila - naštěstí. Fakt mi jako doktor i jako člověk ani trochu nesedl, příště až půjdu rodit, tak se zeptám, jestli tam je a jestli jo, tak snad uteču.
7. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cumacku, já se pro jistotu chystám rodit v HB. :grinning: Na jihl. porodnici jako takovou mám dobrý vzpomínky, ale na šestinedělí jsem zanevřela. Takže příště jedem s manželem do Brodu. Jsem zvědavá, jaký to tam bude.
7. únor 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, po tom co jsem si přečetla by asi k Šustrovi šla málokterá. Ještě že existuje takováhle diskuse. tyto informace by jsem asi těžko scháněla. Ještě tu nikoho neznám a manžel mi v tomhle odvětví těžko poradí.
7. únor 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Princeznicko, já kdybbych neměla osobní zkušenost, tak bych taky nevěděla. Ale myslím, že poustka je jeden z nejlepších v Jihlavě. Potom je skvělej Peschout, ale ten už nebere. :unamused:
7. únor 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cumacku, ráda tě vidím a dodatečně gratuluju ke Kubíkovi, dlouho jsem tě na MK neviděla :wink:
7. únor 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a je v Jihlavě nějaký rozumný dětský doktor? Přistěhovali jsem se sem před pár měsíci a jezdit s mimčem do Telče, kde to znám, se mi moc nechce.
7. únor 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky se přidávám, Poustka je fakt dobrej, takovej pohodář. Nikdy jsem si neuměla představit, že bych chodila na gyndu k chlapovi, ale tady jsem si tak zvykla. Prostě doporučuji. Jo jinak, mám ten pocit, že manželka pana doktora je ještě také pořád 2 v 1, protože mi tuhle na kontrole říkal, že má manželka termín tak nějak jak já a já mám první 18.3.
Jinak půjdu do Jihlavy, beru to tak, že na nějakej ten kyselej ksicht narazím všude. Ale na toho Šustra jsem toho taky moc skvělýho neslyšela.
Poustka ten na porodnici nedělá, že?
7. únor 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kacaronule, myslím, že nedělá, asi by tam s nima podle mě musel mít nějakou smlouvu..
Hanulik, my s malou chodíme k dr. Fuňkový, sídlí na Domě zdraví, chodila jsem k ní už i já s bráchou, teď tam má dokonce nějakou praktikantku, tak se šušká, že by to po ní měla převzít, ale nevím. Chodí k ní i kámošky a jsme všechny spokojené.
Jinak jsem slyšela chválu i na dr. Lerchovou, ta je prý mladá.
7. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulíku, doporučuju Svítilovou na Bedřichově. Je bezva. Příjemná a dá se s ní v pohodě mluvit. :slight_smile:
8. únor 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co já vím, tak na porodnici dělala Poustkova sesřička. Poustka asi ne. Sestřička má o šestinedělí asi taky svoje mínění podle reakce na moji zkušenost. :grinning:
8. únor 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
O šestinedělí si myslí každý svoje - tedy každý, kdo tam měl "čest" ležet :angry:
12. únor 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny! Tak my dneska máme přesně 8 měsíců. Než se nadějem, budem slavit 1. narozeniny. :fearful:
Leni, jak se má Sophinka? My už stojíme. Už nás to nebaví ani na bříšku. Furt bychom jenom stáli. :grinning: :grinning: :grinning: Za chvíli budem muset snad kupovat první botičky. :confounded:
12. únor 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero a už se Kačka sama posadí? My zatím jen lezeme, no... spíš se plazí, couvá a rotuje dokola a furt pod sebe strká kolínka, ale lézt jí zatím nejde a si myslím, že je to taky tím, že máme plovoučku, že na koberci už by asi i lezla. A ještě zatím nepřišla na to, jak se sama posadit, ale vždycky si to vyřve :angry: Na nožky jí moc nedávám, už takhle má dost záhul na páteř s tím sezením. Ale myslím, že Kačka je na osm měsíců dost čiperná, to se už musíš pěkně ohánět, co? :slight_smile:
12. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Kačenka leze pěkně tak od pátku. Předtím to se spíš plazila. Máme koberec a tak jí to nepodkluzuje. Sama se zatím neposadí, maximálně ze stoje se sesune na kolínko nebo na zadek. Jinak sedí, jen když jí posadím já. Na nožky se začla stavět sama. Poprvý se vytáhla o šprušle postýlky. Ale má dost silný zádíčka (už od tří měsíců byla pořád na bříšku, tak si posílila dost páteř), takže jí stání takový problém nečiní. No, už jí nemůžem nechat samotnou. Maximálně ji strčíme do postýlky, když potřebujem někam odběhnout. Rošt od postýlky jsme už museli dát úplně dolů.
13. únor 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju za radu. Snad vybereme správně.
13. únor 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, tak my se druhý den plazíme už dopředu, všechno tahá rukama a odstrkuje se nohama, až přijde na kolínka, povalí jak blázen. Zádíčka má, myslím, taky dost zpevněný, odmalinka pořád pásla koníky, málokdy zůstala ležet na zádech bez řevu. Ale na nožky jí ještě teda nestavím, nechám jí až bude chtít sama. Se jen trochu bojím, že to pak půjde všechno děsně rychle :slight_smile:
14. únor 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to si piš. Kačka se taky vytáhla jednou v postýlce na nožky a od tý doby už jenom stojí a mám pocit, že už by ráda capkala. :confused: A nemá cenu malou stavět na nožky, když se sama ještě nevytáhne o nábytek. :wink: Čím dýl leze, tím líp. Já jsem taky doufala, že ta naše cácorka bude lízt dýl, ale nějak si umanula, že už bude stát. :grinning:
14. únor 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Třeba švagrová má o dva týdny starší a na nožky už jí staví a to je přitom na ní dooost opatrná, tak mě to překvapilo. My jak už lezem dopředu, tak je to děsný, dopoledne objevila zásuvky, tak musíme koupit ty záslepky, lezla psovi do pelechu, ten samozřejmě vrčí :slight_smile:
14. únor 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bodejď by nevrčel, když se mu někdo somruje do postýlky. :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem dneska byla u Poustky a dobrý, sympoš, lepší jak hektickej Majer. Bral mi nějaký stěry, tak si za tři týdny budu volat a ordinace moderní, dobrý, jsem spokojená :slight_smile:
Vero, jak jste na tom, už sedíte? Já jsem si byla v Ne zacvičit a během té 1,5h, co jsem byla pryč, tak si malá začla sama sedat a valí jak drak :grinning:
20. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, bezva, že jsi u Poustky taky spokojená. Já bych už neměnila. :slight_smile: Kačka si sami sedne maximálně ze stoje. Moc ji sezení nebaví. Když jí posadím, tak se za chviličku převalí na bříško a začne se zas sápat po něčem do stoje. Sophinka je šikula. :wink:
21. únor 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my máme od rána horečky a kňourá a kňourá a nevím, co s ní je! Ráno jsme vstaly a byla horká jak blázen, položila jsem jí na zem na podložku a hned se mi pozvracela, tak jsem jí měřila a měla 38,1, do hodiny 38,6, tak jsem jí loupla čípek, pak usnula v náručí, ale jakmile jsem jí položila do postýlky, tak řev, takže jsem jí jen nosila! Pak usnula na dvě hodinky ve velké posteli, jak se probudila, hajcovala ještě víc, měla 38,9, dr. řekla, že dobrý, nikam nemusím, mám to jen srážet. No tak během odpo se to docela ustálilo, se jí ulevilo, si i hrála, ale večer zase protivná, tak nevím, asi budeme mít veselou noc :frowning2:
Dala jsem jí Ibalgin sirup a zábal na chodidla a dlaně (octový) a čekám, tak uvidím.
Nejhorší je, že si ty drobečci neumějí říct, co je trápí :frowning2:
Vero a co vám na to stání řekla dr.? Divila se? Chválila, že je malá šikulka, viď? :wink:
21. únor 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to mě mrzí, že malá stonala. Už jste se z toho dostali? Nemáte to od zoubků? :confused: Nám doktorka na stání nic neřekla. Jen se zeptala, jestli už stojí a sedí. Nijak to nekomentovala, ani se nedivila, ani nechválila. Prostě to vzala jako samozřejmost. Asi nejsme žádná výjimka, že stojíme. :grinning:
26. únor 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme nakonec jeli v Ne na pohotovost, ptž co kakání a prdění, to děsnej pláč, táhlo se to od Čt, to mi přišlo už dlouho, nehledě na to, že jsem v Ne lehla i já. Vzali nám výtěr, včera jsem si volala na výsledky a jsou to rotaviry. Takže jdeme zítra k dětské na kontrolu, ale myslím, že to nejhorší jsme měly v ten Čt s horečkama, od Pá už horečky neměla, jen to bříško jí bolelo a od včera už zase řádí jak drak :grinning:
Dneska jsme zase měly docela neklidnou noc, furt se převalovala z jednoho boku na druhý, pořád vraženou ruku v puse, takže nám k tomu asi jdou vážně ty horní zuby nebo nevím. I my jsme ale spali špatně, každou chvíli jsme byli vzhůru, asi divný tlak :unamused:

Jo a na té pohotovosti nám primář řekl, že můžeme chodit ven, včera mi dětská řekla, že máme zůstat včera doma a dneska na chvíli vyrazit. To mi přišlo dost uhozený, tak jsme vyrazily, kord když bylo tak krásně!

Vero a ke komu že chodíte? Asi už jsi to tady psala, ale zapomněla jsem to... Ty jo to budeš mít doma mazec až ti malá začne běhat :grinning:
27. únor 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, chodíme ke Svítilový. Ještěže už to nejhorší máte za sebou. :wink: My jsme dneska taky spali blbě. Možná zoubky. Včera se nám začal prořezávat jeden spodní zoubek - teprve první.
Leni, to by byl skoro hřích zůstat v tak krásným počasí doma. :wink:
27. únor 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek