• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
wjeru, tak to teda máte hodně odlišný jména pro holčičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže až to přijde jsme zvědavá jakýpak jméno vyhraje :grinning: :grinning: :grinning:

jé to je mi teda moc líto že malý kryštůfek šel kleštěma, ale hlavně že vše je O.K. :wink: :slight_smile: a kde jste byli v Jihlavě???
wjeru máte hypoteku,,,:frowning2: ja se jí bojím brrrrrrr mě úplně mrazí když slyším to slovo.. :sunglasses: :angry: :unamused: :cry: :astonished: :confounded: :pensive: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth: takže právě se snažíme tady, ale když to nepůjde tak za 2 ročky ta hyp...taky bude muset nastat, pač boháči nejsme :grinning: :grinning: a štěstí aby jsme vyhráli už vůbec ne :grinning: :grinning: toto se nám zdárně vyhýbá :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Bych vám přála slyšet naši hádku. Máma říkala, že nás bylo slyšet až na ulici. Příští jí vpálím, že na mě nebude ječet ve vlastním baráku. Sice mi tu patří asi 10 cm z každý zdi, ale pořád je to víc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moni, budeme snad stavět. Pozemek máme - mezi Měřínem a Velkým Meziříčim. Ale s mateřskou nám hypo nedají a hlavně manžel má dost nízký základ (je řidič), takže o to vyšší výplatu budu muset mít já. K tomu mi manža posledních pár týdnů podsouvá myšlenku dalšího mimča, ale rozhodnutí je samozřejmě na mě. :grinning:
Bep, zoubky jedny ošklivý, bolí když rostou, když se kazí a když se trhají. :sweat_smile: Hlavně ať to brzy překonáte.
Moni, mě tak napadlo, já budu teď dědit, heč. Asi mezi pět lidí se bude dělit 30 tisíc z dědovi vkladní knížky a poslední důchod. I my jsme totiž děsně zazobaná rodinka. :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
hanulik, si me ted snad se ne to, ale zasmála s tím děděním :grinning: :grinning: moc gratuluji hihi :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: já jsme ráda že nejsme zazobaná, nemám ráda když ty slečinky nebo paninky zazobený si o sobě myslí víc než vůbec josu...fůj..děs.. :grinning: :grinning: :grinning: když máme mín vubec mi to nevadi hihi pac kdyz si neco koupime vic si toho člověk víc váží :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: ale jako nezlobyla bych se kdybych byla zazobaná chvilku třeba na to koupit si bydlení hihi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nojo..tak snad se to nějak zvládne..jůůůůů ale to je hezký že chce manža druhý :slight_smile: :wink: moje sestra ted taky stavi, narodila s ejim do toho ted mala verunka a kloucka uz maji doma :slight_smile: :wink:
závidím ti mi nikdy stavět nebudem, pač mi na to nikdy mít nebudem :confounded: ale klidně bych něco koupila a opravila si to, vůbec mi to nevadí :slight_smile: :wink:
tak já doufám, že vám to bydlení teda co nejdřív vyjde protože to musí být desny sni byt v jednom baraku ze???jí vypíchni oči a máš to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hanulko, tedáááá malej je krásnej , ta svatební fotečka je nádherná :slight_smile: :wink: moc vám to sluší :slight_smile: :wink:
20. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Bep, tak to my jsme pořád u prvních dvou zoubků :grinning: :grinning: :grinning: Na kontrole teda i doktorka říkala, že se mu prořezávají další asi víc najednou, alemjak dlouho to bude, to nevím, doufám že ne moc :unamused:

No já si nejsem jistá, jeslti bych to dokroutila. Když jsem si představila, jak se to všechno vyvalí, bude to vracet ty brýle a navíc jsem se nekroutila sama, to by fakt mohlo skončit někde loužičkou, to jsem radši neriskovala :grinning: :grinning: :grinning:

Moni, my jsme před hypotékou bydleli v nájmu a to už je fakt lepší cpát peníze do hypotéky a vlastně investovat do svýho bylení než do nájmu.
20. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, kdybychom měli vlastní bydlení, tak by nám snad taky nic nechybělo. Sice jsme jako rodina dost málo, ale o to víc si těch chvilek vážíme. :wink:
Já chtěla byt v Jihlavě, ale to by manža nerozdýchal, tak snad za ty samý penízky postavíme nějaký menší domeček. Jen 3+1, co časem člověk potřebuje víc. A bydlení s tchánovcema?O tom mi můžeš povídat. Tchýně půlku naší svatby probrečela, že si se mnou manža zkazí život a všem to tam vyprávěla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechci jí brát vnuka, ale společné bydlení témeř dva roky v jednom rodinném domku se na našem vztahu dost podepsalo.
Moc se mi líbí Tvůj názor na děti. Že i když porod bolí, těhu je někdy krušný, stojí to za to. I když já si nemůžu stěžovat, sice mi bylo špatně do pátýho měsíce, jinak jsem měla celkem pohodový těhu a na porodu mě nejvíc vadilo šití. Myslíš, že Tě zase čeká císař?
Děkuju za pochvalu foteček, taky jsem Ti koukala do albíčka, působíte jako šťastná rodina, malá je kouzelná. :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
wjeru, jojo to urcite, ale v najmu nejsme prave..prave jsme u tchanovců..... :confounded:

hanulik- no to máme stejný chlapi, manža by Jihlavu taky nerozdýchal :grinning: :grinning: určitě ano, oni v Jihlavě josu dost předražený nějaký byty :unamused: :angry: ale baráček bude super, už s etěším až začnete abudeš semka dávat fotečky jak to pokračuje :slight_smile: :wink:
no to mi ani nemluv o svatbě :unamused: :angry: tchán nám ji celou zkazil..takže nic moc, on mě nemusí no...vím to..a tchýně..do ted nevim co si přesne o me myslí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale asi nic super extra to nebude si myslím :grinning: :grinning: i když jsou chvilky kdy mi to připadá jako by jsme si rozuměli ale v zápětí se to nějako přetrhne :grinning: :grinning: ale asi tak to má být..nebo nevím. no jsme tady půl roku a s manžou jsme se začali aji dohadovat o věcěch který se týkají tchána :angry: :rolling_eyes: no ale ted je trošku klidněji, ale nedá se to tady. říkali že vršek bude náš a oni půjdou dolů, ale dole je babička... :unamused: :frowning2: takový na prd prostě celý, jestli nebudeme tady nahoře sami tak jdeme pryč... :sweat_smile: :dizzy_face:
děkuji, no je to můj názor hihi :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: každý říká že to šití bylo nejhorší, no tak uvidíme :grinning: :grinning:

já právě nevím, ale chtěla ybch normálně, přirozeně :slight_smile: :wink: tak uvidíme jak druhý prcek si to vybere :slight_smile: :wink: ty jsi rodila normálně??,no a těhu??jsme taky měli stejný :grinning: :grinning: taky jsme do 5 měsíce blila :grinning: :grinning: ale jinak celekm v poho jako dobrý :slight_smile: :slight_smile: :wink:

děkuji,jsem s manžou moc š´tastná, a markétka je naše sluníčko :slight_smile: :wink:
20. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno do Jihlavy :slight_smile:
Leni, vše nejlepší k svátku, a tím největším dárečkem pro Tebe bude určitě co nevidět narozené miminko :slight_smile:

Moni, moje malá je narozená 1. prosince. Původně jsem měla rodit v listopadu, ale nechtělao se jí ven, tak mi týden vyvolávali v nemocnici, nakonec se narodila na celkem krásné datum :slight_smile: 1.12.
Hani, držím palce, aby vám vlastní bydlení vyšlo co nejrychleji. My bydlíme s manželem v 2+1 na sídlišti a i přesto jsme spokojení, vlastní domeček by byl sice fajn, ale já o tom tak nepřemýšlím. Manžel přišel koncem roku o práci z důvodu rušení místa, takže také zažíváme krušné finanční časy, ještě k tomu platíme hypotéku a manžel výživné. Ale věřím tomu, že bude líp, důležité je, že jsme spokojení a umíme si udělat radost i v době, která pro nás není jednoduchá. Taky si přivydělávám k mateřské, ale dneska není vůbec lehké sehnat jenom blbou brigádu natož práci. :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Wjeru, Nurofen nám hodně pomohl, takže doporučuji. Panadol je slabší a na zoubky moc nezabírá.
21. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Leni vše nej ke svátku a co nejdřív si užij další holčičku :wink:

Koc, tak to teda nemáte jednoduchý, ať je brzy líp. Je fajn, že jste pořád spokojená rodinka a tyhle krušný časy se nepodepisují na vašem vztahu. S touprací to vážně není jednoduchý, tak ať se brzy zadaři manželovi nějakou sehnat
21. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky a krásné slunečné ranko, tady krásně svítí sluníčko jéééééé to je hned lepší nálada takhle po ránu :slight_smile: :wink:

Leničko přeji hodně štěstíčka , zdravíčka, lásky a hodně moc štěstí do porodu který tak rychle blíží:hearts::hearts::hearts:

kocour- jo přesně tak hlavně že jste spokojení, to je na 1.místě :slight_smile: :wink: a nejdůležitější, to je mi líto, že manžel přišel o práci :frowning2: teď je to stou prací krušné :unamused:
jojo není to lehké si přivyděláat jen tak, ale vyrábím věci takže je to jen na mě :slight_smile: zrovna dneska musím jít makat do své dílničky, hned jak malá usne :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky :slight_smile: Já věřím, že bude líp. A máme s manželem krásný vztah, takže to nějak zvládneme i když někdy do zpěvu není. Už jsme toho spolu za poměrně krátkou dobu hodně prožili a nebylo to vždy jednoduché.

Moni, co vyrábíš?
21. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kocour a o kolik let je mnaža starší?????vlastně????hlavně ale že te´d je dobře :slight_smile: :wink:

decoupage, pedig, papír :grinning: :grinning: :grinning:

vyrábím co se dá, hlavně do svého bydleníčka, apson to nemusím kupovat :grinning: :grinning: nějak mě to chytlo, a dost se chtli aji lidi kdyz neco videli u me kamaradka a tak, známé atak :grinning: vyrábím věci decoupage jestli znáš, pletu vše možné z pedigu, a pletu z papíru :slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré sluníčkové dopolko! :sweat_smile: Vy jste se tu pěkně rozjely. Ani málem nestačím dočítat. :grinning:

Leni, všechno nejlepší k svátku. Třeba ti dnes vrána přinese dáreček. :sweat_smile:

Venku je dneska naprosto nádherně. Manžel jel na běžky, aby si to užil, dokud je ještě sníh. Tak vzal malou ke tchánovcům, aby s ní šel děda ven. Jinak by byla chudinka zavřená při tom krásným počasí doma, protože já musím vařit oběd.

Koči, to jsem nevěděla, že manžel je bez práce. To mě mrzí. Snad si něco brzy najde.
21. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
vero, ahojky, a jak ty???nerosíš ještě :grinning: :grinning: :grinning: jojo venku je uplne krásne to je super, malou jsme ted ulozila hned jak se vyhajá pádime na prochajdu, na kravičky :grinning: :grinning: :grinning: musím ejít vždy na kravičky josu tam právě aji kočičiky a to je des, hihi snad mala nebude kravín bába nějak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, já plánuju březňátko, tak snad si nechá mimísek říct a aspoň týden ještě vydrží. Akorát mám pocit, že mi ve čtvrtek spadlo břicho, tak už se to fakt blíží. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak jsem až na bolavý kyčle a lenošnou náladu v pohodě. Žádný poslíčky nemám (a doufám, že mít nebudu). Jen občas mě pobolívá v podbřišku jako při MS. Ale je to jen takový slaboučký, spíš náznak. Takže nic hroznýho.

Lenča má dneska první termín, co? Třeba jí to vyjde přesně. :slight_smile: Ale je fakt, že zítřejší datum by byl mnohem hezčí. :sweat_smile:
21. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
vero, třeba Leničku odvezou dneska ve 23:59 :grinning: :grinning: a porodí třeba 00:05 rychlej a super porod a s datumem krásným :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jojo březňátko to je krásný, jo??spadlo ti bříško???tak očekávej ale ono můžeš ještě čekat docela dlouho vid?? :grinning: :grinning: :grinning: já posle měla ale jen poslíčky, ale manžel přijel kvůli tomu z noční domu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nakonec nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, tak to bych Lenče vyloženě záviděla. :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Ale já budu muset v porodnici strávit trochu delší dobu, protože musím podstoupit ty blbý ATB na streptokoka. :unamused: Z toho jsem vážně odvařená.
21. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
vero. jé máte streptoša???moje ségra ho ěla taky a vpohodě prej, měla rychlý porod ted po druhé .-) :slight_smile: :wink:

jojo to bych jí taky záviděla :grinning: :grinning: ale i přála :slight_smile: :wink: a holky vy všichni rodíte teda v Jihlavě???????? :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, já ho při Kačence neměla. Tentokrát bohužel jo. :frowning2: Takže proto musíme brzy šupajdit do porodnice. Já se tentokrát chystám rodit v HB.
21. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já už mám uvařeno a čekám, až dorazí brácha s taťkou :slight_smile: Snad se oběd vyvede o něco líp než posledně.
Včera jsem v kině potkala jednoho chlápka z práce, nebyl přímo kolega, dělal na jiným oddělení, ale spolu jsme často něco řešili a taky si tykali. No a včera mi povídá, Dobrý den, jak se má bábetko :grinning: :grinning: :grinning: Jej, ty lidi zapomínají. Mě to teda taky došlo, až jsme se rozloučili, že si vlastně tykáme
21. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
vero jo??a první si rodila teda v jihlave???a proc ted brod??teda????
21. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni, poprvý jsem byla v JI, ale kvůli šestinedělí a přístupu ke kojení jsem rozhodnutá pro Brod.
21. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky všem, tak jsem vás zase dočetla, to je mazec, hlavně večer to tu valí o 106, nestíhám to pomalu dočítat :slight_smile: Úplně se děsím, co budu muset dočítat až se vrátím z porodky :grinning:
Děkuji všem moc za přání, udělaly jste mi obrovskou radost, že jste si na mě vůbec vzpomněly, jste milé :slight_smile:
Jinak hlásím, že zatím stále nic a že jsem taky přemýšlela, že kdyby mě to chytlo v noci a malá by se narodila třeba jen minutu po půlnoci, že by byla 22. a že by to vlastně bylo dle mých původních plánů :grinning: A kdybych to měla tak rychlé, jak jste tu psaly, jéééé, to bych si dala tuplem říct :grinning:
Dnes nám přijela babička, tak jsme si ještě dělaly srandu, že mě jednou nas... a jedu. Zatím se teda držíme obě, ale co není, může být. Teď je s malou venku, dovezla jí zas milion dárků, ale malá je spokojená a má radost, tak jsem ráda.

Koc, to jsem taky netušila, že je manža bez práce. A od kdy? To asi bude chvilička, ne? Koncem roku ještě do práce chodil, nebo?

Mona, mě taky baví vytvářet různé serepetičky a vychytávečky domů, ale teď na to ani nemám nějak náladu. Ale když jednou za čas něco vymyslím a vytvořím, mám z toho hnedlenc lepčí pocit než kdybych si to koupila :sunglasses:
Jo a rodit budu v Jihlavě, o Brodu jsem slyšela dobré reference už tenkrát, když jsem čekala Sophinku, ale přežila jsem to tu poprvé, snad to přežiju i podruhé a už víceméně člověk u druhého ví co a jak a bude na ty sestřičky koukat s nadhledem a bude si myslet svoje a nenechá se vytočit..

Vero, buď ráda, že máš pocit, že ti bříško trochu kleslo, třeba fakt nakonec budeš rodit dřív jak já :grinning: Já jsem furt stejná, furt břicho nahoře, občas poslíčci, občas "MS bolesti", takže žádná hitparáda :sweat_smile:

Hani, dědictví mě teda taky rozesmálo :grinning: :grinning:

No nic, běžím žehlit, tak zatím papa
21. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
vero, jo tak to jo :slight_smile: :wink: já každopádně brod doporučuji :slight_smile: :wink: já byla max spokojená, navíc mě rodila moje gyndařka o to víc to bylo lepší, nakonec mě teda nerodila ale rozřízla mě :grinning: :grinning: :grinning: ale jako super
a šestinedělko, tedáááááá paráda super, byla sme tam 7 dní vlastně mebo 6??uz si to nepamatuju asuper, :wink: :slight_smile: doporučuji, přístup, a prostě ta rychlost při komplikaci, no super :slight_smile: :wink:

lenycka, jojo to jo, jak jednou se to tam prezilo po druhe taky vid :grinning: :grinning: :grinning: jojo taky na tom jsme uplne stejne jako ty, jak si neco udelam sama hned mam ztoho uplne jiny pocit :slight_smile: :wink:

jinak já ted dodělala medovník, neboli marlenku už s ena ní těším:slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, manžel je bez práce od 1. ledna, ale je to teď s práci dost na draka, nemůže nic sehnat. I takové práce, které nikdy nikdo nechtěl dělat jsou obsazené. Moni, to jsi šikulka, že takhle tvoříš, všechny metody tvoření, které jsii uvedla znám, ale nikdy jsem nezkoušela. Jinak manžel je starší o 16 let.
21. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Bep, díky moc za ty slevový knížečky. Určitě z toho něco použiju. Jsi moc hodná, žes na mne nezapomněla. :slight_smile:

Leni, já už si párkrát říkala, že se fakt divím, že už není mimísek na světě. Co mi občas připraví Kačenka za nervy, tak to fakt nechápu, že to mimísek ustojí a nechce se mu z bříška dřív. :confused: Ale je fakt, že ty už máš po naštvání fakt nárok jet do porodky. :grinning: :grinning: :grinning: Ale ono je klidně možný, že budem rodit podobně. :grinning: :grinning: :grinning:

My se na dnešní noc opět zbavili Kačenky. Tak má manžel klid na sledování ZOH. :grinning: :grinning: :grinning: Když si vzpomenu, jak ještě před měsícem dvěma ze mne malá rvala u našich bundu, že ji tam nesmím nechat samotnou, tak dneska nás málem vyhazovala, abychom už jeli domů. :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, a opravdu nevíš co čekáte? Já Ti fandím, protože sama jsem to nevěděla a fakt to stojí za to, to vydržet :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Koči, zrovna dneska se mě na to ptala moje mamka. Už mě s tou otázkou fakt štve. Ptá se skoro pokaždý. :angry: Ale neber si to osobně, ty se mě furt nevyptáváš. :wink: Opravdu nevíme a abych pravdu řekla, ani nemám tušení, jakýho pohlaví náš druhý potomek je. :sunglasses: Když už jsme to vydrželi tak dlouho, tak těch pár dní to už vydržíme určitě taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, to velmi dobře znám a chápu :slight_smile: Mě dokonce mamka podezřívala, že to vím a nechci to říct. Taky mě to štvalo, spousta lidí nechápalo, proč si to v dnešní době nechci nechat říct :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tuhle jsem viděla nějaký pořad v telce a tam nějaký skoro šarlatán měl teorii, že když při styku při kterém se počne žena po muži skutečně touží, že je to kluk, když ne tak holka :wink: tak nevím :grinning: :grinning: :grinning:

Vero není za co děkovat, jen cesta k Vám mi dala zabrat. v tomhle rozbředlím sněhu jezdit s kočárem je síla. část cesty sm jela jen na předním kolečku a kočár měla ve vzduchu....
jo a budu se těšit na reference jak se rodí v HB:slight_smile:

Leni taky samozřejmě přeji všechno nej k svátku!!!!!!

Koc a neberou do Bosche? Manža něco říkal, je to sice vždy jen smlouva na 3 měsíce a pak se prodlužuje na další 3 a tak, ale možná by to stálo za pokus poptat se.
21. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Bep, to jsme si říkali zrovna s chlapem, že když napadl cenťák sněhu, tak už tu jezdil s traktorem a prohrnoval silnice. A teď, když je na silnici břečka a blbě se v tom jezdí, natož chodí, tak se to neprohrne. :angry:
21. únor 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek