• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
tak to je paráda že už to mají konečně holky za sebou a vypadá to že jsou zdraví tak hlavně to zdraví jim strašně moc přejeme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
vero vidíš po druhé to jde dobře tak hlavně doma dlouho nečekej at neporodíš po cestě :sweat_smile: :wink:

jinak dnes bylo fakt nádherně doufám že to vydrží
24. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, já nemůžu kvůli tomu streptokokovi tvrdnout doma moc dlouho. :unamused: Doufám, že budu mít přiměřeně dlouhý porod, aby mi stihli dát ta ATB.
24. únor 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to zvládneš jak je vidět tak jsem druhorodičky nakazila krátkým a rychlím porodem :wink: leny je toho příkladem a to má určitě jako já to nejhodnejší a nejkrásnější miminko :grinning: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, tak dneska je vyloženě rodící den :wink:

Leny teda měla super porod, to je fajn, tak moooooc grautuluju a halvně ať jsou všichni zdraví a šťastní :slight_smile:
Vero tak už je to na Tobě. Trochu jsme se bála, že si fakt Lenča počká na Tebe, kdo by nám pak dal vědět??

Taky doufám, že to jarní počásko vydrží co nejdýl
24. únor 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po pravdě jsem na tu zprávu od Lenči koukala jak puk. Vůbec jsem nečekala, že ještě dneska mi něco takovýho dorazí. Na to, jak byla ráno kvůli neporodním příznakům v depce, tak to fakt vzalo hodně rychlý obrat. :sweat_smile: A určitě to bude pohodový miminko. Do takhle krásnýho dne se přece nemůže narodit žádný ďáblík. :sunglasses:
24. únor 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, velká gratulace :slight_smile: k Charlottce :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
24. únor 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni moc gratuluji k princezničce:slight_smile:)
24. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, nety, že se tu taky ukážeš. :sweat_smile:
24. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vás čtu,ale ..ale z jistých důvodů zatím nemohu psát.
24. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK. Tak hlavně, že se nad tebou neslehla zem. :wink:
24. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, měla jsem nutkání nakouknout a vyplatilo se. Leni, moc gratulujeme, snad je všechno v nejlepší pořádku. :wink:

Fakt byl dneska krásný den, byli jsme krmit kačenky, jenže jak je venku napůl břečka a napůl sníh, Standovi ujely nožičky a rovnou si sedl do kaluže. Už aby ten sníh byl pryč.

Moni, tak to není zas tak malá vesnička, když jsem bydlela u tchýně, tak ta měla 160 obyvatel a přišla mi sakra veliká. Dodneška neznám snad ani všechny lidi. :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, to je normální. I kdyby byla v celým okolí jedna jediná kaluž, tak tam stejně to dítko spadne. :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Leny tak obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já peru vždycky po obědě. Krýša chce jíst lžičkou sám, pěkně si vždycky na lžičku nabere, pak s ní našeně začne mávat,t akže to lítá všude kolem a strčí do pusy prázdnou lžičku :grinning: Ale má z toho hroznou radost. Jenom pak musím čisti židličku, zametat a vytírat kuchyň a převlíkat Krýšu.

Tak si myslím, že mě ty louže už ani nerozhodí. Navíc se fakt těším až bude krýša capat i venku, v kočáru už se nudí, ale sám netape, jen za ručičky a drží se mě jako klíště
25. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru, já jsem malou za ruce vodit přestala. nemá se to. ničí se jim tím svaly na zádech, hlavně mezi lopatkama. kámoška co měla dvojčata asi o dva měsíce dřív narozený a musí chodit na ty časté kontroly tak je prý na to upozorňovali. že se prý mají děti nechat až začnou sami capat. já se na to na jednu stranu těším a druhou se bojím, že jí už neuhlídám. někdy je fakt jak splašená...
25. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, já vím, že to není optimální. Jenže když krýšu nevezmu za ruce, tak se mi pověsí na nohu a rve ze mě kalhoty, takže moc na výběr nemám. Taky jdeme jen pár kroků z chodby třeba do kuchyně, ne že bych ho takhle vodila nějak dlouho a celý den, tak jsem naznala, že mu to zas tak neublíží. :wink:
Na ty kontroly chodíme taky, la ejen jednou za tři měsíce. Krýša byl dřív jen o měsíc, tak to není tak hrozný
25. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fak, že za ruce se vodit nemá, já jsem to taky moc nedělala. Eliška lítá jako drak, takže už máme za sebou pár nehod a modřin. Přijde mi, že nemá pud sebezáchovy, vybere zatáčku jen tak tak, ale tuhle jí to nevyšlo, tak má modřinu na tváři. Bouchla se o stůl, bylo mi jí líto, ale opravdu se to nedá uhlídat.
25. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koc to věřím, že Ti to bylo líto, ale ony ty děti si právě nějak ten pud sebezáchovy vypěstovat musí. A jinak než, že spadnou nezjistí, že takhle už ne. Ale člověk by se radši praštil sám, než když vidí svoje dítě, jak s sebou sekne :unamused:
25. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím, dítě se musí otlouct. A Koči, Kačenka neměla pud sebezáchovy minimálně do dvou let. Teď už je trošku opatrnější, ale taky občas lítá jak splašená a vymýšlí ptákoviny, že vždycky trnu, co se jí stane.
25. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak Krýša si opět navykl vstávat v pět hodin, v osm teda zase zalezl do pelíšku, jenže mě už se spát nechce, jak jsme se probrala, tak zas budu jak klepnutá palicí. Kvůli tomu jeho vstávání nejdeme na hrátky, on je fakt kolem osmý unavenej a byl by tam zbytečně protivnej. Ale trochu mě to mrzí, Krýša už trochu potřebuje nějaký rozptýlení než být s mamkou doma
26. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé já moc moc gratuluji k sharlotce. no to josu krásný zprávy :slight_smile: :wink: mám hroznou radost teda :slight_smile: :wink:

vero a co ty????ty porad nic????

jinak sem tady holky nebyla nejak resime resime, prosim muz se zeptta kolik s eted nejak v jihlave pohybuje najem??jako pronájem??bytu???3+1 ????nevite??
26. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi roztřískám telefon, od pěti jsem vzhůru a teď po obědě, když kulišák spí a zalehla jsem taky tak mě po chvíli probere mobil a volají z banky, že mám předschválenou půjčku, jestli oni mám zájem :angry: :angry: :angry: To snad není pravda, navíc se hrozně vnucovali, ž emi dohodnou schůzku na pobočce a nechtěli slyšet, že nenám zájem

Mono, v JI jsou nájmy dost drahý, když jsme bydleli my, tak to bylo kolem 10 tis., ale třeba šly ceny dolů, teď teda nevím
26. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda dnes je ale hnusně a příští týden má zase sněžit. fuj fuj fuj.
dneska jedeme na nejspíš poslední hokej. tuhle sozonu jsem byla pěkná ostuda, byla jsem asi jen 5x
26. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero moc gratulujiiiiiiiiiiiiiiiii:slight_smile:
26. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no já bych spíš teda nikam na vesnici, nebo jako do polný...ale od jihlavy bych s eodpíchla právě takze dal od jihlavy bude levneji ze???teda melo by tot ak byt :grinning: :grinning: :grinning:

bep- to teda je hnus humus, ale jdeme na chvilku ven, protoze mala radi jak tajfun, takze ji jdeme provetrat...
26. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tady je Verči Zuzanka:o) kdo ju ještě neviděl :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3846834&vReferer=
26. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka, no teda ta je nádhernáááááááá..no jo povedla se :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vero ještě jednou na Jihlavě moc moc gratuluju k Zuzance. Je moc krásná. Vy jste se Lencou snad domluvily, ze budete mít holčičky stejně starý, krásně jste se shodly :wink:
27. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mono, to je právě důvod, proč jsme šli do hypotéky. Nájem nás stál jen o 500 miň a v podstatě jsme peníze dávali jen tak, takhle je aspoň investujeme do vlastního bydlení a máme o pokoj víc :wink:

Bep, tak plavání bylo zajímavý, i pro mě bylo v bazénu málo vody a lezla jsem v podřepu a to jsme pěknej pinda :wink:
27. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, velká gratulace. Koukám sem náhodou, jestli třeba už není miminko na světě a ono je :slight_smile: Jste se s Lenyčkou domluvily :wink:
27. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek