• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
autor
Ahoj holky, tak už jsme doma. Před obědem nás pustily, ale mám toho plný kecky, abych pravdu řekla. Měly jsme jít původně až zítra, ale vše bylo OK, malá ani žloutenku neměla, takže nebyl důvod nás tam prý držet dýl. Jen jsme dojeli domů a hned přijela mamina s bráchou a švagrovou, tak tu byli asi hodinu a odpo jsme šli spát a vzbudil nás můj otec s tou jeho a se ségrou, tak tu byli do půl šesté. No otevřeně říkám, že to byla na následující týden poslední návštěva :sweat_smile: Jsem o dost víc unavená než jsem byla u Sophinky a špatně se mi sedí a chodí, tak prostě nemám nějak náladu vysedávat s návštěvama, jsem hrozná :frowning2:
No jinak porod byl nakonec rychlovka, ale jsem si jistá, že to bylo poslední dítě :grinning: Když to srovnám s prvním porodem, tak ten mi vyvolávali, tak byly ty bolesti na hekárně intenzivnější, ale na sále to docela šlo (bylo to asi taky tím, že mě pak nadopovali něčím na uklidnění). Teď jsem nevěděla, jak dlouho to tak může zas trvat, tak jsem si "šetřila síly" a poctivě jsem všechno prodýchávala :sunglasses:
Ráno jsem jela s malou do JI, byly jsme v bance, pak jsem jí hodila ke kámošce a byla ještě na finančáku. No jak jsem malou u kámošky zouvala, tak jsem říkala, že mě zas do těch ledvin pěkně teda nabírá. Jak jsem šla z finančáku, tak mě už tak dvě kontrakce chytly, ale v pohodě, klasika, musela jen zpomalit a dobrý. Přijdu ke kámošce, sednu a po 4-5min. do kříže, ale nic extra bolestivého. Začla jsem si je tedy psát, to bylo o půl 12, volala jsem chlapovi, že mám kontrakce, ale že se mu ozvu. Za 5min. jsem mu volala, aby pomalu radši vyrazil z práce (přeci jen musel dojet z Humpolce), ale že nemusejí jet 190 :grinning: Za dalších asi 10min. jsem mu volala, kde je :grinning: :grinning: Dorazil rychle, hodil mě na příjem, to bylo nějakých 12:40, odjel na chalupu pro tašku a než přijel, předali mě zrovna na hekárnu, to bylo asi půl 2 a že mi dají klystýr a že se budu tak hodinu vyprazdňovat. No, jenže to nabralo pak docela obrátky a ve 14:17 se malá narodila. Bolesti na hekárně menčí, ale na sále porod bolestivější. Ale mám to za sebou, jupíííí :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Vero, gratuluji moc! Plánovala sis to až na březen, ale to neva, ne, těch pár dní už se ztratí :wink: :wink:
27. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Vero tak veliká gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leny malá je krásná. viděla jsem fotečky na FB a holkám spolu to hrozně sluší. tak odpočívej a užívej si to.

Wjeru Krýša je čím dál hezčí a kolik už má vlasů. Kocour jeden:slight_smile:
28. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeru jinak na plavání jak bylo málem vody jsem trpěla s kolena jak blázen. ale byli jsme jen dvě děti a bylo to boží. malá pusu nezavřela:slight_smile:
28. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Leny, tak vidíš, jaks to bezva zvládla :grinning: Jinak Charlottka je fakt hrozně podobná Sophince, opravdu maximálně. Jako by jí z oka vypadla. Je moc krásná.
28. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
vero taky se přidávám ke gratulaci ty jsi to teda vzala hopem ani jsi nás pořádně nevarovala :grinning: :wink: ale přeju hlavně hodně zdraví a at vám dělá jen samou radost je moc krásná :slight_smile:

leny taky jste moc krásný a ještě jednou přeju hodně zdraví . Jak je vidět tak máme podobnou zkušenost když se mi narodila Gábi tak i když byl porod hodně dlouhý a bolestiví tak ještě na stole jsem říkala že bych chtěla ještě jedno a když se narodil Davídek porod byl rychlí ale to jsem teda byla tak vyčerpaná že jsem si říkala že další už určitě ne ted už bych se teda moc nebránila ale stejně zůstanema u dvou :slight_smile:

Dnes jsme byli teda na chvilku venku a už asi nevytáhneme nos z baráku je tam pěkná zima :frowning2: :rolling_eyes:
28. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, malá je krásná, užívej si to :wink: Tak holky, kdo bude další s druhým miminkem? :grinning: :grinning: Wjeruš co říkáš? Jinak Eliška poslední dobou vstává dost brzy, dneska to opět bylo v 5 h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
koc tak to ti teda nezávidím já mám problém když mi děti vstanou před sedmou :wink: musím se nutit vstát na štěstí mi to zatím vychází a minimálně do sedmi spím i když se v noci budím pořád ke kojení ale to mi zas tak nevadí hlavně že si potom můžu ještě lehnout :slight_smile: :pensive:
28. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi, Eliška je takový nespavec od narození. Nedávno se to zlepšilo, tak jsem se radovala, ale teď zase vstává kolem té 5 h.
28. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je mazec :frowning2: ale co s těma našema zlatíčkama uděláme? podřídíme se jim jinak to asi nejde :wink: :grinning:
28. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Nedá se s tím dělat nic :slight_smile: takže jedině to vydržet :slight_smile: a to já jsem k tomu ještě spavec, nebo spíš byla jsem :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Koc tak druhý jo, ale před tím bych se někdy chtěla vyspat :wink: A vzheldem k tomu,. že Krýša je na tom jak Eliška, tak si asi ještě počkám a naspím si do zásoby. Dneska jsem ho ve 4 přemlouvala, že teda ještě vstávat nebudeme, v 5 už byl znova vzhůru, tak jsem ho zkusila do čtvrt na šest ignorovat a pak jsem stejně musela z postele :wink: Spavec jsme taky, takže docela trpím. Už rok a prej se to po roce zlepšuje :unamused:

No máte tu dvě těhulky, tak do září je vystaráno :grinning:
28. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Bep, Krýša má vlasů, že asi půjde na stříhando, ale ty zoubky mu nějak nerostou :unamused: Na kolena jsem teda taky trpěla, my byli v bazénu tři :wink: Ale Krýša byl fakt nějakej nenaladěnej, pořád tam natahoval
28. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Wjeru, rozumím Ti a soucítím, Eliška má podobný průběh noci, bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes: A po roce bylo zlepšení jenom na chvilku, radovala jsem se předčasně. Teď jí roste stolička, takže je to o to horší, tak snad se to zlepší potom.
28. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
vero taky gratulace velikááááááááááááááááááááááááá

leny- teda takze to bylo rychli :slight_smile: no a mas to za sebou to je bo,ba vid????jeste jednou moc gratuluji to je parada :slight_smile: :wink:
28. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, holky velká gratulace!!!!
1. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak Krýša má o další zážitek navíc. Dnes poprvé byl v kadeřnictví a stříhali mu vlásky. Nesl to teda nelibě, ze začátku si dlachnil autíčko a byl spokojenej, ale pak se rozmyslel, že s emu to teda nelíbí a začal brečet. Ale neřval nijak moc, to předvádí jinej hysterák, když je namíchnutej, spíš se bál. A klidně seděl necukal s sebou, tak jsme se rozhodly s kadeřnicí ho dostříhat. V albu je fotka, jak mu to ted sluší :wink: Je to úplně jiný dítě :slight_smile:
1. bře 2010 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
wjeru to máš pravdu že pěkně prokoukl :slight_smile: je to fakt fešák to mě tak připomnělo když byl Gábi rok tak jsem si říkala že ji taky ostříháme a protože měla každej vlas jinej tak ji vzal táta dohola v tu chvíli se se mi to moc líbilo ale ted když koukám na ty fotky tak mi připadá jak postižená a tak to teda nedoporučuju :wink:

jinak já dnes vyvětrala peřiny a převlíkla a umyla okna když bylo venku tak krásně a mám z toho dobrej pocit jen jsem dneska nějak víc utahaná a tak půjdu brzo spát . Jo a to jsm ještě vezla auto na technockou 19 nám prochází :unamused: :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
Gabi, u vás včera bylo krásně? Tady foukal vítr, že mi to normálně shodilo velký truhlík z okna v kuchyni a to máme okno do uzavřeného dvora :confused:
Wjeru tak teď už budete chodit pravidelně, aby měl osobní kadeřnici jako ty, nebo? :wink: :grinning:

Já jedu dnes s malou malou na první kontrolu k doktorce, tak se mi tam moc nechce, ptž má do 10.30 nemocné a my tam hned po nich máme přijít, tak mám strach, aby mi tam malá něco nechytla. No snad už budou všichni dávno pryč a budou to tam mít vyvětrané od bacilů :confounded:
2. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky. chtěla jsem se zeptat kde kupujete dětem sluněční brýle? kupují se v haračkářství nebo optice??? vůbec netuším:slight_smile: chtěla bych kvalitní, ale ne moc drahé páč zlatíčko je může lehce švihnout na zem. pořád na mě kouká jak teď je nosím já a když jí pučím svoje tak drží jako beránek tak že bych jí je taky koupila:slight_smile:
2. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, Leny to je zvláštní. Naše doktorka má poradnu vždycky po obědní pauze, takže přes oběd je v čekárně otevřeno, aby se právě ty bacily vyvětraly a nechytily to malý děti. Akorát na očkování nás obědnávala v časech pro obědnané pacienty, ale taky to bylo s nějakým odstupem. No každopádně jsem zvědavá s jakou přijdeš :wink:

No já byla s Krýšou normálka na pánským, jak chodí Standa. On se tam před tím vyptal, jeslti stříhají malý děti a kdy tam můžou přijít. Sice jsme měli jít oba, jenže než by se Standin rozhoupal, tak by měl Krýša vlasy po ramena, takjsem s ním šla sama dopolko. A asi je to i lepší, že tam nebyli moc lidi.

Já se chystala teď na prochajdu, ale Krýša to zalomil, tak půjdeme až se vyhajá. Sice teda asi nezaspí v kočáře, ale aspoň se vyluftuje :slight_smile: A třeba nám to fakt nakonec vyjde a vyzvedneme z práce tatina
2. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bep, já jsem první brýle malé koupila v Tescu, měly by mít také UV a přesně na to, aby s nimi mohla mrsknout o zem a člověku to nebylo líto, tak to bohatě stačí a pořádné brýle se jí chystáme koupit teprve až letos v létě, kdy už má rozum a ví, že si je musí opatrovat, aby si je nezničila.

Wjeru, tak nakonec tam ani nebyla naše dr., byla tam nějaká náhrada (taková stará babča a mladá holčina), no na sestřičce bylo vyloženě vidět, že je z toho dost odvázaná, chuděra! Takže kontrola v pořádku, na další jdeme za týden. Jinak nás tam zavřela do průchozí místnosti, co tam mají a rovnou si nás pak zavolala až do ordinace. Jen mě dost dostalo, že obě dr. mi zkoušely malou stavět na nožičky :astonished: Jako nepostavily jí celou vahou, to je jasný, ale prostě jí zkoušely, jak cape. No čuměla jsem na to jak vejr a doufám, že todle dělaly naposledy nebo příště budu už drzá a zakážu jim to. Jenže člověk neví a když jí čapnou, tak se nestačí rozkoukat :astonished:
2. bře 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme pro ta´tku ani nedošli, po cestě jsem potkala kolegy, tak jsme s nima zdrbla, co je novýho a mezi tím nás taťka došel :wink:

Leny to se zkouší takovej reflex, jestli se jako mimčo zapře do podložky, ale u Krýši to zkoušel neurolog nejdřív po šesti měsících, dřív ho snad to dítě ani nemá. Tak snad za týden tam budete mít tu svoji Mudru a ta takový věci zkoušet nebude.
2. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Gábi, teď koukám, že má Gábinka narozeniny :confused: Tak to moc moc blahopřeju a přeju hodně štěstí, pohodu a a´t roste do krásy. Měla bys přidat fotečky, ať vidíme, jaká je z ní slečna :wink:
2. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
wjeruš děkuji moc Gábi už to jednou oslavila ale ještě jí to čeká fotky nějaký určitě ještě dodám něco málo jsem tam již dala :wink:

leny u Gábi i u Davídka k nám na první návštěvu přišla doktorka domů ale že by mi je stavěla na nohy o tom taky teda nic nevím :confounded:

bep já první brýle koupila i větví ale Gábi je nikdy dlouho nenosila tak jsem ani neměla strach že by se jí zkazily ted jsem ale četla že by se prej dětem v noci nemělo svíti lampičkou že se jim oči kazí tak to taky asi budu muset nějak vymyslet aby si je Gábi nezkazila protože spí v pokoji s Davídkam a kvůli němu v pokoji svítím :cry:
2. bře 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! Jen vás jdu pozdravit. Včera nás pustili z porodnice. Doma to bylo trochu náročnější, takže jsem se na net vůbec nedostala. Dneska jsem stáhla akorát fotky, tak jsem něco hodila do alba. Až bude trochu víc času, ozvu se. Zatím pa.
3. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Vero tak vítej doma. určitě pak napiš jak probíhal porod. zatím přeji ať se doma rychle zžijete!
3. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, to zíram leny na ty nožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hihi a co povídali že za měsíc bude lítat :grinning: :grinning: :grinning: si dělám srandu :wink: :slight_smile:

vero ahojky no tak pak jak s ebudes citit tak pisni jak a co porod a tak:slight_smile: a vy holky jste byli v te jihlave že??obědvě že???
fotečky ndherný, :wink: :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak z Gábinky je fakt slečna. A má krásný hustý vlasy a vůbe cmi přijde, že bude moc hezká. Taky Davídek je nějakej velkej, jájsme přesvědčená, že máš doma miminko a on mu za chvíli bude rok :slight_smile:

Vero, taky se těším, až budeš mít víc času nám posat zážitky z porodnice. Snad si rychle najdete svůj režim
3. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
wjeru o tom mi ani nemluv já si říkala jak to letí že těm vašim už je tolik a najednou už taky budeme slavit roček. A taky jsem právě ani neměla co psát protože do 9 měs Davídek nedělal nějaký pokroky a ted ani mevím jestli vyjmenuju všechny jakmile mu vykoukly ty zuby tak mi začal jíst taky se mi pořád staví na nohy a chce vodit za ruce a vůbec mu nevadí že se ted říká že to škodí prostě si to vynutí a chodí a chodí a připadá mi strašně chytrej a co toho nakecá :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mimochodem ty máš přece doma taky pěknýho šikulku :wink: :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co si budeme povídta..letí to jak blázenn..ale nejvcí to jde vidět na dětech :-d :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek