• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
mono máš pravdu na nás to vidět není :grinning: :wink:
3. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabinice..počkej ono to přijde :grinning: :grinning: :grinning: jejda.... :grinning: :grinning: holky já koukala na tu vizitu, teda tekly mi slzy... :sweat_smile: :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, koukám, že tu ještě nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes: to vstávání u nás je čím dál tím dříve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 05:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu Vizitu nadala. neposlouchalo se mi dobře jak to bylo o dětech.....

Koc v pět ráno? Eliška je pěkný ranní ptáče:slight_smile:
4. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jen v rychlosti nakukuju. Musím ještě dovařit oběd.

Tak co se týká porodu, kopíruju z diskuze, co jsem psala březnovkám. Zuzanka se ohlásila fakt nečekaně. Ale porod byla naprostá nádhera proti prvnímu. O půl sedmé ráno mi praskla voda, bolesti jsem začínala cítit až po sedmý a to mi přišly jako celkem slabý. V porodnici nás přijali asi o tři čtvrtě na osm, půl hodiny měřili monitor, pak udělali rychlý UTZ, šla jsem se převlíct. Na hekárnu jsem přišla asi o půl devátý, tam jsme pobili ani ne deset minut a šla jsem na kozu. Před devátou už byla malá na světě. Bez nástřihu, jen asi tři stehy, takže fakt paráda. Jo, rodila jsem tentorkát v HB a fakt jsem byla naprosto spokojená. Teda až na jednoho starýho dětskýho doktora, ale dalo se to taky přežít. Jinak veškerý personál naprosto úžasný. Nenarazila jsem na jedinou blbou sestru. Každou noc ochotně nabídly, že si vezmou dítě k sobě na noc, abychom si mohly odpočinout. Možná jen ta strava byla v JI o krapítek lepší, ale to už není podstatný. Skoro lituju, že jsem tam s Kačenkou nejela tenkrát taky.

Já zas mizím dodělat oběd. Tak zatím pa.
4. bře 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, tak tos měla taky v pohodě, viď, to je fajn.

Jinak já se vám furt chystám napsat, že jsem byla v JI porodnici maximálně spokojená, dost se to tam změnilo, sestřičky jsou tam moc příjemné a ochotné, chodily nás v noci aspoň 2x kontrolovat, člověk se mohl na cokoliv zeptat a vůbec na mě nekoukaly jak tenkrát při Sophince. Takže fakt musím říct, že je to tam obrat o milion % k lepšímu. Nevím, jestli to třeba taky nebylo tím, že při Sophce jsem tam byla v červnu a to tam praskalo ve švech a teď nás tam bylo fakt pár, já jsem byla na pokoji celou dobu sama, takže pohodička :grinning:

Koc, jestli tě to potěší, tak naše větší malá se dnes rozhodla, že taky budeme vstávat v 5h, nutně potřebovala šťávičku a pak nutně musela do obýjáku na televizi :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koc, tak my byli domluvení s manžou, šla jsme s Kýšou na náhradu plavání, tak abych si odfoukla, tak si ho v pět ráno vzal a nechal mi hodinku do šesti. Napadlo mě, že byste přišli s Eliškou na noc k nám, zavřeme děti do pokoje a třeba si tam od 5 nějakou dobu vystačí. A my budeme chrupkat :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak je nějak povážlivě Kryštofů. Když jsme vybírali jméno, nevěděli jsme ani o jednom a teď na plavání v SO s náma chodí kryštof a teď na náhradě tam byl taky. Navíc ho maminka furt komandovala a jak řekla Kryštůfku, tak ten můj za ní mazal :slight_smile: Nevím co si myslel, že dostane.

Gábi já souhlasím, děti nám rostou a my mládneme :slight_smile: S tím chozením je to u nás taky. Nemá se to, ale Když mi Kryštof visí na nhavici, co mám dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ťapeme. teď se ještě krásně naučil kopat do balonku, uměl ho házet a posílat a teď do něj i kopne, takže si včera s taťkou kopali. Krásně se k míčku našteluje, aby měl ten směr co chce a kopne. Už i zkoušel kličky nebo co, vypadalo to tak. Nevím nevím co si o tom mám myslet, ale manža je naprosto nadšenej :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, naše malá je opravdu ranní ptáče. Wjeruš, úplně jsem si na Tebe vzpomněla, jestli se tu třeba v těch 5 h ráno nepotkáme :wink: :wink:
4. bře 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru je mi naprosto jasné jak manža reaguje na kopání do balonu:slight_smile: už vidí velkého fotbalistu:slight_smile:
4. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep už mu dokonce vybral klub. Byli jsme v Barceloně a navštívili jsme i No Camp a hádej, kde bude Krýša hrát? :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..no me tahle vizita jako dost zajímala, pač manžel má vadu srdíčka...proto aji v těhu mám tolik různých vyšetření :grinning: to jen kvuli teto vade.. :unamused:
4. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím při večeru. Manžel šel uspávat Kačenku. Zuzanku jsem nakojila před půl hodinkou a teď taky chrupká. Tak je konečně trochu pohodička. Ale asi se osprchnu a půjdu si taky lehnout. Ať aspoň něco naspím. Jinak musím pochválit Kačenku. Teda v úterý, když nás pustili z porodky, byla dost protivná. Měla za sebou dost náročný víkend, takže se pořádně nevyspala a dost to na ni dolehlo. Tak byla v úterý protivka. Včera taky nic moc. Ale dneska byla hodňoučká. Jak se v noci pořádně vyspí, hned se chová jinak. K Zuzance se naštěstí chová moc pěkně. Často za ní přiběhne a že se na ni chce podívat. A občas ji pohladí po hlavičce. Měla jsem z toho větší strach. A dokonce ani neprotestuje, když ji obstarává táta. Občas samo zazlobí, ale celkově je fajn, že chodí spát s taťkou a já se můžu věnovat Zuzance. Dneska dopo u nás byla na kontrole Zuzanky naše dětská. Domluvila jsem se s ní, že vyzkoušíme dávat Kačence homeopatika na hyperaktivitu, že ji to trochu zklidní, aby mohla pořádně a v klidu spát. Že pak se to tím spaním všechno zlepší. Se Zuzankou jdeme na kontrolu ve středu. Zatím prý nemáme chodit ven, že jsme z porodnice odcházeli s váhou pod 3 kila (přesně teda 2,97 kg, což mi přijde celkem uhozený, že kvůli 3 gramům nemáme chodit ven). Dneska jsem teda měla cukání, že ten zákaz poruším, ale nakonec jsme zůstali doma. Babička říkala, že je tam celkem jedovatý vzduch, tak abychom to nepokoušeli.

Leni, co Sophinka? Jak bere sourozenectví?

Jejda, já koukám, že Mona už má první trimestr pomalu za sebou. :sweat_smile:
4. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
tak dnes jsem se Sophinkou nemusela vstávat už 5 jako včera, ale kojila jsem ve 4 a ona se vzbudila a volala mě, tak jsem za ní šla a ptž Charlottka ještě nespinkala, tak jsem vzala obě do obýváku - sociálku na mě :grinning: Jinak včera jak madam vstávala v pět ráno, tak po obědě vytuhla na 3,5h, měla jsem strach, že mi večer nebude chtít spát, ale v pohodě. Já si šla lehnout už v 7 a ona šla se mnou, já to zalomila a ani nevím, kdy usnula ona, každopádně musela být hodňoučká, ptž jsem o ní vůbec nevěděla a ani jednou mě nevzbudila.
Vero, ony ty holčičky jsou na todle asi prostě přeci jenom lepčí. Že maj takové to opatrovnictví asi v krvi! Předevčírem mi totiž psala ta kamarádka, co má 3,5měsíčního druhého chlapečka a psala o tom starším, že jsou dny, kdy by ho přišpendlila ke stropu :grinning: :grinning: jako já se tomu směju, ale jsem fakt vděčná za Sophinku, že je k malé taková úžasná. Pořád chodí a říká: "Já jí mám FAKT ráda!" :grinning:
Jo a my venku taky ještě nebyly. Jen teda jak jsem s ní jela ve St na tu první kontrolu, tam mi řekly, že jí mám zvykat postupně - otevřít na ní na půl hodinky okno, další den o další půlhodinku prodloužit a pak jí šoupnout na verandu. Takže jsem na ní včera 2x větrala a dobrý a dnes jí šoupnu na verandu a na první prochajdu totiž čekám na taťku. Já jsem v tomdle taková trouba, že co můžeme prožít poprvé všichni společně, tak jsem radši :sweat_smile: :sunglasses:
5. bře 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno, tak dneska chtěl Kryštof vstávat už ve 4, ale přemluvila jsme ho ještě na tu hodinku. Na hraní opět nejdeme, chtěla jsem, aby to vydržel do kočáru než pojedeme, ale zalomil mi to v náručí. A ani dnes na to nemám náladu, jsem rozmrzelá. Kryštof ráno asistoval taťkovi v koupelně a mrskl mi na zem s toaletní vodou a ta se samozřejmě rozbila. Zrovna taková dost drahá, dostala jsem ji předloni pod stromeček ještě se sprchovým gelem, tak jsem ji používala fakt vyjímečně, když jsme si někam vyrazili s manžou, no použila jsme ji snad třikrát. Tak teď mám po ptákách a volno v poličce :unamused:

Leny to nevím, jeslti je to holčičkama. Třeba kolegyňka má od srpna druhou holčičku a ta první strašně žárlí, ale fakt hrozně. A zkoušela, co všechno si může dovolit, že tu malinkou třeba praštila a čekala, co máma na to. Ona byla kolegyně na tu první hrozně fixovaná, na rukou ji nosila, dělala první poslední a tak potom, když přišlo druhý miminko, tak se nemohla smířit, že se netacnuje jenom kolem ní. A taky jsem zírala, jak tříletá holka dokáže s ní manipulovat, že třeba na Vánoce chtěla takovýho mluvícího pejska mimo jiný, jenže už měla těch dárků nakoupených fakt hodně, tak ji kolegyně začala připravovat, že pejsek nebude, protože už není miminko a ježíšek ji nemůže koupit všechno, co si vymyslí a ona na to začala říkat, že to budou moc smutný vánoce, když nebude pejsek a že už nikdy nebude chtít vánoce slavit.
5. bře 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase vánice:slight_smile: uf. no ale tak jestli napadne tak snad to půjde rychle dolů.
Vero včera byl vzduch fakt ledovej a tak ještě s "venčením" počkej. ale doufám že Tě pak brzy uvidím a okouknu malou.
jinak dnes jsme taky vstávali ve 4. malá mě vzbudila tím, že mi dávala pusu a chtěla další a další. je to teď nějakej mazílek:slight_smile:
holky tak to s dětma hezky zvládejte. určitě budou SOphinka i Kkačenka velké pomocnice.
Wjeru za Barcu jo? tu teda nemáme rádi jak nás (CHelsea) loni blbě vyřadila z ligy mistrů:slight_smile: :slight_smile:
dneska jsme chtěli do Ji na fotbal, ale je fakt zima a sedět venku 2 hodiny se mi nechce a tak jsem bukla lístky do kina a jdeme na toho DOktora od jezera hrochů tak jsem zvědavá jaký to bude.
5. bře 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych zas hrozně ráda šla na tu Katku nebo jak se to jmenuje, taky na to jsou upoutávky v TV, je to o té feťačce, jestli jste to neviděly některá.

Vero, koukala jsem na fotky už včera a říkala jsem si, že si jsou malé asi taky dost podobné, viď?

Wjeru já jsem měla malou taky takovou vymazlenou, i když asi ne tak, jak tvoje kolegyně, ale jak jsem otěhotněla, začly jsme jí s taťkou připravovat na to, že budou brzy dvě a že bude za velkou ségru a zatím to docela funguje! Ona totiž ani nemá ráda moc konflikty, když zlobí a já na ní zařvu, tak mi dá ruku na pusu a říká mi: "Mamko, nekřič na mě!" a když jsme s tím kamarádem, co jsem tu psala s tím přišpendlením ke stropu :grinning: , tak ten jak jí furt mlátí, tak je z toho celá na nervy, kolikrát je mi jí až líto a vysvětlujeme jí, že když bude řvát, že to nepomůže, že mu musí prostě taky jednu vlepit! Někdy když on je v ráži a fakt po ní jde, že jí furt jen mlátí a mlátí, tak je tak rozčílená, že je rudá vzteky, fakt mi jí bývá líto, tak za ní pak běhám a bráním jí :grinning:
5. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já bych teda taky nejradši šla na první prochajdu s kočárem s chlapem, ale mne to tak táhne ven. Jak je člověk několik dní zavřený v porodnici, tak se vyloženě těší, až se trochu provětrá. No, já asi budu zavřená ještě do tý středy. :unamused:
Máš pravdu, obě holky jsou si strašně podobný. Samo nějaký rozdíly tam jsou, ale celkově jsou si fakt dost podobný.

Ten sníh už mě fakt sejří. :unamused: Já jsem byla ráda, že už se oteplilo a teď se to zas vrátilo. Snad to je jen poslední záchvěv zimy.

Bep, pak dej info, jaký ten Doktor je.
5. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, tak zase když je hnusně, tak Ti nemusí být líto, že jsi s malou doma. Neboj, do středy už Zuzanka ty 3 kila nažene a to pak budou prochajdy. A jestli se Ti 3gramy zdály uvalený, tak já doma byla zavřená o týden navíc kvůli jednomu gramu. Ale to jsme fakt neposlechla a o víku jsme šli na první prochajdu aspoň na 20 minut :wink:

Leni, to bych Sophinku taky bránila. Spíš jsme to myslela tak, že fakt asi záleží na povaze dítěte, než na pohlaví a dala jsem příklad, jak může vyvádět holčička. A taky se tím uklidňuju, Kryštof přece bude taky jednou velkej brácha :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero tebe to táhne ven? Mě teda ani trošku :frowning2: Byla jsem jen ve St na té kontrole a pak jeden den vyřídit nejnutnější, když holky po O spaly, ale s malou se mi nechce, ptž prostě zas nevím, jak jí v tomdle počasí oblíkat :frowning2: :frowning2: :frowning2: Před obědem jsem jí zkoušela dávat na tu verandu, ale nelíbilo se jí to a já tam byla jen v tričku, tak se mi tam nechtělo zmrzat a přemlouvat jí, tak jsem to zabalila a vyrazíme až zítra teda.

Wjeru, to já moc dobře vím, že i holky dokáží být pořádně zlé.. jednou jsme na procházce potkali známou s holčičkou a dost po malé šla a to jí přitom vůbec nezná. Furt na ní nabíhala a narážela do ní, ale podle mě je to o výchově... máma jí na to nic neřekla, tak jsem pak musela zasáhnout já, smutný :unamused:

Padla na mě hrozná únava dneska. Byla tu sice švagrová, ale je vidět, že je po celém týdnu taky unavená, tak tu spíš jen tak posedávala a malou jsem stejně z větší části obstarávala já... před chvílí odešly na vlak a jedou courat do města a malá tam možná bude zas spát, no uvidíme. Až jsem na ně pak byla protivná, když odcházely, ach jo, to šestinedělí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ten sníh mi teda fakt vadí. Dneska jdeme zase sami na plavání, tak to bude super, se plácat s kočárem v tomhle. Na dnešek jsem se vyspala, službu si vzal Standin, spal s Kryštůfkem. Tak jsme si poležela do 9 a nabrala síly zase na další noci.
Včera jsme byli u prababičky popřát Mirkům ke svátku, máme v rodině tři. A vzali jsme tam Krýšovi takovej malej míček, tak se předváděl, jak umí házet, kopat a tak. Nakonec jsme si začali házet všichni a Kryštof z toho byl úplně paf, nahlas se řechtal a jak jsme přestali, tak začal mručet jako kde je míč :slight_smile: Vydržel tam takhle do půl osmý a to je většinou před večerníčkem pritvnej a ospalej. No pak doma padl za vlast.

Leny, to jste si teda na prochajdu nevybrali nejlepší počasí. Nepočkáte do zítra? Snad přestane sněžit. A doufám, že to rychle sleze a bude konečně to jaro
6. bře 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru to máš fajn, že ti manža s malým takhle pomůže, když seš grogy! :wink:

My dnes venku, samozřejmě, nebyli, nejsme blázni :sunglasses: Hlavně novorozeňata mohou jen do -5 a když jsem jela na nákup kolem poledne, tak bylo přesně -5. Nemá cenu to pokoušet. Půjdeme buď zítra nebo v Po, ono se to nezblázní. Stejně na tu první prochajdu půjdeme jen tak na půl hodinky a tady na kraji světa se stejně ani na delší procházku jít nedá :grinning:
6. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera bylo kino super. Doktor od jezera hrochů doporučuju. zasmála jsem se a byl to fakt relax.
dneska jsme byli na plavání, rovnou jsme se nahlásili na další kurz a pak byli u Třech knížat na obídku a moc dobrý to bylo. a teď jsme osaměli, páč manžel jel ho hospody....
6. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep. my se taky nahlásili, ale už na všední den. manža bude o víku hrát, takže bychom stejně chodili buď sami, nebo bylo v SO plavání, v neděli by měl manža zápas a víkend v tahu. Takže kino dobrý, ju? Tak až se zase někdo uvolí hlídat, přednesu manžovi návrh :wink: Na fotbale asi moc lidí nebylo, jak jsme šli včera domů, tak jsme viděli ty prázdný tribuny

Jinak jsme na plavání potkali mého šéfa abylo to fakt takový milý. Napřed teda koukal, já taky koukala, ale pak jsme prohodili pár slov a bylo to příjemný. Mají dvě děti ani ne rok od sebe a ten starší kluk, ten tam teda řádil :slight_smile:
6. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru já dneska v Krýšovi viděla Tebe, ale fakt dost. My chceme zase sobotu, protože manža si to užívá. ale prý to bude zase posunutý dopředu a tak se budu i dobře výletovat až bude hezky.
6. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás zas nějaký bacil, mě bolí v krku a malej má vysokou horečku :frowning2: .

Tak ani nemám moc chuť chodit na net.

Zatím pa
7. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak jsme dneska porušili zákaz od doktorky a šli jsme na chvilinku na procházku. Fakt je tam dneska nádherně. Nedalo se sedět doma. Navíc jsem malou dneska vážila, tak před odchodem měla 3,1 kg, což by mělo být už v pohodě.

Bep, tak je fajn, že se kino líbilo. My se do kina teď nějaký pátek nedostanem. Ale třeba to seženem na dývku.

Zuzi, tak se brzy uzdravte. Teda ty si taky užíváš těhotenství. :frowning2:
7. bře 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, koukla jsem dneska konečně na fotky Charlottky. Je to vážně celá Sophinka. :slight_smile:
7. bře 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý podvečer :slight_smile:
Tak my venku ještě nebyli, ptž malá byla dopo s taťkou v CP na pohádce, přijeli a že cestou už prý v autě usínala. No a jak se jí to přetrhlo, tak pak nemohla zabrat a usnula snad někdy před druhou a my s ní. Vzbudili jsme se až po půl 4, to jsme sice uvažovali, že bychom ještě na půl hodinky vyrazili, ale bylo -3,5, tak jsme se na to vybodli a půjdeme zítra před obědem. No a malá má první rýmičku :frowning2: Jak jsme přišly z porodky, tak jí Žofi furt pusinkovala a nedalo se tomu prostě zabránit a jak měla rýmu, tak jí chytla už i ona! Tak furt pčíká, trochu jí teče z nosu a dnes je celý den taková nevrlá a nemůže zabrat, je mi jí líto :frowning2:
Teď jsou dole v Rantířově v hospě na čaji, tak si jdu přečíst pár řádek z knížky... musím využít každou minutu. Mám teď knížku, co je pěkně psaná a dobře se mi čte, tak jsem na ní závislá :grinning: :grinning:
Vero, jak to s holkama zvládáš? Co Kačenka?
Zuzi vy máte furt trápení, viď? Zkuste nějaké vitamíny, třeba vám to pomůže! Je to na prd a je to taky hlavně i tím debilním počasím - jeden den hezky, že by člověk běhal v mikině, druhý den zas musí být navalený jak eskymák :angry:
Vero teď ještě koukám na tu váhu malý a my máme doma teda pěknýho špekáčka :grinning: :grinning: Z porodky jsme odcházely měla 3,4kg a na první kontrole v to Út měla 3610g a teď už je na ní vidět jak má tvářenky buclatý, že nabírá jak drak :grinning: Ač je jen o nějaké dva dny starší, tak podle váhy bude vypadat tak o měsíc :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. dnes jsme se jeli vyvenčit do CP a nakoupili jsme spoustu věcí. koupili jsme malé sluneční brýle v Pompu. měli takové ty co mají látku kolem hlavy místo nožiček. zkoušeli jsme s nožičkama, ale všechny nám padaly nebo vůbec neseděli na nose. a ještě jsme koupili na doma sandálky. chtěli jsme koupit bačkůrky, ale bohužel měli jen takové na tkaničky což by se malé líbilo na rozvazování nebo hezké ale bez klenbičky a tak jsme koupili pořádné botky. kožené za 700. tak snad se v nich naučí hezky chodit. zatím jak byla pořád v ponožkách tak byla na špičkách tak snad se jí bude chodit dobře.
a já si vybrala a objednala nové brýle. obroučky co mám jsou celé okousané:slight_smile:
7. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a byla jsem koukat v Nextu. koupila bych tam všechno. fakt super kolekce, ale ty ceny....
7. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek