• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Ahoj, Vero, ať to Kačka zvládne :slight_smile: Mě se tam eda mo líbilo, jsou tam i podle mýho moc příjemný paní, tak snad se tam bude líbit i kačence :wink:

Já teď dokončila asi hodinový úklid kuchyně, manža včera hospodařil. Děla oběd a odpolko se rozhodl, že upeče bábovku. No bábovku má dobrou, ale zásadně po sobě neuklidí. Jen narovná nádobí do myčky a co se tam nevleze nebo nesmí dát, to ignoruje. Takže já umývala formu a pánvičky, drhla po něm sporák a všechyn spotřebiče, co máme na lince, protože mu cákalo těsto ven. Do toho byl Krýša protivnej, protože byl nedospalej, takže bych se snad obešla bez tý bábovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mel, Zuzanka je fakt šikulka, to by mě nenapadlo, že by děti mohly poznat písmenka takhle brzy
15. bře 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru všude stejný to je :grinning: :grinning: :grinning:
Vero napiš jak se malé líbilo...
15. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se školkou to moc dobře nedopadlo. Kačenka tam byla dvě a půl hodiny. Prý zaplula hned mezi děti, tak učitelka poslala manžela pryč, že to bude dobrý. Jenže to byla asi taky chyba. Kdyby tam s ní chvíli pobyl, normálně se rozloučil a řekl jí, že se pro ni zas vrátí, tak by to možná taky dopadlo líp. První hodina prý v pohodě, ale pak tam byl chlapeček, který začal, že chce maminku. A naše malá se k němu přidala, pak prý dostala záchvat vzteku a zbytek tam už jen probrečela a odmítala komunikovat. Nechápu, proč učitelka manžela nezavolala. Ten přijel až o půl dvanáctý s tím, že je asi všechno v pohodě, když mu nikdo nevolal. Ale doma už mluvila o školce celkem hezky, tak fakt jsem zvědavá, jak bude reagovat příště. Otázka je, kdy se tam Kačenka zas dostane. Každý den ji tam manžel opravdu vozit nemůže. Chtěli jsme tak jednou týdně, ale dle učitelky to je moc málo. Ještě to musíme s manželem probrat, jak to provedem.
15. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojínky holky, :slight_smile:tak copak novýho??dlouho sem sem nevezla že??moc sem ted nestihlaa vzdycky sme nakoukala a šla..
15. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero tak uvidíte. ale Kačenka asi zná děti co s ní půjdou tady do normální školky ne? že se s nima bude cítit dobře pak tady.

jinak Sára se dneska naučila lézt na gauč. takže leze na gauč a z gauče pořád dokola. ale aby udělala jeden samostatný krok bez opory to nee... holt gauč je priorita:slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, taky máme gaučová období :wink: Ale gauč už krýša přejde bez držení, jen normálka na zemi s mu nechce a nechce. Ale tak neboj, já si říkám, že chodit se nakonec naučili všichni :grinning:
15. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak jsem včera měla střevní virózu, to je děsný. V noci jsem se vzbudila a bylo mi hrozně těžko, ble. Nevím, jestli to nebylo spíš jen tím, že jsme byli v Ne bez malý, tak jsme si dali smažáka a já ho do sebe jen rychle naházela... a že mi to nesedlo, těžko říct. Ale včera jsem nebyla schopná vstát a normálně fungovat :frowning2: Ale už to snad vypadá, že je to dobrý.

Mel, to je Zuzka fakt šikovná! Kamarádky chlapeček taky umí pár písmenek, tak říkala, že se naučil T a denně chodí kolem herny a tam je, samozřejmě, cedule NON STOP a pokaždé, když jdou kolem, tak na tu ceduli ukazuje a křičí Táta táta :grinning: :grinning: :grinning: tak říkala, že neví, jestli to není chyba, že ho to naučila :grinning: :grinning:

Vero, to jste dobří, že jste tam malou dali. Já se na to taky chystám, ale když se jí zeptám, jestli by tam chtěla jít, tak křičí, že ne a zas násilím jí tam dávat nechci.
A co Zuzanka, je to zlatíčko hodný?

Nevíte někdo, jak jsou zápisy do školek na Březinkách?

Bep, Wjeru, teď už budou pořád jen vymýšlet nové a nové, to už s nima bude sranda :slight_smile:

Já vám musím napsat, co se mi zas stalo. Objednaly jsme si se švagrovou na Aukru povlečení z Ikei od jedný ženský, co to prodává o dost levněji než v obchodě. Mělo mít tmavo hnědý potisk (já na dvě postele, ona to samé) a přišlo nám, potisk sice stejný, ale ne hnědý, ale šedý! Tak slušně té paní píšu, že asi došlo někde k chybě, že jsme si objednaly to a to (ptž se v Ikei nabízejí jen v hnědé a zelené) a že nám přišlo v jiné barvě. Ona mi píše, že se nabízí jen ve dvou barvách a že k záměně dojít nemohlo!! A když mi někdo napíše hned X vykřičníků, tak to mě bere ďas :angry: Tak jí zas slušně píšu, že vím, že je jen v těch dvou barvách, proto že mě překvapilo, že mi přišlo šedé, že to je mi víceméně na prd, že se mi barevně nehodí a že ho mám ještě zabalené, aby ho event. mohla prodat někomu jinému. Prostě jsem blbec, ale si říkám, že když si objednám něco v nějaké barvě, že mi to v té barvě taky přijde, že, omyl. No a ona mi odepsala, že mi to teda vymění, ale že už u ní nemám nic objednávat :confused: Tak to když jsem ráno ten mail otevřela, tak mi padla čelist, že někdo může mít takový přístup. Přitom u ní švagrová objednávala už po několikáté. Jenže to bylo všechno v pořádku, tak to bylo v pohodě, pak je problém a ženská na mě bude dělat bububu? No tak jsem jí k tomu napsala svoje a zkusím to prodat na netu sama :frowning2:
16. bře 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak Krýša spí, tak jsme otevřela časák a tohle rpostě musím napsat:

10 zásadních rad pro komunikaci s muži:

1) Nechtějte po něm, aby vám pochválil nový účes, řekl, že vypadáte mladě a nejste tlustá. Je mu to jedno
2) Ano a ne jsou naprosto dostatečné odpovědi na každou otázku
3) Řekněte si, o co chcete přímo, vzdychání a okliky na něj neplatí
4) Pláč je sprosté vydírání, ale někdy skvěle zabírá
5) Cokoli se odehrálo před víc než půl rokem je zapomenuté. Nevytahujte to ani v nejkritičtějších chvílích
6) Nic nevyjádří vaši lásku jasněji než sex
7) Po hádce vydržte být naštvaná maximálně půl hodiny déle to nemá smysl
8) Ptejte se na jeho názor, jen když opravdu chcete slyšet jeho radu
9) Pokud právě běží v televizi sporotvní přenos, nechtějte po něm vůbec nic
10) Nejlépe se vypovídáte s kamarádkou, chlapi mají jiné přednosti

Já to musela napsat, u nás to je 100%tní zásah
16. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, tak to jsem stejný blbec jako Ty. Taky bych očekávala objednanou barvu. A když jsi to nerozbalila, tak více méně nechápu včem je takový problém
16. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru jo jo to jsou chlapi. bod 2 bych vylepšila, že občas stačí jen kývnutí:slight_smile:
16. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Leni, někdy se holt člověk nestačí divit že...
¨
Wjeru :slight_smile:

Jinak vám musím napsat co se mi dneska stalo za nehodu...
Jak jsem pořád nachlazená, tak jsem si vzala inhalátor a vyrazili jsme s Rudíkem k našim...ségra tam dala mamce takový kapání do vřelé vody ...tak jsem si chtěla zainhalovat... Takže převařím vodu a kápnu si dotoho tu směs...v tom se ke mně přiřítil Rudík, že chce taky...tak jsme počkali až to trošku vychladne....pak začal zvonit mobil tak jsem se na vteřinu otočila a on tu horkou vodu na sebe vylil...má popálenou bradu a hrudníček s obr puchýřem...tak jsme letěli pod sprchu a pak 2 hodiny chladili...no měl velkej šok :frowning2:...teď už je lepší, ale já bych si radši neviděla...nesnáším když se mu něco stane... Takže si teď přijdu jako nezodpovědná matka !!! Musím ho mít pořád na očích ani na chvilku ho nespustit z dohledu...

Takže holky fakt pozor na ty mrňata !!!
16. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi, to je strašný! Myslíme na vás, ať to Rudíka moc nebolí!!! :confused:
16. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi uf to muselo být hrozný. a u doktora jsme nebyli? určitě by jste dostali nějakou mastičku...
16. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to muselo být fakt hrozný. U malých dětí je popálenina hodně nebezpečná. Snad se to Rudíkovi dá brzy do pořádku. Já můžu na popáleniny doporučit měsíčkovou mast od Justu. Mamka si jednou docela hnusně popálila ruku taky vařící vodou, mazala si to touhle mastičkou a brzy tam měla krásnou novou kůžičku. Je to práce, když se stane něco ošklivýho. Naše Kačenka před dvěma týdny spadla uchem přímo na roh opěrky dětský židličky. Ucho měla úplně rudý. V noci se dvakrát vzbudila a furt se převalovala, hrozně plakala a že jí bolí nožička. Dokonce na ni kulhala. My už jsme mysleli, že s ní taťka pojede na pohotovost, jestli nemá náhodou nějaký slabý otřes mozku z toho pádu a taky jestli nemá nějak poškozenou rovnováhu (jak je v uchu to centrum rovnovány, nebo jak se tomu nadává). Tak jsme ji pro uklidnění pustili asi na hodinu DVD s krtečkem a naštěstí to polevilo a pak už šla spát v klidu. Ale další den měla ucho úplně modrý. Naštěstí to rozchodila dobře a snad je to bez následků. Člověk fakt neuhlídá všechno. Jasně, že to člověka trápí, že tomu nějak mohl předejít, ale opravdu to není možný. Tak si to hlavně nevyčítej.

Leni, Kačenka naštěstí o školce i po tom prvním dni mluví celkem hezky a nějak automaticky bere, že tam půjde zas. Tak jsem zvědavá na příští návštěvu, jestli se třeba před dveřma nešprajcne a neodmítne tam jít.
Zuzanka je zlatíčko. Akorát nás dost trápí ty prdíky. Už zkoušíme všechno možný. Dneska mi taťka koupil polštářek s třešňovýma peckama a i ten Espumisan, tak třeba to taky trochu zabere. A taky pravidelně ublinkáváme a škytáme. To nás taky trápí několikrát denně. Ale jinak je fakt hodňoučká. A když ji nic netrápí, tak spinká. Tak doufám, že ji to spaní vydrží co nejdýl. Na rozdíl od Kačenky.
16. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero na to ublinkávání a škytajdu nám doktorka doporučila zvýšit matračku, aby měl Krýša hlavičku trochu výš, že to pomáhá. Jinak Krýša teda první tři měsíce proškytal, ani znova napít mu nepomohlo, musel se vyškytat. Někdy ho to chytne ještě teďka. Ale já teda škytám poměrně často taky, narozdíl od manži.

Zuzi, to musel být šok. Chápu, že máš nervy v kýblu, taky bych se vždycky raději bouchla já místo Krýši, ale fakt 100%tně děti neuhlídáš, tak si to nevyčítej. K doktorovi bych asi zašla, třeba by fakt předepsal něco, po čem by se to rychleji hojilo.

Vero tu mastičku mám objednanou, tak jsme ráda, že je dobrá :wink:

BNep, tak možná můžu být šťasntá, že ten můj přece jen to jo a ne řekne :grinning:
16. bře 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, v porodnici takhle měli zvednutou matračku automaticky. Doma už jsem to taky podložila, ale i tak si občas ublinkne. I když mi přijde, že to máme podložený celkem málo. Já jsem to podložila víc, ale manželovi se to moc nezdálo, tak to spravoval a teď se mi zdá, že by to mělo být víc. Škytání by mi tak nevadilo. Kačenka byla taky hrozně uškytaná. Ale Zuzanka si vždycky ublinkne a hned začne škytavka. Vadí mi to blinkání. Mám strach ji pomalu položit do postýlky.
16. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero a ty ji nedáváš na bok? Já malou šoupnu do zavinovačky, ta si ji na rozdíl od Sophinky vyžaduje a je v ní na spaní vyloženě klidnější a opřu jí zádíčkama o šprušle a je to a nemám strach, že kdyby si mi ublinkla, že se mi udusí :slight_smile:
17. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero to chápu, že jsi nervozní. Ale právě tomu zadušení by měla předejít ta podložená matračka, aspoň mi to vysvětlovala doktorka. My jsme byli dokonce na vyšetření na ten reflux, Krýša blinkal, zdálo se mi hodně a někdy to z něj vylítlo obloukem a nepřibíral.

Leny, zavinovačka byla teda pro mě u Krýši taky k nezaplacení, krásně spinkal, dokonce líp jak teď. Druhý teda plánuju pak taky zavinovat.

Tak holky, dneska by se snad měl konečně přijít podívat jeden řemeslník na opičárnu a nacenit nám práci. A někdy v létě bude z opičárny Krýšův pokojíček :slight_smile: (opičárna je pracovní název, mám tu prádlo a krámy, na který jinde není místo :grinning: :grinning: :grinning: )
17. bře 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já ji dávám furt na bok. Taky ji mám v noci v zavince. Ale stejně mám trochu strach, že se něco může stát, když pravidelně blinká.
A dnešní noc zas blbá. Zuzanka plakala asi od půl šestý do osmi. Pak na dvě hodinky usnula a po nakojení začal nový hodinový kolotoč. A v noci zas hodinu proplakala. A ráno znovu. Potřebovala by se vykadit, ale nejde jí to. Včerejšek byl teda na prdíky fakt hojný. :unamused: Dneska vynechám i jogurty a acidofilní mlíko. Třeba jí vadí i tohle. Ale jestli jo, tak to bude můj konec, protože já jsem na zakysaných mlíčných výrobcích závislák. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
17. bře 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám na dnešek v noci vyrazili vrchní trojky. takže máme už 14 zubů. tak už jen 6. hurá:slight_smile:

Wjeru takže budete dělat pokojíček? my ten Sáry máme vymalovaný (půl tyrkysová a půl oranžová) a máme tak zatín jen skříň, knihovnu a malý stoleček se dvěma židličkama. všechno z Ikei:slight_smile: no a pak bordel, protože tam žehlím a suším prádlo.

jinak my jsme zvraceli půl roku. přestalo to až když jsme začali jíst.
17. bře 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no u doktorky jsme nebyli...malej měl teda šok, ale za dvě hodiny byl dobrej...teď ho to už nebolí...asi to je jen povrchové...ale jak má jemnou kůžičku tak má puchýř... Vyčetla jsem, že se k dr. nemusí pokud dítě nemá hodně velkou popáleneni nebo velkej šok a mazat se ničím nemá když je puchýř aby se nezanesla infekce, tak dáváme dvakrát denně čisté tričko a já kontroluju jak se to hojí...kdyby to nějak zlobilo, tak k dr půjdeme, ale takhle když je malej v klidu ho nechci nějak trápit...i tak to bylo hrozný... :frowning2:

Nehody u dětí jsou fakt hrozný...až má člověk děti tak pozná co je strach.

Bep gratulace k zoubkům. :sunglasses:

Vero - na to ublinkávání bych asi taky zvedla madraci...
No a prdíky mě povídej...my bojovali 4 měsíce, ale je pravda, že když jsem upravila jídelníček tak se to zlepšilo...zkus omezit i ty mléčné výrobky - obsahujou hodně bílkovin a to pak mimčo nadýmá...jo a ještě celer hodně nadýmá jesli ho dáváš do polévek ...
Hlavně ať jste zdravé
17. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, díky za radu s celerem. To jsem nevěděla. Do polívek ho dávám. Tak ho příště vynechám, stejně tak cibuli. No, jestli malou zlobí opravdu ty mlíčný výrobky, tak potěš koště. Já si každý ráno beru k snídani müsli s acidofilním mlíkem a odpoledne baštím pravidelně jogurt. Ráno si do čaje leju trochu mlíka, stejně tak do Melty(tu teď piju dvakrát denně kvůli laktaci). A když si udělám rozpustný Latte, tak tam taky kápnu trochu mlíka. A samo sýry taky miluju. Ale jinak se vyloženě mlíkem nenalívám, tak zas aby z toho malá měla takový problémy? Fakt nevím. Já doufám, že za dva měsíce už bude malá OK. Jako půl roku jíst suchý chleba opravdu nechci. :confused: :frowning2:
17. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak já v budoucím Krýšově pokoji taky suším prádlo :wink: Až tu bude bydlet, tak teda nevím, kam to dám.
Jinak my nemáme ani to, chceme naštukovat, vymalovat, koupit nějaký koberec, stoleček, možná tu knihovničku a to bude asi tak všechno. Pro takhl emalý dítě toho asi nemá víc cenu :slight_smile:
No my máme pořád jen ty dva spodní zoubky :frowning2: Já fakt pochybuju, ž emu někdy ty ostatní narostou. A hrozně nerada bych zažila, aby mu to začalo růst všechno naráz. Už teď asi jak mu rostou vždycky jen pár dní, tak je Krýša na zabití

Vero, já si teda myslím, že by to těma mléčnýma výrobkama být mohlo, takže Tě docela lituju. Celer, to je taky novinka, no budu si to pro řpípad pamatovat :wink:
17. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero :grinning: :grinning: to mě rozesmálo s tím tvým množstvím mléčných výrobků za den - to já totiž nedám ani za týden :grinning: :grinning: Já si dám max. mléko ráno do kávy, to teda piju kofeinové, pak si dám max. na snídani rohlík s mazacím sýrem a odpo si dávám bezkofeinové kafe a do toho taky mléko a tím končím. Jogurt jen občas a když si vzpomenu, tak si koupím kefírové mléko, ale to je jen tak 1-2x týdně :sunglasses: Takže proto se musím smát, jak ti přijde, že skoro mléčné nekonzumuješ :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi, abyste pak, nedej bože, nedostali od dr. vynadáno, že jdete pozdě! No snad to budete mít v pohodě. Já jsem taková, že bych tam radši hned šla, abych měla jako jasno pro svůj klid :sweat_smile:

Wjeru, sice budete mít chvíli doma bordel, než se to udělá, viď, ale pak to bude stát za to. I když jestli tam pak v noci budeš za malým lítat k postýlce... :grinning: :grinning: :sunglasses:

Bep, tak teď budete mít na chvíli klid. A malá to snáší dobře? Nebo se ti v noci budila?
17. bře 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak v porovnání s tebou se asi láduju mléčnýma výrobkama pořádně. :grinning: :grinning: :grinning: Malá je zatím v pohodě. Tak budu testovat, jestli to těma jogurtama může být. Dneska jsem si žádný nevzala. Akorát jsem pekla buchtu chlapovi do práce, protože bude mít narozky, tak aby tam něco donesl. A furt jsem olizovala prsty, jak jsem mazala nahoru krém ze šlehačky a pomazánkovýho másla. Tak doufám, že to malý bříško nepodráždí.
17. bře 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero taky žasnu nad množstvím mléčných výrobků:slight_smile: já dávám jen mléko do kávy. jinak vůbec nic.
jinak zoubky teď malá docela snáší dobře, budí se sice víc, ale nejsou to hysteráky jako dřív...
17. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Kryštof včera předvedl první samostatné krůčky :slight_smile: Najednou jsme se otočila a Krýša si to štrádoval od konferenčního stolku k televiznímu. Sám od sebe, prostě ho napadlo to zkusit. teď zkouší chodit mezi mnou a manžou, ale jistější je pořád na 4.

Leny, to já nevím, jeslti bude spát tam, zkusíme to a kdybych tam měla extra moc lítat, tak zase bude v ložnici. Ale přijde mi, že možná to s tím buzením bude lepší, když bude sám. Protože, když je sám, tak je v klidu a třeba si hraje s Františkem, dokud zase nezatuhne, ale když mě vidí, že jsem vedle v posteli, tak dělá brajgl a chce mermomocí vstávat. :slight_smile:

Vero, tak s těma mléčnýma výrobkama jsem na tom jako holky, akorát teda jogurt baštím skoro denně.

Bep, ty zoubky Ti normálka závidím. Já fakt přestávám věřit, že Krýšovi ještě něco naroste, kromě těch dvou, co už má
19. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru tak to gratulace k prvním krůčkům. Sára dneska třikrát přešla gauč bez držení tak jsem zvědavá kdy to zkusí jinde...

dneska měl manža dovču a byli jsme v Brně na nákupech a koupili jsme si presovač na kafe, ruční vysavač a nějaké průvodce ať můžeme plánovat letošní dovolené. chtěli jsme koupit golfky ať máme na cesty víc místa v kufru, ale buď měli divné nebo hrozně drahé a ještě nemají kolekci 2010 a tak moc výběr není. Wjeru jaké že jste vy kupovali? já bych chtěla tak okolo 2500 když je chci jen na dovolené. oni totiž ty malá kolečka ve mě moc důvěry nevzbuzují:slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Wjeru Rudík spí sám v pokojíku od 14 dnů, ale stejně kolem roku měl se spaním problémy jako u vás...neboj to přejde :wink:

Leni - Rudík už to má celkem dobré...taky bych bývala jela k doktorce, ale on si na to nenechal ani kouknout ode mě natož od dr...tak jsem usoudíla, když se to po třech dnech tak krásně hojí, že to nebude potřeba...nechtěla jsem ho nějak extra strachovat...teď je vidět že to naštěstí bylo jen povrchové ( ještě že měl triko a mikinu )...nicméně promě velké poučení !

Tak já jsem na tom s mléčnými výrobky jako Věra , tak proto měl asi malej taky šílený prdíky :unamused:
19. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak hlavně, že se to dobře hojí :slight_smile: To je nejdůležitější. za chvíli bude Rudík úplně v pohodě.

Bep, to asi přijde každou chvíli. Krýša si teda šlape jen těch svých pár krůčků a to musí mít pán náladu. Dneska se třeba přemluvit ještě nedal. Na plavání s náma bude tentokrát i brácha, bude natáčet toho našeho uřvánka, jak mu to pěkně jde. Ale třeba, když bude i taťka, tak to Krýša ponese o něco líp. Zlepšuje se to každou hodinu. Nevím, co to má zase za období, před tím vůbec nebrečel, pak s ním byl asi třikrát manža a pak ječel celou hodinu, když jsme s ním byla já.
20. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek