• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Leni, buď ráda, že si aspoň někdy přispíš. :grinning: :grinning: :grinning: Spát do půl devátý? Co to je? U nás se vstává víkend nevíkend mezi šestou a půl sedmou. Někdy i před šestou - kvůli Kačence. Zuzanka se budí tak mezi šestou sedmou.

My barvili vajíčka dneska večer. Beránka a mazanec jsem upekla v pátek, takže mám hotovo. :sweat_smile: Jen úklid nějak nestíhám.

Brněnská ZOO jsem slyšela, že prý nic moc. Já jsem tam asi ani nebyla, takže nemohu posoudit. Spíš bych jela do Prahy nebo Dvora Královýho.

Holky, napadlo mě, co takhle založit soukromou diskuzi? Pro nás, kdo sem pravidelně chodíme. :sunglasses:
4. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, vstávat po šestý? Krýša se srovnal s časovým posunem, takže opět budíček v pět :slight_smile: Fakt asi přeskočil generaci. Doufám, že si budíčka časem posune aspoň o tu hodinku.

Prahu jsme zvládli jen polovinu na druhou se chystáme teď v květnu. I tak jsme tam pobyli asi 4 hodiny a fakt doporučuju. Ještě se tam dá v sezoně dojet lodičkou, takže to asi bude pro děti zážitek, i když tam bude hromada lidí. Brněnská je vážně do kopce a je taky menší asi jako jihlavská. Ale Leny, měly jsem fakt nádherně, takže výlet to byl asi příjemný

Já mám obravena pouze symbolicky 4 vajíčka a mazanec teda mám letos taky. A plánuju obědové menu s nádivkou, pečeným masem špenátovou polívkou. To je asi vše, co velikoncům letos dám :slight_smile:

Vero, já bych byla celkem pro
4. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, pátou hodinu ti fakt nezávidím. Mě stačí, když mě Kačenka čas od času vzbudí o půl šestý. A k tomu ještě vstávání na noční kojení Zuzanky, tak jsem pak další den grogy. Ale jinak se celkem vyspím. Ale musím jít spát nejdýl po devátý, abych ty hodiny spánku nějak nabrala.
5. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak počkáme, jak ostatní holky. A pak bych soukromou diskuzi založila. :slight_smile:
5. dub 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když já stejně vstávám mezi šestou a sedmou, ptž jsem tak už od nich naprogramovaná a jak je teď světlo, tak už pak nemůžu zabrat. Ale aspoň si tu pošudlám co potřebuji na PC a je to :slight_smile:
Vero kolikrát v noci vstáváš na kojení?
Já proti soukromé diskuzi také nic nemám, jen mi pak musíte dát instrukce jak to chodí atd. :sunglasses:
My právě jak jsme v Praze žili, tak máme pražskou ZOO docela prochozenou a tak nás to tu doooost překvapilo, jsme to nečekali, že to bude taková túra :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já kojím Zuzanku většinou tak dvakrát - kolem půlnoci až jedný a čtvrtý až pátý. A pak až ráno kolem sedmý. Ale někdy se od pěti furt kroutí a chrochtá, takže nemůžu pořádně spát. A to se pak budí třeba po hodince. Ale do těch čtyř pěti většinou spinká krásně, jen se nakojí a už zas chrupká. :sweat_smile:
5. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, vy jste bydleli v Praze? To jsi vlastně pražská panička, co? :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, pražská panička, tak bacha na mě :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vero, tak to máš nádherný, to se docela vyspíš. :slight_smile:

Ach jo dneska mě zas Krýša nechtěl nechat spát, ve dvě ráno si usmyslel, že se bude vstávat, tak jsem hotová. Do mě dneska nic nebude. Snad se brzy utahá a dá si dopoledne šlofíka, abych si taky dáchla
6. dub 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a velikonoce jsou pryč. Sárinka byla z koledníků nadšená. když odešel první tak brečela a chtěla za ním. chodili k nám kloučci tak zhruba do 6ti let a byla to sranda:slight_smile:

Leny pražská panička :grinning: :grinning: :grinning: hezký!!!!

co je to ta soukromá diskuze? to jako že by nás nikdo nemohl číst?
6. dub 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala jsem album s fotkama z Orcy jak nás tam fotili tak jestli se chcete podívat.....
http://rittichovi.rajce.idnes.cz/Plavani/
6. dub 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep fotky pěkný, to jsem zvědavá, co bude z našich. :unamused: Vyzvedneme si je ve středu.
6. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, přesně tak. Do soukromý diskuze se doustanou jen povolení členové, takže nikdo cizí, nezvaný by nás nemohl číst. :slight_smile:
A Sárinka je šikula. Fotky z Orcy jsou parádní. Koukám, že tobě taky voda v očích nevadí. Já bych se asi bez brýlí potopit nemohla.

Tak u nás taky příšerná noc. Zuzanka teda spinkala pěkně, ale Kačenka sice usnula už v šest, ale o půl druhý se probudila a do pěti odmítala spát (a do toho jsem asi třikrát v noci vstávala k Zuzance). Přitom zase předvedla pořádný cirkus. Jako čekali jsme, že v noci něco přijde, protože dostala večer hysterák. Dopolední koledníky nějak zvldála, ale asi jí to stálo moc sil, protože pak byla vyloženě emočně hotová a strašně utahaná. Takže si to pak vybíjela tím záchvatem. A jak něco takovýho večer přijde, v noci nespí zrovna nejklidněji. Takže já jsem dneska naspala sotva čtyři hodiny. Navíc jsem dvakrát letěla na záchod, chytl mě nějaký průjem a žaludek jsem měla jako na vodě. Asi jsem dostala taky nějakou střevní chřipajznu. Naštěstí jsem nezvracela. Kačenka blinkala minulý týden ve čtvrtek ráno, tak to mám asi od ní. Mám jen strach, aby to náhodou nechytla i Zuzanka. Naštěstí si Kačenku dopoledne tchánovci odvezli, abych si trochu odpočinula. Tak jsem na hodinku zalehla. Akorát jsem se pak nemohla nějak probrat. Teplotu nemám, ale úplně ready se necítím. Ani nemám na nic chuť. Teď jsem dojedla akorát borůvkovou přesnídávku.
6. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero já myslím, že tím, jak kojíš by to malá chytnout neměla, aspoň u nás to tak bylo, jak jsme měli virózu před nějakými těmi třemi týdny! Musím teda říct, že jak čtu, jak to máš s Kačkou a emocemi, tak že jsem teda ráda, že tohle Sophinka nemá, musí to být hodně náročné a nezávidím ti to!
Bep, fotky krásné! Malá je plavec jak hrom :wink: hlavně, že jí to baví, to je fajn :slight_smile:
Wjeru, to bys mohla pomalu dostávat nějakou slevu na kafe, viď :grinning: Ale musí to být k vzteku. A to jdete do obýváku a hrajete si, jo? Nebo ho nutíš ležet a přemlouváš ho, že je jako noc a že by bylo super, kdyby šel spát?
Tak nám dnes zapojili plynoměr a vodoměr a začnou pokládat podlahy a čekám ještě na obklady za kuchyň, SNAD by prý mohly být do konce tohoto týdne, čemuž teda moc nevěřím, ptž dodavatel sem prý nepojede extra kvůli 3m :sweat_smile: tak čekám, co z toho bude. A jak budou obklady, bude kuchyň a příští sobotu by nám chtěli barák předat, to by bylo super :sunglasses: :sunglasses:
6. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,poradte prosim nejakou restauraci nebo hospodu v JIhlave,kde by se dala v lete udelat oslava s detma(nemyslim detskou oslavu v cukrarne,ale aby se deti nenudili v obyc hospode), aby tam byl bud detsky koutek, nebo treba zahradka s nejakym piskem,houpackama atd. Nemate tip? diky
6. dub 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak nám taťka přijel z práce (ráno si poležel, takže pak jel ten kousek autem, aby stíhal poradu), tak jsme ho za trest vytáhli na prochajdu a prubli jsme to dětské hřiště na rošického. Mysleli jsem, jak je Krýša na to malej a odcházeli jsme s brekem, jek se mu tam líbilo :slight_smile: Viz. fotky.

Leny, většinou ho zkusím přemlouvat, ale třeba dneska jsem ho musela na chvíli vzít do toho obýváku, vysvětlit si to, že je noc nějak nedal. S kafem se to snažím nepřehánět, takže mám jedno po o, ale teda fakt jen tak přežívám.

livi, já vím třeba, že vhranatý kouli je na zahrádce nějaký dětský koutek a zahrádka se separé, tak by se třeba dala rezervnout. Jinak to teda prochozený nemám. Zahrádky mě asi začnou zajímat teprve tento rok :sweat_smile:
6. dub 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem ocenila, že na jedničce opakují sama doma od 5 :sweat_smile: Krýšu jsem marně od půl přemlouvala, že jako vstávat nebudeme. Ale je protivnej, je nedospalej. A já toho mám taky dost. Hned jak chlap vylezl z pelechu, tak jsem ho sjela, že ráno nesnídá. No tak snad si přes den lehneme a budeme v lepší náladě
7. dub 2010 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru to není normální, že ti vstává takhle brzy, ne? Nejdou mu zuby nebo něco? :confused:
7. dub 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru, to ti nezávidím. My dnes vstávali tradičně o půl sedmý. Akorát v noci jsem musela jít za Kačenkou, protože se ve dvě vzbudila a chtěla jen mne. Naštěstí za čtvrt hodinky usnula, tak jsem si šla zas lehnout k Zuzance. A v noci jsem se řádně vypotila a dnes už je mi dobře, tak snad už to mám odbytý. Ještěže to jsou takový rychlovky. Akorát dneska jsme měli jít s holkama k doktorce, tak jsem to radši přesunula na příští týden.

Zuzanka se akorát vzbudila, tak já jdu krmit.
7. dub 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je devět pryč a malá mi ještě spí. nosmálně vstáváme po sedmý a dnes spí. divný. koukali jsme včera na Ano šéfe? to zase byla pro Jihlavu ostuda:slight_smile:
7. dub 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru super fotečky. já včera malou nemohla dostat z terasy. hrozně se jí líbilo na všechno koukat. a máme tam zábradlí, že se hezky drží a chodí kolem a vůbec nechce ani na kolínka.

Leny tak to už se blíží finiš, to bude brzy stěhovačka...
Vero tak už to určitě máš za sebou. je fakt, že nebýt to rychlovky tak by to bylo hrozný....
7. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, vypadá to, že už to mám odbytý. Večer mi bylo teda docela mizerně. Teplotu jsem teda neměla, ale cítila jsem to vyloženě v očích. Tak jsem se v noci řádně vypotila a ráno už mi bylo fajně. Už můžu normálně jíst, tak snad to bude OK. A po včerejšku, co jsem skoro nejedla, jsem byla ráno na svý váze před Zuzankou. :sweat_smile: Akorát zítra už budu mít zas aspoň o kilčo víc. :confounded:

Já jsem šla hned po Ordinaci spát. Hned, jak mi Zuzanka usnula. Ale manžel mi Ano šéfe nahrál, tak se na to snad dneska mrknu. Jsem na to vážně zvědavá. :confused:

Dneska jsme měli jet do poradny, ale radši mezi děti nechci, kdyby to bylo ještě nakažlivý. Tak jsem se sestřičkou domluvila na příští týden v úterý, případně ve středu. Zítra sjedu se Zuzankou na kyčličky. A v pátek mám domluvený focení holek u kámošky. Doufám, že už to konečně klapne.

Přikládám dnešní fotečku holek.
7. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, fotečka se povedla, je krásná. Holky jsou si dost podobný :slight_smile:

Tak dnes děs běs a hrůza. Nejen, že Kryštof prostě neusnul, ale celej den byl uřvanej, takže jsem dost přetažená. Usnul mi maximálně na klíně, ale když jsem ho dala do postýlky, okamžitě byl vzhůru a ječel. Takže jsem fakt od těch půl pátý na nohách. Největší klid jsme si užila, když jsem venku věšela prádlo. A plavání celý prořval, tak, že na konci už řvali skoro všichni, jak je Krýša nakazil :cry:
7. dub 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám na to Ano šéfe na netu, no radniční mě vůbec nepřekvapila. Byli jsme tams manželem na večeři, když jsem byla těhu, chtěli jsme udělat útratu, objednali jsme láhev vína, jídlo, dezert no a obsluha se tvářila, jako že je hrozně otravujeme, jídla ač různá chutnala a vypadala stejně k vínu nám nalili do špinavých sklenic a vodu mi donesli bez skleničky. Tam už nikdy, za ty prachy ani náhodou
7. dub 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na to se budu muset taky kouknout. Čekala jsem na to v TV, myslela jsem, že už to dávno bylo... stejně jak chodím spát v osm, tak je to pro mě pasé :grinning:
8. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nakonec z toho Ano šéfe eda vylezlo, že se jako hodně zlepšili, dostali tu hvězdičku, no ale moje zklamání bylo tak veliký, že mě tam vážně už nikdo nedostane.

Dneska jsme byli venku, byl vážně nádherný den, tak jsme šli odpolko i dopolko. Odpolko jsem přemluvila i manžu, ať jde s náma na prochajdu, ale zítra budeme muset jet nakoupit s Kryštůfkem. No tak to zvládneme, za ten dnešek to stálo
8. dub 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My teď chodíme každý den ven jak dopo, tak odpo. Malá mi totiž doma řve a řve a tak i Sophka sama uznala, že je lepčí, když je v kočáře, tak v osm ráno už muruje, že by chtěla jít někam na procházku. Tak jsem ráda, v zimě, jak tu nikam nechtěla chodit to bylo děsně dlouhý.

Včera jsem se zrovna bavila se švagrovou o tom Ano šéfe a jsme se shodly, že to udělali jen proto, aby byli vidět v TV, že se to zlepšilo jen aby dostali tu známku a proflákli se a že se to stejně vrátí do starých kolejí! Ptž tam to má na starost ta jejich dcera, mladá holka, jí je jedno, jestli jí tam budou lidi chodit nebo ne, ona se furt bude mít jak prase v žitě. Jo kdyby byla placená podle toho, jestli se bude dařit nebo ne, tak by se smekala jinak. My tam teda vůbec nechodíme, max. jen tak 2x za léto na zahrádku a tím to hasne a i tak mi to stačí.

Já jsem včera odvezla malou ke švagrové zas na prázdniny, tak jsem pak nechala auto u "našeho baráku" a šla se cournout po březkách (abych si zvykala :grinning: ), zjistila jsem kde jsou jaké školky, ptž za dva týdny jsou přihlášky, tak abych věděla a bylo fakt nádherně! Když nefoukal vítr, tak to bylo úúúúžasné! Jen jsme se s chlapem pak shodli, že je to na těch březinkách furt stejně divné, nic se tam víceméně nezměnilo :sunglasses:

Přidávám fotky a Vero, je vidět, že máme stejné nápady :grinning: :grinning: i když ono se v tomdle věku jinak moc spolu fotit nedají :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dlouho jsem se neozvala... holt jak je pěkně jsme pořád venku.
Dneska je malej na celý dopo ve školce a půjde s nima i na procházku, tak jsem zvědavá ...
Fotky máte krásné, dětičky samo taky :slight_smile:

Já už si pomalu začínám chystat věci pro mimčo...budu to dělat jen v ten pátek když je malej ve školce a chtěla bych to do prázdnin mít nachystaný. Pak máme všelijaké akce a jak už budu mít velký bříško a bude teplo, tak si myslím, že budu dost lína :sunglasses: .
Jinak vše při starém.
9. dub 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi kdyť ty už seš v polovině, to utíká jako blázen!!!
9. dub 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, včera jak bylo krásně, tak jsme přemluvili tatku, aby se vybodl na nákup a šel s náma ven. za to jsme dnes museli s Kryštůfkem nakoupit sami. V seznamu bylo jen pár věcí, tak si manža odvezl auto, že ho vysaje a umeje a natankuje a já šla na nákup s goflkama. No a napadlo mě nechat kočár u ostrahy a vzít vozík. Krýšovi se to ve vozíku moc líbilo, byl děsně důležitej a měl přehled :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jen ten nákup se jaksi zvětšil, takže jsem ztahaná jak kůň. Krýša v obchodě zdlábl rozhlík a tak ho to unavilo, že teď vedle mě chrupká :grinning: Nechala jsem ho v těch golfkách, naštěstí jak jsou lehký, tak se dají parádně vynést

Leni, pěkný fotečky a ohledně tý radniční jsme se shodili s manžou na tom samém
9. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek