• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Ahoj holky! Dneska jsem byla s holkama u kámošky, co fotí pro známé. Zatím mi poslala na ukázku 2 fotky. Jsou nádherný. Jdu vás dočíst.
9. dub 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé, Vero, krásný fotky, nechtěla by si nás kámoška taky vyfotit? :wink:
9. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, tak fotky jsou úžasný. Doufám, že se pak dalšíma taky pochlubíš. To stálo za to si na to focení počkat viď? :wink:

My byli dnes na výletě v Praze za bráchou, jel i můj táta. Docela jsme si to dobře naplánovali i vzhledem k počásku, tam bylo solidní, že jsme zvládli i prochajdu. Akorát teď večer, když jsme odjižděli,t ak tam začalo pršet. Krýša zas po čase viděl bratránka Filipa. FIlípek je o půl roku starší, ale už se ten rozdíl mezi nima tak nějak smazává. Akorát FIlípek chodí venku sám bez držení za ruce a je na nožičkách jistější a řekne sem tam slovo a umí ukázat zvířátka, ale jinak je to na stejno. Moc pěkně si spolu kluci hráli. Jeden uklízel a rovnal a druhej mu to rozkramařil nebo kramařili oba :grinning: ALe byli oba hodní
10. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, fotky krásný.

Wjeruš ten rozdíl za chvilku nebude vůbec vidět :wink: .

Já jsem na dnešek nějak špatně spala, tak jsem celkem utahaná. Alspoň že počasí je trochu ok...mám ještě nějakou práci na zahrádce, tak bych to chtěla odpo zvládnou.
Jak je na mně těhu už vidět, tak Rudík asi začal žárlit a hrozně zlobí...neposlouchá, odmlouvá...no nevím co budu dělat až bude v pubertě...
Vždycky si říkám, že na něj nebudu zvyšovat hlas, ale jak jsem těhotná, tak jsem přecitlivělá a houby vydržím...no snad se to časem zlepší :wink: .
Jdu obědvat, když teď malej kouká na CD, tak se alspoň najím v klídku :sunglasses: .
12. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Zuzi, to já jsem měla ale taky, jestli tě to uklidní :sweat_smile: když si teď vzpomenu, jak jsem tu na Sophi ječela, jak smyslů zbavená, ale ona vážně tak moc zlobila, že se to jinak nedalo. Jak se mi blížil porod a já byla nervní, tak to ze mě asi vycítila a zlobila opravdu moc. A jak jsem porodila, tak se zklidnila a dobrý. A teď zas řádí ta menčí :sunglasses:

Wjeru, tak jste si výlet užili, viď? Aspoň jsi vypadla s malým ze stereotypu :wink:
12. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky přidala jsem pár fotek..
12. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero úžasné fotečky!!!!
12. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme s manžou právě objednali pro malou na zahradu takový malý domeček se skluzavkou a s houpačkou. a pod tím domečkem je pískoviště. příští týden by to mělo dorazit a budeme budovat:slight_smile:
12. dub 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska teda byl den :unamused: S manžou máme nějakou menší krizi a čeká nás "pohovor", jak to jako budeme táhnout dál a vůbec jsme se nehnuli z domu, fučelo a pak začalo pršet. Dopolko jsme se chtěla s malým vypravit do hračkářství pořídit mu kyblíček alopatičku na pískoviště a zjistila jsem, ž emi manža odvezl celou peněženku i karty, takže jsme akorát čučeli doma.

Leny, já vždycky akorát koukám, jak si jsou holky strašně podobný, i když Charlottka je takhle malinkatá. Sophi je prostě velká ségra. Moc pěkný fotečky :slight_smile:
12. dub 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru jako krizi mezi vámi dvěma? :confused:
13. dub 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru krizička :fearful: ? no tak se to snad brzy srovná
holky asi fakt diskuzi zamkneme a pak si tu můžeme stěžovat a nadávat do aleluja když zrovna bude potřeba:slight_smile:

normálně malá dneska zase spí. jednou za týden spí do deseti. večerní uspávání je poslední dobou hrozný a tak jsme v neděli přešli jen na jeden spánek denně. jen po obídku pak jí nemůžu nechat usnout. jen je blbý když se jede někam autem. když si malá schrupne po čtvrté tak chodí spát tak v deset :unamused:
13. dub 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, měla bych na vás prosbičku ... nevíte o plavání těhotných nejlépe v HB, Pelhřimov ? při nejhorším v Jihlavě,a le to mám už dál :frowning2: Koukala jsem do diskuze k holkám z HB, ale moc tam nechodí, tak třeba někdo zavítá sem .... děkuju
13. dub 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
P_avlino, tak plavání pro těhotné v Jihlavě je, pořádá ho buď nemocnice, ti to mají na ZŠ Demlova, ale nevím od kdy, ale myslím, že když si na netu najdeš číslo na Jihlavskou porodnici, že ti tam řeknou bližší info a nebo pak by snad mělo být ještě plavání od Gravid centra (Gravid centrum), ti by snad měli mít svoje webovky. Ale to od Gravidu bude rozhodně dražší :wink:
Přehled o HB nebo PE bohužel nemám :slight_smile:
13. dub 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
P_avli zkus se podívat na stránky Kotliny. jinak jestli je něco v Pelhřimově nevím, ale s dětma z Pelhřimova chodí lidičky s náma plavat v Jihlavě.
13. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju ... já chodím do Kotliny na kurz plavání dětí a nic jiného jsem tam nevyčetla a v porodce u nás nabízí jen cvičení.
13. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, mrkni na stránky Žabiček v HB - http://www.zabicky.cz/aqua-aerobik-a-thotenske-plavani
13. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vytvořila jsem novou soukromou skupinu pro naše téma. Tak můžem pokračovat v diskuzi tady: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ze-zivota/?page=last&post=last&lastref=il

Malá se mi akorát probudila, tak já zatím mizím.
13. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
V IP máte seznam holek, který mají přístup do skupiny. V podstatě jsou to ty, kdo se tu vyskytl od nového roku. Kromě P_avliny. Tu jsem tam zatím nedávala.
13. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pardon, že sem píšu, ale občas k vám nakouknu, protože pocházím z JIhlavskýho okresu a často tam jezdím k rodičům, teď jsem v HB.
Chcu jen poradit P_avline, těhu plavání je v Žabičkách, ale má tam docela plno, určitě si tam co nejdřív zavolej. Já tam chodila s malým na plavání a absolutní spokojenost.
Tak se mějte hezky...Pa
13. dub 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, moc děkuju ... vypadá to super, snad mi pani napíše, že se můžu přidat :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko, taky děkuju ... já chodila právě do Kotliny s malou, mi u žabiček vadilo, že do vody nemůže tatínek :frowning2: Chtěli jsme jezdit všichni :grinning: Ale je to tam docela davovka :-/
13. dub 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny,bydlím s mojí roční dcerkou nedaleko Jihlavy a scháním nějaké hrací centrum nebo něco podobného kam by se dalo s malou zajít.Chodili jsme do Orcy na plavání,ale dostala exem,tak jsme toho museli nechat.předem díky za tipy. :slight_smile:
15. dub 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zdravím všechny. Jsem tu nová a bydlím nedlaeko Ji. Je tu někdo na pokec? Jem ve 20 T a jsem na neschopence tak se doma začínám docela nudit :slight_smile:
15. dub 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
p avlino, v Jihlavě je na plavání Orca club - super,ale je to dražší.Najdeš to na netu
15. dub 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brodi, zkus zajít do Orcy na hrátky. Je to v pátek dopoledne.
15. dub 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lucielp, jsem tu taky nová . . my už miminko máme... :slight_smile: je to fakt parádní bejt maminou... každopádně těhotenství si užívej... uteče to tak rychle... ani se nenaděješ :slight_smile:
22. dub 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ljiljana: Ahoj, zatím si to užívám a připravuji se na příchod malého. Už se nemůžu dočkat. A jak staré mimčo máš??
26. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucielp. Ahoj miminku bude půl roku. Je to naše štěstíčko :slight_smile:) Už se určitě nemůžeš dočkat že? :slight_smile: Sama kolikrát ráda vzpomínám na poslední měsíce, týdny, dny :slight_smile:)
14. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zde někdo kdo se o mimi snaží a je z Jihlavy?
1. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Ahoj, miminko se nám narodilo po třech letech snažení. Chci Tě povzbudit protože vím jak je to těžké.Sonča :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek