• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Ahoj, jsem tu nová a hledám maminku s podobně starým mimčem. Sabince je 7 měsíců.
3. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soncak1 Ahojky.....máme stejně narozené holčičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...Jen Ada je asi o den dřív :dizzy_face: Jůůůů vy už máte dva zoubky :slight_smile: ...my stále žádnej :confounded: ...ach jooooo
19. črc 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, také hledám kamarádku jsem tu už půl roku a zatím nic. Bydlela jsem přetím v Teplicích,což je skoro přes půl republiky a ted bydlíme s přítelem v Jihlavě máme 8 měsíčního chlapečka a přítel je furt v práci. Tak pokud by se našla nějaká maminka,která by chtěla s námi kamarádit at dá vědět. DĚKUJEME
11. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soncak1
my jsme tu také nové tak pokud už nemáte kamarádku tsk dejte vědět mám 8 měsíčního chlapečka
11. srp 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gegitka klidne se ozvi, ja jsem na rizikovem tehu a je mi to taky dlouhé. :slight_smile:
11. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soncak1 Soni povedlo se vam baby prirozene kdyz jste se snazili tak dlouho nebo umele???
11. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka Ahojky,klidně budu ráda,když se někdy sejdem dej určitě vědět. Jak a kdy bys měla čásek my bydlíme na dolině
11. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja u nemocnice:slight_smile:))))))))))
11. srp 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka tak to je super,tak jak můžeš??? můžeš chodit na procházky??? nebo né??? já jsem na rizikovém nejsem a nikde jsem nebyla tak nevím
11. srp 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se ozvu pozdeji ano, udelam vecu a napisu do IP
11. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. srp 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka vklidu já na to nespěchám až budeš chtít ozvi se
11. srp 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ráda,že se tady už někdo ozval :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu mezi vás?
13. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky. Chtěla bych Vás poprosit, zda neznáte někoho, kdo by zareagoval :wink:

Doma máme kočárek značky Bambi filo v barvě světle a tmavě modré kombinace. Zřejmě čekáme na počátek zimy holčičku a manžel ji odmítá vozit v "klučičím" kočárku. Našel by se někdo, kdo by vyměnil tuto barevnou kombinaci za "holčičí" červeno béžovou/černou/dívčí barvu?!? :slight_smile:

Kočárek je ve výtečném stavu, vypraný, po generální opravě, pouze kolečka jsou trošku odřená od terénních úprav, ale tomu se neubráníte...

15. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka ahoj,
tak jak vidím, tak už to máš za pár :slight_smile: aLukáška už budeš držet v náručí.
Toto uteklo, že? Nedávno si oznamovala že si těhu. :grinning:
22. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka už má chlapečka u sebe,jmenuje se Lukášek a narodil se 20.října ve 13.40 s mírou 52cm a váhou 3,600g.
Pájinka i Lukášek jsou v pořádku :slight_smile:
23. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka tak přejeme mooooc zdravíčka :slight_smile:
26. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBRÝ DEN
CHTĚLA BYCH SI PSÁT S NĚKÝM,KDO MÁ STEJNĚ STARÉ DĚTI JAKO JÁ , 4,5 LETÉHO A 10 TI MĚSÍČNÍHO
DĚKUJI
8. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, mám 6 měsíční holčičku, bydlíme v Jihlavě a hledáme maminky na společné procházky, atd.
Děkuji za odpovědi
10. led 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky,ja mimi teprve taky cekam ,vypada to na kveten. Nejaka maminka z Jihlavy co je sama a rada by si s nekym pokecala,zasla na kavu,prochazku... jsem kousek od Jihlavy. :wink: :grinning:
11. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l26 Jé Leni ty jsi zlatícko, že jsi to sem písla, vsimla jsem si toho az dneska :slight_smile:
18. led 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vysocanka Páji,musela jsem,přece takovou zprávičku musím zveřejnit :wink: :wink: :wink:
18. led 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlouho sem nikdo nepsal..ale i tak to zkusím....hledám kamarádku s podobně starými dětmi..9 let a 5měs.

nejstaršího syna nepočítám..má už své zájmy:slight_smile:
jsem v Jihlavě už rok ale nikoho tu neznám...budeme rádi když se nám nějaká mamka ozve :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Před rokem jsme se přistěhovali k Jihlavě - Malý Beranov, ale přes zimu, probíhající starostlivé těhotenství a se spoustou starostí okolo rekonstrukce domku jsem nestihla najít nějakou fajn maminku na nějaké to popovídání o životě, jeho radostech i starostech nebo nějaké to výletování :wink: Doma mi poletuje tříletý klučina a osmiměsíční holčička... Pokud by měla nějaká maminka podobný problém a zájem, budu ráda, když se ozve :slight_smile:
19. črc 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, objevila jsem tyto stránky teprve nedávno, a moc ráda bych našla kamarádku na pokec, kávu a procházky. Je mi 26 let, a naší dračici bude za týden 5 měsíců. Budeme rády, když se nám nějaká maminka ozve. Bydlíme kousínek od Jihlavy, ale denně do Ji jezdíme. Tak zatím papa a užívejte si léta.
31. črc 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najdu nějakou snažilku z Jihlavy a okolí? :wink:
25. srp 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nabízím se slevou pernamentku jeste s 10hodinama na tehotenskou jogu v Jihlave. Uz ji asi nevyuziju celou...tak kdybyste nekdo mel zajem, ozvete se. Diky, g.
27. říj 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, najde se maminka čekatelka z Jihlavy? My čekáme mimčo na duben a jsem na rizikovém těhotenství a ráda bych našla mamču na pokec, zajít na kafe a nebo na nákupy, či cvičit. Doma je to docela dlouhé, když všichni z mého okolí chodí do práce. Tak kdyby někdo měl zájem, ozvětě se prosím. Díky
14. lis 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofle Ahoj, my bydlíme taky kousek od Jihlavy a na kávu bych klidně zašla, jestli to ještě platí.... :wink: Navíc holky jsou věkově kousek od sebe - naší cácorce bude za týden 8 měsíců....
25. lis 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek