• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Ahojky, jsem z Humpolce, teda nééé přimo ale mám to do něj kousek. Je tady nějaká maminka co tam bydlí? jsme tady nově přestěhovaný a nikoho neznám. :frowning2:
29. lis 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my zatím nečekáme,bohužel nám včera doktor potvrdil95procent neplodnosti,takže budeme řešit umělé oplodnění-Jihlava nebo Brno.Nemáte některá zkušenosti,zat ím páá
30. lis 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló, je tu nějaká maminka z Jihlavy? A nejlépe boubelka, která by chtěla zhubnout?: Napiště prosím
18. pro 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenycka Ahoj holky...jsem taky z Jihlavy a miminko mám od listopadu :slight_smile:
25. pro 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macina23 podívej se do skupiny Saunus, tam o tom maminy píšou.
2. kvě 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jihlavandy chodíte sem některá?
2. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to, že sem nikdo asi nechodí, že? :frowning2: Což je škoda..
12. kvě 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se ráda seznámím, holky, jsem tu celkem nová. Jen pár dní, tak pište..... :slight_smile:
15. kvě 2012 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak se ozvěte.....
16. kvě 2012 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já se taky ráda seznámím s nějakou maminkou. Mám měsíční holčičku, tak bych si ráda popvídala. ozvěte se, budu jen ráda
23. kvě 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rahdy Ahoj, tak to je fajn a odkud jsi? Já přímo z Jihlavy, tak si můžeme dát někdy sraz. Já mám holčičku starou 16 měsíců.
24. kvě 2012 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 Ahoj, já jsem taky z Jihlavy, bydlíme na dolině. Srazík by byl moc fajn.
25. kvě 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rahdy Tak to je super. Bydlíme nad Králákem. Před tím jsme bydleli na Kosově, takže na Dolině to znám a můžu kamkoli dojet, abys nemusela nějak daleko, když máš mimíska ještě maličkého. Určitě papá po 3 hodinách, takže se přizpůsobíme my. Malá mi spí po obědě 2-3 hodinky, takže by nám vyhovovalo buď dopoledne, nebo pak po spaní..... Budeme se těšit. Zatím ahoj
26. kvě 2012 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, máš pravdu papáme po 3 hodkách někdy i dřív. Nám by to vyhovovalo odpoledne. Dopoledne máme zatím takové hektické :slight_smile: Můžeme se předbežně domluvit na přiší tyden třeba na úterý, tento týden máme nějak moc akci, jak nám skončilo šestinedělí tak máme samé doktory (kyčle, očkování) a k tomu ještě moje kontrola. Myslím že bychom si mohli dát sraz na cyklostezce u kauflandu, to budeme mít obě na půl cesty. A čas podle toho spaní asi po třetí hodině? měj te se a užívejte sluníčka, my jsme včera byli venku celé odpoledne a nachodili jsme skoro patnáct kiláku :slight_smile: ,taťka nás vůbec neštří. zatím ahoj
28. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to bude fajn, určitě po té třetí hodině dorazíme kamkoli. Tento týden se nám to taky nehodí, takže to necháme na příští. Stejně má být teď ošklivo a pršet a od příštího týdne už zase hezky, tak to se procházka bude hodit. Je fajn, že jste tak aktivní a chodíte na prochajdy, mně to pomáhalo. Držíme palce, ať veškeré kontroly a očkování dopadnou dobře a budeme se moc těšit na shledání. Zatím
28. kvě 2012 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, očkování jsme přežili bez breku :slight_smile: .Ale nevím co s tou dnešní procházkou když má být tak škaredě a pršet, jestli to raději nenechame na jindy. Aby jsme nezmokli jak slepice, což se nám teď stává každou procházku.Tak dej vědět jak to vidííš ty. zatím
5. čer 2012 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tento týden to budeme muset nechat. Jsem nastydlá, bolí mě v krku a mám i trochu kašel, takže bych to viděla na příští týden. Malou mi hlídá babička, abych ji nenakazila. Jinak mám radost, že očkování proběho v pohodě. Mějte se zatím fajn.
5. čer 2012 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rahdy Ahojky, tak co ta naše procházka? Příští týden má být už konečně hezky, tak bychom se mohly vidět. Jak se jinak máte? Já jsem nakazila malou, měla poprvé v životě rýmu, ale zvládli jsme to v pohodě. Zatím ahoj.
14. čer 2012 ve 13:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky příští týden by to už mohlo vyjít, nemáme ani nic moc v plánu. Tak se stačí domluvit na dni třeba ve středu odpoledne? Jinak se máme dobře, malá je moc hodná a roste jako z vody. Tak ještě že jste překonali bacili a malá že zvládla první rýmu, asi to není nic moc viď. Tak se mějte a užijte si sluníčkový víkend.
15. čer 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rahdy Ahoj, mně by se to hodilo spíš v úterý odpoledne, ve středu jdu k doktorce. Jinak rýmu jsme zvládli myslím dobře. Nejhorší to bylo v noci z neděle na pondělí. Hodně se budila a nemohla dýchat, tak jsme druhý den museli odsávat, ale pak už v pohodě. Takže pokud se ti to hodí v úterý, bude to fajn. Zhruba po té třetí hodině odpoledne na té cyklostezce u Kauflandu? Zatím a hezký víkend
15. čer 2012 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky úterý bude fajn, tak po té třetí se sejdeme na cyklostezce. Máme červeno černý kočárek Patron, a já jsem blondatá brýlata mamka. Jinak víkend byl super, i vedra jsme zvládli docela dobře, na to že jsme byli pořád venku. Tak se moc těšíme a zatím ahoj
17. čer 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rahdy Ahoj, tak fajn. My máme golfky, značku nevím, jsou od kolegyňky po dětech. Barvu má takovou neurčitou. Asi nějakou béžovou či co, sama pořádně nevím, to je děsný. Jezdíme s nima chvilku :wink: Já mám taky brýle a hnědý vlasy budu mít sepnutý do culíku nebo drdůlku v tom vedru. Jinak kdybychom nestíhaly, nebo se něco dělo, budeme si psát čísla mobilů do IP? Ale každopádně s tím počítám. Taky se těšíme, zatím ahoj
17. čer 2012 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jaký jste měli víkend? My docela ubrečený, Elišku bolelo bříško tak nám konečně ukázala jak umí brečet a trochu se i vztekat. Taky to vedro bylo děsné, asi se jí to taky moc nelíbilo. V pátek to bylo moc fajn, budu ráda když to opět zopakujem. mějte se hezky. ahoj
25. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rahdy Ahojky, to mě mrzí, že malá plakala, ale aspoň víte, že ji máte :wink:. Byla fakt úžasná a hodňoučká v pátek. My jsme byli v sobotu dopoledne plavat, kupodivu se to Ivetce líbilo, pak jsme jeli k babičce a dědovi a tam jsme se taky koupali, mají na zahradě bazén. Byli jsme tam do neděle a malá se tam pořádně vyběhala a unavila. Dneska jsme doma, peru a uklízím...... Teď právě malá spí. Užijte si vítání občánků. Je to moc pěkný. Mějte se hezky a těšíme se na další procházku. H+I :wink:
25. čer 2012 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme taky byli plavat, a Eliška šla poprvé pod vodu a moc hezky to zvládla, vypádá to že si jí koupání a potápění bude líbit. Tak od září budem chodit plavat. Jinak včerejší vítání občánku jsme zvládli bez pláče, jen se nechtěla dívat na pana fotografa, tak jsem zvědává jaké ty fotky budou. Dneska nás čeká doktorka, tak uvidíme kolik už vážíme. mějte se.
27. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rahdy Ahoj, tak to je fajn, že jste to všechno tak krásně zvládli, jste šikulky. My máme zítra taky poradnu a jsem moc zvědavá, kolik náš cvalíček váží :wink:. V sobotu máme poslední plavání a pak odjíždíme na týden k našim. Jen se netěším na ta příšerná tepla, to nebudeme moct chodit ani ven. Mějte se pěkně a zase písni. Hezký víkend. Papa
28. čer 2012 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, jak jste byly spokojené v Jihlavské porodnici? Začátkem prosince mám termín a zajímalo by mě, jaký tam je přístup, jestli respektují porodní plán a tak :slight_smile: Mockrát děkuji za odpovědi :slight_smile:
16. zář 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniiicka ahoj, ja rodila v Jihlave dvakrat a rodila bych klidne potreti. Navic, je tam ted uplne nova porodnice, nove vybaveni atd. Takze bych se toho vubec neobavala...Porodni plan jsem nemela, ale myslim, ze by vysli vstric.
16. zář 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabtcha Moc děkuji :slight_smile:
25. zář 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek