• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
ahoj holky jihlavačky,
chci se zeptat, zda některá znáte tento kosmetický salon:
Dámský club - Alena Kotlíková
Mrštíkova 18
popř. zda byste jej doporučily.
Děkuji moc za reakce.
Sháním, kam jít v Jihlavě ke kosmetičce...
4. říj 2012 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,jsem z Jihlavy a mám 14-ti měsíční holčičku. Chtěla bych s ní začít v zimě chodit mezi děti, hrát si, tancovat nebo tak něco. Nemáte některá zkušenost kde je to dobré? Plavání není nic pro nás kvůli ekzému. Předem moc díky.
11. říj 2012 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcul83 Ahoj, jsme taky z Jihlavy a chodíme do Krtečka. Je to tam fajn, pěkná herna se skákacím hradem a spousty dalších hraček. Je tam i řízená činnost, které se ale nemusíš zúčastnit, pokud dítě nechce. Chvíli říkáme říkanky, zpíváme a tancujeme, pak se něco vyrábí..... Mrkni na stránky: www.krtecek.org

Funguje to v podstatě jako hlídací centrum a ve středu od 9-12 hodin tam mohou chodit i maminky s dětmi. My to máme blízko od domu, takže je to pro nás výhodné....
12. říj 2012 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, díky za info. kolik vás tam tak chodí?A jak staré děti? Krteček je to jediné co jsme pomocí netu našla. Taky jsme ho měli kousek od domu, ale v září jsme se přestěhovali.
15. říj 2012 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcul83 Ahoj, zatím se o tom moc maminky nedozvěděly, takže nás tam chodí málo. Ale aspoň je to tam klidné a pohodové. Děti tak kolem dvou let ale i mladší.
16. říj 2012 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, asi by to chtělo nějakou větší reklamu. Je potřeba se tam nějak předem obědnat?
16. říj 2012 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodíte tam pravidelně?
16. říj 2012 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ne, objednat se nemusíš.
16. říj 2012 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, teď se snažím tam chodit pravidelně, počasí už není nic moc a co pořád doma dělat?
16. říj 2012 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se tam asi příští středu potkáme, pokud nám do toho něco nepřijde. :slight_smile:
18. říj 2012 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcul83 Ahoj, bohužel nepotkáme, příští středu dopoledne jdu k zubaři :frowning2: , tak až ten další týden. Ať se vám tam líbí. Tento týden tam přišlo hodně nových maminek. Zatím ahoj
19. říj 2012 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak se tam potkáme třeba někdy jindy. Počasí je teďka opravdu na nic. :frowning2: Ještě jsem se chtěla zeptat jak je to tam s kočárky?? Ta hernička je v patře ne?Zatím ahoj. Omlouvám se za moje opožděné odpovědi, nedostanu se na koníka každý den(moc práce).
22. říj 2012 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcul83 Ahoj, vůbec se neomlouvej, to je v pohodě :wink: Jo, je to v patře, dole si necháš kočárek, nebo je tam taková chovka pod schody, případně si ho můžeš dovléct až nahoru. Některá maminka to minule udělala, ale myslím si, že se tam nekrade, takže já ho nechávám dole. Ještě se tahat s kočárem, to bych nedala s mými zády :unamused: Tak si to tam užijte a pak písni, jak se vám tam líbilo. Ahoj
22. říj 2012 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsem dneska byly v Krtečkovi a Amálce se tam moc líbilo. Plánovala jsem že se tam zdržíme asi tak jen hodinku ale nakonec jsme tam byly až do konce. Balónková koupel a skákací hrad prostě nejdou jen tak opustit :slight_smile: Jsem ráda že se tam malé tak moc líbilo, snad jí to vydží a pro příště. :slight_smile:
24. říj 2012 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@akcul83 Ahoj, tak to mám velkou radost, že se vám tam líbilo. To jste se tam asi potkaly s dvojčátkama Barčou a Magdou, to jsou naše kámošky :wink:. My snad už příště taky dorazíme. Zatím ahoj
24. říj 2012 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Poznámka admina: “od toho je na MK přímo diskuze.”
26. říj 2012 ve 14:40 • andysek111
Ahoj, ano dvojčátka jsme tam potkaly. Tak se tam třeba ve středu potkáme. :slight_smile:
28. říj 2012 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak podle vašich příspěvků bychom tam taky měly vyrazit. :slight_smile: Kde to přesně je??
13. lis 2012 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
13. lis 2012 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, půjdete některá do Krtečka v pondělí?? Nám tenhle týden středa nevyjde, tak jsem si říkala abychom tam nebyli sami :wink:
29. lis 2012 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nebydlí něterá z vás v Hybrálci?
13. led 2013 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda koukam, co je tu jihlavacek :slight_smile:
13. led 2013 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Chtěla bych se zeptat, kolik platíte za naočkování nepovinné vakcíny? Chodíme k MUDr. Cvrčkové - ještě vloni si brala 100 Kč, od roku 2013 najednou 200 Kč!?!?! :astonished: Někde neplatí nic...jsou vtom hrozné rozdíly!?! Jak a u koho jste na tom Vy?!
10. bře 2013 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
U Svítilové na Bedřichově platíme taky 200, jsou to hrozný pálky, když k tomu připočtu ještě částku za vakcínu. :unamused:
10. bře 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme měli navíc jenom pneumokoka a neplatili jsme nic, tak nevím
20. bře 2013 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Pneumokok není nad rámec očkovacího plánu, proto asi nic nechtěla. Platí se jen za vakcíny nad očkovací plán.
21. bře 2013 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Je tu nejaka nastavajici mamina z okoli Jihlavska???:slight_smile:
5. kvě 2013 v 11:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem, jak jsem to tu pročítala, tak mě zaujal Krteček, tak se tam možná zítra vypravíme... Ale jinak hledám kamarádku pro sebe, ale i kamarády pro své děti, je lepší podnikat něco spolu... Synovi je 4,5 a dcerce skoro 2. Budeme rádi, když najdeme kamaráday na společné hraní, výlety, procházky a povídání..Těšíme se...:o)
21. kvě 2013 ve 23:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@develyn Ahoj, do Krtečka také někdy chodíme, je to tam celkem fajn. Jsem přímo z Ji, tak se můžeme někdy vidět. Přeju pěkný den :wink:
22. kvě 2013 v 08:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@naomi6 Ahoj, to bude fajn, nebo i mimo Krtečka, jestli máte někdy čas. Dneska jsem chtěla do Krtečka jít, ale nebyla jsem si jistá, jestli Evelí nebude spát, ale tam by se asi probrala, že :grinning: Bývá tam prosím tě nějaký program jako zpívání, říkanky, atd? a kolik tak maminek? jsem spíš pro komorní počet, jak je to víc jak 15, tak je to docela rambajs....o(
23. kvě 2013 v 00:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek