• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
@develyn Ahoj, začíná to v 9 dopoledne, děti si hrajou samostatně, pak kolem 10 je řízená činnost jako zpívání a tak a pak se něco vyrábí. Zezačátku tam chodilo málo maminek, poslední dobou víc, což mi taky moc nevyhovuje, ale jinak fajn. Těším se
23. kvě 2013 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 dík za info, tak snad příští středu, když nic do toho nevleze... vVy tam chodíte pravidelně?
23. kvě 2013 ve 23:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@develyn Hodně jsme tam chodily na podzim, pak přes zimu vůbec, teď na jaře jsme tam byly párkrát. Jak je venku hezky, raději chodíme ven na hřiště. Naposledy v dubnu jsem tam nastydla, protože tam měli zrovna děsnou zimu a já neměla pantofle. No to jsem si dala. Zánět močáku. :frowning2: Takže doporučuju brát s sebou pantofle i pro maminku :wink:
24. kvě 2013 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 Ahoj, to my jsme právě přes zimu docela chodily, začaly jsme chodit na zpívání do Orcy a občas do centra pro rodinu, ale bylo tam na mě moc mamin na tak malý prostor, ale možná se tam zas objevíme... co tak slyším, tak všude je nával... zoo, centrum, Orca, cvičení, .. Dobře vezmu si pantofle.. koukala jsem na mapu, ale není mi pořád jasný kde to je.. to je v areálu bývalý Modety?
25. kvě 2013 v 01:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo, je tu někdo na poklábosení.....
20. čer 2013 v 00:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,je tu někdo z Královského vršku? Nedávno jsme se přistěhovali do Jihlavy a hledáme kamarády a kamarádky na společné chození na hřiště,výlety, návštěvy, popovídání u kafíčka apod. Jsem moderní 33 letá mamina se dvěma dětmi - holčička 3 roky a chlapeček 5,5 roku.
18. srp 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda01 Ahoj, my bydlíme hned nad Králákem u Jitřenky, takže rády někam občas zajdeme. Čekáme druhé mimčo a ocenila bych nějaké praktické rady, jak to zvládat po jeho narození, protože naše malá je hodně náročné dítko. Je jí 2,5 roku.
25. srp 2013 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 ahoj, právě jsme se vrátili z dovolené a ještě nás čeká chata,ale pak už děti nastupují do školky,takže se nějaké odpoledne určitě domluvíme a rádi Vás poznáme :slight_smile:
29. srp 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, hledáme malé a velké kamarády.. Maminka 33, holčička2roky a chlapeček4,9. .. Jsme pro každou srandu, uvidíme, jak a co budem stíhat po školce, ale když bude fajn počasí, tak rádi něco podniknem-procházka, bazén, cukrárna, hřiště, kino, ještě kolo, pokud to vyjde.. atd.. :o)
30. srp 2013 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda01 Tak fajn, budeme se těšit. Zatím ahoj
2. zář 2013 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@develyn A kde bydlíte? My u Jitřenky. Malá jsou 2,5 roku, tak to by si holky mohly rozumět :wink:. Jen máme teď bohužel období vzdoru, takže se často vzteká a já už z toho mám někdy nervy v kýblu :wink:
2. zář 2013 ve 14:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , tak jsme dneska s oběma dětmi zahájili školku a super, jsou nadšení :slight_smile: nejvíc jsem byla vystrašená asi já, jak to malá zvládne, ale super- :slight_smile: My bydlíme na Resslovce a až bude trošku počasíčko, tak zkusíme zdejší hřiště :sunglasses:
2. zář 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 mě se zdá, že ti naši raubíři mají období vzdoru pořád :angry: neustále se jim něco nelíbí a nejraději by vše řešily po svém :wink:
2. zář 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 .. Ahoj, my bydlíme na Březinkách u Kalvárie, ale není problém k Jitřence dojet.. Evelí teď zrovna má svoje období, ale bráška je pro ní motivací , tak někdy to zvldánem je to různý a hlavně se to mění a někdy ty puberty se vrací, ale všechno má svůj význam, já tohle všechno vím, ale když to přeroste, tak mi nervy ujedou taky... :wink:

jj, taky doufám že bude ještě počasí, že ještě někam vyjdem..
3. zář 2013 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@develyn A nepotkali jsme se v Krtkovi? To jméno je mi povědomé. Taky to máme jako na houpačce. Někdy je jako andílek a někdy na zabití. :slight_smile: To je asi všude podobné. Tak snad se někdy potkáme
3. zář 2013 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda01 U nás je teď největší problém loučení s kamarádkou. Nedokáže pochopit, že musíme jít domů a její kamarádka také. Stojí u nich před domem a řve, odmítá jít, do náruče jí už vzít nemůžu, takže občas je to otřes. Ale jinak je bych řekla celkem hodná a klidná. No, snad jí to přejde časem.....
3. zář 2013 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 ..ahoj, měli jsme se potkat, ale pak z toho sešlo.. už jsme se domlouvali, ale pak jsme tam šli samy. Adila si mi, že si tam mám vzít pantofle :grinning:

Koukala jsem na počasí, tak by mohlo být ještě příští týden pěkně, tak nevim, jestli se mám těšit, aby se to nepokazilo...jestli máte něco máte v plánu příští týden? mohli bychom e někde vidět... třeba na tom hřišti.
4. zář 2013 ve 22:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@develyn Aha :wink:, tak ty pantofle si pamatuji, protože jsem tehdy chytla ten zánět močáku a pak hned otěhotněla :slight_smile:. Jasně, příští týden bude pěkně, tak vyrazíme na hřiště. Budu se těšit. Zatím pa a pěkný víkend
5. zář 2013 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6
Ahoj, díky, víkend se vydařil, ale na příští týden předpověď nic moc.. tak nevím, jestli to vyjde jít někam ven.. asi to bude aktuální domluva ze dne na den.. Nebo se můžeme setkat v nějakým tom klubíku i třeba ten Krteček, když na to přijde... :slight_smile:
8. zář 2013 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@develyn Ahoj, tento týden máme nějak rozlítaný, takže pokud máte čas, můžeme se sejít příští středu v tom Krtkovi, nebo na hřišti, pokud bude hezky. Zatím ahoj
11. zář 2013 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 Ahoj, dobře, zatím s tím budu počítat, ve středu dopoledne. tento týden to už taky nestíhám. Máte něco v plánu o víkendu? teď je toho v Jihlavě spoustu, ráda bych s dětmi do divadla, je den otevřených dveří, možná na letecký den nebo jen na pohádky na parkán... záleží na počasí.. Tak se mějte hezky
12. zář 2013 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@develyn Také chceme jít na ten den otevřených památek, tak uvidíme, jaké bude počasí. V neděli pak jedeme k babičce na oběd :wink:. Takže zatím předběžně ta příští středa. Mějte se pěkně
13. zář 2013 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 Ahoj, jaký jste měli víkend? my docela vydařený, nakonec jsme skoro žádnou z těch akcí, co jsem psala nepodnikli. Protože jsme hlídali našim pejsánka, ale zase jsme se s ním hezky prošli a bylo krásně... Stihli jsme akorát Jaguáry na náměstí a ochutnávku regiopotravin.. Jak to vidíš na středu, sejdeme se v Krtečku?
17. zář 2013 v 00:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@develyn Ahoj, my jsme byli v sobotu na hradbách na pohádce a pak v Ignácovi. Nikdy jsem tam nebyla, tak jsem se tam chtěla podívat. Kostel je to opravdu nádherný, ten strop, no fakt úžasný. No a v neděli u babičky a užili jsme si to, bylo pěkně. Zítra půjdeme určitě do toho Krtečka, tak snad se tam potkáme. Počasí nevypadá moc dobře. Tak se budeme těšit a nezapomeň ty pantofle :wink:. Ahoj
17. zář 2013 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@naomi6
Ahoj, tak my ves tředu nemůžeme. Jedeme s rodiči na houby, tak se mějte a někdy třebas na viděnou..
22. zář 2013 v 00:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@develyn Ahoj, tak co houby? Rostou? My jsme byly s Ivet v Krtkovi a dneska to bylo teda mnohem lepší. Malovali jsme prstovými barvami a celkově byla lepší organizace než posledně. Ivetka byla tentokrát dokonci i hodná a nevztekala se :wink:, takže dnes ok. Příště asi také půjdeme. Zatím ahoj a mějte se.
25. zář 2013 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 Ahoj, no tak rostou, ale s Evelí jsme toho moc neprošli, resp. cesta tam byla aktivní a chtěla sbírat každou a cestou zpátky už spala, protože byla od 6h vzhůru a mírně uondaná..ale rodiče našli spoustu. No tak to je fajn, že jsi s Krtečka nadšená. Uvidím, snad se tam příští středu dostaneme... a vy se někam chystáte? třeba o víkendu.. mějte se fajn..
27. zář 2013 v 01:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@develyn Ahoj, no z Krtečka je nadšená hlavně Ivetka, tak mám radost, že se jí tam líbilo. Dnes jsme chtěli jít na akci na vlakové nádraží a odpo na náměstí na Františka z Kouzelné školky, ale malá se probudila s teplotou :frowning2: , takže nikam nejdeme. Jinak jí nic není, ani rýma, ani kašel, tak uvidíme, co se z toho vyklube, jen mě trochu trápí, že je pátek a zítra nemůžeme případně jít k naší doktorce. Snad to vyléčíme doma. Mějte se hezky a snad se zase uvidíme.
27. zář 2013 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naomi6 .. Ahoj, no to jste měli po plánech, to je když si člověk něco naplánuje a moc se těší. Tak ať to rychle pomine a po neděli je Ivetka jak rybička. My jsme na náměstí chtěli taky, ale v bývalé školce měli slavnost, tak jsme jeli tam.. až jsme se vraceli přes náměstí, tak se zastavili jen na Peta Bendeho.. to se dětem moc líbilo, se tam kroutili jak žížalky..: :grinning: .. o víkendu má být hezky, tak pojedem asi někam na výlet, popř. nějaký pohádky v Dukle.. Jo, slyšela jsem, že by mělo být cvičení maminek s kočárky v pondělí v Heulose, ale to pro tebe už asi není. nebo ani nevím, jak se cítíš, já jsem chodila v druhém těhu na gravid jogu a to bylo moc fajn. Tak snad ve středu v Krtečkovi, doufám, že do toho nic nevleze..Hezký slunečný víkend..
27. zář 2013 ve 22:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@develyn Ahoj, tak Ivetka naštěstí v pohodě, teplotu měla jen ten pátek, možná je to od zubu, roste jí poslední stolička. Dneska jsem byly v Krtkovi a prima, tiskli jsme s tiskátky z brambor a malou to bavilo. Jinak ve st chceme jít určitě znova. Cvičení s kočárky už fakt ne, my už kočárek nepoužíváme :wink:. Jinak já chodím na těhu jogu taky. Chodila jsem i při prvním těhu a moc mi to pomáhalo na záda a pak i při porodu - rodila jsem jen 2 hodiny téměř bez bolestí :wink:, tak doufám, že i tentokrát to bude v pohodě. Mějte se pěkně a třeba se potkáme ve středu. Ahooooj
30. zář 2013 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek