• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Ahoj, dtk jste byli s Ivetkou v Krtečkovi?.. my jsme měli zamluvený klubík v Centru pro rodinu, tak jsme byli tam, Evelínce se tam moc líbilo, ale jí se ted líbí všude, kde jsou děti, takže se pořád ptá, jestli půjdeme do klubíku nebo na zpívání...
V Krtečkovi se ukážeme asi až ve středu. Jste zdraví? my jsme o víkendu lehce marodili, ale snad už jsme z toho venku.. záleží na počasí...tak se mějte fajn..
10. říj 2013 ve 23:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,
omlouvám se že se vám semka takhle vkrádám, když jsem tenkrát před třemi roky hledala diskuzi podobnou této tak jsem jí nenašla a dneska narazím tady na tuto.. :slight_smile:
Musela jsme prostě napsat ani nevím proč? :slight_smile: určitě se tu už znáte a nikoho jiného do kecaho kroužku už asi nepřidáváte, že :slight_smile:
7. únor 2014 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak se mi nechce číst předchozí diskuze, protože na 155 stránek nemám čas. Ale je tu nějaká maminka, co by chtěla poznat nove kamarády??
15. dub 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sofle Ja se do Jihlavy nastehovala nedavno :]
15. dub 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@veronika162 Verčo a kde bydlíš?? A máš děti? :slight_smile:
24. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mona_mona ahoj maminko, taky nevím jestli tady ta diskuze vlastně funguje, jelikož se mi nechce číst předchozí příspěvky. Ale jsme na tom stejně. :slight_smile:
24. dub 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Také nevím zda funguje diskuze
26. dub 2014 v 00:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? Máme 2 děti - holčičku 3 roky a 3 měsíce, kluka - 3 měsíce. Jsme s Jihlavy. Malá nastupuje od září do školky. Ráda si najdu nové kamarádky.....
27. dub 2014 v 17:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@naomi6 ahojky, určitě se můžeš přidat, jen nevím jestli sem někdo chodí :frowning2:.
2. kvě 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teprve dneska jsem objevila tuhle diskusi. :slight_smile: Jsem z Jihlavy,přestěhovali jsme se před 2roky a lidí tu moc neznám. Ráda poznám někoho nového. V září čekáme naše první miminko.
20. čer 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no, nějak to tu moc nefunguje. Chtělo by se některe mamince se sejít??
1. črc 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem z Jihlavy, ale zatím netěhotná :wink: Jsme zatím ve fázi plánování, ale ráda poznám nové lidi :slight_smile:
1. črc 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sofle Ahoj holky, ráda se s vámi sejdu, ale přes léto pořád někde cestujeme - hlavně k babičkám a tak. Naše malá jde v září do školky, tak třeba pak bude více času. Budu se těšit a všem přeji pěkné léto.
9. črc 2014 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@symcca Ahoj:slight_smile: jak dlouho bydlíš v Jihlavě? Já jsem se sem přestěhovala před třemi roky. Kromě práce a pár lidí tu nikoho neznám :unamused:
9. črc 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 Ahojky :slight_smile: Já jsem se tu narodila :wink: Klidně můžeme zajít na čaj, když budeš chtít.
9. črc 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@symcca Aha :grinning: To by bylo super, moc ráda. Až budeš mít čas a bude se ti chtít někam vyrazit, tak se mi ozvi do zpráv a můžem se domluvit :wink:
9. črc 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 Oki :slight_smile: Vracíme se z líbánek 13.7., tak potom můžu kdykoliv, napíšu ti :slight_smile:
9. črc 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@symcca No pááááni, tady si někdo užívá na líbánkách :slight_smile: Tak se mějte krásně a budu se těšit na zážitky. My máme z našich líbánek nezapomenutelné vzpomínky :grinning:
10. črc 2014 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petoletka Ahojky, já se do JI teda přestěhovala už před více než 3 roky, ale stále hledám někoho nového. Vidím, že už máš krásného měsíčního chlapečka:slight_smile: My čekáme mimuš v lednu.
20. lis 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca16 Ahojky Lucko,tak to bychom se pak mohly domluvit a zajít někam. :slight_smile: Jak se cítíš?Už to máš za pár. :slight_smile: Dneska má náš chlapeček 2 měsíce.
21. lis 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petoletka To by bylo super:slight_smile: Kdybys měla chvilku, klidně bych někam zašla ještě před porodem, protože pak nevím, jestli a jak to budu zvládat. Abychom se nepotkali až pokvetou stromy na jaře :grinning: Je mi až na pár maličkostí kupodivu skvěle. Snad to tak vydrží až do konce :slight_smile: Snažím se být aktivní, ještě min. týden jsem chodila do práce a určitě to do sebe něco mělo.
Jé, to je krásné, přesně 2 měsíce. To si dnes zaslouží nějakou maličkost, ne? :wink: Jinak vybralli jste pěkné jméno. Mám strýce Vaška. Je to už málo používané jméno, ale fakt hezké.
21. lis 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny Jihlavačky. Za chvíli se nám narodí prcek a já nemám s kým kočárkovat, najde se někdo?
14. led 2015 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, hledám kamarádku s miminkem na společné procházky s kočárky, popovídání, kafíčko... Nenašel by se tu někdo? Do Jihavy jsem se přistěhovala a nikoho s dětičkama neznám...
29. led 2016 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, bude to rok co bydlíme zpět v Jihlavě :slight_smile: kamarádky které jsem tady před těmi pěti lety měla se rozutekly do světa a jako každé ženské mi tady chybí spřízněná duše na popovídání, zajít si někam s dětmi ( moje 8 a 3 ) i bez nich :slight_smile: tak doufám že tady najdou nějakou kamarádku :slight_smile:
2. zář 2016 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek