• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Ahojík maminky, můžu se k Vám přidat??? V říjnu se s rodinkou stěhujeme do Jihlavy, nyní žijeme v Praze, v Ji mám rodiče a i jsem tam studovala, už se moc těšíme, v Ji je moc hezky, zkrátka krásná Vysočina. Mám skoro 2 měsíční holčičku, v Ji mám kamarádky které buď ještě studují, nebo mají ještě takové ty nemaminkovské starosti, proto bych si přála pro mě a pro Jájinku nějaké kamarádky maminky s dětičkama. Snad se tady nějaký najdou :slight_smile: Přejeme krásný zbytek dne Hanča a Jasmínka :slight_smile: :sunglasses:
11. bře 2008 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Hani, vítám tě v "klubu" Jihlavand :grinning:
11. bře 2008 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni na proti Krystalu myslím to u té zastávky na rohu a to druhé je asi to naproti židov.hřbitovu,po schodkách.

Výsledky cukrovky se dozvím asi až na kontrole 21.3.

Acornika jasně,že se přidej.Je nás tu celkem málo,tak nás bude,víc nebudem se bát vlka nic :grinning: :grinning: :grinning: .
S těma botičkama je to prý tak,že když dítě víc leze,tak má být na boso,aby si nedeformovalo nožičky.Když mu dáš kvalitní kotníčkové boty,tak prý se nožičky kroutí do boku a to je špatné.Četla jsem to asi dva dny zpět v časáku.
11. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji za milé přivítání :wink:
11. bře 2008 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se jdu za Váma zase na chvíli podívat :slight_smile: K těm botičkám, my už jsme koupili - protože malej je pořád na nohách a máme všude dlažbu, tak proto, ale jinak je nosí zatím málo, taky jsem slyšela, že nejlepší je naboso.
11. bře 2008 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Acorniko, vítám tě. Máš krásnou fotečku v pase. :wink:
11. bře 2008 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zase po delší době hlásím, ještě pořád jsem balení 2v1. Sice mi od včerejška od noci tak nějak každou chvíli tvrdne břicho, ale jinak se cítím fajn, tak uvidíme, uvidíme, ještě mám prcek chvíli čas.
11. bře 2008 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A holky myslíte teda, že když jí dávám úplně ty první capáčky takhle na doma kvůli těm nehtíkům, že je to teda blbý? Že jí spíš mám dávat furt dál jen ponožky? Aby pak chuděra neměla nějak křivé nožičky :frowning2:
11. bře 2008 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamči,koukám,že jsme se tu včera nezvykle rozpovídaly,to je dobře :slight_smile: Každá rada od zkušených mamin dobrá :slight_smile: .
12. bře 2008 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Člověk se vždycky dozví něco nového :slight_smile: co by ho kolikrát ani nenapadlo :sunglasses:
12. bře 2008 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci, tak se drž. :wink:
Leni, já myslím, že ty capáčky jsou skoro jak ponožky. Toho bych se nebála.
12. bře 2008 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jste mě tak vyděsily, že má ode dneška jen ponožky a takové capáčky, ale jen hadrové :grinning:
12. bře 2008 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, :grinning: :grinning: :grinning:
Leni, už dáváš malou na nočník? Já jsem začala včera a pokaždý se mi do něj vyčůrala. A dneska dokonce i vykakala. Tak nevím, jestli jí to docvaklo tak rychle, na co je nočník, nebo je to jen náhoda. :grinning:
13. bře 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem se k vám konečně taky dostala a koukám jak jste se tady rozjeli měla jsem ted myšlenky úplně někde jinde a tak jsem k vám ani nedošla ale ted už snad zas budu chodit pravidelně. gábi už opslavila dva roky a ted konečně můžu říct že si to pořádně užila protože už věděla co ji čeká a moc se na to těšila už si dokáže o všechno říct sama a docela jí je rozumět a plíny už dáváme jen na noc to si ještě netroufám nechat ji bez nich radši na ni moc nechvátám už tak dělá pokroky.
melanykol gratuluju k novýmu bydlení mi jsme zatím nikam nepokročili pořád vyčkáváme co se z toho vyvrbí na glukozu taky nevzpomínám špatně docela to šlo a držím pěsti aby jsi to měla v pořádku už se ti taky blíží ternín porodu co? No máš se na co těšit a to myslím v dobrým slova smyslu.
Leni s těma botama si taky myslím že stačí až se ti bude stavět na nožičky víc tak jí dávej kotníčkový boty a radši značový tím nic nezkazíš ale říkám není kam chvátat Gábi když začala chodit tak jsem jí koupila i na doma kotníčkový sandále a jak se jí chodilo líp větrají a jsou pevnější než bačkůrky.
13. bře 2008 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Gabi,už mi bylo divné,kde jsi.Já jsem v novém moc spokojená a pro malou to bude paráda.Až teď vidím,že ve starém by to bylo horší,než jsem si myslela.
Tak hlavně že jste v pořádku.Určitě už se taky těšíte na jaro,já teda šíleně.Zítra snad jedeme s MP do Prahy.Máme tam sraz červnovek.Tak se těším a pevně doufám,že v pořádku dojedeme.
14. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj Gábi, návrat "ztracené dcery" :grinning:
Nad sandálkama jsem taky přemýšlela, prvně ale půjdeme do těch zavřených asi, no ještě uvidíme. No a je lepší koupit ty kožené nebo hadráky? Já si myslím, že ty hadráky jsou spíš na prd než že by byly nějak extra pevné... co? maminy?
14. bře 2008 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem ráda že už jsem zase s váma holky hned je to veselejší nykol a docela ti závidím že už bydlíš v novém taky se na to těším ale u nás je to zatím takový nejistý kdy ale že půjdem určitě to už vím a proto mě to docela trápí ta nejistota. No a proč jsem se neozvala to kvůli tátovi .......zemřel..... nevím jestli jsem to tady psala protože jsem to chtěla vytroubit všude protože tak hrozně mi nikdy nebylo nejhorší je že popsat se takovej smutek nedá a nechtěla jsem vám tady kazit tu pěknou pohodu a takový ty krásný starosti o vaše ratolesti.
Ale dost to se sem nehodí se o tom bavit taky se těším už na léto plný sluníčka a Gábi je na štěstí po mě a sluníčko má taky ráda tak jsem zvědavá jak prožijem letošní léto.
Leny já jsem kupovala ty kožený sandálky nad Billou v té prodejně obuvy právě mi je doporučila ta prodavačka ( i když každá prodavačka ti doporučí co chce) ale je pravda že byly naprosto pohodlny Gábi se v nich nepotila a měla pevný kotníky a taky aspon vidíš jestli ji netlačí no prostě můžu jen doporučit ale určitě tu bude i jiný názor tak si vyber:o)))
Gábi ted měla virozu že zvracela a měla průjem ale na štěstí už je to za náma ale ted je to pěknej vykuk protože když má jít tak povídá že jí bolí kolena docela mě to straší ale pak třeba začne lítat a to ji kolena nebolí tak uvidíme co z toho bude doufám že nic.
14. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: KOukám, že bude Gabinka pěkná kulišanda :grinning:
My jsme měly tu virozu taky, kamarádka s tím byli dokonce v nemocnici, ale primář říkal, že je to nebezpečné jen u malých dětí, u těch se tomu říká rotaviry, pak už je to asi jen braný jako střevní viróza. Horečky jsme měly jen jeden den, pak jen průjem, bolení bříška, asi týden to trvalo, ble. A já jsem lehla na celý jeden den, naštěstí to vyšlo na víkend, kdy se mohl starat taťka, takže dobrý :slight_smile:
Gabi tos psala, že ti tatínek umřel, to je moc smutný :frowning2: A právě ses tu pak dloooouho neukázala. Tak snad už je ti líp :confused:
My sice máme byt pěkný, velký, cihlový, blízko centra, jenže je tady hodně špatná skvadra, nikdo se tu o to nestará, schůze se svolává jednou třeba za dva roky, tam se domluví, co se bude nebo nebude dělat, pak se s tím stejně nic neděje, páč ženská, co nás zastupuje na to prostě prdí a jen furt brečí, jak je to děsný, že má na byťák dojít 2x do měsíce podepsat faktury, no děsný! Ještě chvíli to vydržím, ale už to ve mně začíná tak trochu vřít, takže si myslím, že do podzima svolám asi schůzi a radši to budu dělat za ní než bych přišla o nervy. Už jsem jí taky řekla, že jsme si ty byty ani nemuseli kupovat do OV, když se tu o to nikdo nestará, tak na mě civí jak kdybych jí pošlapala záhon a ještě je uražená :angry: Nic, nebudu se rozčilovat. Ale chtěla jsem tím jen říct, že bych taky radši šla do novostavby, tam si toho ti lidé váží a starají se o to, to vidím všude v novostavbách :slight_smile:
15. bře 2008 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím si Leny že takový problémy s spolubydlícíma jsou skoro všude v dnešní době si každý hrabe na svým písečku a pryč jsou doby kdy jsme se každý staral o to aby to aspon před barákem vypadalo dobře dnes si každý říká že jeho to není tak at se starají ti čí to je a proč je to krásný v těch novostavbách? No protože je to novostavba a vlastně se nemusí nikdo o nic moc starat ale počkej za pár let to bude stejný protože mě připadá že si lidi začínají takových věcí vážit. No a dnes je opravdu umění si najít dobrý byt a při tom ještě dobrý sousedy jo hold asi nemůžeme mít všechno. Jsem zvědavá co nakonec koupíme mi ale finance nám bohužel dovolí jen něco staršího. Nebo ještě vyzkouším koupit městský byt na konci dubna je zas budou dávat do aukce tak uvidíme držte pěsti děkuji.:o)))
15. bře 2008 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Gabi, ty ses teď někdy vdávala?
16. bře 2008 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No už je to dýl vdávala jsem se 4.8.2007 ale já tu mám dvě přihlášení bud gabinicee a nebo gabinice a tak jsem jednou tak a jednou tak víš?
16. bře 2008 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
No a tohle jsem taky já musím se k něčemu přiznat víš já se to s počítačem teprve učila a když jsem se chtěla přihlásit sem takl mi to nešlo tak jsem si udělala nový login.
16. bře 2008 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No vidíš a ted jsem díky tobě zjistila že pod gabinicí mám svatební fotky ktery se mi tady nezobrazují ale na berenese jotak to jsem třeba nevěděla.
16. bře 2008 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak se nám to venku nějak mračí,ale stejně už je ten vzdoušek voňavější :slight_smile: .
Včera jsem si koupila v Tescu pěknou halenku na to moje rostoucí břicho a mají tam dobré věci na děti.Minulý týdemn jsem tam koupila dupačky a včera bodýčka za dobré ceny.Já tam skoro vůbec nechodila,byla jsem zvyklá jen do Kauflandu.Ale asi tam budu chodit častěji.
17. bře 2008 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Blani a nebude prý to počasí lepší dnes večer jsem viděla i trochu sněhu a ještě prý sněžit má taky mě to moc netěší. Do tesca chodím docela často a je pravda že Gábi má odsud dost věcí vždy je kupujem až jsou ve slevě což je docela často a jsou to kvalitní věci a na malí děti tam mají obrovskej výběr tak můžu doporučit.
17. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My máme z Tesca overálky na spaní. Jako mimčo měla malá hodně bodýček odtamtud, ale jak se začla plazit, tak jsem jí je přestala dávat, jak jsou na ramínkách překřížená, tak jí z toho lezl hrudníček. Ale do toho 6.měsíce jsou výborná, to budu kupovat i na druhé. Jen se mi u všech stalo, že při prvním praní se mi roztáhly do šířky :frowning2:
19. bře 2008 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Přeji všem Krásné velikonoční svátky :grinning: .
Včera jsem byla na kontrole a cukrovka dopadla dobře.Mám asi 10 kg nahoře a Zuzanka je v pořádku.Tak jsem zas moc spokojená :slight_smile: .
22. bře 2008 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My taky přejem krásné Velikonoce :grinning:
Mel, není nad spokojenou maminku :wink: :sunglasses: :grinning:
23. bře 2008 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se připojujeme a přejeme krásný velikonoce hlavně at vás nebolí moc zadná část těla
Mel taky jsme rádi i za tebe :wink: :slight_smile:
23. bře 2008 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak už se hlásím z domova. Od 17.3.2008 máme na světě našeho drobečka Ondráška. Musím říct, že jsem měla krásnej a rychlej porod. Ráno 17.3. den před prvním termínem mi začalo být tak v 5 hodin zvláštně. Tvrdlo mi břicho ani ne po 10min. Ale pořád jsem byla vyřechtaná. Pak jsem začala trošku špinit, tak si říkám odpoledne jdu ještě na ozvy, tak mi tam řeknou víc. No ale kolem půl 8 ráno si říkám, že to už na kontrolu nevypadá, že se radši vydáme pro jistotu do nemocnice. Tam jsme dorazily o půl 9. a pak už to šlo na to šup, že jsme nestihly žádnou přípravu, žádný klystýr a v 10:45 byl Ondrášek na světe. Měl 3300 g a 49 cm. Měli jsme oba dva po porodu horečku tak mi ho dali na pití asi až po 4 hodinách. Takže teď pořád válčíme s kojením. Ondrášek je vztekloun ale zdárně bojujeme. JInak rodila jsem v Jihlavě a musím říct, že se všemi co jsem přišla do kontaktu, jak na porodním tak na novorozeneckém nemůžu říct nic špatného. Opravdu jsem tam byla s přístupem všech moc spokojená. Hlavně s kojením mi ochodně všichni pomáhali.
24. bře 2008 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek