• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Ahoj Kacaronule :slight_smile: Moc gratuluji k Ondráškovi.To je dobře,že to šlo tak rychle.To bych si taky přála.Ale jak to bude,tak to bude.Tak si užívejte života a přidej fotečky :slight_smile: .
24. bře 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaca, gratulace obrovitánská :grinning: Takže říkáš, že to bylo tak v poho, že bys šla hned rodit znova? :grinning: :sunglasses:
24. bře 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme dneska byli poprvé na kontrole u paní doktorky. Ondrášek nám něco přibral má 3,10 kg, není to ještě porodní váha, ale přeci nám povyrostl. No, že bych šla hned z fleku rodit znova, to ne, chvíli si dáme pauzu, ale je fakt, že se na to hodně rychle zapomíná, natož když to na poprvé bylo fakt rychlé. Nějak mi to prostě ani nestihlo docvaknout, že už je to tady. :grinning:
25. bře 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš a VO-VO-VO-VOTOM TO JE :grinning:
Holky to je děs to počasí, co? Jsme byly s malou odpo venku, najednou tma a už to fičelo, jsem zmokla jak malej ratlík :frowning2:
25. bře 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaca mám za tebe tasky velikou radost že už to máš za sebou a ještě takovej porod to by bylo kdyby takhle rodila každá :slight_smile:
leny zrovny si říkám že už to počasí to trochu přehání vždyt to člověk nemůže mít ani dobrou náladu ještě že si takhle můžem občas pokecat. :wink: Gábi se to ale náramě líbí když prší dostala totiž k narozkám deštník žabičkovej a moc se jí líbí ho nosit měli ho v tesku.
A jaký u vás byly velikonoce? Gábi se líbili moc protože jsme spolu barvily vajíčka a pak jsem jí naučila básničku co budou říkat kluci až přijdou tak jim napovídala.
26. bře 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak budu mít dobře natrénováné vstávání,dnes jsem se vzbudila v 5.45.Čím dál dřív.To se tu umlátím nudou.
Tak už to dnes venku vypadá slibně,o víkendu má být teplo.Tak hurá ven :grinning: .
28. bře 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dlouho jsem tu nebyla. Nedostala jsem se skoro dva týdny na net.

Kaci, moooooooooooooooc gratuluju k Odráškovi. Je to paráda, žes měla tak rychlý porod. :sweat_smile:

Melany, jak se oteplí, tak nuda přejde. :wink: A než se naděješ, budeš mít doma pěkný kolotoč. :slight_smile:

Gabi, koukám, že jste slavili dva roky. Gábince přeju vše nej. :slight_smile:
28. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ahoj :slight_smile:
Dnes tu má prý být nějaký pochod holých lebek, mají jít kolem našeho baráku, tak jsem na to zvědavá. Zrovna dnes máme plavání a při naší smůle na ně někde narazíme :frowning2: Volal nám to včera můj otec, že si máme auto radši hodit k němu, náhoda je blbec a kdyby nám na něm něco udělali, tak bysme se z těch dluhů asi už vůbec nevyhrabali :angry:

Malá dostala včera odstrkovadlo, je to jak mívají staré babičky takové to chodítko, jak si vozí před sebou, tak na ten způsob, tak jí to děsně baví, nejvíc ty všechny udělátka, co na tom jsou a je to sranda, stojí na místě, teď to ručkama začne odstrkovat, takže je to půl metru od ní, stojí natažená, ale nožkama na místě, ale když jde člověk s ní, tak cape pěkně, baví jí to, to jsem ráda :grinning:

Gabi, taky gratulujeme ke dvou letům, jak jste to oslavili?
29. bře 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc děkuji za gratulace . To víte ted už je to moc krásný protože Gábi už ví co to jsou narozeniny a co se bude dít tak to každýmu hlásí a taky každýmu podává ruku aby jí popřál no prostě úžesný a tak pořád říká že má měla narozeniny a dostala dort a svíčky a dárečky no prostě bomba a protože naše rodina je docela početná tak dostala dárečků moc tak si má pořád s čím hrát.Dostala kuchynskou linku tak mi pořád něco vaří pak pokladnu tak si hrajem na prodavačky a knížky tak pořád čtem no fakt už se nenudím je prostě kouzelná ale nebujte ani se nenadějete a čeká váís to taky.
Jo a taky jsme ted měli sraz se sákladkou ani se neptejte po koloka letech ani to nedokážu spočítat a bylo to fakt dobrý i když se mi tam vůbec nechtělo fakt to stálo za to.
no a dnes jsme s Gábi chodili po venku a tak se jí strašně líbil vrtulník hlídal ty holí lebky jak říká leny. Doufám že to dobře dopadlo leny a nepotkala jsi je.
A co se týče toho chodítka tak to je opravdu dobrá věc Gábi si s tím hraje doted.
Copak jsi dělala Vero že jsi k nám tak dlouho nepřišla už tu bylo smutmo?
29. bře 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byli na tom plaváníčku a jak jsme odcházeli, tak nám slečna na recepci tvrdila, že na Vysočině říkali, že už odešli z autobusáku a jdou směrem na město. Tak jsme jen rychle sfoukli do Mekáče pro kafe a šupajdili jsme domů. Od bývalého tržiště co roh, to min. dva policajti, tak jsme se těch jednějch ptali jak to vypadá, říkali, že to mají pod kontrolou, ale autobusák ať radši obejdeme... No nic, tak jsme si hodili věci domů, u baráku stáli taky jedni, tak jsme vysondovali, že autobusák už je čistej, vyrazili jsme a kousek od nás skupinka asi tak 70ti anarchistů obklíčená policajtama, nad náma vrtulník, no nepříjemnej pocit, děsný! Tak jsme došli k autobusáku, odbočili z hlavní a za autobusákem vidíme policajty, jak ukazujou naším směrem, tak koukám a ti anarchisti jim zdrhli, běželi kus "naší trasy", my ale odbočili vpravo, oni naštěstí vlevo!
Přítel si z toho furt dělal srandu, furt se tomu smál a pak jsme se bavili u busáku s jedním policajtem a ten říkal, že to sranda moc není, že to vypadá na pohodu z dálky, ale že když se člověk dostane mezi ně, tak že je pak absolutně nic nezajímá a berou všechno, co jim stojí v cestě a že my s kočárem, že teda neví neví! Mě úplně mrazilo.
No a odpo jsme byli u tchýně a odcházeli jsme kolem půl 6 a už nelítal ani vrtulník, už jen chodili lidi s krosnama a byl klid. Takže jsme zase z daní (teda spíš naši chlapi!) zaplatili nehorázný prachy a bude zase na pár let snad klid! :angry:
30. bře 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kaca, moc gratulujeme k Ondráškovi. Skvělý výběr jména. :wink: Leny, mě teda taky zamrazilo, když jsem si to četla. :confounded: My jsme radši odjeli do Telče k mamce, takže to šlo mimo nás. Vůbec nechápu, jak je možný, aby tohle schvaloval náš právní řád. Hrůza. :confounded:
30. bře 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda naprosto mimo. O ničem takovým jsem neslyšela. :fearful: Byli jsme na víkend v Brně. Jeli jsme na veletrh Mobitex a Prodítě a pak jsme běhali po kšeftech s nábytkem. Asi příští víkend se už budem stěhovat do novýho baráčku, takže prašule jen lítají. A to jsme nakoupili jen pár doplňků a světel.

Gabi, já jsem měla dva týdny dovolenou, ale ještě doma nemáme net, takže se k vám dostanu zatím z práce. :slight_smile: Užívala jsem si během těch 14 dnů malý. :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Vero, my jsme taky chtěli mrknout na ten veletrh, ale pak nám nezbyl čas. Jaký to bylo? Stálo to za to?
31. bře 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jakej veletrh? Ten bývá každý rok? A je spíš jen pro malé děti? :confused:
31. bře 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny taky bych se bála nic si z toho nedělej my jsme utekly do přírody.
vero tak to vám moc přeju že se budete stěhovat konečně do svýho ted už ty starosti budou jen hezký akorát ty peníze to je fakt hrůza na veletrh jsem taky chtěla jít ale táta odjel a samy jsme nikam nejely. Ale mamka říkala že to bylo moc pěkný hlavně pro děti a taky ti modeláři že nebyli špatný ona si chtěla vybrat sedačku ale měli tam jen kožený a světlý a hrozně drahý tak zase nic. A vy jste si tam něco koupili?
leny já bych řekla že je každej rok a je to jak hračky pro děti tak věci na děti a modeláři a nábytek a ještě asi víc ale nebyla jsem tam tak ti to přesně neřeknu pokud teda mluvíme o veletrhu co byl ted v Brně.
31. bře 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ten veletrh je každý rok.Modeláři,rybáři,nábytek a Pro dítě.My tam byly loni.Je tam nejvíc prodejců kočárů,sedaček,sem tam něco kolem plen,povlečení,dětské stoličky ale převážně kočárky.Letos tam byly holky z jiných diskuzí a moc se jim to nelíbilo.Nábytek hodně drahý a loni si chtěl můj chlap koupit na modelářích tank za tři tisíce :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ale jelikož jsem tam byla já,tak nebylo nic.
31. bře 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla s veletrhem spokojená. Loni to bylo mnohem horší. Letos to udělali ve větších prostorách, takže se tam dalo normálně projít (aspoň dopoledne, když jsme tam byli my). Nábytek taky zajímavý. Objevili jsme tam krásnou postel z akátu. Ani nebyla drahá. Akorát nevíme, jestli k ní seženeme nějaký dobrý skříně. Takže zatím je ve hvězdách, jestli do ní půjdem.
1. dub 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno všem :slight_smile: Sice je trochu zamračeno,ale stejně je už jaro a to je paráda.Já už v neděli zahájila zmrzlinovou sezonu :grinning: .Byly jsme na procházce a obešly celou Jihlavu.Z Kosova přes koleje kBaumaxu,odsud přes letňák kolem ZOO do Brněnské ulice,přes náměstí kolem pivovaru ke hřbitovu(k Jysku) a přes Rantířovskou domů.Se třema zastávkama na občerstvení pět hodin na nohách.Byla jsem hotová.
3. dub 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, to jsi čiperka. Porod na krku a ty běháš po celý Jihlavě. :wink:
3. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vero,nestraš s porodem.To mám ještě čas.Ale vycházka byla príma.Jen mě šíleně bolely nohy.
3. dub 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, ono to teď už uteče, ani nebudeš vědět jak. A že tě bolí nohy? To se vůbec nedivím po takový štrece. My jsme v sobotu a v neděli byli v Brně a běhali jsme po veletrhu a obchodech a nohy jsem cítila ještě v úterý. :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melanykol, jejda, tak to já bych asi porodila cestou. :wink: My v neděli byli taky na vycházce, ale jen u Lidlu a pak spodem kolem čističky ke škole a domů, ale i tak mi to dalo zabrat. Závidím Ti Tvojí fyzičku. :wink:
3. dub 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme ještě do ledna bydleli u Ferony a já jsem do města i do motorpalu chodila pořád pěšky.A v práci jsem byla taky celou šichtu na nohách,tak jsem zvyklá.A v létě pokud se dá někam odjet,tak couráme po lesích.Tak doufám,že bude malá ochotna to s náma sdílet :grinning: .
3. dub 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kámoška chodila ještě v 9. měsíc každý deni z Březinek k Onu pěšky. Myslím, že budeš stejný případ. :grinning: Já už se taky vidím, jak couráme v létě po lese. Manža je myslivec, takže o to je to horší. :grinning: A hlavně se kvůli lesu budeme stěhovat z Jihlavy na vesnici. Do domečku, ale zatím je to jen hudba budoucnosti.
3. dub 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda taky šla týden před porodem s tchýní na chatu. Je to lesem asi 3/4 hodiny pěšky. Příjemná prochajda. Měla jsem naštěstí malý bříško, takže žádný problémy s chozením nebyly. :slight_smile: Přeju vám, abyste na tom byly stejně. :wink:
3. dub 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme v Ne šli od Globusu přes Kalvárii kolem čističky přes Helenín až k Malému Beranovu. Bylo to příjemný, já jsem na to zvyklá, jak furt někde šmejdím s kočárem, ale taťka toho měl nějak plný brejle, furt brblal, že ho bolej nohy :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem ke konci těhu byla jak koule a byla jsem ráda, že jsem došla za barák do parku vyvenčit psa bez újmy na zdraví, takže obdivuji všechny, které se dokáží mezi 7.-9.měsícem bez obtíží dopotácet tam, kam potřebují :wink:
Už jsem z toho počasí tak trochu vyřízená - jednou pěkně, jen si člověk zvykne, tak zase zima, déšť, je to o nemoc, takže čekám, kdy s malou domů něco přitáhneme :frowning2:
3. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu, Leni, já už se strašně těším, až bude teplíčko a sluníčko. :slight_smile:
4. dub 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to já, jak mám bříško malý, tak to jde. Dokážu venku chodit hodiny, aniž by mi to dělalo problém. Ale když se pak mám vyštrachat do třetího patra, peklo. A ještě je mi blbě v obchoďácích, jak je tam divný vzduch, hned se mi motá hlava a zelenám. :confounded:
Počasí mě taky štve, chtěla bych jít odpoledne na procházku a děsím se, že začne pršet. :angry:
4. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
v týdnu jsem na jeden den odpadla, celou noc jsem prozvracela, ale za to jsem si mohla, moc jsem si zmastila žaludek, pak dobrý a od včera mám zase "šutr" v žaludku a je mi divně, už občas přemýšlím, jestli nemůžeme čekat caparťáka... pravděpodobnost sice malá, ale náhoda je faaakt blbec. No tak si říkám, že malý je teď 3/4roku a že by se druhý narodilo na Vánoce, to by malý byl teprve 1,5roku a že bych to absolutně neměla šanci zvládnout :confused:
Ono to za pár dní zase odezní a bude to dobrý, ale už jsem odpo měla nutkání sjet do lékárny pro test :sweat_smile:

Co u koho nového? A tak vůbec? :sunglasses:
5. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak k těm procházkám to vám ted docela závidím mě by to taky moc bavilo ale bohužel naše cesty s Gábi jsou značně rozdílné tak toho moc neujdem hlavně má ted vztekací období tak se snažím to nějak zvládat ale moc to nejde.
leny a s tím těhotenstvím si nic nedělej já už kolikrát měla podezření že jo a ono nic ted už se pokoušíme tak drž pěsti at to vyjde ale máš pravdu že dřív bych to nechtěla ale ted už by to šlo protože až bych rodila měla by Gábi 3 roky a to už jde
Jo a dnes jsme měli nakonec pěkný den bykli jsme v Brně bylo tam moc krásně a vůbec nepršelo takže super nevím nevím jakl by se nám líbilo být doma když v Jihlavě pršelo. Byli jsme na veletrhu byli tam sice jen zvířátka ale i tak to za to stálo.
6. dub 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek