• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Gabi, držím pěsti. :wink: Gábinka to určitě zvládne. :slight_smile: Tu Sicílii ti závidím. Ráda bych se letos podívala k moři, ale uvidíme, jestli to aspoň na podzim s malou zvládneme. Chtěli bychom ji vzít s sebou. :confused:

Mel, s řemeslníkama máme taky zajímavý zkušenosti. Fakt se musí uhánět. Jinak gratulace k nástupu na mateřskou. :wink:
30. dub 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, tak to Tě obdivuju, mě by se hlavně po nich už nechtělo uklízet. :slight_smile: Já jsem na mateřskou přecházela z nemocenský asi před týdnem a něco, tak jsem zvědavá,jak na tom budeme finančně.

Gabi, tak to taky závidím. Chtěla jsem ještě s manžou do Francie, protože teď se hodně dlouho nikam nekouknu, ale už bych to nezvládla, navíc bych nerada rodila v cizině. :wink:

Vero, mě se divila kámoška, že s nima nechceme jet v červenci k moři. S měsíčním mimčem. Že prý je to normální, no mě málem kleplo.
A když už jste to takhle nakously, holky jak to je, když chci vyjet s mimčem za hranice? Stačí je mít zapsaný v občance nebo musí být pas??
30. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani to já jsem s manželem taky chtěla jet dřív ale právě že nám to nevyšlo když jsem byla těhotná tak jsem pracovala a když byla gábi malá tak sem jet nechtěla no a ted zas plánujem druhý tak si říkám že je nejvhodnější okamžik vyjet a když to dobře půjde tak pojedem ještě aspon jednou tak jsem zvědavá pak vám napíšu. já si budu gábi psát do pasu stojí to jen 50kč když bych jí nechávala dělat pas tak je to myslím normálně za 600 ale jen na rok což mi připadá zbytečný když s ní nikdo jiný za hranice nepojede to si dělají rodiče když své dítě pošlou na dovolenou s někým jiným no a pokud jedete jen do států EU tak si myslím že v občance to stačí prostě tam kde nepotřebujete pas tak stačí když jí máš v občance.
Tak se tu holky mějte ozvu se až přijedu zatím to tady rozjedte at mám co číst.
30. dub 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak šťastou cestu! :wink: Pěkně si to tam užijte a v pořádku se nám vrať. :slight_smile: Já jsem taky přemýšlela, jak s malou a pasem. Ale pokud bychom jeli, tak spíš do Tuniska a tam se asi bez pasu nedostanem. No, do podzimu je ještě dlouhá doba, takže uvidíme, co bude.
2. kvě 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,

taky myslím, že stačí mít v rámci EU jen v OP, tam, kde potřebuješ pas ty, tam musí být v pase a taky asi nemá smysl dělat dětem samostatný pas do té doby, než budou cestovat s někým jiným :slight_smile:
My jsme byli teď na chalupě, sázela jsem tam zeleninku pro malou, aby měla něco zdravýho. Ne, tak jsem říkala, že když něco vypěstuju, budu ráda, když ne, tak si rozhodně nepověsím buchtu na krk a neskočím zoufale do kafe, to ne a si do dneška pamatuju, jak jsme s dědou chodili na zahradu (měl ji tam za Jihlavanem, jestli víte) a jak jsme si tam trhali jahody a dal nám vždycky čerstvou mrkvičku, hrášek a tak. A koupila jsem ve St na tržišti sazečku melouna, tak mi na to přítel udělá pařeniště a uvidíme, jestli mi třeba nevyroste, ale to by musela být asi hooodně velká náhoda :grinning:
Gábi, už jsem tě asi nestihla, ale šťastnou cestu a žádný vylomeniny :sunglasses:
Zatím se mějte kráááásně, paaaa
2. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zase nám to tu nějak "umřelo" :sunglasses:
7. kvě 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílé maminky, tento měsíc lásky se stěhuji se svojí rodinkou na krásnou Vysočinu do města Jihlava. Již jsem tam prožila své studentské roky a žijí tam i moji rodiče, tak se tam těším. Mám skoro 4 měsíční holčičku Jasmínku a ráda bych našla nějakou maminku ( také s malým dítětem, ale nemusí být ), která by semnou v Jihlavě chodila cvičit aerobic a plavat do bazénu. Zkrátka nějakou kamarádku, společnou bojovnici ve schazovaní kilíček. Ve dvou se to táhne lépe a já potřebuji opravdu ty hrozná kila co mám po porodu dát dolů a samotnou mě cvičení bavit určo nebude. Našla by se nějaká fainky Jihlavanda????
8. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Acorniko :wink:
Já teda na cvičení už parťáka mám, chodíme každý Pá a každou Ne na aerobik. Je to takový hodně taneční, ale klíďo se můžeš někdy přidat, když budeš chtít. Jo a je to od šesti do sedmi nahoře na náměstí :slight_smile:
8. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,to je nádhera to počasíčko.Na to jsem se těšila :grinning: .
Od neděle jsem na mateřské,takže žádné vycházky a omezování.Musím říct,že mi to vyšlo perfektně.Teď ještě vydržet s malou 2v1,abych si ještě to těhot.užila.Zatím nemám skoro žádné problémy,až na horší spaní a píchání pod levými žebry,takže Zuzanku na ten bláznivý svět zatím nechci pustit.Takhle jen moje :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .

Gabi tak jak bylo na výletě????
13. kvě 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám za sebou další kontrolu. Na porod se pořád nechystám, nakonec mi ho budou muset vyvolávat. A začala jsem přibírat, trošku otékat. Ale nevím, jestli je to těhu nebo tím strašným teplem.
acornika, vítej, ani mi neříkej, že Ti po těhu nějaký kila zbyla, já pořád čekám, že je všechny nechám v porodnici. :grinning: I tak budu mít co shazovat.
13. kvě 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:
Počasí je parádní, zrovna jsme přijely s malou z chalupy! A už se těším, jak tam budeme jezdit co nejvíc a budeme si užívat sluníčka. Malá už capká za kočárkem, dneska několikrát tak na půl minuty stála sama bez opory, už to zkouší, murína jedna. Takže už asi brzy začneme chodit, na to už se těším :grinning:

Hani, to otékání může být i z tepla, to se taky není čemu divit. Ale už to máš za pár, takže to už ty otoky vydržíš :wink: A proč ti budou porod vyvolávat?

Ty jo, Mel, to tak děsně uteklo, si pamatuju, jaks byla v nějakým asi 12tt a psalas, že to bude dlouhý a tak :slight_smile: a vidíš, a za měsíc rodíš taky :grinning:

Gabi, co s manžou na výletě, máte zaděláno na novýho mimíse? :sunglasses:
13. kvě 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Hanulík já myslela,že už rodíš,když jsi se neozývala.Tak se drž,to už musíš vydržet.Hlavně ať to máš rychlé a jste v pořádku.
Leni taky jsem z toho paf,jak to uteklo.Až je mi to líto :frowning2: .A vy už budete běhat po svých :sweat_smile: Co nevidět bude malé rok a bude ti líto,že tak rychle roste.
Gabi kde jsi?Snad jsi nezůstala v cizině.
13. kvě 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no doktorovi se moc nelíbí, že za 9 týdnů se vůbec nic nezměnilo. Žádný otvírání, změny na čípku, prostě nic. Navíc si u mě není jistý, kdy došlo k oplodnění, tak bych nerada přenášela.
Mel, ne ne, ještě asi nenadešel ten správný čas. Občas mám pocit, že mám poslíčky, ale jsou to asi jen obyčejný těhu neduhy. :slight_smile:
Gabi se asi v cizině zalíbilo. :grinning:
13. kvě 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky to víte že jsem se vám vrátila bylo to moc krásný potřebovala jsem to jak sůl manžel byl moc hodný a i když byl vlastně v práci pořád kolem mě skákal a ptalk se mě jestli něco nepotřebuju no prostě úžasny bez malý to bylo smutný a i když jsem ráda vypla pořád jsem na nio myslela už je prostě moje :slight_smile: :sweat_smile: . Na štěstí to zvládla moc dobře dělala babičce a dědovi radost dokonce když jsem si pak pro ni přišla a za dva dny jsme se za nima stavili tak děda přiznal že babička plakala najednou to měli doma prázdný :frowning2:
No a jak zareagovala Gábi? Když jsme přišli tak spala jak dudek odpoledne a když se probouzela tak byla jhako vždy kouzelná táta na ní mluvila a tak mu odpovídala na něj byla zvyklá že odchází ale když mě uviděla tak začala tak moc plakat a tím pláčem (to může cítit jen matka nebojte se holky taky to jednou zažijete)mi říkala maminko moje co jsi mi to udělala mě bylo tak strašně moc smutno no a jak to byl cit kterej neuměla jinak vyjádřit bylo to pro ni nový neznámí no takl prostě plakala a já byla tak štastná že jsem zase s ní. No a ted se mě drží jak klíště nevím jestli ji někdy ještě přemluvím aby ji někdo mohl hlídat :frowning2: ale snad jo ona je taková rozumnou přála bych takové dítě každý z vás.
jinak na vás jsem se taky těšila ale nějak jste tu trochu usnuly nebo co :grinning: je pravda že venku je krásně a tak i mi jsme celý den jen venku nebo na prolízačkách. Všechny vás ,moc zdravím a dopufám že to tu zas rozjedem.
I když Hanka nám asi za chvilku na chvilku odejde :wink: přeji ti at už se konečně malej odhodlá vylést sám :grinning:
Leni a tobě se to taky krátí tak si to užívej čekají tě ještě lepší časy :grinning:
13. kvě 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted si to po sobě čtu a koukám že to můžete špatně pochopit Leni myslela jsem ty krásný dny kdy jsi jezdila v kočárku a malá tam seděla jestli se ti rozchodí tak se nalítáš :grinning: Mi ted máme období kdy už jsme všechno prouzkoumaly a zjistila že když sedí v kočárku že vidí taky hodně věcí a nebolí jí nohy tak že ted jsme se ke kočárku vrátili.
Mel jestli si myslíš že to do ted uteklo tak věř že to poletí ještě rychleji ale máš se na co těšit jdeš za štěstím :slight_smile: :grinning:
13. kvě 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Gábi,tak hlavně,že jste se v pořádku vrátily.Já bych hned jela někam na výlet,ale bojím se za prvé z toho důvodu,že je na silnici spousty bláznů a nevíš,kdy to do tebe někdo narve.A za druhé bych nerada zůstala v nějaké cizí porodnici mimo dosah Ji.A hlavně se o tu prďolku bojím už teď.Tak mi bohatě stačí,když jedu k mamce na vesnici,nebo se jdu projít do města.
13. kvě 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás v červnovkách už máme dvě miminka a třetí se zrovna rodí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
15. kvě 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel ani se ti nedivím že už máš strach ale bude to už pořád tomu věř :slight_smile: :slight_smile: :wink:
tak to je paráda že se pořád rodí mě zrovna před nedávnem poprosila kámoška a možná když to vyjde tak s ní půjdu k porodu docela ráda bych se na to podívala z jiné stránky tak jsem zvědavá jestli to klapne bude rodit v srpnu
jinak u nás nic novýho chodíme pořád ven když je tak krásně jen je to těžký odhadnout s oblečením protože fouká pořád ten studenej vítr ale zatím se držíme a pěkně si toho sluníčka užíváme.
Včera mě sosral pták na ruku ale docela festovně :grinning: :grinning: :grinning: a tak jsem si vsadila za 170 a vyhrála jsem 168 tak jsem zase prodělala :frowning2: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
15. kvě 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning:
Gábi to jsi ještě prodělala dobře.Já měla sportku za 180 a výhra 20 kč :angry: :angry: :angry: .Jinak třetí mimčo na světě :slight_smile: .
16. kvě 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé, Mel, teď koukám, že máš termín na narozeniny mého přítele :grinning: A kdybys "náhodou" rodila o dva dny dřív, tak jste jak naše Sophka :grinning:
To počasí je fakt děsný. Ráno jsme šly na trhy, chtěla jsem tam koupit malý nějakou čepku s kšiltem, samozřejmě jsem nic nesehnala, páč mají jen kostičky, kytičky a já potřebuju jen jednobarevnou, ale to neva, nepropadám panice :slight_smile: A dala jsem malý právě jen bodýčko s dlouhým a mikinku a nevím, nevím, jestli jsem si trochu nezadělala na nachlazení, no uvidíme, jak se s tím vypořádá :sweat_smile:
Ty jo, to bude asi hodně zvláštní být u porodu, já bych asi taky šla, kdyby mě kámoška poprosila, asi bych byla taky zvědavá jak to vypadá z druhý stránky. No to nám pak musíš napsat, jasan?! :sunglasses:
16. kvě 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem si včera ještě švihla s manžou Rakousko, ale hlídala jsem každý píchnutí, jestli se něco neděje. Byly to docela nervy.
Mel, to je super, u nás v květnu se první dvojčátka narodila už v březnu. Jsem už pomalu poslední, která z nich ještě neporodila, ale asi je prckovi v bříšku prostě líp. :wink:
Holky, sportka super. :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš Leni že si to nenechám pro sebe jen držte pěsti at to vyjde. Jinak mě Gábi ted prožívá období vzdoru docela je to někdy síla ale pořáíd je to moje zlatíčko i když se lidi otáčí když řve na celé kolo a já dělám že není moje.
:frowning2: :frowning2:
16. kvě 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Ty seš borka! To musí být legrační, dělat, že není tvoje :grinning:
Hani, ty seš docela odvaha, ale tak co, už to máš za pár, takže kdyby něco, už by to nevadilo! A je to hrozný, viď, když všichni kolem už rodí a ty nic :unamused:
17. kvě 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny to víš kolikrát je to prostě hůza ale to poznáš a pak taky nebudeš vědět jak to řešit aby jsi na ní nemusela křičet :frowning2: prostě období vzdoru je období vzdoru a pokud nechci aby mi Gábi přerostla přes hlavu tak to prostě musím nějak řešit dnes třeba byla zlatíčko.
Hani neboj taky se dočkáš :slight_smile:
17. kvě 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já si pořád říkám, že až přijde jeho čas, vyleze sám. :grinning:

Gabi, snad Ti to dodá trošku odvahy. Chápu, že je to asi těžký, když Ti malá ječí a každý na Tebe kouká jako na tu nejhorší matku na světě, protože jsi si hrozně rozmazlila dítě, teď Ti neumí poslouchat, tak si to pěkně vyžer. Ale já jsem taky pro nechat dítě vyvztekat. Dělala jsem na Hypře a s holkama jsme se shodly, že jsme měly mnohem radši uřvaný děti, který nakonec nedostaly to, co si snažily vyvrdorovat než ty, jejichž maminky jim rychle strčily do ručičky nějaký to kokí, jen aby už byly zticha a ostatní lidi po nich nekoukali. :wink:
17. kvě 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani máš pravdu děti by měly vědět kde jsou hranice co si k mámě smí dovolit a co ne ale musíme vydržet to období kdy se to učí i když je to někdy hodně náročný ale na obhajobu gábi musím říct že je hodně šikovná ve svým věku si docela srozumitelně dokáže o všechno říct umí spoustu básniček a když jí čtu pohádky tak mi napovídá a to jí jsou teprve 2 plíny už vůbec nechce nosit ani na noc i když se někdy počurá dudlík nikdy neměla no prostě je fakt hodná snažím se jí vše vysvětlit aby věděla co proč je a proč jsem jí třeba dala na zadek.
18. kvě 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já jsem myslela jako v dobrým, že seš borka :grinning: Zrovna jsme se minulý týden bavily s kámoškou, jak když mu začne dítě ječet někde na ulici, tak si buď lidi řeknou, že seš hrozná matka, že máš rozmazlený dítě nebo že seš hrozná matka, páč mu všem vyjdeš vstříc jen aby byl klid, takže to vyjde nastejno.
Já už občas teď jedu s cirkusem, když chce chodit za kočárem a chvátáme, tak jí cpu do kočáru v praku a je řev, ale zatáhnu jí stříšku a nechám jí, ono jí to přejde :slight_smile: a je mi jedno jak to vypadá :sunglasses:
19. kvě 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj leni já to taky tak pochopila tím jsem chtěla jen upozornit ostatní co je čeká :wink: i když každé dítě to nedělá. A co děláte holky když je venku tak hnusně .Mi jsme šli s Gábi dnes jen nakoupit a jinak jsme doma.
19. kvě 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme nemocný, už 3.den doma! Horečky a jinak nic, tak jsem myslela, že nás chytla 6.nemoc, ani jsem k dr. jít nechtěla, ale nezabíraly nám nějak sirupy, tak když měla malá už 38,8, tak jsme jeli na pohotovost a má prý Herpanginu, takže to jen srážíme, ATB jsme nedostali a snad už by to zítra mělo odeznít! Celý den v posteli, čteme si, hrajeme si, pláčeme, utěšujeme a tak, no. Nic moc, už jsem odpočatá ažaž :grinning: Teďka zase je řev, páč nechce usnout, asi už je jí líp a prospala se hodinku u taťky na hrudi (tak po dobu nemoci zásadně usíná) a je čilá jak rybička. Včera třeba usnula až o půl 1 ráno, děs :confused:
Takže holky čekatelky, máte se na co těšit :frowning2: Dokud nemluví a neřekne si, co jí je, je to dost peklo :frowning2:
19. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jste na tom leny už jste zdraví?
venku se to pořád kaboní a tady nikdo není co pořád děláte děvčata? Je fakt že já taky nemám o čem psát když se nic neděje jen už se těším až se trochu oteplí už jsme zase začali trochu topit.
:frowning2: :frowning2:
23. kvě 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek