• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
autor
Koukám, jak se nám ta naše diskuse tady rozjela, pomalu ztrácím přehled :grinning:
16. kvě 2007 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny těhulky, právě jsem se tu zaregistrovala.
Jsem ve 30. týdnu a stále nevím, zda půjdu rodit do Jihlavy či do Brodu. Do obou měst to mám zhruba stejně daleko. Takže veškeré názory od Vás uvítám. Spousta známých byla spokojena jak v Ji, tak HB, ...
16. kvě 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsem zjistila, je tahle diskuze propojena s "beremese" a tam jsem se zaregistrovala už když jsem se vdávala :slight_smile: Je tu někdo, kdo čeká mimíska na konci července?
16. kvě 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Terez, ja jsem rodila v Brodu, mela jsem dobre reference od kamosek a segry takze jsem nevahala, rozhodne nelituju, porodnice uplne super, na sestinedeli nektere sestry nic moc pristup, ale slysela jsem, ze se tam uz dost pomenily a dost se to zlepsilo. Kazdopadne se hodne venuji kojeni, bez nich bych se nerozkojila, sedeli u me pokazde dokud jsme se to nenaucily. A tech 30 km z Jihlavy nehraje roli, stejne to poprve nebyva rychlovka.
17. kvě 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terez, já půjdu rodit do Ji, pže než bysme dojeli do HB, tak bych to taky třeba nemusela vydržet :slight_smile:
Ale slyšela jsem, že se kvalita v jihl. nemocnici podstatně zlepšila, tak bych se toho rozhodně nebála. To víš, že tam jsou dr. i sestry schopní a méně schopní, ale to je všude, to si nevybereš...
26. kvě 2007 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. čer 2007 v 19:26 • andrea
autor
Ahoj :slight_smile: Tak buďto máš kurzy přímo od nemocnice, ty nejsou drahé a chodí tam poměrně málo lidí. Buďto mají kurz předporodní (buď 5 návštěv - a to bys měla nejvyšší čas začít chodit nebo jednorázový - ten podle mě stačí) kam chodíš sama a nebo s partnerem, to bys pak dostala razítko do průkazky, že tam s Tebou byl (stojí ta jeho návštěva tam teda 700,- Kč) a má pak vstup k porodu "gratis" :sunglasses:
Nebo máš cvičení od nemocnice, to je 1x za týden a ten je rozdělený do dvou skupin - do 28tt a od 28tt a ten stojí tuším nějakých 70,- Kč/vstup.
A nebo pak můžeš chodit na cvičení od Gravidcentra, to sídlí na Březinkách (koukám, že jsi z Prahy, tak nevím na kolik dobře se v Ji vyznáš), tam je několikrát do týdne něco - cvičení, plavání, povídání atd., chce si tam ale předtím zavolat, neradi přibírají nové holky do již rozjetého kurzu...
A to je vše o čem vím :slight_smile:
6. čer 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zrovna dnes jdem s manželem na jednorázový přípravný kurz, tak jsem zvědavá, co nám tam poví :slight_smile: A rozhodla jsem se nakonec, že rodit budu v Jihlavě. Už jen proto, že jsem tam nedávno 2 týdny ležela. Myslím, že to tam je taky na docela dobré úrovni a bude záležet na tom, na jaké doktory a sestřičky budeme mít zorvna štěstí :slight_smile:. Termín na konci července tu teda žádná nemáte?
9. črc 2007 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terez, já už mám "po" :wink: Sestry na porodnici pro dospělé jsou výborné, dětské jsou příšerné, tak se připrav na to, že se s tebou nebudou mazlit - jen upozorňuji, pže jsem na to čuměla jak puk! My jsme se na spoustu věcí ptaly radši sestřiček pro dospělé, pže na těch dětských bylo vidět, jak je tím člověk s... a jak jim to vadí!
Jinak je to tam super, doktoři příjemní, vstřícní :slight_smile:
Ať ti to dobře dopadne :wink:
22. črc 2007 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenycko, moc gratuluji a děkuju za upozornění! věřím tomu, když jsem tam nedávno ležela, tak mi to taky tak přišlo, že ty dětský jsou horší,... čekám každým dnem, kdy to na mě příjde, ... rady ohledně kojení apod. dá kdo? i ty pro dospělé? vzhledem k tomu, že čekáme o něco menší mimčo, tak budu ale možná dole na JIPce
22. črc 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Terez pokud budeš dole na JIPce, tak si asi budeš odstříkávat a s tím Ti určo poradí tam. Jinak ohledně kojení nahoře v porodnici, tak to Ti poradí sestry dětské, ale je to docela nářez - vezmou mimču hlavičku, zmáčknou mu čelist tak, aby automaticky otevřelo hlavinku, Tobě vezmou prso a teď to "spojí"! No nic moc pohled. Ale s tím se pak musíš poprat sama. Nejhorší je, když se Ti nějaký 3.den nalijou prsa a nejde kojit, to je nejlepší si zalést do sprchy s horkou vodou a trochu to rozmasírovat, ono se to pak rozteče a jde to líp, ale to Ti tam řeknou. Tak držíme pěsti a těšíme se na zprávy o Tvém miminku.
4. srp 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Hlásím se po delší době. Taky už máme skoro dva měsíce po. Rodili jsme v Jihlavě a přikláním se k tomu, že podruhý vyzkoušíme radši Brod. Porod by v pohodě, chytli jsme bezva porodní asistentku, ale oddělení šestinedělí bylo horší. Malá po porodu spadla na 2410 g, takže hned nám nasadili příkrm a do dneška jsme se pořádně nerozkojili. Nevím, jestli to je jen náš problém, nebo to zavinila porodnice. Dost mě stresovalo to věčný vážení před a po kojení. Hormony taky zapůsobily, takže jsem si tam párkrát pobrečela. Ale už je to za náma. :slight_smile: Rozhodně souhlasím s váma, že ženský sestry byly mnohem příjemnější než dětský. :unamused: Co jsem slyšela od kámošky o Brodu, tak bych řekla, že to je dost podstatný rozdíl.
6. srp 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Veru, tak mně kdyby s rozkojením se nepomhla kámoška, co za mnou přišla hned ten den, co jsem rodila, tak bych se to od dětských sester asi taky nenaučila! My druhé plánujeme až tak za tři roky, tak se třeba personál změní a už to tam nebude až tak hrozný (myslím ty dětské sestry, ženský byly v klidu).
Jaký jsi měla porod? Jak dlouho jsi rodila?
26. srp 2007 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenycko, znám příjemnější věci, ale dalo se to přežít. :grinning: Kontrakce jsem začla cítit asi o půl dvanáctý v noci a malá se narodila v 13:46 h. Trochu se to protáhlo. Kolem poledního jsem dostala i kapačky, protože mi začaly slábnout kontrakce. Po nich se to rozběhlo docela rychle. Ale dost jsem se potrhala. Asi hodinu mě zašívali. Nebyly to prý hluboký rány, ale bylo jich hodně, protože jsem měla zatuhlý porodní cesty (v těhotenství jsem měla infekci a to se prý pak stává), takže nejdřív dloho trvalo, než malá sestoupila a pak to šlo hodně rychle. Ale brzy jsem na bolest zapomněla. Malá se má k světu a to je největší balzám, že? :wink: :sweat_smile:
A co ty, Lenycko? Jak to probíhalo u vás?
29. srp 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně porod vyvolávali, pže jsem měla hrozné otoky. Ve čt jsem nastoupila do nemocnice, na noc jsem dostala tbl. na dozrání porodních cest a ráno jsem šla na hekárnu, kde mi dali druhou tbl. V sedm mi ji dali a ve čtvrt na osm už jsem cítila lehké šimrání jakoby u ledvin. Přišla zrovna PA, tak js se jí ptala, jestli je možné, že už bych cítila kontrakce a ona, že možné to je a rychle odešla... divné mi to nebylo, ale o půl desáté mi kontrakce zesílily tak, že jsem pochopila proč se tak rychle vytratila :slight_smile:
Neměla jsem vůbec bolesti v břiše nebo podbřišku, šlo mi to jen do kříže, půlek a konečníku. Já jsem byla z různých chytrých příruček připravená na bolesti v břiše a podbřišku, takže mě to hrozně zaskočilo! Nicméně to šlo poměrně rychle, malá se narodila v 11:43. Dostala jsem nějaké dvě injekce proti bolesti, jenže ty mi zabraly až po porodu, takže jsem asi půl hodiny po tom, co se malá narodila, statečně prohlašovala, jak bych šla klidně rodit znova, že to nic nebylo, ale týden na to jsem mluvila už trochu jinak :grinning:
Vyvolávaný je prý drastičtější, že to jde všechno hrozně rychle a člověk se na to nestačí pořádně připravit, ale podruhé bych do toho šla znova, kdybych měla tu možnost. Než se někde třeba 10h trápit a pak nemět sílu na to finální tlačení, je lepší si to odbít takhle :sunglasses:
A jak vidím, jak mi malá krásně roste před očima, o bolesti už vůbec nevím :grinning:
7. zář 2007 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já jsem taky z Jihlavy o modrým koníku vím už dýl ale až ted jsem našla tohle téma. Já jsem taky rodila v Jihlavě a nelituju toho ono je to lepší protože to už jsem taky slyšela že jedna mamča rodila v Brodě za pár týdnůměla komplikace začala moc krvácet a protože to měla blíž tak jela do Jihlavy tam ale zjistili že rodila v Brodě tak jí neošetřili s tím že když to v Brodě zkazili tak at si to napraví a měli pravdu mě by se taky nechtělo po někom něco opravovat a tak už kvůli tomu jsem ráda že jsem rodila tady porod mi taky museli vyvolávat taky mi dali tabletku večer a pak ráno moc to stejně nešlo ale nakonec jsem porodila v 18,45 h byl to nejkrásnější zážitek v mým životě už se těším až budu rodit po druhé což plánuju tak příští rok dnes je Gábince rok a půl a je moc šikovná začínáme dávat na nočník a Gábi už taky pěkně mluví co jí řeknu ana zopakuje prostě super a jak vám to jde holky nebo spíš Maminky :o)))
11. zář 2007 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, tak Tě tady vítáme :grinning: Já sem nejsem zvyklá moc chodit, pže to tady zrovna moc nežije :sweat_smile:
Koukala jsem do Tvého albíčka a nejsem si jistá, ale myslím, že Tě asi znám od vidění :sunglasses:
24. zář 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lenycka já sem taky moc nechodím máš pravdu že je to tu docela mrtvý ale tak jsem to zkusila :slight_smile: většinou si to tu jen pročítám a občas někam přispěju připadá mi že už se tu holky mezi sebou dost znají a tak si občas připadám jak vetřelec :slight_smile: a tak většinou jen čtu zabírá to ale dost času tak že včera jsem tu byla do půl druhý a dnes zas vstávat :slight_smile: no je to občas náročný. No a znát mě můžeš Jihlava je malá a ten můj ksicht si většinou lidi pamatují :grinning:
25. zář 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem tu včera odepisovala a jak jsem to chtěla odeslat, tak mi celej Koník spadnul, chjo :frowning2:
Ani se nedivím, že si tu přijdeš jak vetřelec, kort po tom, co se tu rozjel hon na Andíka a jeho miliony nicků :confounded:
To já bych tady u toho taky seděla hodiny, ale to se nedá :grinning:
26. zář 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ted jsem taky udělala chybu měla jsem rozepsaný velký článek a chtěla jsem se podívat do tvého alba jestli tě teda neznám a ouha vše se vymazalo :frowning2: při tom kouknutí jsem zjistila že tam nejsi moc vidět tak opravdu nevím jestli se známe :sunglasses: . Jeden den jsem taky obětovala čtení o Andíkovi a strávila jsem nad tím do dvou hodin no to pak bylo blbí vstávání :unamused: Jo člověk když se nad tím zamyslí tak je to hrůza čeho jsou lidi schopný Jo momochodem tvá dcera je opracdu kouzelnázrovna nedávno jsem si říkala že když Gábi byla malá tak mi to tak uteklo že si to ani nepamatuju tak si to pěkně užívej já už se těším až si to užiju podruhý :slight_smile:
28. zář 2007 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jsi těhotná? :confused: S tím vymazáním se mi to taky předevčírem stalo. Jsem měla už skoro vše napsané, zvědavost mi nedala a chtěla jsem se kouknout do alba a ejhle, vše bylo pryč, bych se vztekla!
Já jsem to o tom Andíkovi četla jen ze začátku, pak se tam furt probíralo jen jedno a to samé a tak mě to přestalo bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je fakt, že ty děti hrozně rychle rostou. Před chvíli jsem rodila, už nám jsou tři měsíce a když jí vidím na fotkách z porodnice, tak bych jí vůbec nepoznala. Kamarádce se před měsícem narodil chlapeček a furt je takovej křehoučkej maličkatej drobáček a to jsou od sebe přitom jen dva měsíce a já už se ho bojím vzít do náruče :unamused:
28. zář 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne to bohužel ještě ne ale příští rok to plánujem a doufám že to vyjde :slight_smile: :wink:jen nevím jestli to nebudou dvojčata pravděpodobnost je z obou stran tak uvidíme :grinning: Dnes jsme měli opět vyjímečný den Gábi nám zatím moc na nočník nechodila ale když jsme byli doma tak nechtěla plínu že jí bolí pipina :grinning: tak jsem koupila prkýnko a ted se jí to moc líbí protože dělá kakyny stejně jako máma a táta :wink:je to šikulka vy na to ještě máte spoustu času ale máš se na co těšit a je pravda že ti to uteče jak voda
:slight_smile:
A kde ty tady brouzdáš jenom čteš a nebo i přispíváš? Já si většinou jen čtu protože jsem zjistila že nemá cenu se řídit podle jinýho miminka jen si to vyslechnu a přeberu podle sebe každý miminko je jiný a já poslouchám to svý protože Gábi mi vždy dobře poradí a na nic nemá cenu chvátat život máme před sebou :wink:
28. zář 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tak koukám po tématech a když mě něco zaujme, tak tam vlezu, pročtu si to, každá má jiný názor, tak si z toho vezmu jen to, co mi přijde pro nás dobrý a rozhodně nejdu s davem. Chce to zkoušet, každý dítě je jiný :slight_smile:
Já mám tříletou sestru, takže jsme jí k nám pořídili nočník, když se odnaučovala z plíny, tak nám tu tak stojí a čeká na tu naší prdelku. Je hrací, ale nepředpokládám, že by nám do té doby vydržel hrát :grinning:
Naše malá předevčírem začla zvedat hračky okolo sebe, tak jsem zase měla slzy na krajíčku, jsem teď taková cíťa, všechno mě dojme :unamused: Vždycky jsem mojí mamině "nadávala", že jí hned všechno rozbrečí a šup a je to tady, jsem stejná jak ona :grinning:
Ono je to s tím přispíváním tady teď docela těžký si myslím, pže jak tu byla ta aféra s Andíkem, tak jsou všichni hrozně obezřetní... Myslím, že se k tomu neměl nikdo vyjadřovat a byl by klid, takhle se tu rozpoutala, v mých očích, naprosto zbytečná diskuze o "ničem" :angry:
Já bych právě na druhého caparťáka chtěla začít zadělávat, až by Sophince bylo tak 2 a 3/4 roku, ale uvidíme, třeba to přijde dřív. Ale rozhodně vím, že bych neměla sílu mít děti jen dva roky od sebe, jak jsme třeba my s bráchou, to si člověk to druhý neužije :frowning2: A koukám, že Ty to máš vlastně vymyšlený stejně jako já. Ve třech letech už je to dítě natolik samostatné a rozumné, že Ti dá dost prostoru pro druhé.
A budeš pak malou dávat do školky? Slyšela jsem, že prý je to teďka docela nářez v Ji se školkama a že prý asi za dva roky mají odmítnout několik stovek dětí. No snad se do té doby něco nového otevře :sweat_smile:
29. zář 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady zrovna dnewska měla pomalu mateřskou školku :grinning: mám ještě čtyři sourozence a Gábi je šesté dítě v naší rodině tak docela nářez :sunglasses: no a mě dnes přivedli tři děti Gábi se to moc líbilo ale jak je s někým jiným tak se jí vždy něco stane :frowning2: stejně jako dnes seděla na záchodě babička byla s ní a spadla jí ze záchoda na štěstí netekla ani krev pak přišli ty děti a to se Gábi musí předvádět no a tak nějak blbnula a zase spadla na nos tentokrát jí tekla krev ale snad nic hroznýho. Se slzama je to normální já jsem taky hrozná a právě největší strach zažívám až ted co mám Gábi žádnej horor pro mě není dost strašnej nejhorší by bylo kdyby se mé Gábi něco stalo vím že to zní otřepaně když to tak po sobě čtu tak si to říkám ale právě ted když Gábi začíná poznávat svět mám o ní hroznej strach. No a jak tu byli ty děti poznala jsem že hlídat i jiný děti není žádná sranda a tak nevím nevím jak to zvládnu :frowning2: .No a Gábi do školky bych určitě někdy dala ale jak píšeš kdo ví jak to tady bude :slight_smile:
29. zář 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, tak to mně stačí, když tady mám na odpoledne mou tříletou sestru :slight_smile: Zatím jsem zvyklá jen na jednu cácorku a když mi tady pak běhá pod nohama druhá a furt se mě na něco ptá a dělá vylomeniny, tak jsem z ní pak už totálně vycucaná :grinning: Ale myslím, že když má člověk druhé vlastní, že je to něco jinýho, než mít "půjčené". Vy už jste s Gabi určitě sehraná dvojka, už je to velká holka, takže Ti se spoustou věcí bude umět pomoct a bude jí to určo i bavit :wink:
Já jsem se taky furt smála, když některá z kámošek byla "cíťa" na své dítě, ale teď to vidím sama na sobě. Když se jí něco nového povede a vidím, že z toho má radost, tak mi jdou slzy štěstí do očí, když jsme byly třeba jen na tom pitomým očkování, tak plakala bolestí a mě to bolelo za ní, no kdyť jsou taky naše, viď, tak ještě, abysme se o ně nestrachovaly :sunglasses:
1. říj 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi bych to měla zvládnout stejně jako jsem si říkala že nezvládnu spoustu věcí ale ono to vždycky nakonec jde :wink: Dnes jdu reklamovat kočárek tak doufám že mi to opraví padá mi kolo a to není moc dobrý ale víš jak to chodí s reklamacema :frowning2: No a venku ještě dnes bude hezky tak toho musím využít a půjdem ven miluju slunce a tak bych se nejradši odstěhovala někam do teplých krajin :sweat_smile: ale z platu mateřský to asi nepůjde :grinning: Vůbec se netěším na to olíkání Gábi to taky nemá vůbec ráda no to bude horor :frowning2: A co u vás novýho co dělá Sophinka a jak to všechno zvládáš? Už máš po šestinedělí cítíš nějakou změnu? Já jsem jí moc necítila docela jsem byla v pohodě ale když byl potom Gábi rok měla jsem takovou krizi připadalo mi že už to nezvládám byla jsem z toho zmatená a brečela jsem a pak jsem se dočetla že je to normální to se pak člověk trochu uklidní :slight_smile: no a je pravda že tad už je to zase vše v pohodě ještě že si o tom člověk může takhle počíst a zjistit že je to normální nechápu jak to mohly ženský zvládat dřív :grinning: Ted mi přišel email a tam měla rodina sedmnáct dětí nebyl tam žadnej text ale vypadalo to že jsou všechny jejich vlkej barák čtyři pračky a děti byli tak rok po sobě ženská vypadala v pohodě no to mě už by asi omývyli.
1. říj 2007 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak jak Ti dopadla reklamace, uznali Ti to? Odkud máš kočárek? Jsem slyšela, že prý jsou největší trable s kočárkama z Veroniky, že prý to ten chlápek tahá z Polska a prý se hrozně vytáčí, když mu někdo něco reklamuje, že prý to opravuje pak sám "na koleni"...
Nás reklamace čeká asi za dva týdny. My jsme teda koupili kočárek v Praze v Kika, máme Jané a už když jsme ho kupovali, tak jsem věděla, že je jeho neduhem padající brzdička po nějakém čase, ale trochu mě překvapilo, že nám začla "padat" už po měsíci! Tak jsem odchytla v Benešce nějakou paní, co má stejný kočár a ptala se jí na to, odkázala mě na nějakého pána z HB, že prý to má spravené za pár minut, tak jsme ho zkoušeli kontaktovat, ale to víš, ochota sama :frowning2:. Tak jsem se obrátila přímo na výhradního dovozce a popsala mu náš problém s tím, že bysme byli ochotni si opravu i zaplatit a jestli by mě teda mohl odkázat na někoho šikovného na Vysočině a on mi dost ostře napsal, že Kika si od něj kočárky nebere a že mi nehodlá nikoho doporučovat, že je to zásah do kočáru a že si to nikdo na triko nevezme! Tak mě tím tak vytočil, docela jsem to musela rozdýchávat, ještě jsem neměla sílu mu odepsat, ale chystám se na něj :angry:
Takže říkáš, že kolem toho roku se mám na co těšit? Já se teď spíš docela děsím, až nám začnou růst zoubky. No snad to malá bude snášet dobře. Jak jste na tom byly vy? Gabi to nesla statečně?
Já si myslím, že to zvládáme docela dobře, malá je veselá kopa, to víš, občas si taky zabrečí nebo mě "sprdne", ale to k tomu patří :slight_smile:
Tak to víš, že druhé budeš zvládat levou zadní, hodně holek, co už má dvě, tak právě říkaly, že prý je to s prvním nesrovnatelné - z prvního je člověk naprosto poprděný a vyřízený a děsně to všechno prožívá a u toho druhého už na to není tolik času a prostoru, tak se to bere tak sportovnějc.
To bys mi mohla poradit - řeším teď, jestli mám pořídit zimní fusak nebo ne. Koupila jsem takovou kombinézku, mám tu španělskou teplou deku, ale na ty zimy na Vysočině to asi stačit nebude, co myslíš? Kamarádka si koupila fusak, že z něj máš buď malý do autosedajdy a kočárku a pak si připneš dolů nástavec a máš ho do sporťáku, ale stál jí dva tisíce, tak nevím, přijde mi to dost peněz :frowning2: Jaké máš zkušenosti s fusakem Ty?
1. říj 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ted jsem se naštvala pro změnu já napsala jsem ti ted docela dlouhej dopis a když jsem ho odeslala tak se neodeslal a prostě zmizel no to je k vzteku musela jsem se znova přihlásit já věděla že je to trochu časově omezený ale nemyslela jsem si že když píšu tak se to nepočítá :angry: :confounded: Tak raději to napíšu kratší reklamaci mi uznali mám ho koupenej v Hassu jsou tam moc ochotny vypadávalo mi přední kolo a s Veronikou taky nemám špatný zkušenosti koupila jsem si Bebeto super kid a dvakrát jsem ho reklamovala a pokaždý to opravili a rychle ale taky jsem na ně neslyšela moc pěkný věci :frowning2:
Na zubi si nech u doktorky napsa Cal gel natírá se prstem na dásně a nám pomohl při všech zubech už jich máme 16. Naštěstí bez horeček a průjmu přeju vám at to jde taky dobře.
No a fusak bych možná být tebou koupila protože ted má být zima horší ale moc bych nepřemýšlela o tom mít fusak v autě protože tam je k ničemu vždyt topíš ne no a do sportáku v tvém případě je to taky zbytečný protože ho taky nemusíš vůbec využít nevíš přece jak bude malá velká příští rok já teda taky nevím jestli fusak z ovce letos využiju Gábi už chodí a tak uvidím radši už budu končit aby mi to opět nezmizelo protože to už bych nepsala :wink:
1. říj 2007 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo budu pokračovat ještě :wink: To jsem ti chtěla říct když jsem si kupovala kočár trojkombinaci taky jsem si myslela že mi vydrží po celou dobu no a vidíš musela jsem koupit te sporták takže i tak bych uvažovala o koupi fusaku :slight_smile:
No a s tím strašákem kolem roku jsem tě nechtěla strašit jen upozornit na to že kdyby se ti náhodou někdy zdálo že to nezvládáš a měla takový smutný období tak aby jsi věděla že je to normální a radši se tomu zasmála a né až posléze zjistit že to není nic divnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jé a ještě jsem zapoměla ti říct že tě plně chápu když jsi naštvaná s tou reklamací já mít takový průběh jako ty taky skáču vysoko do stropu ale prostě i takový lidi jsou ale víš co mě uklidnuje? Vím stoprocentně že boží mlýny melou a vím že to tak je a tak se na něj vykašli a uvidíš ono to nějak dopadne já ti bohužel nemůžu poradit protože to fakt nevím ale zkus se třeba zeptat v té prodejně v Hassu třeba někoho znají :wink:
1. říj 2007 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme kupovali převážnou část kočáru v té Praze a hlubokou korbu taky v Hassu. Já jsem nad tím taky přemýšlela, že bych se tam zašla zeptat, ale cestu do Phy příští týden tak jako tak máme, tak ho tam na reklamaci radši hodíme. Stejně si myslím, že se nám podařilo koupit nějaký "nepodarek", pže tak divně vrže. Takže jsem rozhodnutá ho dát 3x na reklamaci a pak si nechat vrátit prašule a radši si koupit nový v Hassu a mít to kousek, kdyby náhodou byl zase nějaký problém! No vymyšlený to mám pěkně, teď ještě jestli se mi to tak podaří zrealizovat.
Já se tý krizovky nebojím, jsem ráda, že mě na to upozorňuješ, aspoň pak budu vědět, že je to normální! :wink:
No on ten fusak, jak jsem Ti právě psala, tak ten je jako "multifunkční" nebo jak bych to měla nazvat. Že to vlastně využiješ jak do auta, tak do korby, tak na sporťák. Jenže dva papíry, to mi přijde moc. Taky jsem slyšela, že prý tady nějaká paní šije fusaky na míru, tak nevím, jestli se nemám zkusit optat ještě u ní...
Jdu se nasnídat, za chvíli jdu na kafe, tak ať to stíhám. Tak zatíííím :sweat_smile:
3. říj 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek