• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Leni, to víš už tady oxyduju :grinning: :grinning: :grinning: skoro třetí rok :grinning: :grinning: :grinning: Dříve to bylo BRMS teĎ kůň a nějak si ten život už bez koně neumím představit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Hanča ještě včera psala, hrozně se bojí toho zrcátka, páč tady někde četla, že to hodně bolí :frowning2: co mně zase říkaly známé tak jo i ne, holt je to asi individuální a asi záleží kdo to dělá... tak na ní myslete, je mi jí líto, snad už se něco začne dít.
4. čer 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko,tak ji od nás moc pozdravuj a popřej hodně štěstí a rychlý porod.
4. čer 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulík SMS

"Ahoj Maji, tak zrcátko je za mnou, spíš mě bolelo jak mě roztáhnul než to samotný kouknutí. Voda je v pořádku, dostala jsem první tabletu tak se čeká, co to udělá. Dneska mi říkali, že bych měla dneska nebo zítra porodit, ale zatím necítím nic. A pozdravuj na koni."

melan vyřídím :wink:
4. čer 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majky, ode mne ji taky pozdravuj. Snad už to bude mít brzy za sebou.

Leni, já budu píct dort sama. Sice nebude jak z cukrárny, ale bude od srdíčka. :slight_smile: Slavit chceme tuhle neděli. Už jsem nakoupila spoustu kravinek - balonky, frkačky, trumpetky, lampion, papírové kloboučky a naší princezničce korunku. :grinning:
4. čer 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slyšeli jste tu ranu? Muselo uhodit tady někde v centru do hromosvodu. Až se otřásl barák. :confounded: :astonished:
4. čer 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
SMS Hanulík

"Ahoj Majko, tak tableta nezabrala, jdou mi jen zbytky zátky a kontrakce strašně slabý, údajně. Mně přijdou jako docela silný :unamused: Zítra se rozhodnou co bude dál. Osobně si myslím, že mi dají další tabletu a zas budoučekat a nakonec stejně udělají císaře. Pozdravuj doma a holky."
4. čer 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudérka,takhle ji trápit,no snad to už půjde rychle,držíme palce :wink: :wink: :wink:
4. čer 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je děsný! Tak ať se tak netrápí a má to brzy za sebou. Že mooooc zdravíme a myslíme na ní!!!

Ránu jsem neslyšela, byla jsem u kamarádky u nemocnice a měly jsme otevřené okno a nic slyšet nebylo, možná blíž centra, nevíš něco bližšího Vero?

Tak my máme objednaný dort, vytištěné pozvánky a koupených zatím asi 30 balonků (máme jen oranžové, bílé a modré kvůli tomu Nemovi, aby nám to ladilo), ale ještě jich tak 100 dokoupím, znám se :grinning: a čepičky chci taky, aspoň pro nás 3, ať je sranda :sunglasses:

Jo a holky, dneska jsme začaly chodit, juchuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to bude mít Hanulik brzy odbytý. Musí mít chuděra pořádný nervy. Kámoška rodila v Pelhřimově a taky se jí dva dny snažili vyvolat porod a nakonec to skončilo císařem.

Melany, a ty si nepřipouštěj žádný problémy. Ty budeš mít porod naprosto v pohodě. :wink:

Leni, to jste na tom podobně. Kačka začla chodit v 11 měsících a 1 dni. :grinning: Teď už běhá celkem obstojně sama. Teda po bytě. V terénu je to horší. Už máme i odřený kolínko.

S tou ranou - netuším, co se stalo. Snad se nikomu nic nepřihodilo.
4. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já tu ranu taky slyšela to uhodil někde blesk ale vzhledem k tomu že jsem o tom nic víc neslyšela tak se na štěstí nic nestalo ale slejvák po tom byl teda velkej na štěstí jsme zrovna přšli domů tak jsme vyvázli suchý
hance taky přeju at už to má zdárně za sebou tohle čekání je nejhorší
jo a co se týče oslav tak takhle ve velkém jsme to nedělali když se u nás sejde celá rodina to je 17 lidí tak už tak je o zábavu postaráno ale věřím tomu že ta vaše oslava se bude líbit mimochodem taky já nejsem manuálně zručná a kdybych dělala dort tak by to nebylo pro radost ale pro smích a tak si taky vždy objednám dort U Brány tam je mají nejlepší a jsou moc dobrý.
Dnes se chystáme ven je takm krásně tak doufám že už pršet nebude.
joooo a velká gratulace k chození Kačko a Sofi
5. čer 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nová zpráva

SMS od Hanulíka

"Prasli mi vodu. Dneska bych měla porodit, jsem na dva cm, je mi hrozně od půlnoci mám stahy a vůbec jsem nespala, je to hrozný"
5. čer 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do večera už bude mimčo na světě. Chudák Hanulik - v noci si už taky moc neodpočine. Takhle jsme rodily taky. Stahy od půlnoci, takže jsem asi tři dny skoro vůbec nespala. S malou se to ze začátku fakt nedalo. Snad to bude mít Hanulik pohodovější. Zasloužila by si to za to nekonečný čekání.
5. čer 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ve 12:46 hodin se narodil Stáníček

Váha: 3000 g
Výška: 49 cm

Hanulík je ještě na porodním sále, je u ní Ondra, tak je jí veseleji, ale je unavená.
5. čer 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeeeeeeee!!!!
MOC VELIKANANÁNSKÁ GRATULACE ODE MĚ A SOPHINKY :grinning: :wink: Jsme rády, že už to má zdárně za sebou a že jsou zdraví!
Sice asi o druhém nebude chtít pár let slyšet, ale na to se časem zapomene :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra se za Hančou budeme stavovat, tak jí to vyřídím:o) Pyšný tatínek Ondra prý dodá fotky a já něco taky vyfotím :wink: tak pak dám vědět.
5. čer 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc,moc gratuluji mamině i taťkovi a malému hodně zdravíčka :wink: :wink: :wink:
5. čer 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky, taky. Moc gratuluju k přírustku. Ať je maličký zdravý a roste a sílí. Ať je to kluk jako buk. A mamině přeju, ať se z toho zdlouhavého porodu co nejdřív zotaví. :wink:
5. čer 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=1491503#navigator

fotečka Staníka od Hanulíka a ještě jsou tam když tak dvě:o) Hanulík všechny moc pozdravuje.
6. čer 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je nádhernej :wink: :wink: My už máme v červnu 19 miminek :grinning:
6. čer 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten je slaďoučkej. Hlavně aby byl zdravoučký a rostl jak z vody. :wink:

Melany, však se taky brzy dočkáš. :slight_smile:
6. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to pucík maličkatej :slight_smile:

Melany, já věřím, že porodíš 22. a že se mi to bude dobře pamatovat :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning: :grinning: :grinning: No podle příznaků nejdřív o prázdninách,Leni :grinning:
Gábi nešla jsi s malou v pátek do Mc Donalda? Opět jsem běhala se ségrou po městě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už mě to docela unavuje.
7. čer 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moc velká gratulace ke krásnýmu miminku přejeme hodně zdraví protože to je nejdůležitějši
mel jsi stejný špion jako lenycka šla jsem do mekáče ještě se sestrou běhaly jsme po městě a sháněly dárky a pak jsme šli na kávičku. Neboj taky se dočkáš jen mi připadá že ty mimiká si to dnes užívají v bříšku jak se dá protože tam je přece nejlíp tady je spousta nástrah a nebezpečí a oni vědí že maminka je nejvíc ochrání. :slight_smile: :wink:
7. čer 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gábi, jdeme po tobě :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukám že jen já jsem takovej slepejš že nikoho nevidím :grinning: :slight_smile: :wink: :frowning2:
7. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi to je normální,když jdeš s někým.Viděla jsem malou i sestru.Já jsem seděla s neteří na lavičce a dlabala pizzu.Jinak taky kecáme a nevšimnu si.Atebe poznám na dálku,protože tě zn ám z obchůdku.
8. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A že to seš ty! Já jsem se tě na to právě chtěla několikrát už zeptat, ale bylo mi to blbý :grinning:
8. čer 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se leni nemáš stydět a máš se hned zeptat přece každá jsme dělala nějakou práci ne a já mám tu smůlu že si mě ještě všichni pamatujou. :slight_smile: :wink:
9. čer 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme od pondělí doma. Malej je strašně hodnej, budí se jen na krmení, bohužel jsme skončili na flašce, ale ještě jsem to nevzdala a zkouším odstříkávat. Na porod si nemůžu stěžovat, sice to bylo dlouhý, ale přístup personálu byl perfektní a navíc jsem tam měla manžela. I na šestinedělí to bylo dobrý, sestřičky se mnou měli trpělivost, chodila jsem za nima totiž kvůli tomu kojení i několikrát za noc :sweat_smile: , ale stejně to nedopadlo.

Co Mel, nerodí už taky náhodou? :slight_smile:
11. čer 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nerodí a podle toho,jak to vypadá,tak dlouho nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj Hanulíku :wink: :wink: Moc gratuluji k narození Staníka :wink: :wink: :wink: Na to kojení jsem taky zvědavá,u nás na červnovkách s tím taky mají některé holky problémy.
11. čer 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek