Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

Najdu nějakou maminku nebo budoucí maminku z Jihlavy a okolí?
hanulik
11. čer 2008
Mel, tak už do toho taky koukej praštit. 😃

Děkujeme za přání. U nás je problém s množstvím mlíka. Bála jsem se, že třeba nebudu moct kojit, protože mám hodně velká prsa a budu s nima Standu dusit, ale techniku jsme zvládli, bohužel mám vždycky tak max. dvacítku a to mu nestačí. 😢 Ale primář mi říkal, že jsou i maminky, který se rozkojí klidně i v šesti týdnech.
vero
11. čer 2008
Hani, moc blahopřeju k maličkýmu. 🙂 K tomu mlíku. My jsme se pořádně rozkojili až ve třech měsících. První tři měsíce jsme museli taky přikrmovat. Tak to nevzdávej a vydržte. 😉
melanykol
12. čer 2008
Ahoj mamči 😉 My jsme pořád v celku a užíváme si jedna druhé 😃 .Já jsem v klidu a prostě si počkám.
To jsem zvědavá,jak se bude dařit s kojením nám.
melanykol
12. čer 2008
Vero a Leni VŠECHNO NEJLEPŠÍ VAŠIM HOLČINÁM 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 K NAROZENINÁM 😉
vero
12. čer 2008
Maleny, děkujem za přáníčko. 🙂 Jinak máš pravdu. Kdo si počká, ten se dočká. Není kam spěchat. Pak si užiješ malý ažaž. 😉
melanykol
15. čer 2008
Ahoj holky 😃 tak mi naskočil 40tt a žádné příznaky na porod.Tak doufám,že to příjde rychle a a budu to mít brzy za sebou.Ani se mi nechce věřit,že už je tu konec těhotenství.Naprosto živě si pamatuji začátek a všechny ty nervy ,až do 20tt.Ta druhá krásná půlka utekla moc rychle.Až je mi to líto 😞 .Takže hurá do nového začátku 😃 😃 😃 .
vero
15. čer 2008
Jj, melany, strašně to utíká. Než se naděješ, budeš držet ten uzlíček v náručí. 😉 Tak si zatím užívej poslední dny s bříškem. Sice mi to po porodu bylo trochu líto, že už nemám Kačenku v bříšku, ale držet ji v náručí je taky nádherný pocit. 🙂
gabinicee
15. čer 2008
chvilku tady člověk není a už jsou tu dvoje narozeniny přeju všechno nejlepší holky a hlavně hodně zdraví.
mel nic si z toho nedělej ted to bude utíkat ještě víc protože pořád bude miminka všude plno a čím starší tím víc to bude utíkat hlavně když bude šikovná Gábi už je tak šikovná že mi jako miminko nepřipadá. Určitě dej co nejdřív vědět jak jste na tom a jaký to všechno bylo moc držíme pěsti.
melanykol
17. čer 2008
Ahoj holky 🙂 dnes mi na poslední kontrole můj dr řekl,že už se to připravuje a předal mě do porodky.V pátek jdu na monitor tam a to mám termín.Tak jsem zvědavá.
Gábi dnes jsi stála tak dva metry ode mě v DM drogerii.Zrovna jsem platila,když jsi přišla.Teda myslím,že jsi to byla ty 😉 .
vero
17. čer 2008
Melany, tak to se fakt už pěkně blíží. :-N Tak si ty poslední dny 2 v 1 pořádně užij. 😉
hanulik
18. čer 2008
Ahoj holky, tak i já opožděně přeju všechno nej k narozeninám. 😉

Mel, jééé, to je dobře, že už se to připravuje. Ono je všechno jednodušší, když to jde podle přírody samo. 😉 A opravdu si to užívej, mě už teď občas chybí, jak se ve mě malý vrtěl a kopal. No snad to ještě někdy zažiju. 🙂

My teď začínáme večer bojovat s prdíkama a sabík nám moc nezabírá. Dneska jdeme na kontrolu k doktorce, tak nám snad poradí, co dál. 😞
vero
18. čer 2008
Hanuliku, co já slyšela, tak jsou fakt dobrý masáže bříška. My jsme to naštěstí moc nepotřebovali, ale známá si dost užila.
cumacek
18. čer 2008
Ahoj holky, tak po dlohé době se jdu podívat a tady je nové mimčo a další bude za chvíli...Tak gratuluju. Jinak Hunulík, my jsme měli kapky Baby calm a ty nám pomohli . Jsou dražší, ale vyplatí se.
vero
18. čer 2008
O Babycalmu jsem už taky slyšela, že je lepší než Sabík. A taky doporučuju mast na bříško - Flatulin nebo Pupík. Dá se sehnat v lékárně.
hanulik
19. čer 2008
Ahoj holky, my jsme teď začali dávat Sabíka na lžičku místo do jídla a je to zatím dobrý. Zkoušeli jsme Pupíka a masáž od Sebamedu a nic. Za radu na kapky Baby calm děkuju, dneska se na ně zeptám v lékárně. 🙂
melanykol
20. čer 2008
Ahoj holky 🙂 Tak dneska mám termín porodu a v porodce mi dr řekl,že se to pomalu rozjíždí,tak to musím stihnout do konce měsíce,jinak nástup na vyvolání.Docela často mi tvrdne břicho a na monitoru nějaké kontrakce byly,tak doufám,že to pujde samo.
Gabi a pak že nikoho nevidíš 😃 .
vero
20. čer 2008
Melany, tak do týdne už budeš bez bříška. 🙂 Jsi nervozní?
melanykol
20. čer 2008
Musím přiznat,že dneska jsem začala být.Ta návštěva porodnice mě už trochu rozhodila.Břicho mi tvrdne několikrát za den a po té nepříjemné prohlídce doktora mi odešla hl.zátka.Po pupíku mi bude smutno určitě,ale když se to tak blíží,tak bych to raději měla za sebou.
gabinicee
20. čer 2008
mel myslím že už jsi jasná ale neboj zvladli to jiní zvládneš to i ty 😉 mimochodem bříško už máš pěkný a to že jsem tě viděla to byla moc velká náhoda kdyby jsi nezdravila tu mou kámošku tak tě opět nevidím příště mě kopni ale příště už tě určitě potkám s kočárkem 😉
hani prdíky zvládnete i když u kluků je to prý horší mi to zvládli jen se sabíkemn a masáží břicha
melanykol
21. čer 2008
Ahoj holky 😉 Tak jsem myslela,že by se to mohlo rozjet v noci,ale nic.
Gábi sranda je,že jsme se zdravily,ale já pak přemýšlela odkud tu tvoji kámošku znám =-) .
hanulik
21. čer 2008
Mel, jééé, tak už je to skoro tady. 🙂 Zrovna jsem myslela, jestli už náhodou nerodíš, nebo to dokonce nemáš za sebou. To Ti možná udělali Hamiltona, že Ti odešla zátka. Nebo si to prostě příroda startuje sama. 😃 Do konce měsíce je ještě spousta času, uvidíš, že malá si dá říct sama. 😉

Gabi, už je to lepší, včera nás prdíky netrápily vůbec, snad to bude dobrý. 😉
vero
21. čer 2008
Hani, ono to bude čím dál lepší, uvidíš. 😉 Začátky jsou vždycky krušný.

Mel, co tam bylo za doktorku? Já jsem tenkrát byla na monitoru v porodnici den po termínu. Kontrolovala mě taková mladá Slovenka, která mě trošku "pozlobila" a v noci se mi rozjel porod. 😃 Ale tahle doktorka byla příjemná.
gabinicee
21. čer 2008
mel znáš ji taky ze stánku 😃 🙂 😉
vero jestli to byla mladá slovenka tak to určitě byla doktorka Stretavská a ta mi taky moc pomohla ta je fakt nejlepší a jestli jí bude u porodu s mel tak se namá čeho bát s ní to určitě zvládnou
má sestra je zároven i zdravotní sestra a říkala že poslední dobou je v porodnici pěkně rušno samá hekající maminka a vyplašení tatínci 🙂 😃 🙂 😃
hani prdíkům zdar doufám že vám to půjde čím dál líp
melanykol
21. čer 2008
Ta dr mi dělala UTZ a byla příjemná-Koldová.Ale prošahával mě takovej ušák mladej.Dneska jsem byla u mamky na stříhání a myslela jsem,že mi jízda po dálnici malou probere a nic.My jsme prostě holky silný a jen tak od sebe asi nepůjdeme 😃 .I když mě berou bolesti v kříži a zvláštní tlaky v břiše,tak nevím,nevím.
vero
23. čer 2008
Tak co je asi s Melany? Už druhý den se neozvala, že by už byla v porodnici?
hanulik
23. čer 2008
Vero, taky pořád chodím šmírovat, jestli jsou nějaký nový zprávičky. 😃
melanykol
24. čer 2008
Já jsem pořád doma,nechtěla jsem otravovat každý den.Nějaký poslové přes den se hlásí,ale nepravidelně.Taky už bych chtěla jet.
vero
24. čer 2008
Melany, klidně otravuj každý den. 😉 Nesmíš nás nechat takhle napínat.
lenyckaautor
24. čer 2008
Jé holky, já tu poslala příspěvek a asi jsem ho měla rozepsaný moc dlouho nebo nevím, ale se mi neuložil :-o

Psala jsem Melanykol, že nás neotravuje, ať nás průběžně informuje a že jsem si myslela, že už nebude v ekonomickém balení 2v1, ale že už nás tu bude o prcka navíc 😉

Pak jsem psala Hanulik, že nás prdíky potrápily jen párkrát, ale tak jsem z toho měla hlavu jak pátrací balón a že jsem malé dost cvičila nožičkama, při přebalování jí loupla do zadku teploměr (ale lepší jsou ty trubičky), po koupání jsme jí mazali Pupíkem, po kojení dostávala Sabíka a v záloze jsem měla ještě jadýrka z třešní z DM, ale ty jsme použily jen asi jednou, ty se nahřívají. No a pak jsem jí hodně nosila na rukách bříškem dolů, to jí pomáhalo moc. Jo a nejedla jsem skoro nic a stejně párkrát plakala, chce to trpělivost 🙂
vero
24. čer 2008
Leni, myslíš polohu tygříka? Takhle jsme nosili malou pořád. Moc se jí to líbilo. 🙂 Měla rozhled. A říkají, že na bolavé bříško je to bezva poloha.