• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Mel, tak už do toho taky koukej praštit. :grinning:

Děkujeme za přání. U nás je problém s množstvím mlíka. Bála jsem se, že třeba nebudu moct kojit, protože mám hodně velká prsa a budu s nima Standu dusit, ale techniku jsme zvládli, bohužel mám vždycky tak max. dvacítku a to mu nestačí. :cry: Ale primář mi říkal, že jsou i maminky, který se rozkojí klidně i v šesti týdnech.
11. čer 2008 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, moc blahopřeju k maličkýmu. :slight_smile: K tomu mlíku. My jsme se pořádně rozkojili až ve třech měsících. První tři měsíce jsme museli taky přikrmovat. Tak to nevzdávej a vydržte. :wink:
11. čer 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mamči :wink: My jsme pořád v celku a užíváme si jedna druhé :grinning: .Já jsem v klidu a prostě si počkám.
To jsem zvědavá,jak se bude dařit s kojením nám.
12. čer 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Vero a Leni VŠECHNO NEJLEPŠÍ VAŠIM HOLČINÁM :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: K NAROZENINÁM :wink:
12. čer 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Maleny, děkujem za přáníčko. :slight_smile: Jinak máš pravdu. Kdo si počká, ten se dočká. Není kam spěchat. Pak si užiješ malý ažaž. :wink:
12. čer 2008 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: tak mi naskočil 40tt a žádné příznaky na porod.Tak doufám,že to příjde rychle a a budu to mít brzy za sebou.Ani se mi nechce věřit,že už je tu konec těhotenství.Naprosto živě si pamatuji začátek a všechny ty nervy ,až do 20tt.Ta druhá krásná půlka utekla moc rychle.Až je mi to líto :frowning2: .Takže hurá do nového začátku :grinning: :grinning: :grinning: .
15. čer 2008 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, melany, strašně to utíká. Než se naděješ, budeš držet ten uzlíček v náručí. :wink: Tak si zatím užívej poslední dny s bříškem. Sice mi to po porodu bylo trochu líto, že už nemám Kačenku v bříšku, ale držet ji v náručí je taky nádherný pocit. :slight_smile:
15. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
chvilku tady člověk není a už jsou tu dvoje narozeniny přeju všechno nejlepší holky a hlavně hodně zdraví.
mel nic si z toho nedělej ted to bude utíkat ještě víc protože pořád bude miminka všude plno a čím starší tím víc to bude utíkat hlavně když bude šikovná Gábi už je tak šikovná že mi jako miminko nepřipadá. Určitě dej co nejdřív vědět jak jste na tom a jaký to všechno bylo moc držíme pěsti.
15. čer 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: dnes mi na poslední kontrole můj dr řekl,že už se to připravuje a předal mě do porodky.V pátek jdu na monitor tam a to mám termín.Tak jsem zvědavá.
Gábi dnes jsi stála tak dva metry ode mě v DM drogerii.Zrovna jsem platila,když jsi přišla.Teda myslím,že jsi to byla ty :wink: .
17. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Melany, tak to se fakt už pěkně blíží. :sweat_smile: Tak si ty poslední dny 2 v 1 pořádně užij. :wink:
17. čer 2008 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak i já opožděně přeju všechno nej k narozeninám. :wink:

Mel, jééé, to je dobře, že už se to připravuje. Ono je všechno jednodušší, když to jde podle přírody samo. :wink: A opravdu si to užívej, mě už teď občas chybí, jak se ve mě malý vrtěl a kopal. No snad to ještě někdy zažiju. :slight_smile:

My teď začínáme večer bojovat s prdíkama a sabík nám moc nezabírá. Dneska jdeme na kontrolu k doktorce, tak nám snad poradí, co dál. :frowning2:
18. čer 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanuliku, co já slyšela, tak jsou fakt dobrý masáže bříška. My jsme to naštěstí moc nepotřebovali, ale známá si dost užila.
18. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak po dlohé době se jdu podívat a tady je nové mimčo a další bude za chvíli...Tak gratuluju. Jinak Hunulík, my jsme měli kapky Baby calm a ty nám pomohli . Jsou dražší, ale vyplatí se.
18. čer 2008 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
O Babycalmu jsem už taky slyšela, že je lepší než Sabík. A taky doporučuju mast na bříško - Flatulin nebo Pupík. Dá se sehnat v lékárně.
18. čer 2008 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme teď začali dávat Sabíka na lžičku místo do jídla a je to zatím dobrý. Zkoušeli jsme Pupíka a masáž od Sebamedu a nic. Za radu na kapky Baby calm děkuju, dneska se na ně zeptám v lékárně. :slight_smile:
19. čer 2008 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak dneska mám termín porodu a v porodce mi dr řekl,že se to pomalu rozjíždí,tak to musím stihnout do konce měsíce,jinak nástup na vyvolání.Docela často mi tvrdne břicho a na monitoru nějaké kontrakce byly,tak doufám,že to pujde samo.
Gabi a pak že nikoho nevidíš :grinning: .
20. čer 2008 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Melany, tak do týdne už budeš bez bříška. :slight_smile: Jsi nervozní?
20. čer 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Musím přiznat,že dneska jsem začala být.Ta návštěva porodnice mě už trochu rozhodila.Břicho mi tvrdne několikrát za den a po té nepříjemné prohlídce doktora mi odešla hl.zátka.Po pupíku mi bude smutno určitě,ale když se to tak blíží,tak bych to raději měla za sebou.
20. čer 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
mel myslím že už jsi jasná ale neboj zvladli to jiní zvládneš to i ty :wink: mimochodem bříško už máš pěkný a to že jsem tě viděla to byla moc velká náhoda kdyby jsi nezdravila tu mou kámošku tak tě opět nevidím příště mě kopni ale příště už tě určitě potkám s kočárkem :wink:
hani prdíky zvládnete i když u kluků je to prý horší mi to zvládli jen se sabíkemn a masáží břicha
20. čer 2008 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink: Tak jsem myslela,že by se to mohlo rozjet v noci,ale nic.
Gábi sranda je,že jsme se zdravily,ale já pak přemýšlela odkud tu tvoji kámošku znám :confused: .
21. čer 2008 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Mel, jééé, tak už je to skoro tady. :slight_smile: Zrovna jsem myslela, jestli už náhodou nerodíš, nebo to dokonce nemáš za sebou. To Ti možná udělali Hamiltona, že Ti odešla zátka. Nebo si to prostě příroda startuje sama. :grinning: Do konce měsíce je ještě spousta času, uvidíš, že malá si dá říct sama. :wink:

Gabi, už je to lepší, včera nás prdíky netrápily vůbec, snad to bude dobrý. :wink:
21. čer 2008 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Hani, ono to bude čím dál lepší, uvidíš. :wink: Začátky jsou vždycky krušný.

Mel, co tam bylo za doktorku? Já jsem tenkrát byla na monitoru v porodnici den po termínu. Kontrolovala mě taková mladá Slovenka, která mě trošku "pozlobila" a v noci se mi rozjel porod. :grinning: Ale tahle doktorka byla příjemná.
21. čer 2008 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
mel znáš ji taky ze stánku :grinning: :slight_smile: :wink:
vero jestli to byla mladá slovenka tak to určitě byla doktorka Stretavská a ta mi taky moc pomohla ta je fakt nejlepší a jestli jí bude u porodu s mel tak se namá čeho bát s ní to určitě zvládnou
má sestra je zároven i zdravotní sestra a říkala že poslední dobou je v porodnici pěkně rušno samá hekající maminka a vyplašení tatínci :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning:
hani prdíkům zdar doufám že vám to půjde čím dál líp
21. čer 2008 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta dr mi dělala UTZ a byla příjemná-Koldová.Ale prošahával mě takovej ušák mladej.Dneska jsem byla u mamky na stříhání a myslela jsem,že mi jízda po dálnici malou probere a nic.My jsme prostě holky silný a jen tak od sebe asi nepůjdeme :grinning: .I když mě berou bolesti v kříži a zvláštní tlaky v břiše,tak nevím,nevím.
21. čer 2008 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak co je asi s Melany? Už druhý den se neozvala, že by už byla v porodnici?
23. čer 2008 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Vero, taky pořád chodím šmírovat, jestli jsou nějaký nový zprávičky. :grinning:
23. čer 2008 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem pořád doma,nechtěla jsem otravovat každý den.Nějaký poslové přes den se hlásí,ale nepravidelně.Taky už bych chtěla jet.
24. čer 2008 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Melany, klidně otravuj každý den. :wink: Nesmíš nás nechat takhle napínat.
24. čer 2008 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jé holky, já tu poslala příspěvek a asi jsem ho měla rozepsaný moc dlouho nebo nevím, ale se mi neuložil :astonished:

Psala jsem Melanykol, že nás neotravuje, ať nás průběžně informuje a že jsem si myslela, že už nebude v ekonomickém balení 2v1, ale že už nás tu bude o prcka navíc :wink:

Pak jsem psala Hanulik, že nás prdíky potrápily jen párkrát, ale tak jsem z toho měla hlavu jak pátrací balón a že jsem malé dost cvičila nožičkama, při přebalování jí loupla do zadku teploměr (ale lepší jsou ty trubičky), po koupání jsme jí mazali Pupíkem, po kojení dostávala Sabíka a v záloze jsem měla ještě jadýrka z třešní z DM, ale ty jsme použily jen asi jednou, ty se nahřívají. No a pak jsem jí hodně nosila na rukách bříškem dolů, to jí pomáhalo moc. Jo a nejedla jsem skoro nic a stejně párkrát plakala, chce to trpělivost :slight_smile:
24. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, myslíš polohu tygříka? Takhle jsme nosili malou pořád. Moc se jí to líbilo. :slight_smile: Měla rozhled. A říkají, že na bolavé bříško je to bezva poloha.
24. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek