• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Ahoj holky,jsem po kontrole a je to stejné,jako v pátek.Vyšetřovala mě ta dr Stretavská,vypadá to dobře,ale když neporodím do neděle,tak v pondělí nástup.Doufám,že to půjde samo!
25. čer 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni z toho si nic nedělej mě se to už kolikrát taky stalo že jsem to měla krásně rozepsaný pak si mě Gábi k něčemu zavolala a mě se to vymazalo jednou jsem to takhle psala 4x a už se mi to potom ani psát nechtělo
mel ty si ale dáváš načas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale neboj taky to přijdeš nedávno porodila má kámoška dvojčata těch dětí je čím dál víc
25. čer 2008 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sabík byl fajn, ale Baby Calm je pro nás asi lepší. Po nich Staník střílí jako nikdy. :slight_smile: Masáže Pupíkem a Sebamedem jsme taky zkoušeli, ale neměli jsme pocit, že by to nějak zabralo. A když už je opravdu zle, tak ho položíme na bříško, nožičky pod bříško, pohladit po zádíčkách a za chvílí to v plíně zarachotí a už se malýmu klíží očička. Tak ho necháme usnout a šup s ním do postýlky. To je ten tygřík??? Jako když bych si ho vzala na předloktí na bříško? Tak si nám nejlíp odkrkne. :wink:

Mel, jééé, koukám, že jsi na tom podobně. I když já asi žádný poslíčky ani neměla. Uvidíš, že se to ještě rozjede samo. Jsem si vzpomněla, jak mi primář pořád říkal, že to nějak dopadne že to ještě žádný nezůstalo že bych byla první. Trapná věta, ale pravdivá. Myslíme na Tebe!!!
26. čer 2008 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tohle je tygřík http://mladazena.cz/scripts/detail.php?id=295274
Nám se fakt osvědčil. Malá měla tuhle polohu nejradši. A je bezva i na odříhávání. Navíc si procvičuje zádový svaly, takže má mimčo pak krásně pevný zádíčka. A to můžu u naší babulky potvrdit. :wink: Dokázala se otočit na bříško už ve 3,5 měsících. :slight_smile:

Mel, to čekání je asi nejhorší, viď? Ale už se to fakt blíží. :wink: Držím palečky.
26. čer 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám se po tygříkovi malá taky otáčela na bříško pěkně sama už ve 3,5 měsících, takže taky doporučuji.

Tím Pupíkem jsme masírovali po koupání a jeli jsme pěkně 100x ve směru hodinových ručiček a dobrý. Ale fakt jsme na ně netrpěli.

Připravuji narozeninovou oslavu, tak musím letět a Mel, ty už koukej prckovi ukázat svět :grinning:
26. čer 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to Sophince moc blahopřeju a ať se jí oslava líbí. :wink:
26. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dyk vy jste taky měli narozeniny, ne? Taky dodatečně všecko nejlepčí! Už jste slavili?
26. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my už slavili 8. Narozky vycházely na čtvrtek, tak jsme to oslavili víkend před. A dík za přání. :wink:
27. čer 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás. Bydlím sice v Třebíči, ale původně jsem z Jihlavy a ještě sem do mateřské budu jezdit do práce. Čtu pravidelně vaší diskusi, ale píšu až dnes. Snad už melany drží miminko v náručí :slight_smile:
27. čer 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se zase dva dny neozvala, to už něčím zavání, co? :sweat_smile:
27. čer 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, mimichodem - vítám tě Koccourku. My už se známe z Vysočiny, viď? :wink:
27. čer 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, známe se z Vysočiny. Jinak jsem teď četla v červnovkách, že Melany se včera narodila holčička Zuzanka :slight_smile:
27. čer 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, to je super. Tak se už dočkala. :sweat_smile:
27. čer 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26.6. 17.19 hodin se po nejdřív pětihodinovém přirozeném a pak císaři narodila ta nejkrásnější holčička na světě!!!!!!!!!!!!Od včera jsme doma a užíváme si rodinného života.Zatím je Zuzanka moc hodná,krásně papá a porodní váhy byla 3,35 a 50 cm.Dnes měla u dr Cvrčkové 3.36 kg.Momentálně spinká,tak jsem vás přišla pozdravit,ale budu tady určitě méně často.O porodu až někdy jindy,bylo trošku víc komplikací.Tak ahoj :wink: Brzy dáme fotky do alba.
3. črc 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to moooooc gratuluju mel no vidíš taky jsi se dočkala tak přeju hlavně zdraví a at vám dělá jen radost a když mě zas potkáš tak mě kopni protože tě určitě neuvidím ty máš lepší oči :wink: :wink: zatím papa a zase napiš
3. črc 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel gratuluju moc moc moc, hlavně, ať jste zdravé! :wink:
3. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, moc mocinky gratuluju. Tak ať malá roste do krásy a je zdravá jak rybička. Těším se na fotečky Zuzanky. :wink:
3. črc 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dvě fotečky jsou tam,další na krerých je Zuzinka kouzelná dodám časem.
4. črc 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, Zuzanka je slaďoučká. :dizzy_face:
4. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám, že to tady nějak vázne.Tak se toho chopím,coby nejčerstvější mamka.
Počasíčko se nám nějak pokazilo,ale až tak mi to nevadí,protože my máme v bytě v těch teplech hrozně.A když budeme chtít ven,tak malou oblíknu a pohoda.Zatím jsme byly venku jen jednou,ale samozřejmě i s taťkou :slight_smile: .Já to říkala,že z ní bude poprděnej,ale že od prvního dne,to jsem nečekala.A co teprve já :grinning: .Pořád bych jen mazlila,muchlovala a hubičkovala.
Navíc Zuzanka je zatím den ode dne víc a víc hodná.V noci se dvakrát vzbudí,napapá a zase spí.Včera při koupeli už vůbec neplakala a byla bez cumlíku.Už mě ani tolik nebolí prsa od kojení.Tak přemýšlím,kdy se to změní,že to ani není možné.Ale na druhou stranu by to tak mohlo zůstat,už si Koťátko moje od toho porodu užilo dost a mamka taky.
No to jsem se rozjela,ale když ona je vážně kouzelná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
10. črc 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, Zuzanka je fakt zlatíčko, že je tak hodná. Tatínci jsou všichni stejní. Nejradši by kluka, ale pak jsou z holky úplně hotoví. :grinning: Co se týče počasí, zas je tohle pro mimčo lepší než vedra. :wink:
10. črc 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Melany, koukám, že já gratuluju jako poslední, ale až dneska jsme zprovoznili PC. Tatínek byl šikulka a jak byla minulý týden některý den bouřka, tak PC už to nerozchodilo.

Zuzanka je krásná malá slečna. Závidím Ti to kojení,mě to fakt chybí, ale s lahvičkou to taky není špatný. Spíš mě štve, jak všude do vás valí, že jediný správný je kojit, ale že by trošku povzbudili maminy, co kojit nemůžou, to ne. :angry: Navíc malý má atopický exém po mě, tak je to fakt labůžo.

Užívej si, že je malá tak hodná, u nás jsou teď strašná muka pro malého, tím pádem i pro mě a když přijede domů taťka, tak si to hned slízne taky. :sweat_smile: Nespíme totiž jinak než na bříšku, když ho přetočím hned se vzbudí a mám strach z toho syndromu. Takže i když malý spí, já ne a pořád se na něj chodím dívat. Za poslední dva dny jsem spala asi 6 hodin a je to fakt znát. :confounded:
10. črc 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani nic si z toho nedělej kojení je sice skvělá věc ale když to nejde tak to nejde a když to tak vezmeš málo která z nás byla kojená dlouho a taky žijeme je pravda že to budeš mít teda moc složitý vůbec ti nezávidím ale určitě to zvládneš budu ti držet pěsti atopický exém je dost hrůza sestry Syn to měl taky první dva roky dost hrozny ale ted už je to dobrý jen bude váš Staník potřebovat hodně velkou péči ale zase si to užijete plnými doušky já to měla všechno na štěstí bez problémů tak si to ani nedokážu představit ale budu na vás moc myslet kdyby něco máš nás tu a mi ti poradíme.
Mel a ty si to užívej protože to má opravdu málokterá.
11. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, moc děkujeme. Není to jednoduchý, vždycky se mu někde vyrazí pupínky, tak je namažeme, za dva dny jsou pryč a objeví se někde jinde. :angry: Spíš se bojím, až budeme zavádět příkrmy, tak prý budeme muset mít nějakou "dietu" a to víš, že se mi hned od malička ho mučit nechce. :frowning2:

Mel, tak jak to doma zvládáte??
14. črc 2008 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, ten ekzém vůbec nezávidím. Já jsem měla bobky, když se malé v létě objevily potničky. Dlouho se jich nemohla zbavit a já už měla strach, jestli to není ekzém. Naštěstí to zmizelo a malá může baštit všechno. Při atopickém ekzému to musí být děsný. Pořád se nějak omezovat. Tak ať to poleví a Saníka to moc netrápí. :wink:
14. črc 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: :wink: Hani hlavně to chce udržet sebe v klidu.To mimčo asi šíleně cítí,když mamča začně být nervozní a přenáší se to na něj.Ne že bych htěla být za radilku,ale včera jsem lehce znervozněla,když malou něco trápilo a prďolka se uklidnila až,když jsem se hodila do klidu já.Ale vím houby,když zatím nemáme nějaký větší problém.Nás čekají kontrolní vyšetření na kyčle,máme široké balení a pak asi UTZ hlavičky,kvůli těm problémům při porodu.
Tak přeju hodně sil a zdravíčka.
14. črc 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, tak ať kontroly dopadnou dobře. :wink:
14. črc 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel taky ti přeji aby vám všechno dopadlo dobře a s tou radou aby byla v klidu Hanka tak to máš naprostou pravdu to můžu jen potvrdit jak znervozním já tak Gábi taky začne jen se to strašně těžko tlumí ale je lepší na to myslet a včas si to uvědomit a pak jde vše snáz a Hani moc přeju at se vám to brzo vyléčí
15. črc 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, držíme palečky, koukám, taky si to vybíráte, holky. Ale neboj, určitě bude všechno v pořádku. U nás taky válčíme jak se dá. Vždycky když Staníka mažu, tak se alespoň uklidňuju tím, že ho to asi nesvědí, protože nijak neprotestuje ani nebrečí. Dneska jdeme k doktorce, snad nám řekne i něco pozitivního. :slight_smile:
16. črc 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malého máme zkusit podložit, třeba to pomůže na usínání na zádíčkách. Některým dětem totiž vadí gravitace. Nutrilonu můžeme dávat, kolik bude Staník chtít a nakonec ta nejlepší zpráva. Jestli má atopický exém nebo ne, je prý ještě brzy usuzovat, možná to přejde samo. :dizzy_face: :dizzy_face:
16. črc 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek