• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Ahojky holky! Můžu se přidat. Nejsem z Ji ale z Pe a o mimi se začneme snažit příští týden :dizzy_face: .
Nemáte některá zkušenosti z obchodem nad Haasem v Ji na náměstí. Mají tam hezké kočárky...
3. říj 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Yofresh, no jasan, že se můžeš přidat :wink:
My jsme nad Hassem kupovali jen hlubokou korbu na kočár, ale přijdou mi tam ty paní hrozně příjemné a ochotné, hlavně ta starší, takže já Ti je osobně můžu doporučit, ale větší zkušenosti s nima má asi Gabi :sweat_smile:
Koukala jsem do Tvého albíčka, píšeš, že už snad brzy budeš zdravá a budete se moct začít snažilkovat... není Ti snad nic vážného :astonished:
3. říj 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj yofresh :wink: to víš že se můžeš přidat víc hlav víc ví :slight_smile: s obchodem nad hassem jsem maximálě spokojená ještě ovšem uvidím jak dopadne moje reklamace ale jinak ochotně to se mnou projednali a hlavně nekoukali na mě jako na blbce kterej neumí jezdit s kočárkama jinak vyběr tam mají moc pěknej a na to že nemají otevřeno dlouho (myslím tak půl roku) tak tam mají moc velkej výběr :sunglasses:Jinak taky přeju aby ti to vyšlo s tím mimčem
lenycka: zrovna dnes jsem tam byla a viděla jsem tam fusak bylo vidět že se dá dát i do sportáku (když to teda tak chceš) a stál 990kč tak se tam zkus podívat . Jo a taky se otevřel nový obchod s kabelkama a botama za super ceny docela jsem valila oči.
3. říj 2007 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslíš ten obchod v Benešce? Já jsem šla už několikrát kolem, ale vždycky sama, že mi neměl kdo hlídat kočár, tak jsem vevnitř ještě nebyla a hlavně tam vždycky bylo hafo lidí, takže si radši počkám až ten prvotní amok skončí a pak tam zajdu na čumendu :slight_smile: Potřebovala bych nějaké bílé botky bez podpatku :sweat_smile:
My jedeme příští týden do Prahy, tak se chceme podívat do Kika na nějaký ten fusak, pže jak jsme tam kupovali kočár, tak nám vyplnili nějaký papír, který platí dva roky a za každý nákup v dětském oddělení se částka na ten papír připíše a do dvou let to můžeš kdykoliv utnout, oni ti sečtou koliks jim tam uvalila a za 10% z ceny si můžeš v celé Kika cokoliv vybrat... takže se právě za ty prašule chceme juknout na nějaký ten fusak :rolling_eyes:
Za chvíli jdeme do cukrošky na kafe, tak jsem ráda, že se počásko docela umoudřilo, dopo to vypadalo dost drsně.
Jsem od včera nějaká bez energie, všechno mě bolí, záda, nohy od kyčle po ten ďolík u kolen, paty, že nemůžu v noci ani pořádně ležet jaká je to bolest, jsem jak kdybych byla jednou nohou v hrobě a ne mladá mamina :frowning2: :sunglasses: :grinning:
4. říj 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mi mluvíš z duše zrovna si říkám co to se mnou je že jsem jako kdyby mě někdo zmlátil ábi je nachlazená a tak jsme radši doma ale byla jsem na chvilku venku a je tam opravdu krásně škoda třeba zítra bude Gábi líp učíme se smrkat ale vůbec se jí to nelíbí a tak ji musím odsávat vůbec se jí to nelíbí máme tu odsávačku jak se dá na vysavač ještě že je to tak rychlí :frowning2: V cukrárně jsme byli včera Gábi se naučila na skluzavce tak jsem měla chvilku klid :wink: tak si to v cukrárně pěkně užijte :slight_smile:
No a v Praze dobře vyber já jezdím jen do Brna v Praze prý jsou ty obchodáky všechny daleko větší tam bych se asi ztratila :grinning:
Myslím ten obchod v Benešce mají tam ale velkej výběr spíš kozaček tak to nevím jestli si vybereš s kočárkem tam můžeš klidně jít ale mají tam přetopeno tak aby se ti malá neuvařila :wink:
4. říj 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera jsem šly zrovna s kámoškou kolem, tak mě tam posílala, ať se tam jdu kouknout, ale nedostala mě tam, se mi nechtělo. Hlavně teď musíme šetřit, tak radši nikam ani nelezu, aby mě to nelákalo :frowning2:
Já jsem šla včera v devět spát, padla jsem vyloženě za vlast, přítel přišel o půl 11 z odpolední, tak jsem mu jen ze spaní řekla, jak mě všechno bolí a jak jsem vycucaná a víc nevím :grinning: Ani nevím, že ráno vstával do práce (dnes má ranní).
My jsme v Praze několik let žili, tak se tam vyznáme zase víc, jak v Brně a navštívíme tam i známé a kámoška, za kterou jedeme, tak má o dva týdny mladšího chlapečka, tak vezmeme kočáry a půjdeme se cournout, chci se taky kouknout do HM, chci jí tam koupit nějaká bodýčka s dlouhým rukávkem, ať máme na zimu, páč z těch, co máme, tak mi ze všeho děsnou rychlostí vyrůstá :astonished:
Kam chodíte do cukrošky, tam k bráně? Tam asi chodí všichni, co? :wink: Já jsem si jen dala Latte, pže jsem celý den futrovala něco sladkého, tak jsem se tam zařekla, že nesmím a vydržela jsem to, ale dnes valím nanovo a nevím, jak si to mám zakázat, abych pak nebyla jak bečka :frowning2:
Malá mi usnula, tak se jdu ospršit. Tak zatim :wink:
5. říj 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes už je Gábi líp tak mám radost ted mi usnula tak jsem si na chvilku taky lehla odpo půjdem ven je tam hezky docela se těším nejsem moc domácí typ :wink:
Do cukrárny chodíme k bráně tam mají tu skluzavku ale taky jsem byla v dělnáku není to tam špatný já si dávám vídeň protože mají tu normální šlehačku a tu já mám nejradši :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem taky Gábi nejradši dávala bodýčka to líp pak drží plína ale ted už jí je asi dávat moc nebudu ož nechce čůrat do plen na jednu stranu je to dobrý ale zas si říkám že v zimě to bude hrůza.
Ted už mám navaříno a až se Gábi probudí půjdem pro tátu celý týden mi Gábi pořád opakuje"táta bombonky koupí" tak doufám že to splní mějte se zatím hezky děvčata :sweat_smile:
5. říj 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi tatka nebyva pres tyden doma???
To mi nekdo rikal, ze je nejhorsi odnaucovat dite z pliny na zimu. Ze pry nekdo zacal takhle na podzim, decku to docela slo, ale pak v zime se to nedalo, tak se na to vyprdli a na jare to uz pry byl docela boj :frowning2: Ale Ty to nejak vymyslis, neboj :sweat_smile:
Ja ted varim polivku, prijde na noc svagrova se svagrem, sli slavit narozeni syna jejich kamarada, tak jsem zvedava kdy a v jakem stavu dorazi, nastesti budou spat na druhem konci bytu, tak by malou vzbudit nemeli.
My jedeme zitra na houby, tak doufam, ze jich najdeme hodne, chci si neco nasusit, neco nasusit mamine, pak neco zavarim, asi udelam gulasek a upecu maso - naplanovany to mam hezky, jen by byla sranda, kdyby to bylo vsechno vybrany :grinning:
My jsme dnes odpo byli ve meste, pak jsme sli k tchyni na chvili na kafe a jak se za tu chvilku ochladilo, jsem myslela, ze cestou domu zmrzneme, brrr. A si furt myslim, ze malou malo oblekam, ale kdyz ona se mi pak budi a place, tak ji trochu odkryju aspon ten vrchni dekl a hned spinka, ale ted je to pocasi tak debilne osemetne, ze clovek nevi a mam strach, aby mi chuderka neomarodila. Ale asi v tomhle bude po tatkovi, ten teplo taky nema moc rad, ani by snad nepotreboval perinu :grinning:
5. říj 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš tatka jezdí s kamionem tak je přes týden většinou v Itálii ted ale odjede až v pátek tak si nás pěkně užije.
Gábi jsem nechtěla ted učit na záchod ale ona sama mi pořád říkala že jí bolí plína no tak jsme začali prostě doma je bez plíny a ven jdem s ní ale k ničemu jí nenutím jí se spíš líbi že to dělá jako máma a táta a že mám z toho vždycky radost :grinning: Ted jsem ji naučila smrkat ještě není žádnej profík ale jde jí to :wink: Houby ti závidím já bych je mohla jíst každej den ale David je nesnáší a tak je nemůžu mít ani doma ale už jsem taky měla smaženici a už mám nějaký v mrazáku tak už se těším co s nima všechno udělám už se těším až zas půjdu na houby ale děsí mě ty klíštata furt o tom mluví a já je děsně nerada.
Dnes jsem nechala tátu s malou a jela se podívat do kika nově ji tam otevřeli ale nic moc hafo lidí a věcí tolik že si člověk nemůže ani vybrat :sweat_smile: ale oběvila jsem tam tabuli pro Gábi stála osm set a tak si to ještě nechám projít hlavou třeba bude ježíšek :slight_smile: Už se mi zavírají oči půjdu spát ale musela jsem ti ještě napsat kdo ví kdy se k tomu zas dostanu snad dřív než v pátek mějte se zatím hezky. Jo a Gábi spí pořád taky odkrytá dřív jsem si říkala že jí je zima a tak jsem jí pořád přikrývala ale ona se začala budit tak už na to kašlu a jí se spí uplně suprově ani vodu na koupání nemá ráda moc teplou tak 35°c což mě teda rozhodně nestačí :sweat_smile:
7. říj 2007 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem úplně zapomněla, že jsem před odjezdem neodepsala!
Už jsme u babičky (od Ne), to víš, malá je tady ve svým živlu. Babí si moc neužije, když je tak daleko, ale rozkoukávala se jen první den a dneska už s ní řádí jak ďas! :grinning: Tak doufám, že mi jí nerozmazlí, aby jí pak nemusela zase "převychovávat".
Včera jsme koupili ten fusak. Byli jsme se tady jen podívat v jednom krámku, jestli nějaký nemají a měli tu trojkombinaci za 1190,-, tak nám ji dědoušek koupil, tak jsem to dnes zkoušela do kočáru a dobrý, pasuje tam jak pr... na hrnec! Jen máme oranžový kočár a fusak je zvenku černý a uvnitř červený fleece, ale zkoušela jsem to barevně k sobě a dobrý. Sice tam baba měla i oranžový zevnitř, ale byla to takový divná vybledlá barva, hrozně to mlátilo do očí!
O víkendu jsme byli u kámošky v Praze, tak jsem jí v So odpo vytáhla do Ikei, že se tam chci po něčem poohlédnout - člověk do domácnosti furt něco děsně nutně potřebuje :wink: ale bylo tam takových lidí, že jsme tam jen přijely, nakrmily děcka a šly zase pryč.
Na malou jsem nic nesehnala, nic namaji, přijde mi, že mají hafo hadrů na kluky a na holčičky nic pěknýho. Chtěla jsem jí koupit nějakou mikinu teplou, ale bez kapucky, ale to prostě nedělají nebo nevím, ani svetřík normálně nositelný nedělají - všechno to má volány nebo je to jen na parádu a nezahřeje to, tak nevím, asi bude chodit v zimě nahatá :sunglasses: :angry:
Byli jsme v Kika zeptat se jak s tím kočárkem, tak se ženská děsně divila, že ho chceme reklamovat, že prý za ní se tam kočár naší značky ještě nereklamoval. Tak jsem jí ujistila, že je to nějaký divný, že všichni naši známí, co tenhle kočár mají, tak mají ten samý problém, tak volala šéfovi a prý máme přijít se smlouvou a domluvíme se jak dál, ale asi to vypadá, že nám s největší pravděpodobností vrátí peníze, tak si holt koupíme novou konstrukci v Hassu a bude i kvůli reklamaci lepší. Ale kdo ví, třeba se za ten týden něco změní a pošlou nám ho na měsíc na reklamaci. A co mě zarazilo - na celou Kika mají JEN 2 náhradní kočárky :astonished: :confused:
16. říj 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :dizzy_face: , omlouvám se, že jsem dlouho nezašla :wink:
lenycka - od června mě trápil streptokok B a krvinky v moči. Teď už mám výsledky dobré a dokonce mám od dr snažení o mimi povolené, tak už se snažíme přes týden :wink: . Ovulka dle testu byla, tak snad to vyjde :wink: :wink:
gabi - díky za info o krámku nad Haasem. Zítra jedeme odpo do Jihlavy, tak tam možná mrkneme. Potřebuju si koupit zimní botky, takže Baťa to asi jistí :wink: :wink:
16. říj 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už si myslela že jste se na mě všechny vyprdli :wink: koukám každý den na internet a nic a najednou tolik zpráviček no jsem jen ráda :slight_smile:Mi jsme si to pěkně užívali všichni po dlouhé době spolu docela jsem z toho měla strach ale David byl úplně super a Gábi taky. Trochu byla nachlazená ale aspon se naučila smrkat.Jinak konečně jsem si naplno užívala hub mám je strašně ráda ale David je nerad a malé je taky ještě nechci moc dávat dala jsem jí jen málo a docela jí chutnaly. Ta zima už mě nebaví a to ještě ani nezačala ještě že je aspon hezky ještě pořád nemám opravený kočár tak doufám že se mi brzo ozvou už bych ho docela brala.
yofresh: já už myslela že jsi na nás zapomněla moc ti držím pěsti at ti to vyjde a věřím že to bude brzo mi se taky budeme pokoušet příští rok asi a taky budu mít strach jestli to vyjde :pensive:
a jak se chystáte na vánoce vždycky mě to připomenou až supermarkety už jsem byla v baumaxu a v tescu a všude už jsou vánoce dárky asi budeme vybírat s manžou pro malou a sobě asi nejspíš nekoupíme nic ani nevím co bych si přála určitě to bude klid a pohoda a to doufám vyjde ale přemýšlela jsem že letos bych asi chtěla stromeček do oravžova po dva roky jsem měla modrý tak by to asi chtělo změnu ne :slight_smile:
16. říj 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to my budeme mít letos ještě stromeček do skořicové, ale musím ještě nějaké ozdoby dokoupit. Máme vysoké stropy, tak kupujeme velký stromek a pak je to tam tak chudý. Ale nevím, jak na Vánoce s malou, asi už tou dobou poleze, tak aby neměla stromek furt na zádech :grinning:
My máme teď takový trable s kočárkem, vůbec nevím, jak to dopadne! Jak jsem psala - v Kika nám možná vrátí peníze, ale já jim chtěla vrátit jen podvozek s tím, že si sporťák nechám. A tak přítel volal do Hassa, jestli mají podvozek a aby event. na Po byl připravený a tam mu řekli, že prý samotný podvozek objednat nejde, přitom vím, že Jané je jako jedna z mála značek objednatelná zvlášť a to nemluvím o tom, že jsme v Hassu kupovali hlubokou korbu! No jsem na to fakt zvědavá, pže bych si z barev 07 sporťák prostě nevybrala :frowning2: NO nějak to holt dopadne, ale nedá mi to a musím na to furt myslet.
Tak jdu koukat na zprávy. tak zatím holky ahoj
16. říj 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leny odpo jsem toho moc nenapsala protože Gábi už byla vzhůru a to je potom hrůza psát a taky mám strach to psát dlouho protože se mi už kolikrát stalo že se mi to vymazalo a to jsem pak vzteklá :confounded: S tím kočárkem je mi to moc líto ale s tím už ti asi neporadím :frowning2:
Vy máte babičku někde daleko? to se ani malé nedivým že si to ted pěkně užívá Gábi je taky ráda za každou novou tvýř to víš koukat se pořád jen na mě asi není tak zábavný :astonished: ale moc se mi na Gábi líbí že i když ani jednoho dědu nebo babičku vidí málo ale pozná je a vždy je přivítá takovým výskotem že to rozesměje každýho.
16. říj 2007 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne, tak jako ja si s tim kocarkem zas az tak hlavu nedelam, ale srotuje mi to. Holt se budu muset zaprit a budu si muset vybrat kombinaci typu - cerveno-zelena a nebo cervene-oranzova, jenze to zas nevim za jak dlouho budou schopni mi ho dodat! No uvidime, zatim jsme ho jeste nereklamovali.
Dneska jsem maly koupila krasnou vesticku na pristi rok na podzim. Z jedne strany je svetlounce ruzova z sustaku (nebo nevim jak se to ted jmenuje) a z druhe z bileho fleecu, tak bude kocanda, uz ji v tom ouplne vidim :grinning:
Jen si myslim, ze mala bude od babi pekne rozmazlena, pze jen knourne a babi k ni hned bezi a venuje se ji. To ja ji nechavam chvilku "vycukat", aby si nemyslela, ze na kazde knournuti prispecham!
A hlavne ji dnes babi ukazala, ze je hrooozne jednoduche se obratit ze zadicek na brisko, tak to furt trenujou a mala ma takovou radost, ze ji to jde, ze kdyz jsem ji prebalovala, tak mi automaticky lehla na levy bok a tak se rozjela, ze jsem ji jen pridrzela zadek, aby se nevratila zpatky na zada a uz byla na brise! Jen nevim, jestli to neni moc brzy, ale snad ne, co myslis?
Yofresh a kde se k takovym problemum prijde? To je treba z opakovanych zanetu nebo takneco? Tak budeme drzet pesti, aby bylo vse OK
17. říj 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chci se zeptat k jakému gynekologovi v Jihlavě chodíte,nebo jestli neznáte některá dr Poustku,jeho sestra je Roubalová,díky. :slight_smile:
18. říj 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byla jsem tu parkrat na zacatku tyhle diskuze a pak to tu nejak utichlo a ted koukam, jak tu pekne diskutujete. Ja jezdim do Jihlavy kazdy mesic za rodinou a vzdycky resim, kam jit s malou na kafe, abych si v klidu pokecala s kamoskama. Vetsinou taky skoncime u brany. V delnaku maji detsky koutek?
Fusak trojkombinace je super, uz ho pouzivam treti zimu a porad nam je dobre. Do autosedacky jsem ho moc nepouzivala, ale do kocarku i na sportak je perfektni.
Melanykol, ja chodim k doktorce Brozove na Telecsky, chodila jsem tam cele tehotenstvi a byla jsem spokojena. Takova mlada baba a ma peknou, dobre vybavenou ordinaci.
Gabinicee, tobe uz mala tak pekne mluvi? To jste dobry, my zdaleka vety jeste netvorime
18. říj 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to nas tady najednou je, super :wink:
Melanykol, ja chodim k dr. Majerovi. Kdyz jsem se vratila do Ji, tak jsem resila, ke komu jit, pze jsem se tu absolutne neorientovala a hodne znamych k nemu chodilo, tak jsem se tam prihlasila, ale ma toho moc, je takovy "zmatkar", nevi kde mu hlava stoji a sestra je hooodne neprijemna :angry:
O Poustkovi vsichni hrozne basni, jak je dobry, ale ja nevim... Svagrova skoncila v nemocnici asi 2tydny po kontrole u nej - praskla ji cysta! Par dni si tam polezela a za asi 2mesice k nemu sla zase na kontrolu a za dalsich par tydnu ji praskla dalsi cysta! Tak nevim, no. To jsou podle me veci, ktere by mel dr. poznat. Ale jinak si ho vsechny chvali, ze pry ma v ordinaci vsechno a hlavne bere stale nove pacientky, coz ostatni uz ne. Jo a o Brozove jsem slysela, ze je pry dost naladova - znama k ni chodi uplne se strachem :confounded: ale kdyz ma pry dobrou naladu, tak je pry super.
Kitka, v delnaku je detsky koutek, ale rekla bych, ze zdaleka ne tak dobry jako Matky Bozi. V delnaku mas jen ty kulicky a pak myslim stolecek a tim to konci. Ale uz jsem tam delsi dobu nebyla, tak se to tam mohlo zmenit :slight_smile:
18. říj 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na me byla Brozova mila, nevim jestli to bylo tim, ze jsem byla tehule :slight_smile: Ale uz jsem tam nebyla rok a pul, tak se mozna neco zmenilo

V lete jsem chodila do Buena Vista, tam maji super zahradku, oplocenou, detsky hriste ... no ale ted v zime je horsi neco vymyslet, kde by se deticky nenudily
18. říj 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to koukám jak se to tu krásně rozjelo vítám nové příchozí. V dělnáku je toho ted víc přibyl tam domeček a řekla bych že je to tam takový čistější v Matky Boží jak už je to tam dýl jsou ty hračky takový špinavý jak se o ně nikdo nestará tak si tam zas až tak v klidu nodpočinu protože Gábi si občas něco strčí do pusy a to se mi moc nelíbí nicméně tam chodíme protože ten domeček tam má klouzačku a to Gábi může zrovna v pondělí tam spadla na schody a do ted má modřiny :frowning2: jinak je vždy strašně ráda když jí tam děti poslouchají a hlavněty starší :grinning:
Za doktora mám Šefčíka a nemůžu si ho vynachválit v ordinaci má všechno takže v době těhotenství jsem chodila jen za ním a sestřičku má hodně příjemnou.O doktoru poustkovy jsem nic neslyšela tak nemůžu radit a o doktorce Brožový jsem neslyšela nic pěknýho snad jen to že když člověk nemá žádnou komplikaci tak je to v pohodě ale běda když se něco stane prý to prostě neumí ale to je jen co jsem slyšela.
Škoda že jsem nevěděla o Bueně Vista že tam je zahrádka to bych tam určitě šla tak možná příští rok :wink: Je pravdy že ted v zimě nevím co budem dělat asi si budeme muset zvát návštěvy domů a nebo budem po návštěvách chodit to mi Gábi aspon jí i takový věci který si ode mě ani nevezme :wink:
No a s Gábi se musím opravdu pochlubit jestli to nevadí :wink: hodně věcí si pamatuje tak že když jdem kolem něčeho tak mě na to upozorní dokaže říct mimo jiné i Dobrý den paní párek a když jí trochu napovídám i pár básniček. a Leni jak se ptáš jestli to není brzo to otáčení tak můj názor je že určitě ne prostě ti taky doma roste šikulka jen trénujte dál :slight_smile:
18. říj 2007 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi asi je to tak jak pises, ja nemela nikdy zadnou komplikaci, takze asi bych byla spokojena u kazdyho gynekologa :grinning: Ale ne, aspon ma cistou peknou moderni ordinaci a objedna te presne na cas. Vlastne uz je mi to ted jedno, stejne chodim jednou za cas jen aby se nereklo.
S tim mluvenim jste faaaakt sikovne :slight_smile: U nas to tak rychle nejde, ja mluvim cesky, jinak cele okoli vcetne taty slovensky, tak holka ma trochu chaos.
Jedu akorat pristi tyden do Jihlavy, tak vyzkousim ten delnak. Akorat tata me strasi se snehem, tak bude zase zabavna cesta
19. říj 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka: já myslím že se s tím ta vaše princezna popere sama a budete koukat co se jí v té hlavičce vyklube věřím že to bude moc zábavný až vám začne víc mluvit.
A to jako jezdíš z Bratislavy do Jihlavy to je docela štreka ne ? :confused: a jak často a jak to malá snáší a řídíš ty? Já bych asi taky jezdila často protože by mi mamka chyběla :pensive: ted musím končit Gábi je tu všude a chce postit písničku tak jdem tancovat :sweat_smile:
Jo a ten sníh je na místě být tebou už si přezuju kola :astonished:
19. říj 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi me se prave po Jihlave styska, mam tam mamu, tatu, segru, kamaradky, stehovala jsem se na konci tehotenstvi a v podstate od konce sestinedeli jezdim kazdy mesic na par dnu.
Neni to az tak daleko, ujedu to za dve hodinky pokud neni nejaka komplikace na ceste, mala je zvykla na cestovani, zvlada i delsi trasy. A hlavne se snazim jezdit v takove casy, aby cestu pokud mozno prospala.
To vis, tady nemam nikoho na hlidani a v Jihlave mi pomuze mamka, ze si obeham co potrebuju, navic je vsechno blizko :slight_smile:
19. říj 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kitko, to trva do Ji jen dve hodky? Tak to je suprovy, to jste za chvilicku doma a kdyz je mala zvykla cestovat, tak je to uplna parada :wink:
Gabi na to ja uz se taky tesim, az budeme s malou radit jak draci a budeme tancit a zpivat si, to bude paradicka :sunglasses:
Holky a musim se vam pochlubit - mala se mi ode dneska sama obraci na brisko! Nemuzu ji ani poradne v klidu prebalit, pze nez si pripravim plinku, tak uz lezi na brisku a ma hroznou srandu, ze me prevezla. A nevydrzi chvilicku na zadech, to je rev, tak ji musim kolikrat uhnout, aby se mohla prekulit a uz je na ni videt jak uz pak nemuze unavou udrzet hlavinku, ale neda ji to :grinning: Ale zatim se pretaci jen pres levou stranu, na pravy bok zatim jeste ani neleha, tak to asi budeme muset cvicit! Ja z ni mam takovou radost!!! :grinning:
Mejte se mi holky zatim moc hezky, ahoj
19. říj 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny a bude to ještě lepší a každý týden bude v něčem zase dobrá ted to půjde jak po másle hlavně ji do ničeho nenut každé dítě je jiný a každý si to určuje samo. Gábi to už je velká holka žádný miminko :grinning: Ted čteme pohádky ona už dokáže hodně věcí pojmenovat v těch knížkách ani jí to nemusím moc opakovat a když někam jedem vždy si vzpomene na něco a hned mi to řekne. Tento víkend jsme si byli poprvé po dlouhé době s tátou užít mezi lidi :grinning: to bylo príma Gábi spala u babička a byly tam i jiné děti a tak šli všichni spát až kolem půlnoci mi jsme se dostali do postele o půl čtvrté a věřte že jsem toho měla dost :slight_smile:
melanykol: jak jsi se rozhodla s tím gynekologem?
22. říj 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak je v Jihlave? Nepodarilo se mi prezout auto, tak nevim jestli mam jet
23. říj 2007 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kitka, zatim dobrý, teplota je tak 0-6stupnu, obcas sprchne, obcas mrholi, ale tak nepojedes rano, aby ti to klouzalo, ne? Pres den jsou silnice skoro suchy... teda aspon tady u nas :slight_smile:
24. říj 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to už je brut počasí, co? My jak jsme reklamovali ten kočár, tak nám z ato dali "super" káru, malá v tom byla jak v rakvi, jakmile jsem jí do něj dala, tak začla nehorázně ječet, byla to 6kolka, plastový kolečka, já se s tím dřela i po rovině, jak je navrch ten dekl na zip, tak ten zásadně nešel zavírat, furt se mi zaaretovávalo levé přední kolečko, no horor! :angry:
Tak jsme ho odstavili na chalupu a vzali si starý od švagrový, v tom se malý zase líbí až moc, tak doufám, že pak nebude bojkotovat ten její :sunglasses:
Včera jsme venku ale nebyly vůbec, pže jsme ve Čt byly na druhém očkování a včera měla trochu teplotu a hlavně mi odpo spala tři hodiny a pak už nemělo cenu se někam kodrcat, ale dnes asi nebude líp - vlezlé mrholení a studený vítr, ble, už aby byl teda aspoň sníh :pensive:
Co je u vás nového? Gabi mají doma asi taťku, že nepíše, mám pravdu? Tak si to s ním pěkně užijte, ať má na cestách pak zase na co vzpomínat :wink:
27. říj 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ahoj :slight_smile: to víš že máme tatku doma ale udělala jsem si trochu času a tak jsem tu s tím kočárkem to vám fakt nezávidím já ted podruhé už jsem si radši žádnej nepůjčovala protože za ty bych se musela stydět :confounded: Jinak já dnes řádím jak tygr potřebovala jsem přesunout postel aby na ní už spala Gábi a při té přležitosti jsem jí roztřídila hračky už nám trochu vyrostla a taky aby měla místo na ty dárky co dostane o vánocích :wink: a pak jsem hodinu šlapala na orbitreku který jsem si půjčila od kámošky protože mi připadá zbytečný za něj utrácet peníze když nevím jestli mi to vydrží ale když mi budete držet pěsti tak možná to zvládnu a hlavně se budu snažit protože manža se mi směje a nevěří mi :angry: Ale já to dokážu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Počasí je opravdu na dvě věci vůbec se mi nelíbí.Jo a kočárek už mi opravili měli sice k tomu kecy (ale jen na papíře ten opravář) ale hlavně že už je to v pořádku a ty ženský v obchodě byly fakt dobrý takže vřele doporučuju prodejnu nad Hassem
27. říj 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když já bych bez kočárku být nemohla a nečekala jsem, že se s ním bude jezdit tak debilně! No chudáci ženský, co si ho koupily a teď se s ním tak dřou! Nebo jestli je to tím, že jsem z toho našeho tak "rozmazlená"? Jsem totiž zvyklá se o něj jen opírat a zatáčet s ním :grinning:
Já budu řádit dneska, musím všechno nějak protřídit, pže mi přijde, že toho máme čím dál tím víc a není to prostě kam dávat! Musím koupit do pokojíku skříň, tak asi řekneme dědovi k Vánocům, no uvidíme.
Dneska s malou ven asi ani nepůjdu, celou noc bylo slyšet, jak jí "bublá" v nose, když dýchá, od rána pořád kýchá a má skleněné oči, tak to radši nebudu moc dráždit a nechám jí doma, počasí stejně nic moc, tak nám nic neuteče!
A myslíš, že nad tím Hassem by mi vzali i kočár, co jsem u nich nekoupila?
28. říj 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek