• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Leni, mooooooc pěkná fotečka v pase. :slight_smile: Máš nějaký jiný účes, co? Podle předchozí fotky v pasu. :wink:
To se nedivím, že se tam bojíš. Já bych tam asi radši ani nevlezla. :grinning:
Jablka se ti určo budou hodit. Nechceš mi taky nějaký přihrát? Teda já jich mám doma celkem dost, jen je musím taky zpracovat. Máme ale naštěstí jen pár padaných, ty použiju na buchtu, a pak máme takový, co vydrží ještě pár týdnů. Ty si necháme zatím na horší časy.

Gábinka je fakt šikula, že už tak brzy umí jezdit sama. :slight_smile: Gábi, doufám, že už tě hlava přestala bolet. V těhu je to fakt kříž. :frowning2:
26. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas taková šikulka není jezdí s kolečkama ale už pochopila jak se šlape a jak řídí bez koleček to vidím tak v létě. Začala jsem pít magnézium tak je to lepší doufám že to vydrží jinak těhu snad v pohodě jen mám větší strach aby to bylo vše v pořádku na kontrolu jdeme až 4.11 to do té doby asi nepřežiju. Jinak jablka ted taky jím na štěstí nemáme žádný zásoby asi by se mi nechtělo to zpracovávat jsem totiž ted pořád unavená a chce se mi spát.
jinak fotky máte holky moc pěkný já jsem si po tom co jste o tom zač
26. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
začali mluvit uvědomila že jsme taky vyrostli tak jsem si ji taky změnilaabych nebyla pozadu :wink:
26. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi je na fotce pěkně velká. Už je to kus ženský, co? :slight_smile:
27. říj 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo velká je už si o všechno řekne a je taky šikovná jenom už začíná mít svou hlavu a dokáže odmlouvat je to docela těžký období docela už rozlišuje jak se s kým bavit a co si dovolit a hodně zkouší jestli si to dovolit může je to docela náročný se dobře zachovat aby nám nepřerostla přes hlavu ještě mě ale čeká odnaučit jí plínu na noc protože už asi půl roku to docela zvládala počurala se jen občas ale ted už zas má plínu přes celou noc nemám sílu se každý dvě hodiny budit ale už bych na to měla vlítnout aby je nosit nemusela jak to tak vypadá tak magnézium zabírá a hlava už mě nebolí tak si můžu dovolit přerušovaně spát no uvidíme vůbec se mi do toho nechce :frowning2:
27. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :sunglasses:
Gabi je fakt, žes tam měla vlastně malou jako miminko, viď? Takže změna po dvou a půl letech přišla v pravou chvíli :grinning:
No Vero, já spíš koukala, že ty seš nějaká jinačí... To já jsem tím profláknutá, že mám pokaždý jinou hlavu. Nechávala jsem si to třeba dva roky růst, aby se mi dal pěkně udělat nějaký svatební účes, jenže pak přišla doma krize, já řekla, že si ho nevezmu a hned jsem si to šmikla na mykádo :grinning: a teď to zas nechávám dorůst. No a o barvách radši ani nemluvím. Teď to mám zas tmavý se světlým a zrzavým (ten už mám teda vymytej) melírkem :sweat_smile:

Gabi proč máš strach, aby bylo vše v pořádku? Máš snad nějaký příznaky, který by tomu nasvědčovaly? Kdyť je ti správně těhotensky mdlo, slabo, to buď ráda, to je prý známkou toho, že je vše v pořádku :wink:
27. říj 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu leny že jsem jak blesk :slight_smile: a s vlasama jsem teda pravej opak mám je pořád černý a dlouhý ted už jsem zas u holičky nebyla půl roku a stejně ani holičky mi neporadí co s tím na experimenty moc nejsem a mám je docela kvalitní tak je mi to jedno moc se mi líbí krátký účesy ale nechtělo by se mi je každej den česat a takradši zůstanu u svých dlouhých.
A strach mám jen proto co slyším tak kolem dokola co se všechno může stát a to že potratit můžeš kdykoli a že se i v dnešní době dá umřít po porodu no nechci jen aby mě něco takovýho potkalo strašně se těším na miminko a tak proto mám asi strach
:frowning2: a jsem pořád nervozní a tím pádem to odnáší Gábi a to jsem pak z toho smutná :frowning2: no už aby bylo úterý příští týden to se dozvím víc.
27. říj 2008 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, je to těžký, když člověk kolem sebe slyší, co všechno se může stát. Ale teď se na tohle snaž nemyslet. Už kvůli vám dvěma, ale i kvůli Gábi. :wink:

Leni, moc ti to sluší. Já mám asi dva roky hodně podobný účes, ale když přijdu od holičky, tak to mám moc hezky vyfoukaný. Já si to tak hezky neučešu. Ta fotka je akorát ze dne, kdy jsem byla u holičky. :grinning: Chodím k ní cca po 2,5 - 3 měsících. Takže ke konci už to mám dost odrostlý a vymytý. Vždycky si nechávám dát barvu. Ale teď uvažuju, že si budu dávat jen barevný melír a nechám to bez barvy. Uvidím, co holička vymyslí. :slight_smile:
Leni, necháváš si zase dlouhý vlasy na svatební účes? Nebo je svatba stále v nedohlednu? Už jsi přítele přesvědčila?

My jsme dopoledne byli v HB v bazénu. Bylo to fajn. Malé se tam líbilo taky. Cákala se tam v brouzdališti, že ji vůbec ani nevadilo, že si stříká do očiček. :grinning:
27. říj 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, já u druhýho (jestli teda někdy nějaký bude) budu mít taky strach, už jen proto, že má malá nedovyvinuté to ouško, viď. Takže se budu strachovat a budu se modlit, abych zas nebyla náchylná na střevní virózy jako v prvním těhu. Takže tě chápu, že to na tebe doléhá ze všech stran.
Minulý týden jsem zrovna mluvila se spolužačkou ze základky, tak je těhotná a říkala, že byli na umělým, ptž jim to nešlo. Ptala jsem se proč a že prý ona jde do předčasného přechodu. Prostě postupně přestávala menstruovat a už to jede. Takže ve finále bude v přechodu skoro stejně se svojí vlastní matkou, to je strašný. A dr. jí prý říkal, že kdyby chtěli třetí, že by museli hned po druhém! No a to říkala, že to stojí 18papírů a že se jim to naštěstí povedlo napoprvé. Že prý by je to jinak zruinovalo a museli by si prý brát půjčku na vlastní dítě! A holce je 27 let!
Vero my teď chodíme každou sobotu na Rošickou na bazén, je tam ten malý bazének, ale malá se furt z tý Orcy ještě bojí, takže se mě drží jako klíště, ona teď celkově se mě drží jako klíště, beze mě se ani nehne, nevím co to je zas za období, ale furt jen ječí a řve a já jsem z toho už na nervy. Přítel byl dneska doma a za celý víkend+dnešek už toho má dost, ale on nikdy nepřizná, že je to náročný, chjoooo :rolling_eyes:

Já jsem na experimenty s vlasama byla vždycky, krom vyloženě černý jsem snad měla všechny barvy. V létě jsem měla špatnou náladu, tak jsem si šla koupit zrzavou a to je hned. I když se mě pak přítel ptal, jestli jsem prý s tím, co jsem si na hlavě (šla jsem z blond) udělala spokojená, ale to byl jen ten první týden, pak začla prosvítat blond a bylo to přesně to, co jsem si představovala, že z toho vznikne :grinning: No a teď valím podzimní barvy a chodím teda za 6-8 týdnů. Já jsem si na kadeřnici nikdy předtím nepotrpěla, ale před pár lety mi švagrová dohodila kamarádku, je levná a za dvě hoďky jdu domů, tak tam chodím, dřív s malou, teď už by to tam se mnou nezvládala. Dřív jsem s ní šla před kadeřnicí na procházku, ona zabrala, zaparkovala jsem jí za okno a většinou to vydržela buď celý barvení a stříhání nebo se na stříhání už vzbudila a tak jí to nebylo ani dlouhý :slight_smile:
27. říj 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co jinak máte v plánu takhle dělat s dětma přes zimu? Dnes bylo už dost ošklivě, docela zima, tak to se s nima jen tak na procházku už moc jít nedá. Já vím, že ještě bude hůř, ale takový to sychravo je snad ještě horší jak -20 mi přijde. To budou asi hodně dlouhý dny a nebo hold budeme vymetat a kafíčkovat :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Vero, já jsem myslela, žes to měla světlejší a bez ofiny, no nevím, kam jsem zas čuměla :grinning: a Gabi si pamatuju jen takhle jak je teď, to je fakt :sunglasses:
27. říj 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny z toho si nic neděl ted tě prostě čekají takový období ted se prostě od tebe nehne potřebuje zjistit jestli se na tebe může spolehnout a pocit bezpečí neboj za chvilku bude mít jiný a třeba bude lepší.
Jinak nevím čí uši máš na mysli ale Gábi má uši v pořádku vlastně celá je v pořádku jen je má po Davidovi velký a odstátý já je teda měla taky ale to mě netrápí na to už jsem si zvykla a jakmile to půjde pošlu jí na operaci a bude krásná :wink:
Jinak strach mám tak ze všeho hlavně aby bylo živí a zdraví ale dnes mě Gábi překvapila když šla spát tak mě poprosila jestli si může Davídka poslechnout a slyšela srdíčko tak mě trochu uklidnila :slight_smile: je to moje šikulkla tak když mám ji tak snad to bude v pořádku a zvládnem to.
To s tím přechodem jsem taky slyšela to je docela hrůza když je tak mladá co to dneska je za nemoci to je hrozný :frowning2:
Dneska jsme byli na ráji a bylo to super na Rošárnu jsem taky chtěla chodit ale bylo mi řečeno že tam je moc studená voda a tak to radši neriskuji a co jinak budeme dělat v zimě ani neví loni jsem taky měla strach ale uteklo to jak voda čeho se děsím tak jestli přežijeme do svátků protože dnes byli prázdniny a co dělali lidi v City parku to jste ještě neviděli parkovalo se všude a vzhledem k tomu že bydlíme na náměstí a já neměla kde zaparkovat tak to byl docela děs a to ještě nejsou vánoce :unamused: :unamused: :unamused: no uvidíme
27. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, naše malá má nedovyvinutý levý ouško
27. říj 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem myslela, že jsem vám to tady už psala - nemáme dovyvinutý ouško. Prostě jsem s největší pravděpodobností někdy ve třetím měsíci prodělala nějakou virózu (ale ne chřipku nebo něco podobnýho, spíš tu střevní, což by odpovídalo, dost jsem na to trpěla) a ta sviňa se dostala až k malý a poškodila jí ouško. Ale už jsme byli na plastice v Brně u jedný moc milý paní dr. a ta nám řekla, že už do 1.třídy půjdeme s novým ouškem a pochválila nás jak to bereme, tak nás potěšila. Malá je v červnu, takže na jaře by šla na operaci, to se pak prý pár měsíců hojí, nejhorší jsou první dva měsíce, to jsou několikrát denně převazy a dost bolesti a přes léto se to zahojí a v září tradá do školy s novým, ouplným :wink: :sunglasses:
Takže proto jsem psala, že já u druhýho pak budu mít hroznej strach, kord jestli budu trpět zas na ty střevní virozy :frowning2:
27. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je mi líto to zas uniklo mě no vidíš tak na plastiku půjdou obě naše děti :slight_smile: hlavně že je jinak v pořádku pokud to je jen ucho tak to je dobrý moc držím pěsti at to dobře zvládnete
27. říj 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oni před tou operací budou ještě zkoumat, jestli na to ouško vůbec slyší, pokud se ukáže, že třeba jen na 40%, tak jí udělaj jen to vnější ucho, aby opticky měla obě a ve sluchovodu se jí šťourat nebudou, ptž nám paní dr. říkala, že kdyby jí do toho začli vrtat, tak že by se jí sluch zlepšil prý jen o nějakých 10%, což nic není a zavinili by jí tím doživotní záněty ucha. Takže prý maj vyzkoušeno, že je lepčí to pak nechat tak jak to je a třeba by se to řešilo nějakým naslouchátkem nebo tak.
My si z toho nějak těžkou hlavu neděláme, teď už jí rostou vlásky, takže už to není skoro vůbec vidět a kdo nás zná, tak si toho třeba ani nevšimne, jen když na to pak třeba dojde řeč, tak to lidi teprve spozorujou až když jim to řekneme. Zase víme, že jsou horší věci na světě a kdyby jí ta viróza postihla třeba obličejík, bylo by to horší :unamused:
28. říj 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S tím držením pěstí - nápodobně - budeme si držet pěsti vzájemně :grinning:
Kdy budete moct jít na to přišití? Já co si pamatuju ze základky, tak kluci spolužáci byli až někdy myslím snad ve čtvrtý třídě, ale to bych kecala. A zas v dnešní době už jde všechno.
A nedalo mi to a nakoukla jsem do tvýho alba a Gábince ty ouška prostě slušej, patřej k ní :wink: a úplně jí z očí kouká, jak je pro každou vylomeninu :grinning:
28. říj 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a teď jsem ještě koukala k sobě do alba a v albu Sophie Ella je tou naše ouško několikrát vidět.
28. říj 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukala jsem na vás a jste moc krásný holky žádnou vadu nevidím :wink: . Na tu naši operaci je to do deseti let zdarma ale chodí se na to před školou tak kolem pěti no tak ještě uvidíme asi v těch pěti jí na to dám já osobně jsem na tom byla ve čtvrté třídě.
sedíme doma a Gábi kouká na Nema já jsem si četla časopis Maminka co mám ještě z dřívějška není to špatný takhle si je nechávat vždy si tam najdu něco čeho jsem si dřív nevšimla ted jsem si předplatila časopis máma a já tak jsem zvědavá co se dočtu tam :slight_smile:
28. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ke které kadeřnici chodíš?
Leni, tos koukala fakt asi hodně blbě, když jsi mě viděla světlejší a bez ofiny. :grinning: No, možná jsem měla tu ofinu víc na stranu, nebo akorát foukl vítr. To je taky možný. :grinning: :grinning: :grinning:

Akorát včera jsem si taky říkala, že to budou asi dlouhý večery. V létě jsme byli třeba do sedmi venku, ale teď už je po pátý tma a to se mi s malou venku šmejdit zrovna nechce. Asi fakt nezbyde nic jinýho, než ježdění po návštěvách a kafíčkování. :sunglasses: Každopádně budem muset malý koupit k vánocům sáně.

Naše malá je teď taky na mně dost fixovaná. Když jsem doma, tak je to jen máma. Nikdo jiný. Ráno taky. Když pro ni po probuzení přijde táta, tak se hned dožaduje mojí přítomnosti a když se během chvilky nedostavím, tak je zle.

Jo, s tím přechodem je to děsný. V dnešní době lidi děti často odkládají až na dýl, až nakonec dojdou do fáze, kdy už nemůžou mít děti, nebo s tím mají děsný problémy. Leni, to mě mrzí, že má malá problémy s ouškem. Ale pokud se do dá spravit na plastice, tak to je fajn. Sice si pár dní bude muset chudinka protrpět, ale pak z ní bude krásná slečinka. Ve škole aspoň nebude mít problémy s dětma. Ty dokází být někdy dost drsný. :frowning2: Na těch vašich fotkách jsem si toho ani nevšimla. Člověk si toho fakt všimne spíš, když o tom ví. Jinak kouká spíš na obličej. :wink: Každopádně to Sophinka nemá nijak hrozný. :slight_smile:

Gábi, já mám už druhý rok předplacený Miminko. Je to můj nejoblíbenější časák o miminkách. Je menšího formátu, takže se vejde i do kabelky a hlavně není takový komerční jak odstatní časopisy. Je tam mnohem míň reklam a spousta foteček miminek od čtenářů. Já jsem tam malou poslala už dvakrát a taky mi ji tam otiskli. A Kačenka tenhle časopis vyloženě miluje. Jak ho zpozoruje, tak se po něm doslova sápe a prohlíží ho stokrát dokola tam a zpátky. Asi se jí tam líbí ty fotky miminek. Jinak je tam spousta bezva článků a taky dopisů od maminek ohledně jejich zkušeností z porodu apod.

My se do City Parku zajedem podívat asi ve čtvrtek. Manžel se chtěl kouknout po nějaký podzimní bundě a já jsem chtěla zajít do C&A malé pro nějaká bodíčka. Už máme všechny s krátkým rukávkem skoro malý. To jsem čekala, že od víkendu až do dneška bude v City Parku narváno. Skoro každý je doma a co se dá dělat v tomhle ošklivým dušičkovým počasí jiného, než chodit po obchodech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero chodím k Martině Rásochový, znáš?

Hele a to když jsem si tě vsugerovala se světlejšíma a bez ofiny, to by byla pr..., kdybych se za někým hnala na ulici v domnění, že to seš ty :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme se dneska byli podívat na Bedřichově na soutěži latinsko-amerických tanců, tančily tam jen děti, typovala bych, že asi tak do těch 18ti let, bylo to moc pěkný, takže jsme se rozhodli, že bysme pak taky chtěli, aby na to malá chodila, hezky se na to dívá a přijde mi to lepčí jak třeba gymnastika :sweat_smile:

Holky jak vám děti vůbec snášej změnu času?
28. říj 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jméno mi nic neříká. :unamused: Kde má kadeřnictví? Já chodím k Ivetě Horákové v Husovce. Je šikovná. Taková mladá holčina.

Naše malá se přizpůsobila celkem dobře. V neděli ráno se teda vzbudila v šest, tzn. ve stejnou dobu, jen v letním čase. :confounded: Změnu prostě nerespektovala a rodiče odmítala nechat vyspat o hodinu dýl. :angry: :grinning: Ale druhý den už se vzbudila normálně. Ve dne jsme se nějak zdrželi, takže jsme ji dali spát po obědě dost dlouho a tím se jí to možná přeorientovalo na zimní čas. :slight_smile:
28. říj 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Martina sídlí jak je vlez na hradby - jdeš Matky Boží a u tý pizzerky jdeš tou ouzkou uličkou dozadu, tak tam je už roky takový kadeřnictví, jestli víš. Ale tu tvojí neznám ani od nikoho, že by tam někdo chodil. Je fakt, že všechny kamarádky a známé chodí většinou k Martině :grinning: Kolik tam za to tak dáváš? Není-li to tajné samozřejmě :wink:
Ty jo, tak to máte dobrý, že se přeřídila takhle rychle. My místo toho, abysme posouvali do zimního času a šla spát po obědě dýl, tak naopak chodí místo dosavadní dvanácté spát už v deset, ale zase pak vytuhne už v šest večer, což je docela dobrý, ale vstáváme teď v šest, no. Takže jí pak držím půl hoďky ještě v posteli, ale zamakáme na tom taky :slight_smile:
28. říj 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny tak o Martině jsem taky slyšela asi je dobrá :slight_smile:
Se spaním to u nás bylo horší dávala jsem ji spat po obědě a pak když šla spát večer usínala až kolem jedenácté ted ji dávám v osm a vstává v osm ale po obědě ji spát nedávám a už jsem si na to zvykla a Gábi si na zimní čas taky zvykla tak bych tak řekla že by si zvykla na všechno od ní totož neuslyším nikdy že půjde spát protože je unavená má prostě nabitý baterie který se nikdy neunaví :slight_smile:
28. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo Gabi tak to máš dobrý. Fakt vzorový dítě :wink:
Dneska je počasí dost bída, co? My byly u kamarádky na obědě, teď jsme před chvílí došly, tak jsem malou loupla spinkat, jdu vysát a vytřít, odpo učím němčinu, tak ať to tu nemáme jak ve šmudlákově. Jinak kočár máme celej promočenej, ptž mi s pláštěnkou prostě nepojedeme, to je řev, vůbec nevím, proč je na ní tak vysazená, jestli to v tom kočárku duní, netuším, ale jak jsme jí přes léto nepotřebovali, tak už si na ní odvykla a teď jsem ráda, že mi chvíli v kočáře sedí, takže jí nechci ještě nas... tím, že jí dám pláštěnku přes kočár :sweat_smile: Odpo jede s taťkou na chalupu vyzvednout jídelní židličku, o víkendu čekáme návštěvu, tak ať to máme včas pěkně připravené, no už se těším, aspoň to bude zas trochu změna :slight_smile:
Jo Gabi, jaks minule psala o tý Rošárně, že je tam zima, nebos to psala ty, Vero? Tak v šatnách zima je furt stejná, jako když jsme tam jezdili se základkou na plavání a ty sprchy jsou tam hrozně ostrý, strašnej tlak, až to úplně bolí, takže se tam sprchuju jen já a malou tam buď nesprchuju vůbec nebo jen až ke konci, až už ten proud není tak silný. Zas mi vyhovuje, že si tam přijdeme kdy chceme a je to na hoďku, takže ta půlhodinka v bazénu nám tak akorát stačí než klepeme kosu všichni a je to lepčí jak v tý Orce v tom, že je tam člověk sám a fakt je pánem svýho času. Na Orcu určitě ráda vzpomínám, neříkám, že už tam nikdy chodit nebudeme, to asi ne, ale musíme překonat ten strach, jestli se nám to teda podaří :confused:
29. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, myslíš to prosklený rohový kadeřnictví? Tuším, že tam k ní chodí i moje kolegyně z práce. Já platím za ostříhání, barvu a barevný melír necelých 700. To celkem jde.

Já jsem na Rošárně nebyla ani nepamatuju. Minimálně tři roky to už budou. Dřív jsem tam chodívala s kámoškou skoro každou neděli. Já jsem teď spíš uvažovala o Žabičkách v Brodě. Je to mnohem levnější než v Orce a ženský si to strašně chválí. Ale uvidím na jaře, jestli se mi do toho bude chtít s malou jít. My jsme si to v pondělí s manželem v bazénu vyloženě užívali. Nikdo nás nenutil nic dělat a malá se mohla cachtat dle libosti. A o to nám jde - aby si vodu oblíbila a byla v ní ráda. :slight_smile: Potápět se za každou cenu nemusí.
29. říj 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, bohužel nemám čas přečíst Vaší diskuzi, ale chtěla jsem poprosit, jestli nemáte někdo zkušenosti s prodejnou kočárku v Jihlavě Veronika. Chci si tam objednat kočárek, ale pokaždé mi řeknou jinou zálohu, nechtějí napsat pevné ceny ... Nemáte prosím někdo zkušenost? moc děkuju PS: tímto je nehci nějak poškodit, jinak jsem byla spokojená a nevím jak to probíhá, když se záloha opravdu zaplatí
30. říj 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlí, švagrová si odtud brala kočárek a nijak si nestěžovala. Ale moc jsme o tom spolu nemluvili, takže podrobnosti neznám. Akorát se jim chvíli po porodu rozbilo kolečko, takže ho reklamovali a druhý den to bylo vyřízený. Golfáče si pak kupovali v Lovely Baby na náměstí. Já osobně jsem si kupovala kočárek na veletrhu v Brně (už jsem ho měla vyhlídnutý dřív přes net) a golfky přes internet.
30. říj 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli já ti taky asi moc neporadím já tam taky kupovala dřív kočárek ale proto že jiný obchod tu pořádně nebyl i když jsme ho reklamovali tak bylo vše v pořádku ale co jsem takhle dřív slyšela tak na to dost nadávali ted už mají bohudík konkurenci tak si myslím že se budou víc snažit ale moc dobrou zkušenost mám z tý Lovely baby co je v Hassu tak že můžu doporučit.
Já bych se zas chtěla zeptat jestli některá nevíte kde je dobrý si vzít hypotéku. Jak to tak vypadá tak budeme kupovat byt tak sháním peníze ale kdyby jste mě chtěla některá podarovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ráda přijímám číslo účtu je 1111222333 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes se udělalo trochu hezky tak doufám že to aspon chvilku vydrží. Jo Leny to jsem se ptala já na tu Rošárnu tak třeba to někdy zkusím :slight_smile:
30. říj 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tady se to rozjelo,já vás každý den dočtu a buď není co dodat,nebo volá Zuzanka.Ale teď,jak máme doma taťku,tak je to príma,protože jeho pomoc při zabavení Zuzanky je neocenitelná.Práci zatím hledá,ale asi půjde zatím na brigádu,protože je do prosince zaměstnaný.
Brzy dodám fotky s náušnicema.Zuzanka je zlatíčko,už se krásně převaluje na bříško,ale začne se vztekat,protože to není asi to co čekala,tak ji otočím zpět a to se zlobí ještě víc :grinning: .Zatím jen kojím,ale někdy mám pocit,že mě sní.No snad to ještě vydrží.
S tou hypotékou Gábi musíš oběhnout banky a zeptat s na konkrétní podmínky,každému vyhovuje něco jiného a oni stejně schvalují podle vašich možností.
My chceme s jednou kámoškou,co má Honzíka staršího o asi 23 dnů,chodit na plavání do Orcy,ale ještě se rozhoduji.Přeci jen je to dost peněz a kdyby jsme museli z jakéhokoli důvodu v půlce přestat,tak myslím ty peníze nevrací.
30. říj 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, díky ... nad Hassem jsem byla, bohužel ten co jsme vybrali tam neměli, tak když bude cesta kolem, tak se tam zaskočím zeptat, zda je třeba neobjednávají a jaká by byla cena :slight_smile:
No jinak my si brali hypotéku nedávno a nejlíp nám vyšla Česká spořitelna, hlavně je dobrý, když tam máte účet ... ale i KB byla myslím příhodná, ale taky tam bylo nějaké zvýhodnění, zase že tam mám účet já ... Teď už to jde spočítat na jejich stránkách, tak mrkni ...
30. říj 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek