• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
autor
Pavlíno, já bych taky spíš preferovala Hasso, na tu Veroniku jsem slyšela jen špatný, o těch rozbitých kolečkách jsem slyšela taky, chlap prej byl jednu dobu dost nepříjemnej. Prý ty kočárky tahá z Polska a tak to pak musí opravovat sám, ale to už je tak dva roky, co jsem o tom slyšela, ale nechodím tam. A kočárek máme z Hassa. A myslím, že by neměl být problém s objednáním, no uvidíš, pak písni jak jsi pochodila :wink:

Mel, no že se taky ozveš :grinning: A byli jste teda na náušničky na píchnutí nebo jsme tě nakonec přeci jen zlanařily na nastřelení? :sunglasses: Hrozně to utíká, že vám jsou 4 měsíce, to je děs, kdyťs před chvílí teprv rodila :sweat_smile:
Já jsem v Orce ze začátku byla hodně nadšená, líbí se mi tam to prostředí a určitě tam budeme v zimě chodit na takový ty dětský tanečky, co tam mají, ale přesně jak píšeš - plavání není zrovna nejlevnější a když pak děláš celej kurz jedno a to samý, tak to pak člověka ani nebaví :frowning2: a radši si jde sám a dělá si tam co chce a je tam jak dlouho chce a hlavně - když je dítě dobře naladěný :wink: tím tě ale nechci v žádným případě odrazovat, vzpomínky na to máme pěkný, to zas i jóooo :slight_smile:

Vero tak to za tu kadeřnici máš taky přijatelný, viď, to je super. Kamarádka teďka šla ke kadeřnici, byla tam poprvý, tak chtěla původně jen jeden melír, ale paní jí to vymluvila, že by bylo lepčí dát dvě barvy, tak jí to hrozně moc oživilo, fakt jí to moc sluší a platila teda 1200,- to já bych asi vykrvácela :grinning: i když co takhle slýchávám okolo, tak je to normální cena, to je děsný :confused: Já si teda dost vymýšlím co se teda těch barev týče, teďka jsme dávaly třeba tři a nikdy jsem neplatila víc jak 500,-, proto chodím tak často :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a Gabi, hypotéku máme u Spořky, ale už asi dva roky, účet tam nemám, takže nevím, jestli je to výhodný nebo ne, ale protože mi to teďka zvedli asi o 8 stovek (což není při mateřský málo), tak přemýšlím, že jak mi na jaře končí zas ten roční fix, že bych se poptala někde po nějakým refinancování nebo jak tomu říkaj, jestli by někde ty splátky nebyly třeba nižší :rolling_eyes:
30. říj 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za tipy taky jsem myslala od spořky ale ještě si to oběhám. :wink:
mel to je dost že jsi se taky ozvala je fakt že ještě určitě nejezdíte na odrážedle :slight_smile: tak je jasný že k tomu nemáš co říct ale noboj taky se dočkáš a práci manžel určitě sežene budeme držet pěsti.
Jinak na Orku taky nemám zas tak špatný zkušenosti i když mouchy se najdou všude ale kdybych měla hlídání pro Gábi chodila bych tam i s druhým jen to vyzkoušet a vidělo by se některým dětem se to líbí a když jsem tam chodila já tak se to ze začátku dalo jen vyzkoušet nevím jak je to ted ale když už se to pak zaplatí tak to asi nevrací aspon dřív to tak bylo prostě dávali jinej termín
A co se týče té kadeřnice tak dnes je to s cenama takový jen málo který jsou levnější a vzhledem k tomu že mám vlasy do půlky zad bych se asi nedoplatila a tak si je radši barvím sama on mi ani melír nedrží špatně mi to chytá a tak se jdu jen občas učesat
30. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo v Orce můžeš jít na dvě hodiny zkušebně, ty se platěj zvlášť a pak buď pokračuješ a zaplatíš zbytek nebo ne. A jak je to když člověk odejde v polovině, tak to nevím. My celý kurz dobrý, ten první si malá vyloženě užívala a druhý taky dobrý, ale posledních pár hodin řvala, když zmerčila, že se jdeme potápět. Tak jí nebudu nutit, abych jí to zprotivila a beru to z tý lepčí stránky, ušetříme :grinning: :sweat_smile:
A to se divím, že nám Mel nenapíše žádný zkušenosti s odrážedlem :grinning: :grinning: :grinning: notak Meeeel :grinning: :grinning: :sunglasses:
31. říj 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: jo až my budeme řešit odrážedlo,tak vy začnete řešit školku :wink: :wink: a jak to je v Jihlavě se školkou,jak moc se musí zamlouvat dopředu?Myslím,že pokud chcete sehnat školku blízko bydliště,nebo nějakou dobrou,tak to chce asi opravdu brzy zamluvit.My pokud budem bydlet tady co teď,tak už máme vybranou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A k těm odrážedlům,mě se teď moc líbí ty tříkolky,co mají v zádu držadlo pro dospělé.Sice se pak děti nesnaží šlapat,protože je rodiče tlačí,ale nemusíte se k tomu ohýbat a neujedou vám.Tak asi tak :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .

A kadeřnice je téma věčně probírané v naší rodině.Mám tři ségry a stříhala nás jedna příbuzná švagra,ale otěhotněla,pak jedna z Kamenice,taky otěhotněla a ta zatím poslední nás naposledy ostříhala špatně a melír odflákla,takže jsme v troubě :angry: :angry: :angry: :angry: .Ta cena do 500 mě Leni zaujala,nebere ještě????Odmítám dávat tisícovku,to ze sebe raději udělám indiánskou stařenu a nechám to tak-což by byl asi mazec :angry: .
31. říj 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, ta tříkolka je bezva. Ale ne pro naši cácorku. Vydrží v ní sedět chvíli a pak už chce dolů na zem. Odrážedlo (autíčko) taky netaháme nikam daleko, protože na něm sedí chvíli a pak ho musím tahat já. A když ho chce tlačit malá, tak ho tlačí někam do strany (neumí to vyrovnat) a jakmile ji na to sáhneš, abys to srovnala, tak začne ječet jak šílenec, pže to chce tlačit ona sama a jak si dovoluješ na to vůbec šáhnout? :grinning: :grinning: :grinning: Takže z bláta do louže. :confounded: :grinning: Ale kámoška zase tříkolku s vodící tyčí užila dost. Jenže její malá byla mnohem klidnější než to naše šídlo.

Leni, já měla zato, že jste byli na plavání jen na dvou hodinách a vy jste absolvovali celý kurz. Kámoška chodila taky s holkou (byly jí skoro 2 roky) a potápění nesnášela. Takže ji do toho nenutila, ale jinak si vodu užívala. Já jsem do Orcy chodila na jaře na hrátky v pátek v devět. Jenže teď to posunuli už na půl devátou a to my nestíháme. Ale od ledna plánuju chodit na hrátky pro starší děti (od roku a půl). Mají to tuším v pátek o půl desátý a v pondělí v pět. Takže to už se dá zvládnout v pohodě. :slight_smile:

Leni, jestli platíš do 500, tak to je bájo. Že bych se k ní taky podívala? :confused:
31. říj 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tříkolka na tyči se u nás neosvědčila dostali jsme jí a tak jsme si nemohli vybírat ale byla uplně naprd protože měla špatný kola a strašně to drncalo což jsem z toho byla na prášky i já a šlapky byly taky divný tak že pro Gábi nic moc ale odrážedlo super udělala jsem Gábi k tomu šnůrku a když už je unavená tak ji táhnu a na štěstí poslouchá (občas) tak mi neujíždí když je bez šnůrky tak že můžu jen doporučit ale koupili jsme ho v tescu je takový obyčejný umělí za 400kč jsou i dřevěný ale ty mi připadaj těžký (když by se Gábi případně nechtělo a to se jí občas nechce a já to musím táhnout) a za druhé zbytečně drahý protože už ted začíná jezdit na kole tak že příští rok určitě už bude jezdit jen na kole.
mel to je sice hezkýá že jsi si vybrala školku u bydliště ale když se tam dostanete tak to budete fakt dobrý kámoška to nesehnala a to tam bydlí a chodí na zkrácený úvazek do práce bydlí na Erbence na zápis se chodí myslím tak kolem března možná by jsi měla větší šanci kdyby ti chodila prvně do jeslí a nebo se to taky dělá tak někde že třeba Gábi jsou v březnu 3 roky tak že kdybych ted od září platila školkovný což by jim šlo do kapsy :confounded: :confounded: :angry: tak by mi ji možná vzali v těch tří což mi připadá hrozný :frowning2: Já se ale budu stěhovat asi do Adola tak tam se snad do školky dostanu ale tam chtějí 1100 měsíčně což je taky docela dost.
31. říj 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já se Martiny zeptám, ale vím, že má dost dlouhý objednací lhůty. Já jsem byla teďka začátkem října a další termín mám už objednaný. Rovnou se teda už objednávám na další stříhání, jinak bych asi takhle pravidelně nechodila :slight_smile: Nebo vám na ní můžu do IP loupnout číslo a můžete se jí zeptat nebo když půjdete kolem, tak tam skočte, je to ta hned u prvního stolečku jak se tam vejde, tak zády ke dveřím, teď je tmavovlasá a má blond ofinu a optat se jí na kolik by vás to orientačně vyšlo a tak... No jak chcete, napište, co by vám vyhovovalo víc a já se na to kdyžtak optám, není problém :sunglasses:
Jo a co se školek týče, kamarádka má teď už pětiletou holčičku, čekala druhý, do práce teda nešla, tak se ptala na školku a normálně jí na Erbence na férovku řekli, že jestli chce školku, tak si musí od určitý doby platit místo i přes to, že by tam holka ještě nechodila. Takže by jim to šlo do kapsy jen tak, že tam to místo držej. Jenže to bylo asi 3/4 roku, co by to platila, to jí přišlo neúnosný i přes to, že o peníze nouzi nemají! Takže já se modlím, aby mi malou pak taky někam vzali, asi si pak ani nebudu vybírat a budu ráda, že někam chodí, ptž co jsem někde myslím četla, tak prej tady bude asi o 3 školky míň než bude dětí a pak v Sama doma říkali, že je povinností města se o ty děti postarat, jenže naše město to asi jaksi netrápí :angry: A abych si malou hlásila do školky teď, to mi přijde dost drsný teda, ale asi mi nic jinýho nezbyde :frowning2:
31. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, kam se budete stěhovat? Do těch nových baráků?
31. říj 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,to číslo na kadeřnici mi prosím pošli,já mám teda se ségrou jednu kadeřnici u mamky na vesnici,ale ona je v Brně a k nám jezdí na víkendy,je na mateřské.Jenže naší mamce vadí,že nás stříhá doma,tak uvažuji,že bych ji tím neotravovala a našla si jinou.Navíc pokud je dobrá a cena přijatelná navíc pokud by vůbec brala,tak mám další dvě sestry a jako zákaznice.

Gábi to je príma,jestli už máte vybrané bydlení.Teď už jen vymámit z nějaké banky hypotéku viď.Teď někdy tu byl odkaz na City bank ohledně hypoték,tak mrkni i na tu.
To téma školky jsem nahodila právě proto,že v některých městech si musejí školky zamlouvat hodně dopředu a je to docela problém,tak jsem chtěla vědět,jak to máte vy.
1. lis 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když to vyjde tak se budeme stěhovat do starýho 3+1 má to 85m což mi připadá velký a do nových se mi moc nechce protože se mi to zdá malý a když jsou velky tak jsou zas drahý a v těch novejch se většinou moc nemyslí na skaldovací prostory. No a když jsou to starší tak už většinou vím co a jak ted si známí co bydlí v těch novejch u tesca museli na vlastní náklady opravit střechu a bydli tam dva roky což mi připadá docela hrozný.
mel děkuji podívám se ted oběhávám všechny banky a zjištuju co a jak ale stihnu tak dvě protože víc by Gábi asi nepřežila.Uni kredit benk špatný přístup ČSOB vynikající ale ještě budu srovnávat tak držte pěsti
1. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme si brali půjčku od Lišky a k tomu ještě novomanželskou. Nám u Lišky vyhovovali podmínky ohledně dokládání zaplacených peněz během stavby. Z novomanželské už nám odečetli za Kačenku 30000, což je super. A jestli se zadaří a bude další dítko, tak nám odečtou dalších 30000.

Já zatím zůstanu věrná svojí kadeřnici. Jsem s ní spokojená. Ale kdyby náhodou otěhotněla (jako že to zatím neplánuje), tak bych tu Martinu zkusila. Leni, můžeš mi posím tedy na ni poslat číslo do IP? Díky.

Melany, ty sis změnila fotečku v pase? Je pěkná. Teď si nějak nejsem jistá, ale tuším, že jsi měla ještě fotku z porodnice, viď?

U nás se teď školka přistavuje, takže doufám, že se za ty dva roky do ní bez problémů dostanem. Přinejhorším to jistí prarodiče. :grinning:
1. lis 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přidala pár fotek a trochu tam jsou vidět náušnice.Přeci jen jsem je Zuzance nechala píchnout od té dr.
Taťku už máme v nové práci,zatím jen na brigádu,protože do konce roku je ještě zaměstnaný.Ale je od po do čt v Praze.Snad je to jen na čas,pokud se osvědčí,tak by měl dělat u té firmy něco jiného v kanclu.Tak doufám,že to vyjde.
3. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to moc gratuluju mel doufám že mu to vyjde a konečně budete v klidu. Já se dnes byla podívat na ten byt je moc pěknej tak ho bereme ale budeme se stěhovat až tak v srpnu asi tak to je ještě dlouhá doba ale už ted se těším.
3. lis 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi tak to věřím,že se těšíš.V novém člověk zase ožije a může zařizovat úplně od začátku.Mě teda stěhování a zařizování moc bavilo.A až uděláš Gábince nový pokojíček :slight_smile: úplně ti to závidím.No snad nás to taky jednou čeká.
Zuzanka si mě žádá,tak opatruj sebe i děti :grinning: .
3. lis 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, krásný fotečky. Zuzanka je fakt nádherná slečinka. A náušničky taky pěkný. :wink: A ať taťkovi ta práce vyjde.

Gábi, to je super. Gábinka se taky určitě těší, co?
4. lis 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chystáte se na svatýho Martina? Už se na něj těším. Jsem zvědavá, co Kačenka. Jestli se nebude bát ohňostroje. Světýlka a hvězdičky má ráda, akorát ty rány pro ni budou asi šok. Ale chcem to zkusit a jít tam s ní. :slight_smile:
4. lis 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel Zuzanka je fakt hezoučká, náušničky jí moc sluší :wink: :wink: A manžel až se v tý Praze zaučí, tak bude pracovat tam nebo na nějaké pobočce tady v JI?

Gabi proč se budete stěhovat až v srpnu? Tam ještě do tý doby někdo bydlí nebo se vám ani dřív moc nechce?

Vero kdy je letos ten průvod, přímo na sv.Martina? My se kouknout taky půjdem, ať z toho ta naše koblihová lú taky něco má :sunglasses:
5. lis 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, je to v úterý na Martina (přímo 11.). V 17:30 h je průvod a pak bude ohňostroj (počítám kolem šestý). Je to stejný jako každý rok.
5. lis 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel doopravdy jí máte moc krásnou :slight_smile:
Bude to až tak pozdě protože ta kámoška čeká až si rodiče postaví pak si budou ještě oni předělávat ten barák po rodičích a pak tam teprve půjdem mi ani na to nechvátáme zatím nás nic netlačí. Ale včera mě docela překvapil protože mi řekl že by ty peníze potřeboval dva měsíce dopředu a tak se mi zdá trochu divný platit hypotéku která bude tak 10000 a k tomu ještě nájem kterej taky bude 10 000budeme to muset nějak vymyslet trochu jinak protože to si teda moc dovolit nemůžeme. Slyšela jsem že se to snad dá vybrat peníze a začít platit později ale ještě se na to budu muset zeptat :frowning2:
Na Martina se taky chystáme tak uvidím jestli to vyjde Gábi už se to určitě líbit bude ale vím že hodně malých dětí se bojí ohnostroje třeba ty vaše holky budou statečný.
5. lis 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, tak ať vám to stěhování vyjde a s penězma to taky dopadne dobře. :wink:

Půjdete někdo na cirkus? Má tu být od 5. do 9. listopadu. My teda na cirkus ještě ne. Na to je malá moc malá. :grinning: Ale přemýšlela jsem, že se zajdem podívat jenom na ty jejich zvířátka. Hlavně na opičky. Ty teď u nás frčí. :grinning:
5. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero děkuji snad jo
Na cirkus mě to teda vůbec neláká mají tam zimu a představení prej nic moc taky si počkáme zatím si myslím že Gábi o nic nepřijde.A u nás vede žába máme jich doma docela dost a dokonce i v akváriu dvě živí :grinning: . A vero pokud jste na opičky tak doufám že jste je objevili v City parku jsou u dětského koutku tam jak je KFC
5. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak máme za sebou druhou hexu a Zuzanka už spinká :pensive: Snad to bude v poho a večer budeme dokrmovat UM,protože Zuzik večer baští po hodině a jen pět minut.Brzy dostane hlad znovu.Jednou to přijít muselo,ale doufám,že nám kojení ještě vydrží.
6. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel, nepropadej panice, to máte jen ten růstový spurt, to je normální. Dej si to někam do vyhledávače a přečti si o tom, trvá to pár týdnů a pak zas dobrý. Jestlis měla v plánu jen kojit, tak bych s UM ještě počkala. No uvidíš, opři o to oko a třeba to nebude tak hrozný :wink: My ten růstový spurt měly snad 3x, je to hrozný, člověku přijde, že nedělá nic jinýho než že má děcko u kozy, ale fakt to přejde, chce to jen trpělivost a fakt je to normální :wink:
Kolem cirkusu jsme včera šli procházkou, tak jsem tam zas viděla ty zavřený zvířata, tam nejblíž k letňáku maj u silnice zavřenýho koně, mi přijde, že snad už jen na dožití, je celej takovej pokřivenej vzadu, zavřenej v prostoru 2x2m, no já na tohle fakt nejsem. Naposledy jsem byla v cirkuse, když jsem ještě neměla rozum, od tý doby útrum a jsme se doma oba shodli, že s náma se do cirkusu děti nepodívaj, že jedině s prarodičema :unamused: Hlavně na městě rozdávaj ty letáky, jsou takový ušmudlaný, no tenhle cirkus je fakt takovej nějakej divnej, nevím :sweat_smile:
Gabi dej pak vědět jak jste pochodili s odložením těch splátek, jestli to jde nebo ne, třeba se nám to pak taky jednou bude hodit :sunglasses:
Začala jsem zas chodit cvičit, je to brut, zítra se snad ani nehnu a to chci jít v Ne na Aqua aerobik, to jsem na sebe zvědavá :grinning:
6. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, o opičkách v City Parku jsem slyšela, ale byla jsem tam jen jednou s manželem a to jsme docela pospíchali, takže jsem je neviděla ani nehledala. Jestli tam s malou někdy půjdem, tak se po nich určitě podíváme. Dík za typ. :slight_smile:

Mel, my jsme taky večer trochu UM dávali a kojila jsem ji do roku. Vydrž a určitě se to taky povede. :wink:

Leni, co cvičíš? Já chodím jednou týdně na power jogu. Docela mě to chytlo. :sunglasses: Je fakt, že jsem teď víc pohyblivá. Kam chodíš na aqua? Já jsem chodívala na Vodní ráj. Ale to bylo ještě před těhu.
6. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě by ani tak nevadilo to po hodině,ale já si stejně myslím,že ji odpoledne berou prdy a nejde jí déle pít.Dr mi to tak trochu vymlouvala,že má hlad,tak uvidím.Ale ty prdíky mi nevymluví.Už se to ale lepší.Dnes to byl zase po několika dnech mazec.
Cirkusy nesnáším.Příjde mi to trapný,ale pokud se to líbí dětem,tak se nedá nic dělat.
Taky jsem chtěla chodit cvičit,ale zatím se raději budu věnovat Zuzance.Vůbec by se mi od ní nechtělo odcházet :wink: .
6. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dopadla docela dobře akorád to budou chtít splácet :grinning: :grinning: :grinning: ale s tím jsem počítala. Svým způsobem to prý snad jde tak že potřebujeme půjčit 1 600 000 no a pokud ta známá s tím bude souhlasit a vypadá to že jo tak když jim dáme jenom část a nevyčerpáme tu částku uplně celou tak začnem splácet až to prostě vybereme celý no tak ještě uvidíme.
Dnes jsme byli v City babičky nás pozvala do KFC (ví že to miluju :slight_smile: )a Gábi strašně chtěla do toho koutku tak jsem jí tam dala ale celou hodinu tam nevydržela na štěstí jsem tam jen seděla a odpočívala a opiček už si moc nevšímala děti byly lepší :slight_smile:
Cirkus si taky odpustíme
7. lis 2008 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel co ti dr. vymlouvala, ať přikrmuješ nebo ať nepřikrmuješ?
My zas máme problémy se Sunarem - pořád ho nechce a nechce. Jí to dávám do různých skleniček, hrnečků, flašek, jakmile vidí, že je to bílý, tak to nechce a když je ta flaška neprůhledná, tak to odmítá hned, snad už z principu. Tak nevím jak na ní. Jogurt mi teď už denně nesní, se jí ani nedivím a kaše jí teď taky neberou. Takže jí mažu ráno na chleba sýr, jenže ten taky moc nechce, tak nevím, jak do ní ten vápník natlačit jinak, začínám propadat zoufalství :frowning2: Nemáte nějaké rady nebo typy? :pensive:
Opičky v City jsem viděla, jsou tam dvě, byly jsme tam zrovna, když je přišel pán ze ZOO krmit a zalíval jim tam kytky, tak z toho byly celý říčný :sweat_smile:
Jo Gabi tak to máte dobrý, že to jde řešit takhle - ono už se teď v bankách dá domluvit docela dobře, což je super.
Vero chodím na Bedřichov na Kick box aerobik a na ten Aqua půjdu poprvé na Rošárnu, tak jsem na to zvědavá. No a chci zas chodit na Markétu Zápotočnou, na tu jsem chodila roky, pak jsem tu delší dobu nebyla, tak jsem to nestíhala, ale tak od 6 měsíců Sophinčiných jsem na ní občas skákla a dobrý. Hlavně si protáhnu ty svoje bolavý záda a je mi fajn :sunglasses: Kam chodíš na jogu, někde u vás?
7. lis 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já jsem četla v jedný kuchařce, že pokud dítě nemá rádo mléčné výrobky, má se zkusit dát tvrdý sýr do nějaké omáčky (třeba na těstoviny). Prostě taková sýrová omáčka. A co třeba Lučina na chleba? Taky to nejí?My s tím problémy nemáme. Malá jí skoro všechno. Mlíčko miluje a po tvrdým sýrý se může utlouct. Jogurty taky baští s chutí.
7. lis 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ona mi jogurty taky doteď jedla pěkně, ale asi je toho přejedená. A kaší taky. To už jednou měla takový období, že najednou kaše nejedla, tak jsme přesedlaly na Hajaja, to pěkně pila v tý době i Sunary, jenže pak šlus a nenadělám nic. Lučinu jsem zkoušela, tu plive hnedka a tvrdý sýr je jediný, co z toho momentálně pozře, ale nemůže být živa jen z toho :frowning2:
7. lis 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek