• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
autor
Tak nic, jsem proti tobě zobák, koukala jsem a na výzu z 1. třídy mám rok 87/88
14. lis 2008 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: To já byla už ve třetí třídě. :wink:
14. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Se nevytahuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni já už končila učňák když ty jsi byla v první a Vera ve třetí-PRŤAVKY :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ty jo, to je masakr :grinning: To abysme tý starší generaci pomalu začly vykat, viď, Vero :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer Písklata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U nás vše v pořádku,jen ta zima nám šlape na paty :confused:
A náhodou sem dnes potkala spolužačku z učňáku,která má taky miminko na stará kolena :grinning: byla v novinách s prvním miminkem po novém roce v Jihlavě.
16. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobrý den, vážená paní Melanykol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem vám tu už snad asi 3x psala, ale vždycky jsem musela narychlo odběhnout k malý, tak jsem to ani už pak nedopisovala.
Takže rychle - dneska jdu za tmy krást po sídlištích stříbrnej smrk, budu zazimovávat truhlíky za oknem. Takže - když uvidíte někoho podezřelýho, jsem to já :sunglasses:
Venku zima jak v ruským filmu, ale bude hůř :angry:
Žofka si oblíbila doma běhat nahatá, takže teď je tu u mě, rozsypala si na zem slunečnice v takový tý lentilkový polevě, klečí na čtyřech a jí je ze země, se z ní picnu :sweat_smile: :grinning:
18. lis 2008 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak dost srandiček :grinning:
Taky sem někdy dopisuji na několikrát.Ale dočítám poctivě.Jen nezbude čas na psaní a s malou na klíně,jak některý maminy to odmítám.Stačí,že může oči nechat na televizi.
Blíží se nám první adventní neděle,tak doufám,že stihnu udělat věnec.To budu asi taky loupit,kde sedá.
Slunečnice jsou zdravé,tak raději ze země,než vůbec.A dětem to tak stejně chutná víc :grinning: :grinning: :grinning: .
18. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jestli si leni myslíš že tě budu šmírovat tak to se mi teda nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem ráda když jsem doma v teple protože venku už je to docela děs.A to že ti malá jí ze země z toho si nic nedělej všechny děti jsou stejný to Gábi včera při koupání se mi vykadila do vany :grinning: :grinning: prostě v zápalu boje mi to zapomněla říct vzhledem k tomu že už víc jak rok chodí na záchod jsme tuto malou nehodu řešili v klidu ale nebylo to příjemný tahat z vody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mel to jsi mě docela překvapila že už bude adventní neděle ani jsem s tím ještě nepočítala :slight_smile: :slight_smile: tak to se budu muset asi činit no ale vzhledem k tomu že nejsem manuálně zručná si ten věnec radiji koupím na ten se dá aspon dívat. A co dárky už je řešíte? Já mám zatím jen jeden ale už bych měla začít nakupovat protože čím později tím hůř.
18. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Akce "větev" se nekonala :angry: Nejsem 100% fit, tak jsme odpo dorazili domů, já se už jen modlila, aby se blížilo koupání a pak jsem si s malou rovnou zalezla do pelechu a do rána jsem nevystrčila nos. Přikrytá dvěma peřinami :sweat_smile:
Mel já jsem si taky malou brávala občas k PC, ale spíš jsem jí měla na odkrknutí nebo jsem jí držela na tygříka a to se na monitor nedívala. A bez puštěné TV bych to doma asi nevydržela, jsem zvyklá jí mít puštěnou jako kulisu :sunglasses:

Asi to víte, ale 30.11. prý bude slavnostní rozsvícení vánoční výzdoby v ulicích a kolem Moráku, jak jsou ozdobené ty stromy. Ještě nevím od kolika teda. A věnec bych taky měla nějaký vyšmudlit, počkám až je začnou prodávat a kouknu na nějakou inspiraci. Už roky jsem žádný nekupovala, neměla bych z něj pak takovou radost.
19. lis 2008 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, tak to tys mě nakazila. Já jsem od neděle taky nějak marod. V neděli mi bylo odpoledne docela ouvej. Ale v noci jsem se vypotila a z pod peřiny a deky jsem nevystrčila čenich celou noc. A trochu to pomohlo. Ještě trochu cítím krk, ale už je to proti neděli pohodička. Akorát poslední dny nějak nestíhám reagovat. Nanejvýš si vás dočtu a tím to končí. :unamused:

Gábi, to musel být prima zážitek s tím hovínkem. :grinning:

Melany, počkej, až malá doleze nebo dojde k televizi sama. To bude nalepená na obrazovce a osahávat obrázky. My malou v jednom kuse od televize odháníme, aby si nekazila očička. Teď už je to naštěstí lepší, ale ještě před pár týdny jí nestačilo koukat na televizi z uctivý vzdálenosti, ale musela si prostě na ty pohyblivý obrázky sáhnout. :grinning: A s malou počítat nemůžu pomalu zapnout. Hned ke mně přiběhne a mačká mi na klávesy, takže se s ní akorát peru a přetahuju. :angry:

To rozsvícení stromku má být 30. listopadu v 17 hodin. Ale štve mě, že to dali na první adventní neděli. Vždycky se v JI rozsvicelo až na Mikuláše. U nás totiž taky bude 30. 11. rozsvícení vánočního stromu. Tak nevím, jestli zůstanem u nás, nebo pojedem do JI.
19. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, jak jsi na tom? Kačenka je od včerejška taky marodná. Měla teplotu a teď má zvýšenou teplotu. K tomu má rýmu - teče jí z nosíku. :frowning2:
21. lis 2008 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
to nám to v Jihlavě začíná krásný počasí, co? :frowning2:
jé, díky za info o rozsvícení stromku. určitě s manžou vyrazíme.
21. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Bepi, nevím jak přímo v JI, ale u nás už je bílo. Už aby bylo jaro. To navlíkání a mrznutí mě fakt neba. Akorát se těším, že budem s malou sáňkovat a stavět huhuláka. :grinning:
21. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jsem ráda, že se mi mimčo narodí až v únoru a tak zima venku nebude tak dlouhá.
jinak přímo v Ji je to tak že je všude břečka:frowning2:
21. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Bepi, to už mi říkal taťka. Mluvila jsem s ním odpoledne. U nás se to pořád drží. Je furt trochu bílo. Jen na silnici je to rozježděný.

Jo, začátkem zimy bych mimčo nechtěla. Ideální je jaro. Přes léto trochu povyroste a už je pak na zimu odolnější. :slight_smile:
21. lis 2008 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vero nic moc, rýmu ani kašel nemám, ale je mi furt hrozná zima. Přes den se to dá, ale večer je mi kosa, že se úplně klepu, pořád spím pod dvouma peřinama. Jo a někdy před dvěma týdny se mi udělal opar, ač na ně normálně vůbec netrpím. Teď slezl a šup a dělá se mi znova na tom samým místě! Nevíte, co to může být? Není to nedostatek nějakýho vitamínu třeba?
My už jsme dneska byli bobovat a odpo jdeme znova :grinning:
Taky bych nechtěla mimčo třeba na podzim, na zimu je pak ještě moc maličkatý :unamused:
22. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A jak je Kačence, už je to lepčí?
Já sem jen tak odbíhám od plotny, tak jsem to pak ani nestačila dopsat :sunglasses:
22. lis 2008 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, to bude snížená imunita, ne? Netuším, co ti chybí. Na opary taky netrpím, takže jsem to nikdy neřešila.
Kačenka už je na tom líp. Akorát ještě dneska zůstaneme doma (i když bych ji moc ráda povozila na sáňkách - ale ty mi mají přijít snad příští týden - objednávala jsme je na vánoce - spolu s bobama, takže momentálně jsme stejně nepojízdný :frowning2: ). Navíc u nás docela fičelo, takže je pro ní líp doma. A zítra snad už vyrazíme ven.
22. lis 2008 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to budu muset asi někde vyčíst, při nejhorším skočím na otočku k obvoďačce, aby mi poradila, co na to :slight_smile:

Já jsem momentálně sama doma, taťka vzal malou na bazén, ale už jsou pryč skoro dvě hodiny, tak už začínám docela propadat panice, tak radši půjdu vytírat, abych na to tolik nemyslela :sunglasses:

My jsme byli v Pá na návštěvě na Dolině, tam u těch nových baráčku, jak u Plusu, tak naproti a tam je to teda fičák, to vám povím, jsem byla promrzlá a to jsme tam byli autem! A když si vzpomenu, jak jsme před rokem den co den dopo i odpo jezdili s kočárem, aby byla malá co nejvíc na čerstvým vzduchu, tak mi z toho jde úplně mráz po zádech, ještě, že už to mám pro tentokrát za sebou :wink:

Mel, jak rostete, co ouška, úplně zahojený?

Gabi, kde se nám touláš, vše v pořádku? Nejdeš náhodou příští týden na UTZ? Necháte si říct, co čekáte?
22. lis 2008 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, u nás (máme baráček na kopečku) fičí snad pořád. A když je někde velký vítr, tak tady je vyloženě vichřice. :unamused: Jinak si nestěžuju, je tu hezky. Ale říkáme, že je to tady jak na Větrný hůrce. Já jsem dneska třetí den zabedněná doma - kvůli malý. A už mi to leze na mozek. Potřebuju se vyvětrat. Zítra se už snad dočkám.
Já vzpomínám, jak to bylo loni, ale řekla bych, že jsem ve velkým vichru s kočárem nechodila.
22. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My jsme právě chodili skoro pořád, když hodně foukalo, tak jsme jí přes kočár loupli pláštěnku a jak si tam chrochtala. Ale je fakt, že tady nefouká tolik jako u vás na Hůrce :wink: A teď jsem ráda, že už spí doma :slight_smile: Kamarádka teďka byla s malým v nemocnici a on vůbec není zvyklý přes den spát doma, takže si to tam dost protrpěli, tak právě říkala, že ho to bude muset naučit... všechno má zas svý pro i proti :slight_smile:
23. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačenka taky nebyla schopná přes den usnout v postýlce. Děsila jsem se toho, jak ji to budu muset naučit a nakonec to šlo jak po másle. Měla jsem z toho tenkrát oooooooooobrovskou radost. Teď je to pohoda. Jdeme spinkat bez problémů, když je hezky i když prší nebo mrzne. Akorát zas teď není zvyklá spinkat někde jinde (jako v kočárku nebo v autě), takže se musíme včas vždycky dostat domů, případně k babičce, aby mohla spinkat v postýlce. To je taky nevýhoda.
23. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo Vero, tak to my máme to samý! V kočárku mi od léta usnula teďka asi 3x, ale jak je teď zima, tak už to ani nezkouším, ještě nedávám fusak. A jsem ráda, že spí doma, že si aspoň něco poklidím, hodím sprchu a tak, to mi vždycky akorát tak vyjde a když jedeme někam autem na delší trasy, tak to taky plánuji na dobu spánku, takže to jsme na tom ouplně stejně :wink:
24. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jdu jen zdělit,že Zuzanka až do dnes parádička.Dnes dostala svou první rýmu a doufám,že se z toho přes noc nevyklube něco víc :frowning2: Až bude zdravá,tak se ozvu a chtěla bych juknout na to rozsvícení cvětel na náměstí.Ale to je daleko.
24. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak my tu nakonec na rozsvícení na 99% nebudeme :frowning2: Ale pěkně si to, holky užijte a pak mi poreferujete :wink:
24. lis 2008 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni, tak to budem dvě, kdo rozsvícení v JI neuvidí. Dohodli jsme se s manžou, že zůstaneme doma a na rozsvícení stromku se půjdem podívat tady.

Mel, tak ať to Zuzance brzy přejde. My už týden válčíme s nachlazením. Včera se malé spustila rýma a mně taky. A to rýma jak trám. Až mě z toho včera rozbolelo ucho. A večer mi bylo dost mizerně, tak jsem zalezla do pelechu chvilku po Kačence. Strašně mě bolela hlava. Naštěstí jsem se z toho trochu vypotila a vyspala, takže dnes mi je líp. Akorát mi zůstala ta rýma. Loni jsme byly taky v pořádku až do listopadu, kdy malá chytla první rýmu a od té doby ji měla za zimu snad sedmkrát. Přeju ti, ať Zuzanka má první a poslední rýmu během téhle zimy. Stojí to za houby, když je mimčo furt nachcípaný.

Leni, já se vždycky těším na poledne, až malá usne. Poklidím tady a něco porobím, ale na co se vždycky těším, je kafíčko. :slight_smile: To si nikdy nenechám ujít. :dizzy_face:
25. lis 2008 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už jsem taky tady holky nedělo se u nás nic moc zvláštního ale když přijede táta na víkend tak si ho užíváme a když sednu k počítači tak mi kouká přes rameno a čte co si povídáme a to nesnáším a tak radši před ním k vám nejdu :grinning: :grinning: :wink:
Ultrazvuk už se nám blíží jsem moc zvědavá ale je strašně pěkný že i David cítí pohyby mimi tam občas teda dělá pěknou rotiku :grinning: . Koukám že já jediná tu budu na rozsvícení ale nemyslím že to bud tak velká událost ale Gábi se to určitě bude líbit tak snad nám to vyjde a půjdeme se podívat . Poslední dobou jsem strašně líná někam chodit o víkendu jsme byli sánkovat Gábi se to moc líbilo ale byl tak hroznej vítr že jsme tam dlouho být nemohli no a dnes se to už nedalo počasí na to bylo ale sníh je vyfopukanej tak musíme počkat.
Koukám že jste tu nachlazený tak vám přeju at se z toho brzo dostanete já s Gábi jsme na štěstí v poho jen já jsem ted dost nervozní a tak jsemz toho docela smutná a začínám mít strach jestli zvládnu výchovu dvou dětí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale už je to na cestě tak budu muset :pensive: .
To polední užívání vám holky docela závidím protože já už Gábi odpo spát nedávám protože když jsem jí dávala tak mi pak usínala až o půl dvanácté v noci ted usíná po osmé a mám pohodu aspon večer tak se uklidním u tv nebo si hraju hry na počítači :wink:
mel držte se
25. lis 2008 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky, zdravím vás od babičky z Mostu. Koukala jsem ráno na jejich stránky a mají tu, že 30. bude rozsvícení výzdobu, ale nic slavnostního. Ale 5.12. tady mají Havířský průvod, tak jestli tu ještě budeme, tak se půjdeme asi podívat. Vůbec nevím na jak dlouho tu jsme, týden, dva, podle nálady :sunglasses:
Jo a vzaly jsme si s sebou boby, ale co vám budu povídat - v celý republice sněží o 106, jen tady po sněhu ani památky :grinning:
Mel jak jste na tom s rýmou? Už máte po?
GAbi z toho já mám hroznej strach, jak budu prožívat druhý těhu, ptž při prvním to bylo děsný, hormony debilní, jenže to člověk neovlivní a hrozně se bojím, abych nebyla nějak hnusně protivná na malou, která za to vlastně ani nebude moct :frowning2: Ale to je ještě hudba hódně daleké budoucnosti, takže si tím ještě asi nemusím ani zalamovat hlavu, kdo ví, jestli vůbec budeme mít na to druhý taťku :pensive:
A vůbec si zatím neumím představit, že mi malá pak nepůjde po O vůbec spát, že mi bude fungovat celý den a já si vůbec neoodáchnu, to bude jihlavský masakr Sophí pilou :grinning: :grinning: :grinning:
Vero co vy, jak jste na tom obě s malou, už jste fit?
26. lis 2008 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: rýma pořád je,dá se to vydržet,kapu Zuzance libenar,což se jí nelíbí a ještě horší je odsávání hlenů.Mě začalo večer bolet trochu v krku,tak jelikož jsem s prďolkou sama doma a nedostanu se ani do lékárny,musím léčit jen čajem.Doufám,že to bude ok.V sobotu chci jet s malou na dvě hodina na oslavu strejdovo 60.Tak uvidíme.
Gabi tvé obavy naprosto chápu,dvě děti budou mazec,ale zvládlo to spoustu jiných¨,tak klídek a užívej těhot.
Tu neděli vzhledem ke zdrav,stavu asi ruším.
26. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek