• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Gábi, to máš doma něco podobnýho jak já. Ten můj mi taky furt šmíruje, co sem píšu. Ale já se nedám a vždycky to úspěšně schovám (naštěstí máme noťase - s klasickým PC by to asi bylo horší :grinning: ). Dokonce mi furt šmíruje, co si dopisujem s kámoškou přes ICQ. To mu většinou nechám přečíst. Nic tak tajnýho tam neprobíráme. Aspoň tak částečně ukojím jeho zvědavost. Je zvědavější jak všechny baby dohromady. :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
Neboj, výchovu dětí určitě zvládneš levou zadní. Gábince bude už přes tři roky a to s ní bude pohoda. A určitě pak půjde do školky, takže budeš přes den s mimískem sama. :wink: Kámoška má holky od sebe 1,5 roku, což je docela masakr. Taky z toho měla vítr, ale je to v pohodě. To víš, že jsou období, kdy jsou obě holky na zabití, ale nějak se to dá. :slight_smile: Já jsem taky s bráchou po sobě rok a půl. A taky to naši s náma zvládli. A tříletý rozdíl je podle mne akorát. Plánuju další mimčo taky na dobu, kdy Kačence budou tři. :slight_smile:

My už jsme na tom líp. Mně už rýma polevila, malé už celkem taky. Akorát nám to zase přešlo do kašle. Přes den to celkem jde, ale nejhorší to je, když si jdem lehnout. To se míním uhucat. :unamused:

Melany, co ty? Doufám, že bolení v krku přešlo. Co Zuzanka, už má po rýmičce?

Leni, ty si taky vybereš blbý místo na sáňkování. Proč jedeš z Vysočiny, když si chceš zabobovat? :grinning: :grinning: :grinning: Tak si to tam užijte. Na vánoce předpokládám už budete doma, viď? :slight_smile:
27. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky vsem,
omlouvam se,ze mezi vas zasahuji,ale jsem z Jihlavy a jsem ve 23tt a chtela bych se zptat,kam na 3D UTZ v Jihlave?Cetla jsem,ze nektera z vas chodila k Dr. Majerovi,take tam chodim,ale nema v ordinaci nic moc vybaveni natoz UTZ :confounded:
Poradite?Diky moc
27. lis 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikynko, vítám tě. :wink: Já jsem od Majera na začátku těhu přešla k Poustkovi. Ten má vybavení bezva. Když jsem byla těhu, zkoušel na mně 3D UTZ, ale oficiálně dělal jen 2D. Ale teď jsem slyšela, že snad 3D dělá už taky. Zkus se tam optat. :wink: Jinak máš moooooooooooc hezký termín. Já jsem narozená akorát o den dřív. :sweat_smile:
27. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Nikynka. Tak k Majerovi jsem chodila i já, celý těhu a po porodu jsem od něj odešla k Poustkovi. A ten prej ten 3D má a Vero s ním má i zkušenosti, to já ještě neeee :sunglasses:
Teď prej už ani není hitem 3D, ale dokonce už 4D a než budu těhotná po druhý, tak už si s prckem asi rovnou pokecáme :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a ten můj taky ví, co semka píšu, kolikrát koukal do historie. Naštěstí sem nepíšu nic, z čeho by musel dělat aféru :confused: :rolling_eyes:
My jsme si dneska s babičkou udělaly hezký dopoledne - pozvaly jsme si domů kosmetičku, tak mám vyčištěnou pleť jak dětskou prdýlku a obarvený obočí, takže teď si jen dokreslím oči a budu zase holka jako lusk :wink: A odpo jedeme na nákupy, zalepit bolavou dušičku, tak se těším :grinning:
28. lis 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj. já jsem ve 30tt a UTZ mám v žívé paměti. Doporučuji jet do Brna do sanatoria Helios. stojí to 600,- a jsou v tom 3 fotky a 20 minut DVD.
V Jihlavě jsme to potom také zkusili -kontakt jsem našla normálně na netu a nedá se to srovnat. mají tu proti Brnu blbou sondu.
takže zkus to Brno. opravdu to stojí za to.
jo a 3D a 4D není rozdíl to 4. D je reálný čas:slight_smile:
28. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty taky chodíš k Poustkovi? To mi nějak uniklo. A jsi s ním spokojená? Já teda jo. 3D na mně zkoušel, ale skoro nic jsem z toho neviděla. Byl tam ještě jeho kolega z nějaké jiné nemocnice a ten mu ukazoval, jak 3D funguje. Byla jsem kolem 20 tt. Kromě mne si tam pozval ještě další dvě těhulky. Každá tam byla asi 1/4 h, ale nic moc jsme z toho neměly. Teď už to určitě Poustka umí, takže to bude parádní vyšetření. :slight_smile:
No, ty budeš kóča. Dávej pozor, ať se na tebe nenalepí nějakej Mosťák. :wink: A užijte si to.

Odpoledne jedu pro fotky od Pokorný (určitě ji taky znáte). Už se strááááááááášně těším. Doufám, že vyšly dobře.
28. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Vero přešla jsem tam asi tři měsíce po porodu. Na tu prohlídku v šestinedělí jsem byla ještě u Majera, pak jsem ale přešla k Poustkovi, dost furt trpím na ty kvasinky a Majer mi dával furt jedno a to samý a furt se mi to vracelo a Poustka aspoň má zájem s tím něco dělat, teď mi nechal namíchat tu aktovakcínu, tak to beru, ale hodně na to má vliv sladký a to já si prostě zakázat neumím, dokonce jsem si koupila chrom, ale zapomínám ho brát pravidelně, takže blbý :frowning2:
Fotky od Pokorný máme taky, byli jsme tam asi před dvouma měsícema. Sice to stálo litr, ale chci tam malou objednat ještě v létě kolem druhých narozenin, myslím, že ty peníze za to fakt stojí :slight_smile: tak pak písni, jak seš spokojená. Ona má ty termíny dost plný, teď prej snad objednává už konec jara, je to masakr.
Byly jsme s bábinou na nákupech, tak mám nový kalhoty, tričko, dvě tílka a sexy košilku na spaní :grinning: No krasavice k pohledání, co vám budu povídat :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, škoda, že jsem se k vám nepřifařila. Taky by se mi nějaký nový ohoz šikl. :grinning: :grinning: :grinning: To bylo docela plodný odpoledne, co? :wink:
Fotky jsou moc hezký. Manželovi přijdou normální. Mně se líbí. Ještě chci udělat nějakou zvětšeninu pro rodiče k vánocům. Objednat to musím už po neděli, aby to do vánoc stihla. Jo, stálo mě to taky skoro tisícovku.
A s tím sladkým, to jsme na tom stejný. Já si ho taky neodpustím. Na to se mám moc ráda. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jenže já se mám taky ráda a proto bych to měla přestat žrat! Prčic!!! :angry:
No odpoledne bylo víc, než plodný. Jen jak sebou máme místo kočárku ty boby, tak malá extra moc chodit pěšky nechce, takže jí furt nosím, jsem z toho vorvaná jak borůvka, to zas byl jednou tah :angry: :grinning:
28. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si včera byla sednout s kámoškou po dlouhé době a naposledy už tak jsem měla co dělat abych zamaskovala břicho :grinning: :grinning: ale bylo to moc super.
vítám tu novou tvář a doufám že se připojí já jdu na 4D ultrazvuk k Poustkovi ted v pondělí prej to bude stát 1000 kč tak vám pak řeknu jak to probíhalo no doufám že bude vše v pořádku.
K Pokorný jsem taky chodila jenže ona se potom přestěhovala protože snad byla těhotná nebo co a tak ted nevím kde sídlí tak když tak napište holky možná se opět necháme vyfotit fakt je má moc krásný a když je má Gábi tak s druhým by to taky balo moc pěkný.
Jinak docela vám závidím že si ted nakupujete aby jste byli moc krásný mě ted už nic nepomůže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale co mám co jsem chtěla :wink: . Dnešní den se jenom doma válíme tak možná na chvilku ještě ven půjdeme.
29. lis 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: nějak nemám čas,tak vás jen dočítám.Celý týden máme rýmu a mě pořád pobolívá v krku.
Ale Zuzanka je zlatíčko největší na světě :wink: .
Gabi v dnešní době je radost nakupovat pro těhotné,ale je tobě to vlastně vyšlo na zimu.Tak na jaře si to trochu užiješ.
30. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak která byla na rozsvícení vánočního stromu? My jsme zůstali u nás. Sice to nebylo tak slavnostní jako v JI, ale aspoň to byla příjemná procházka. :slight_smile:
2. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi tady byli bylo to pěkný akorát to trochu nevychytali s elektrikou protože jim to trochu vypadávalo ale jinak to bylo pěkný dokonce i Smolík už toho měl plný kecky když mu to pořád vynechávalo ale stromeček svítí a když jdeme kolem něho tak si musíme zazvonit pro štěstí.
Jinak už jsem byla na ultrazvuku a vše je v naprostém pořádku podle učebnic na štěstí tak jsem moc ráda.
2. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, gratulace k UTZ. :slight_smile:
O výpadcích elektriky jsem slyšela od rodičů. Docela ostuda, co? :unamused:
3. pro 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda jo vero na čerty se taky chystáme loni za něma Gábi utíkala tak jsem zvědavá co řekne letos ale vzhledem k tomu že ji nestrašíme jima tak snad se jí to bude líbit :wink:
3. pro 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je rozumný, Gábi. Já nejsem příznivce strašení čerty. Stačilo mi, když k nám přišel Mikuláš. Měla jsem z něj jako dítě posvátnou hrůzu. :confused: :slight_smile:
3. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, dneska máš šanci. Dojdi si na barborky, ať se do roka vdáš. :wink:
4. pro 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé, Vero to jsi hodná, že na mě tak myslíš :wink: tak to já odpo někam zajdu. To je jedno jakej strom, ne? :confused:

Nevíte, jestli je zítra na městě nějaký mikulášský program?
4. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, měl by tam být slet Mikulášů, čertů a andělů. Ale nevím, od kolika to je.
No, mělo by to být z třešně. Případně se trhá zlatý déšť. Hlavně aby ti to na vánoce rozkvetlo. :wink:
4. pro 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to vůbec ani nevím, že by to mohlo znamenat i to, že se vdám :sweat_smile: No každopádně jsem to dneska nestihla, ehm
4. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se třeba vdáš i bez barborky. :wink:
5. pro 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vdát se není tak důležitý, ale barborky vypadají hezky.
Já se na ně vždy taky chystám, ale ještě mi to nikdy nevyšlo-) hi hihi
5. pro 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kámošky táta nosí každej rok barborku diomů a vždy jim vykvetla jem jeden rok ne a to se zrovna ta kamoška vdala :grinning: . Jinak já jsem na tom stejně jako beponka každý rok se chystám a nikdy to nestihnu
5. pro 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem to taky nestihla, takže nic nebude :grinning: Šlapu si po vlastním "štěstí" :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsme šly teda s malou na město a kamarádka říkala, že to začíná ve 4h, tak jsme tam přišly kolem 3/4 na 4 a zrovna to končilo :angry: Pak tam skřehotala Urbánková a najednou začli rolovat kabely a šlo se domů, tak jsem z toho byla tak trochu zklamaná, ale co, můžeme si za to sami, program doma nemáme a na Net jsem se nekoukla :frowning2:
Ale dneska jsme byli i s taťkou v Bobo divadýlku na Mikulášský a bylo to moc pěkný. Malý to teda zatím nic ještě neříká, ale nebojí se, tak jsme rádi a strašit jí tím, že když bude zlobit, tak přijde čert, tak to nebudeme, na tom jsme se shodli :wink: :sunglasses:
6. pro 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se všechny máte? U nás se to tak nějak už všechno uklidnilo, udělali jsme si řád a docela to šlape. I když mi chybí klid a pohoda. :confounded:

Za chvíli vyrážíme nakoupit a zrovna začíná sněžit. Už se moc těším ven.

Leni, my jsme si taky říkali, že na čerty hrát nebudeme. I když ze Standy začíná být pěkný rarach, tak by si to možná i zasloužil. :sweat_smile: Navíc Mikuláše budeme asi trávit u tchýně a tam jde větší strach prý z Mikuláše. :grinning:
7. pro 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem měla obavy, že se Kačenka bude bát čerta a toho nakonec úplně ignorovala. Stejně jako anděla. Vyděšeně koukala na Mikuláše a už začla natahovat. Takže to u nás proběhlo v cuku letu. Ani nepřešli práh. :grinning: Jenom jí strčili do ruky dárečky a šli o dům dál. :grinning:
8. pro 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: tak rýma nás držela přes týden,ale už je to dobré.Zítra jdeme na ko v 6 měsících a 3.očkování.Tak jsem zvědavá na váhu.Ale stehniska máme jedna báseň :grinning: :grinning: :grinning: .
Gabi toto utíká,koukám.To jsem tě dlouho neviděla.Tak snad se potkáme do porodu :slight_smile: .
10. pro 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, pak písni, jak jste u Dr. dopadli. My jsme byly na kontrole včera. Všechno OK. :slight_smile: Pak jsme zajeli do Cityparku. Koupili jsme malé botičky a já jsem si taky udělala v obuvi radost. :sweat_smile: Malá byla ucapkaná. Přijeli jsme domů až po poledni, takže jsem ji rychle nakrmila a šla spinkat. Vytuhla během vteřinky. :grinning:
11. pro 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile: Ty jo Mel, to utíká, už je malý půl roku, to mi padla čelist :sunglasses: Tak pak určitě napiš, jak jste dopadly na tý kontrole.
My máme rok a půl 22., takže nevím, jestli půjdeme na kontrolu ještě mezi svátkama nebo až po novém roce. Pozvánka nám zatím nepřišla.
Vero buď jedině ráda, že se malá čertů nebojí, aspoň z nich nebude mít trauma :wink: A jak jste dopadly na kontrole vy? Jak jste velcí a kolik vážíte?
My jedeme zítra vyzvednout babičku do Prahy, tak se mi moc nechce, minulý týden jsem vlastně odjela celou cestu jen sama s malou (z Mostu do Ji) a měla jsem toho plný kecky, ale tak aspoň si uděláme výlet, ale s taťkou by to bylo lepčí, co si budeme povídat :frowning2:
11. pro 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, vám chodí pozvánky na kontroly? To se u nás nevede. Máme napsaný týdny a měsíce, kdy se chodí na kontroly a každá středa odpoledne je kojenecká poradna, takže chodíme většinou středy odpo. Ale když Dr. zavolám, tak se domluvíme třeba i na jiný termín. Zrovna včera jsme tam šli dopoledne. Jinak vážíme 12,8 kg a měříme 84 cm. Hlavička 47 cm. Probrečela to tam od začátku do konce. Nechtěla na sebe nechat ani sáhnout. Se zase předvedla. :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek