• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Gabi, ta glukoza mě skoro zabila. Bléé, bylo mi z toho zle. Hrozně ráda jsem se po tom najedla.

Staník to s námi snad zvládá dobře. U mamky měl super dárečky, zato druhá babi se opět vytáhla. Nguan, nguan. Standa na to ještě moc neměl, zajímaly ho spíš balící papíry. Snad to příští rok už bude lepší. Hlavně si je nenecháme nikým zkazit.

Jinak nejkrásnější dárek nám povila naše jezevčí slečna, máme čtyři štěňátka. Dvě slečny a dva pány. :grinning:

Silvestra plánujeme u známých v Lukách, snad to bude za něco stát...

Holky nebyly jste na výprodeji v Nextu? Já na to narazila náhodou, ale byl to docela masakr.
29. pro 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kamarádka si tam nakoupila na malýho za dva tisíce, ale my jsme teď s malou dostaly obrovský pytel nošených věcí, některý jsou moc pěkný, takže jsem do Nextu radši ani nešla, ptž se znám a vím, že bych zase nutně všechno potřebovala :grinning:
30. pro 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Hani, nerozumím výrazu "Nguan, nguan" - to vidím poprvé v životě :confused:
30. pro 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny nic si z toho nedělej já tomu taky nerozumím ale Hanka nám to jistě vysvětlí :wink: :grinning: Já po slevách moc nechdím a kor ted když jsou tam všichni zatím máme co na sebe tak ani po obchodech chodit moc nechci protože pak něco koupím a dávám to Gábi pořád protože se mi to líbí a ostatní věci leží ve skříni :wink:
Ale byli jsme v tescu a tam jsem narazila na krásnou koženou bundičku pro malího byla naprosto úžasná protože byla tak malá až mě to dohnalo k slzám. :grinning:
Na silvestra si jdem sednout do sklípku ale vzhledem k mému bříšku nevím jak dlouho tam vydržím už mi začíná být docela těžko ale docela se těším protože se zas dlouho nikde neobjevím tak snad to dobře dopadne a pěkně to oslavíme
30. pro 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky mám na vás prosbu, nevíte kde je v Jihlavě obchod s těhu oblečením a bazar s kočárky? Děkuji
30. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Těhu oblečení prodávají dole na městě (když jdeš směrem od čajovny jakoby k ZOO, ale nevím, jak se ta ulice jmenuje, to doplní určitě holky :grinning: ) a kočárky mají na městě v Hassu v 1.patře, mají tam nové, ale nově i komisní prodej a nebo za Snahou jsou kočárky Veronika, ale tam já bych si pro kočárek nešla, ale třeba už to tam s kvalitou bude lepčí, těžko říct :slight_smile: Jo a pak maj ještě kočárky na Březinkách v tom areálu, je to v přízemí hnedka vedle pekařství. Jo a další těhu oblečení mají v Husovce, tam jsem si kupovala těhu kalhoty. Je to vedle Niky, takový malý obchůdek, dva schůdky u vchodu... A víc já už nevím ufff :slight_smile:
30. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je ulice brněnská. No a pokud se jedná o kočárek leny tě asi nepochopila ty chceš asi prodat kočárek ne? to je tady těžký lepší je přes internet s kočárkama se to tady moc nedá jedinej asi obchod co vím tak je u starýho tržiště tam jak je obchod u alenky v říši divů tam je bazar ale děsná majitelka jinak fakt teda nevím aa dobrý těhu věci se dají koupit taky v C&A v City
30. pro 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, holky, sorry, že jsem Vám tím tak zamotala hlavu. Myslela jsem tím dárek od vietnamců z tržiště. :sweat_smile:
30. pro 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Poslední dny opět nestíhám. :unamused: Vánoce byly celkem dobrý, akorát dost hektický (teda Štědrý den). Malá se moc neprojevovala, spíš byla taková vykulená. Ale asi bylo na ni těch dojmů přece jen moc, že to na ni později dolehlo a od čtvrtka byla pěkně protivná a pořád jen mamika, mamika. Tatínek na ni nesměl ani sáhnout a všechno musela dělat maminka. Venku absolutně odmítala capkat. Ale teď už se to naštěstí lepší a dostává se do normálu.

K těhuprodejnám. Ta ulice, co píše Lenycka, se jmenuje Brněnská. Jinak Reni, určitě zajdi do Cityparku. V C&A je taky koutek s těhotenským oblečením. A možná i v jiných obchodech. A v Pompu mají vystaveno taky pár kočárků. Pro inspiraci zajímavý. :wink:
30. pro 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani dobrý, to si zapamatuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vero a jak vám malá venku chodí, ujde toho hodně? My jsme furt ve stádiu, že je buď v kočáře (to pouze v případě, že jdu buď já nebo táta), když jdeme oba, tak tam nevydrží, takže to kočár nebereme a spíš se chce nosit, což mi leze dost na nervy a nevím, jak na ní, aby víc a víc chodila. Moje mamina to vyřešila tím, že řekla, že jí bolí ručičky a nožičky a že jí nosit nemůže, jenže bacha, maminka na tohle nárok nemá, tu nikdy nic nebolí a ta nosí furt :grinning: :grinning: :confused: :sweat_smile: :pensive: :frowning2: takže nevím jak na ní, furt čekám, že to přijde samo
30. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, naše Kačenka je dost živá, takže v kočáře moc nevydrží. Ten bereme fakt jen výjimečně. Chce spíš chodit. Je schopná jít klidně i hoďku. Sice pomaloučku, ale ujde to. Ale jestli jí vadí ty mrazy, nebo jestli byla z vánoc nějak rozhozená, nevím. Nechtěla skoro vůbec chodit a ani se nechtěla oblíkat ven. To bylo pokaždý s řevem. Ale včera prý s taťkou ťapkala pěkně. Tak snad se to spraví. My spíš máme problém dostat malou do kočárku, když potřebujem, abychom se někam dostali zavčas. :grinning: Když jdu s malou sama, tak kočár beru fakt výjimečně, protože je kumšt ji tam udržet a pak honím Kačku a k tomu ještě táhnu kočár.

Musím se pochlubit, že jsem včera poprvý stála na bruslích. Jezdila jsem sice hooooodně pomalu a kostrbatě, ale nějak jsem se tam udržela. Ježíšek se zbláznil a skoro po 30 letech mi přinesl brusle. :fearful: :grinning:
31. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky oslavte Silvestra. My budeme doma, teda přesněji u sousedů. Malou dáme spinkat a vezmem si s sebou chůvičku. Naštěstí u sousedů ještě funguje. :grinning:
31. pro 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc vám děkuji. Kočárek chci i prodat a i koupit nový :sweat_smile:
31. pro 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky přeji krásného Silvestra a šťastná nový rok :slight_smile:
31. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Šťastný nový rok a hlavně zdravíčko holky!!! :slight_smile:
1. led 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju Vám všem - ať už kompletním rodinkám, čekajícím nebo snažícím - aby pro Vás byl ten letošní rok plný jen příjemných překvapení. :grinning:
1. led 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak jak jste oslavili nový rok? My jsme byli u sousedů a ani mi nepřišlo, že je Silvestr. Akorát jsme si připili a šli se o půlnoci mrknout na místní ohňostroje. U nás lidi pouštěli pěkně velký petardy, takže to fakt vypadalo skoro jak pravý ohňostroj. :grinning: Nový rok jsme strávili u tchánovců. Naobědvali jsme se tam, dali malou spát, dali jsme si všichni kafčo a pak jsme vyrazili na rybník. Celkem pohoda. Akorát malá včera večer začala pšíkat a spustila se jí rýmička, tak snad to brzy přejde. :unamused:
3. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak nám to nakonec nevyšlo protože druhému páru onemocnělo dítě a tak jsme nikam nešli ale doma to bylo taky super v tv sice nic moc program ale mi se vždy dokážeme zabavit na oběd jsme si zašli k mamce a tam byla taky pohoda pškně jsme se rozleželi dnes jsme si to ale vynahradili a šli na dlouhou procházku Gábi se strašně zalíbilo na ledě a tak jsem jí slíbila že koupíme brusle jen jsem zvědavá jak to zvládne mám docela strach s břichem na led a tak to asi přenechám babičce v pondělí jdu na tu glukozu tak jsem zvědavá jestli to bez jídla a kávy vydržím. :frowning2:
3. led 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, budete kupovat normální brusle, nebo jen kačenky? Já bych měla docela strach pro takhle malý dítě kupovat brusle. Radši to neriskuj a přenech to opravdu babičce. Přece jen náhoda je blbec. Určitě to v pondělí vydržíš. Mně nejvíc vadilo, že jsem nesměl pít. Měla jsem vyprahlo v puse. Naštěstí jsem na to šla taky v zimě, takže jsem netrpěla v žádným parnu. To by asi bylo ještě daleko horší.
3. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, můžu se mezi vás vetřit? :slight_smile: Bydlím v Jihlavě a v únoru čekáme mimčo, chtěla bych domluvit pediatra, nemůžete mi dát nějaké doporučení?
4. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruško, vítám vetřelce. :grinning: :grinning: :grinning: Jsme rádi, že posílíš naše řady. :wink: My chodíme ke Svítilové na Bedřichově. Jsem s ní moc spokojená. Je příjemná, k dětem má hezký vztah a v JI je považovaná za jednu z nejlepších. :slight_smile:
4. led 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero jo myslím takový ty jak se nasadí na botu a mají dva nože na ty normální si myslím má ještě čas.
wjerusch vítám tě mezi nás já chodím na březinky k dr Kadlecová a taky je moc milá a hodná na děti já být tebou tak vybírám tu která je blízko bydliště nikdy nevíš jak rychle budeš potřebovat její pomoc . A jak se cítíš když se ti tak rychle blíží máš strach je ti dobře a jak se váš chlapeček bude jmenovat?
Jinak glukozu už mám za sebou tak ještě aby dopadly dobře výsledky.Gábi dnes konečně byla na sánklách tak doufám že sníh ještě chvilku vydrží.
5. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, tak to jsou kačenky. Koukala jsem na ně na netu. Ty malý asi taky pořídíme. Ale letos určitě ještě ne. Já si říkám, že byste šli do klasických bruslí. To by byl asi docela risk. :grinning: A jak probíhala glukoza? Dalo se to, ne? :wink:

O Dr. Kadlecové na Březinkách jsem taky slyšela, že je hrozně hodná. Uvažovala jsem o ní, kdyby mi nevyšla Svítilová.
6. led 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za tip. Ještě mi radili tady na domě zdraví paní doktorku Lerchovou, že je výborná, tak to asi zítra obvolám. Kluk nás trochu překvapil, v 20tt na ultrazvuku to byla holka, tak jsme jí začali říkat Nikolka (manželovo jméno) no a o klučičím jméně jsme se bavili čistě hypoteticky. No a minulý týden na UTZ se nám ukázal klučina :slight_smile: S manželem to málem seklo. Zatím máme vybraný Kryštof, ale ještě jsou varianty Vít, Vojtěch a mě se líbí i Štěpán nebo Šimon, tak uvidíme, co mu nakonec zůstane :grinning:
Glukóza se dá, ale víckrát bych jí taky zažít nechtěla
6. led 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no glukoza sama o sobě špatná nebyla docela bych to i zvládala ale problém je že jak už jsem tak doma tak mám zavedenej určitej režim a tohle mi to uplkně nabouralo za prvé jsem vstávala brzo a nemohla jsem ani jíst a ani kávu no hruza každý těhotenství mám nízkej tlak no tak že to začalo docela směšně protože v lékárně mi řekli že čím čerstvější tím lepší a tak jsem si to nechala namíchat na sobotu jenže v so z tech. dův zavřeli tak jsem musela jít až v po kdy m,ěli od půl osmé v nemocnici jsem musela být do osmi a jak tak stojím před lékárnou najednou přijde jedna a místo toho aby otevřela tak na dveře napsala že s tech. dův. až od devíti no musela jsem je přemluvit aby mi to dali měli tam můj recept no a na glukoze pak v poho jen v deset když už jsem byla hotová tak jsem si šla nakoupit pečivo a co se do mě vešlo tak ještě v autě jsem snědla :wink: :grinning: ale odpo mě strašně rozbolela hlava no hrůza ještě že mě Gábi nechává odpočívat jinak nevím nevím jak bych to zvládla je to moje šikulka.
brusle už jsem si objednala na internetu ale ještě uvažuju o kolečkáčích připadají mi moc krásné
http://www.laubrsport.cz/detske-kolec-brusle-triskate-set-ruzove.485.0.phtml#content
tak uvidíme zatím je zima tak budem bruslit
wjeruš tak to je fakt bomba nám řekli kluka tak doufám že to tak bude.Při Gábi mi řekli že to bude holka ale já tomu stejně do poslední chvíle nevěřila
6. led 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak poprvé zdravím v Novém roce. tak ať pro nás všechny jen plný lásky, zdravý, dobrých přátel a splnených přání!!!

wjerushko, obvolala si doktorky? já s výběrem taky bojuju a termín porododu mám už 10.2.
7. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo, Beponka, to to teda pěkně utíká! Takže přípravy vrcholí, viď? :wink:
Holky tak my máme Fuňkovou a jsem z ní taková v rozpacích a už delší dobu koketuju s myšlenkou, jestli by nebylo lepčí odejít :frowning2: Minule jsme tam s malou byly na prohlídce v roce a půl a malá jak už potřebuje těch 20min. než se rozkouká, tak tam je to, samozřejmě, nemožný, takže se nechtěla vážit, měřit, nic, ječela jak když jí na nože berou a ona na mě koukala jako bych snad byla první, kdo má takovýhle dítě :angry: No nevím. Já k ní chodila jako malá a zdála se mi v pohodě, což asi je, ale přijde mi dost náladová, čehož si všimlo už víc lidí a smutný na tom je, že tam přijdou spoluobčani tmavé pleti a s těma si vykládá velmi přátelsky a trpělivě :unamused: Což o to, to ať si klidně vykládá, ale mohla by mít na všechny stejný metr myslím! Takže právě přemýšlím nad tou Lerchovou, no :pensive:
Gabi já jsem myslela, že chceš kupovat brusle na led. Takovýhle set, jaks sem dala ten link, tak jsem viděla zrovna včera v Hypernově, je to vel. 27-30, cenu si ale nepamatuju :sweat_smile:
Wjerushka Kryštof a Šimon jsou parádní jména :wink:
8. led 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoky, obvolala, nakonec jsem u pí. doktorky Lerchový, Mám to totiž nejblíž, bydlím hned pod domem zdraví. Říkala mi teda, že znova nabírá, ale jen omezeně a Jihlavský. Jinak mi kamarádka poslala www.znamylekar.cz, je tam hodnocení doktorů, tak třeba to pomůže.
To lenycka : díky :wink:
8. led 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem na to koukala a naší dr. píší dobré hodnocení, hodnotilo zatím teda jen 8 lidí :confused:
8. led 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím v novém roce s novým PC.Starý se nám rozbil,tak jsem byla bez.Ale stejně jsem se Zuzankou přes týden sama,tak není moc času.Zuzanka je v naprostém pořádku a teď měla na ko v 5.5 měsíci 8650 gr a 69 cm.Je to krásný cvalík.Až bude víc času,tak napíšu.
9. led 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek