• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
autor
Jo je to tak, jak píše Vero - nahlásíš, jestli se to ti víc hodí v týdnu nebo o víkendu a oni pak vytvoří skupinky a pak ti zavolají termín. Vyzkoušíš a když ti to nevyhovuje, tak máš možnost se nechat i přesunout jinam, ale kopletují ty skupinky podle věku, aby tam byly děti co možná sobě nejblíž :slight_smile: Ale jsou tam moc milé, tak se tam skoč zeptat, oni ti rády poradí.
Švagrová právě chodí/chodila na Demlovku, ale mně osobně to tam přijde dost studený, chodila jsem tam na to těhu plavání a pro mimíse je to tam moc větrný, dle mého názoru :confused: Ale je to tam zas o polovičku levnější, ale není tam zas saunička :grinning:
22. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Holky na demlovce je ale funhl novej bazén, celý se to tam opravovalo. Nedávno se to dokončilo. :grinning:
22. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
FUNGL NOVEJ :slight_smile:
22. led 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem uvažovala o koupání pro těhule ale ještě nevím jestli se k tomu dokopu a hlavně nevím jestli by tam se mnou nechali i Gábi se dvěma je to prostě složitější. S Gábi jsme plavali od malinka za nás byla jen demlovka chodila i k nm domů to bylo super ale pak když jsme chodili na bazén to už tak super nebylo hlavní chyba byla v tom že každá nám potápění vysvětlovala jinak a tak v tom mělaá Gábi guláš no a pak jsme zkoušeli orku bylo to lepší ale při poslední návštěvě nás naštvali protože do našeho kurzu dali najednou hodně maminek tak že to byl docela masakr a tak jsme si řekli že se jim na to vyprdnem taky jim šlo jen o to aby hodně vydělali ale to jsme asi zrovna natrefili špatně protože jinak slyším docela chválu na ně jde o to jak asi komu to vyhovuje a jak se natrefí já se do ted nepotápím a taky žiju :wink:
mel myslím že jak se umoudří tak se určitě potkáme břicho mám teda docela velký a bude čím dál větší :wink:
22. led 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhu plavání na Demlovce začíná 26. ledna, myslím od 19.00. Chtějí 130kč/lekce. Nebo si koupit pernamentku na 5 lekcí a to jedna vyjde na 100 kč. Já chodím sama na Rošajdu. Tady k těm vedeným lekcím mám odpor od základky, kdy bylo povinný plavání. Jsem se tam málem utopila ta lektorka co to vedla, nás, co jsme se potřebovali dýl rozkoukat vždycky zezadu skopla do bazénu a já toho půlku vypila. Od základky jsem taky začala mít z vody strach, před tím jsem byla v pohodě. Ale s mimčem bych pak na plavání někam chodit chtěla, tak ještě uvidíme. Ale právě, aby s náma občas mohl i taťka :wink:
22. led 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nevím pro co se rozhodnout stím plaváním uvidíme. každopádně doufám doufám že prcek bude potápka, protože já i manže vodu milujeme.
a já to měla vymyšlený tak, že plavat by spíš chodit s prcek taťka a já bych měla chvíli klid:slight_smile:
22. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
beponko tak se tam zajdi podívat,mě tam provedla paní z recepce,když jsem se šla ptát :wink:
22. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi, tak to by byl dobrý. Myslím, že tam chodí hlavně maminky a tatínkové jen doprovázejí. Nevím, jestli by to jeho mužské ego přežilo. Aspoň tatínkové, co znám, by tam asi sami nechodili. Ale třeba ten tvůj je v tomhle pohodovější. :wink: To bych ti skoro i záviděla. :sunglasses:
22. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Náš taťka taky teďka chodí s malou plavat sám, každou neděli na Rošárnu. Ale do Orcy jsme chodívali všichni společně, tam s malou sám snad byl jen jednou, max. dvakrát :slight_smile:
Já jsem na to těhu plavání na Demlovku chodila, bylo to od nemocnice, ani už nevím kolik to stálo, ale spíš nás tam učily jak správně dýchat a relaxovat a tak, ale já jsem teda to dýchání při porodu vůbec nevyužila, jsem na to skrz bolest neměla nějak čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já myslím, že na ty organizovaný plavání tatíci moc sami chodit něchtějí. Sám do bazénu s dítkem, to by šel i ten můj, ale do Orcy asi jen v případě nouze. :slight_smile:

Já jsem v těhu na plavání vůbec nechodila. Neměla jsem na to nějak náladu. Radši jsem chodila pravdelně cvičit. Tam jsme se taky učili dýchat. Ale u porodu mi stejně musela porodní asistentka radit, jak mám dýchat. Nějak jsem si to s nácvikem ze cvičení nedokázala v tu chvíli spojit. :grinning:
23. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To on by ten náš chodil i na to organizovaný, ale to já jsem si nemohla nechat ujít, jsem hrozně zvědavá a jsem takovej blbec, že chci bejt u všeho s malou :sunglasses: :grinning:
23. led 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás bude taťka s malým chodit hrát fotbal, to je jasný. :slight_smile: On jak teď malej kope, tak má taťka radost, že bude po něm. Na plavání bych s malým asi chodila já nebo pak všichni společně semo tamo. Žena jednoho mého kolegy chodí do orcy, on tam chodí občas s nima, jednou šel sám, když byla žena nemocná a říkal, že plavání dobrý, ale pak do sauny nešel, že ho tam některý maminy nechtěly, bylo jim to nepříjemný. Já teda saunu nemusím, dělá se mi špatně, tak nevím, jestli má cenu Orcu zkoušet. Ale pro miminka tam asi nebudou tak vysoký teploty?
23. led 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je tam poloviční teplota (možná i nižší), jak pro dospělý, ale mně nedělá teplo dobře, takže jsem tam dost trpěla, jsem cíťa :angry: :sunglasses: :grinning:
A to je divný, že tam ženský nechtěly chlapa, kdyť ho přeci znali a to jako tam chodily bez plavek nebo co? My tam v tom našem kurzu byli všichni v plavkách, tak nevím, tomu nerozumím :confused:
23. led 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolega říkal, že jim vadilo, že v sauně kojí. Ale určitě ne všem, třeba jedný dvěma maminám. každopádně, než by se tam dohadoval, tak raději nešel. Pro mě by bylo lepší,, kdyby do sauny taky chodil manža, já to horko nemusím. Zkoušela jsem i páru, ale vždycky jsem po 2 minutách utekla. Zato manža to saunování zbožňuje
24. led 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjerus ono taky záleží na manželce toho chlapa.Pokud jí nevadí,že tam kouká na kojící baby,tak je to na těch ostatních.Ale s náma byl teď jeden chlap a když šel do sauny,tak se ptal,lestli tam může a jeho ženská,že jo a jejich kámoška řekla takyať jde a nás se moc neptali.Tak si žádná plavky nesundala,ale kojíme tam všechny.Minule šla většina bez plavek.Ono je to zdravější,bez.Takže vše je na dohodě.
24. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my chodili všichni S, ptž tam chodila většina tatínků, snad se ani jednou nestalo, že bysme tam byly jen ženský nebo jen jeden tatínek, to si snad ani nepamatuju :confused:
24. led 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já si myslím že prso v těhotenství a po něm ztráci veškerou symboliku erotična a stává se jen prostě lahví na mlíko. a jestli si to některá neuvědomuje tak je divná. a já bych jí to asi osobně řekla, kdyby dělala caviky:slight_smile: a jasný kdo nechce chodit do sauny jen tak tak ať má plavky....

jinak dneska je moc hezky. jen škoda, že to tolik klouže :unamused:
25. led 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si vzpomněla na svojí poslední služebku. Byla jsem v Německu, tam si teda starosti s plavkama vůbec nedělají. byli jsme v hotelu, součástí byl i bazén a sauna a chlapi, ženský se tam producírovali nahý, všechno bylo společný. Akorát my čechačci jsme tam byli v plavkách :grinning: Místama jsem teda nevěděla, co s očima.
Já bych právě chtěla chodit na plavání i s manžou a někdy by mohl manžel sám, tak uvidíme. Chtěla bych, aby si právě mimčo zvykalo na vodičku od mala a nebálo se jí. Aby si nemuselo projít, čím jsem si prošla já. Taky jsem si myslela, že se společně vyblbneme i s taťkou. No uvidíme, až se to narodí a dám se dohromady, tak se poptám.
Ach jo, na dnešek si kluci z mýho oddělení domluvili mach v hokeji s manžovým oddělením. A manža si samozřejmně musel koupit hokejovou výbavu a chce hrát taky, i když na ledě stál asi dvakrát. Tak doufám, že ho nikdo nezabije, ani on sebe. Ani nevím, jstli se mám jít dívat, s tou výbavou m manža pěkně namíchl. :angry:
25. led 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru, chlapi jsou prostě někdy jak děti:slight_smile: s tím se holt musíme smířit:slight_smile:
25. led 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beponka má pravdu. To jsou prostě chlapi. Nic s nima nenaděláme. Wjeruš, to věřím, že tě to namíchlo. Není to za pár korun. :confounded:
25. led 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky, tak tomu mýmu zas kamarád nasadil brouka do hlavy a chtějí začít chodit hrát golf! A já mu za boha neumím vysvětlit, že to není sport v naší cenový kategorii :angry:
A minulý víkend jsme byli na bruslích, on že na tom už asi 10 let nestál, ale co jsem na něj tak koukala, tak na tom nestál asi nikdy a i naše malá si na těch svejch brusličkách byla jistější než on :grinning: :grinning: :grinning:
Já když jsem kojila, tak mi bylo jedno kde a pokud někdo čuměl, a že se venku pokaždý někdo našel, tak jsem to brala spíš jako ubohost. Skoro každej byl kojenej, tak nevím, co to teďka někoho tak pobuřuje a nebudu sedět doma na řiti jen kvůli tomu, že mi děcko jí třeba častějš, ne :angry: :sunglasses:
25. led 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: taky jsem kojila venku a ne že bych se vystavovala,ale doma se člověk zavřít nemůže v té sauně to nikomu nepříjde.Taky bych brala,kdyby tam náš taťka šel s námi,ale jezdí pracovat pryč,tak bohužel.
Stou výbavou je to mazec,MP hrál hokej a pískal ho ,tak vím co to stojí.Taky mě vytočí,když si koupí něco drahého a až tak to není nutné.Nenaděláme ale vůbec nic a buďme rády,že to nepro pijou :grinning: .
26. led 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu, melany. :wink: Musíme to brát z té lepší stránky. :grinning:
26. led 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
dneska jsem si udělala pohodový den a došla ke kadeřnici a na kosmetiku. jen mě mrzí, že můj oblíbený podnik se bude muset z dělňáku stěhovat pryč..
a zase jsem šla kolem sekáče a neodolala jedné mikince s medvídkem Pú.

jinak já taky nehodlám sedět doma. a kojit se tedy bude kdekoliv. třeba v City parku tam pořád člověk nekoho vidí.
26. led 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak to manža přežil. párkrát se i rozjel k puku.... a minul ho. Po hodině byl úplně dead, tomu se ani nedivím, tak jsem ho táhla do auta, protože pomalu ani nemohl stát. Výbavu mu naštěstí vzali kolegové. No jo, je jak malej. Ale prej ho to strašne bavilo a asi bude chodit na to veřejný bruslení, aby to trochu natrénoval. Hlavně, že to přežil:slight_smile:
Bepi, tak to ses měla. Já byla dneska u manikérky, nechala jsem si sundat umělý nehty, tak je teď mám nic moc :frowning2: Ale ony mi hrozně rychle dorůstají a stejně by se polámaly. Po porodu si pak nechám udělat nový :slight_smile:
Taky si plánuju, jak budu s miminem drandit. Doma by mě to nebavilo nakojit se mimčo musí.
26. led 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjero, kam chodíš na nehty? Já nad nima furt spekuluju, ale nevím. A v poho ti vydžely celý těhu a neodpadávaly ti? Někomu právě odpadávaj...
Beponka, něco jsem slyšela už asi před měsícem, že chtějí to kadeřnictví v dělňáku prej rušit, ptž maj nějak špatně (nevýhodně pro pronajímatele) udělanou smlouvu, že jim to tam prej žere dost energie a prodělávaj... ale jestli je to pravej důvod, nevím.
26. led 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na nehty chodím na Jitřenku už asi dva roky. Já svoje nehty mám fakt hrozný, třepily se mi a vůbec nebyly pěkný, tak jsem zkusila ty umělý. Ze začátku mi moc nedržely, vždycky aspoň jeden odpadl než jsem šla na doplnění, ale v těhotenství jsem je měla fakt nádherný. Držely všechny i se mi trochu zvětšily nehtový lůžka, takže vypadaly moc pěkně. Fakt mi bylo líto je dávat dolů. Uvidíme, jak pak budou držet po porodu
27. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenycko ohledně té smlouvy to asi pravda bude. buda tam dole realitka co bude líp platit. všechno je teď o penězích.
to já naštěstí mám nehty dobrý a nepotřebuju nic umělýho. jen nevím jeslti je nebudu teď nosit krátké abych třeba neublížila mimču.
jinak jsem dnes byla u doktora a na porod to nevypadá. ach jo. takže se ještě budu koulit dál:slight_smile:
27. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi, snad se už brzy dočkáš. :wink: Ale ještě máš pár dní času. Není kam chvátat. Určitě se těšíš, až se zbavíš toho bříška, ale na druhou stranu máš ještě relativně pohodu. :slight_smile: Mně bylo po porodu taky trochu líto, že už nemám tu naší berušku pod srdíčkem. Je to přece jen krásný pocit. :wink:

Já taky nejsem zvyklá na umělý nehty. Mám je celkem pevný. Nosím je trochu delší, ale ne moc. A když byla Kačenka malinká, tak to vůbec nevadilo. Dlouhatánský nehty by se asi u miminka moc neosvědčily. Každopádně bych nemohla mít úplně krátký nehty, to bych asi nedokázala ani nic prstama sebrat. :grinning:
27. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si na umělý nehty musela zvyknout a teď mi přijde divný, když je nemám :slight_smile: No kdybych měla svoje nehty kvalitní, tak bych si je taky nenechala, to máte holky výhodu.
Já si myslím, že není nutný mít u mimča úplně kratoučký nehty, ale primerene, zase uplny drapy asi taky ne. Zalezi, jak kdo je zvyklej
28. led 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek