• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Mi jsme taky nevytáhli paty z baráku Gábi je na štěstí v poho ale venku je tak hnusně že se nám opravdu nechtělo.Dnes jsem taky trochu řádila ale už to nebylo takový jako včera :slight_smile: Ale odpo jsme šli ke tchánovy na oběd dělal tatarák a ten já zbožnuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tím kočárkem se ti ani nedivým že jsi nespokojená nevěřím že by půjčili nějaký super moderní a vím že ty ho ted nutně potřebuješ mě půjčili ve veronice takovou hrůzu špinavou že jsem si radši řekla kamarádce a ted už je Gábi větší a chodí mi tak jsem to vydržela. No to nevím jestli by ti vzali kočárek odjinud ale určitě by ti poradili kam s ním jsou tam ochotný zkus se zeptat a dej vědět nobo jestli chceš zeptám se ti mám to kousek.
28. říj 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zatím to není aktuální, takže to nebude potřeba. Jsme si totiž říkali, že vlastně teď máme první reklamaci a že bysme to zkusili na 3x, aby nám vrátili prašule, ale to jsem tu určo už psala :sweat_smile:
Takže my jsme nakonec venku byli, jen na hoďku, malá se prospala, ale musíme jí furt odsávat soplíky, furt jí v tom nosánku tak bublá, je mi jí líto! Tak jsem jí podložila matraci v postýlce a snad to zvládneme. Kdyť je to naše PRVNÍ RÝMIČKA! :sunglasses: Přítel byl v lékárně pro nějaké léky, jestli nám pro ní dají a paní mu poradila, že si mám odstříkat trochu mléka a pak jí ho uchátkem rozetřít v nosní dirce, že by to prý mělo pomoct. Tak stříkám, mažu, odsáváme, vlhčíme vzduch, kapeme Libenar, tak to snad musí zabrat, neeee :wink:
28. říj 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je mi líto že máte rýmu ale v tomhle počasí se ani nedivím Gábi ji taky měla ale už trochu zvládá smrkání a tak je to dobrý během krátké doby je to pryč hlavně hodně odsávejte nám ještě doktorka doporučila vincentku je prodává se přímo na rýmu když se v lékárně zeptáš určitě budou vědět je to taky dobrý vůbec to nedráždí a pomáhá může se podávat i preventivně.3
Gábi má ted problémy s kakáním když jí utírám prcku tak se tam oběví trochu krve a taky po krátým kakaní začne plakat jako kdyby jí tam praskla nějaká cévka asi je to tím že mi málo pije a nechce moc jíst ani přesnídávky ani ovoce tak jsem jí dnes koupila activii nápoj a jak jí chutnal zítra ráno dostane activii jogurt a jestli to nepomůže tak vyrobci napíšu že pěkně kecá :o))
A jaký pokroky jste udělaly a co tě naposled nejvíc rozesmálo určitě se nenudíte já se jen hrozím co už ta naše holka vymyslí viděla jsi tu reklamu na ikeu jak tam ty děti pomalovali včechen nábytek já doufám že to zákonitě nedělají všechny miminka :o(((
29. říj 2007 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my už rýmu skoro nemáme, hodně nám pomohla ta odsavačka na vysavač, nemůžu si jí vynachválit. Dnes už jsem jí odsála jen jednou ráno a teď asi 3x večer a dobrý si myslím. A zítra už nebudeme mít po rýmě památky - teda doufám! :sunglasses:
Gabi a džusíky malý nechutnají? A tak kdyžs přišla na to, že ti Activii zvládne, tak v pohodě, hlavně, aby jí to šlo, to je pak blbý :frowning2:
My pokroky zatím nic moc, dnes ráno se OMYLEM překulila z břicha na záda, tak byl poprvé řev, podruhé koukala jak tele na nový vrata a pak ještě párkrát, ale spíš to byla náhoda, pže se učila vyndavat si ruku na který si ležela tím přetočením. A už to umí, takže z přetáčení asi nic nebude zatím...
Ona mě rozesmívá furt něčím, je to prostě koblížek a kdybys viděla, jak dělá oči na taťku, to jsem z ní úplně hotová, jak to s ním umí můra jedna malá :grinning:
Co novýho u vás, taťka už vám odjel nebo je doma? Co jste podnikali, když jste ho měli doma, užili jste si to?
30. říj 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyy, kde jsteee?
6. lis 2007 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj už jsem tu nějak jsem se zasekla hlavně že už mi Gábi dobře kaká activie je prostě nejlepší ale to pití musíme asi vylepšit džusíky jsem jí taky zkoušela ale taky to není nic moc ted si ale pařád říká že to chce do skleničky tak už jí to hold musím dávat jako velký holce no je to prostě šikulka :wink:
Dnes nám napadl první sníh jsem z toho teda fakt moc nadšená :confounded: doufám že aspon Gábi se to bude líbit ted už všude chce chodit pěšky tak toho moc neujdeme tak to asi někde zmrznem a nebo se budem chodit ohřívat do hospod :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam je aspon teplo už jsem si taky koupila oranžový baňky na stromek tak mám z toho radost n a ještě ty dárky :frowning2: to nemám moc ráda ale ted to bude veselejší protože to bude pro Gábi.
Taky jsem se dnes naštvala přišli mi dvě složenky z povinnýho ručení u český a protože je to napsaný na manžu tak mi k tomu nechcou nic říct no to je hrůza musím zfalšovat plnou moc abych se něco dozvěděla :angry:
A co u vás novýho holky? :slight_smile:
6. lis 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Gabi, asi jsem tě dneska potkala v Benešce, nejsem si tím jistá. Bavila ses tam s nějakou paní u květinářství a malá byla v golfáku a měla růžovou bundičku... Já stála u Veany s kokršpanělem a vedle mě byl červenej kočár s dvojčatama :slight_smile: Ale nejsem si jistá, jestlis to byla ty, proto jsem se nehlásila :sunglasses:
8. lis 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no ty máš ale oči všude byla jsem to já ale tebe jsem si vůbec nevšimla ale vzpomínám si že jsme míjeli kočárek s dvojčatama a ještě jeden kočárek ale na to kdo to ves jsem se vůbec nedívala už jsme chvátali domů protože Gábi chodí ve dvanáct spát. Ted už je vzhůru a půjdem do Orky do kroužku výtvarky. Tak příště do mě zkus kopnout :grinning: třeba si tě všimnu :grinning:
8. lis 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, to já do tebe kopnu, bych se nahlásila i dneska, ale nebyla jsem si jistá, jestli jsi to opravdu ty, to víš, já nějak trapasy nemusím :grinning:
Já chci s malou do Orky začít chodit na plavání, jenže jsme to musely ještě odložit kvůli náuškám, teď máme zas rýmu, takže to asi nechám až po Novém roce :slight_smile:
Já jak jsem tě zahlídla, tak jsem si právě říkala, že si musím zapamatovat něco, čím tě ti tady budu moct popsat a povedlo se, jsem FAKT DOBRÁ :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to seš teda uplně nejlepší :wink:
Na plavání jsme chodili ale ještě na demlovku a tam to nebylo nic moc takže jsme měli špatnej základ protože tam se ty instruktorky nějak neshodovaly tak prosím tě pokud začnete plavat tak si pamatuj že pokud budete malou potápět tak pořád stejně aby věděla co jí čeká a pak z ní bude profík :slight_smile: Do Orky jsme taky chodili plavat ale už se nám to nepodařilo to malou naučit a hlavně potom zas byla nemocná a to když na delší čas přerušíš tak to děti zapomenou no znáš to jinak přístup vcelku fain třeba můj kámoš má kluka ti tam chodili taky a jsou už profíci Gábi je asi celá po mě já mám z hloubky strach :frowning2:
8. lis 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To nám to počasí začíná, co? Nechci s malou být celé dny zavřená doma, to by nám hráblo oboum, tak s ní jdu dopo i odpo tak na ty dvě hoďky na prochajdu, ale jsem pak zmrzlá jak drozd a už jen čekám až budu nemocná :angry: Ale to je úděl nás mamin :grinning:
A nevíš kolik v tý Orce stojí to plavání? Já jsem se tam na to ptala někdy v létě a nějaká brigádnice mi říkala, že kolem dvou stovek jedna lekce, ale že si to musíš předplatit. Že se prvně jdeš třeba na hodinu nebo dvě podívat a když se rozhodneš, tak tě zařadí do kurzu a platíš to dopředu, je to tak?
9. lis 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik to stojí to už ti vážně nepovím ale mají stránky na internetu tak se zkus podívat být tebou rozhodně to zkuste a uvidíš. Já právě nevím jak přesně to ted funguje ale princip bude stejnej mi jsme taky šli na dva kurzy pak jsme je přemluvili aby jsme si vyzkoušeli ještě jeden kurz jenomže ten nás trochu odradil na těch prvních kurzech jsem byla s Gábi bez táty protože nemohl a na kurzu nás bylo tak šest mamin s dětma což bylo úplně ideální to vlastně nějakou dobu plaveš potom jdete do sauny a potom děti masíruješ bylo to docela paráda ale když jsme tam šli potřetí a konečně mohl táta tak nás bylo v kurzu strašně moc tak tatínky nepustili do sauny což mě docela naštvalo pak začala být Gábi nemocná a tak jsme se rozhodli že se na to vykašleme :frowning2: Nejpozději po druhém kurzu to prostě musíš už zaplatit celý a když náhodou onemocníš tak oni ti dají náhradní kurz ale pak to dopadne tak jak to dopadlo v tom našem bylo nás tam moc a vůbec jsme si to neužili :frowning2:
9. lis 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co to je Orka? To musi byt neco novyho, ze jsem o tom jeste neslysela. Moje segra chodivala pred par lety plavat s malou na tu Demlovku, ale asi to nebylo nic moc, mala pak mela nekolik let odpor k vode, az po asi ctyrech letech se to zlomilo. A pry vzdycky prorvala cely kurz, takze to asi nebylo moc profesionalne zvladnute.
Jeste, holky nevite jestli je ve vodnim raji nejaky bazenek pro maly prdoly? Ze bych tam priste s Adus zasla, tady nam zrusili aquapark a celkem nam to koupani chybi a na mesicni kurz plavani se mi ted v zime moc nechce.
9. lis 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kitka máš pravdu Orka je tu něco přes rok je to dole na náměstí přesnou adresu neznám ale na netu to určitě najdeš. Ta Demlovka nebyla zas tak hrozná znám i děti co se to naučily ale právě je to o tom jak to děti snáší právě že se to mnohdy nezjistí po dvou kurzech a pak když už člověk za to ty peníze dá tak se to snaží vychodit :frowning2:
Na vodním ráji je takový malý brouzdaliště ale Gábi to nikdy moc nevyužila radši plavala se mnou ve velkým tím stylem že já jsem jí držela a ona kopala na všechny strany i ten velkej bazén není hlubokej celek ho projdeš :wink:
A vy jako nemáte doma vanu ? Že se nekoupete ? :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi :grinning: :grinning: :grinning: si predstav, ze vanu mame :grinning:
Tady mame po okoli bazenu dost, ale nikde neni prave do brouzdaliste pro deti. A kdyz jdu s ni do velkyho bazenu, tak ji chvili bavi plavat s rukavkama, chvili skakat do vody a konec. Takze kvuli dvaceti minutam se mi tam nechce. V tom brouzdalisti muze byt sama a vyhraje si tam.
9. lis 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja prave mam strach s ni zacit chodit plavat v zime, tak to asi necham radsi az na ten brezen nebo taknejak. Hned, jak jsem se te Gabi ptala na ty ceny, tak jsem si to pak na jejich strankach nasla, Kitka, kdyztak je to www.orcaclub.cz a je to ve Smetanove ulici, mapa tam myslim je.
10. lis 2007 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenycko diky za ten odkaz, vypada to dobre, super, ze se v Jihlave taky neco dela pro maminky s detickama. Gabi ty tam chodis s malou na to zpivani? Pujdu se tam priste podivat :slight_smile:
11. lis 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka: když nám to vyjde tak jdem jak v po tak ve čt i v pa tak se tam třeba uvidíme :wink:
11. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my mame zase rymu, chjo! Mi nerikejte, ze na to mala bude trpet, kdyz my oba mame rymu jen tak jednou za rok nebo dva. Pritel teda ma alergii na pyly, ale tak ta se mu projevuje jen na jare, kdyz vsechno kvete!
Takze ji to zase odsavam, kapu Otrivin, potiram mlikem a dal nevim :frowning2: Je mi ji chuderky lito :frowning2:
A jak se dari vam? Co noveho?
15. lis 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenycka tak to je mi vás moc líto ale zkus pořádně odsávat a kdyby byla moc odřená tak opravdu zabírá labelo :frowning2: Gábi je na štěstí v pořádku chodí mi sice doma bosky ale nenechá si nic na nohy dát a to nemáme zrovna teplo od noh. Jinak ted jsem měla teda fakt blbý období už jsem nevěděla co mám dělat když dávám Gábi spát v poledne tak usíná v pohodě ale večer to je tragédie když už konečně bych mohla odpočívat tak jsem jí dvě hodiny uspávala pak a to mě fakt nebavilo chodila mi spát kolem jedenácté hodiny a to už jsem pak i já padala tak jsem si řekla že se na to můžu vykašlat a nedávala jsem jí spát v osm ale jen když přikývla že jdem spát to bylo kolem desáté. No a včera přijel táta já si posledních čtrnáct dní stěžuju jak mi nespí a ona mi o půl sedmé řekne mámo hají a cv sedm už spala a spala do půl osmé ráno no to se mi ještě nestalo nevěřím že jí to zůstane ale krásně se předvádí frajerka :slight_smile:
15. lis 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
jak se máte? My se budeme stěhovat do Jihlavi.
15. lis 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Adriano a copak vás do Jihlavy přivádí? :wink: Kdy se budete stěhovat? Těšíš se?
15. lis 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Zdravím po delší době.
Jak se vede mimískům?
15. lis 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
V praze nemůžem sehnat levný podnájem. Přítel tam si už našel práci. Zítra jdem vyřídit práci a podívat se na byteček. Jinak já Jihlavumám ráda rok sem tam chodila do školy. Těším se. To se dozvím zítra. Nejspíš v prosinci. Jaká je v Jihlavě porodnice?
15. lis 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, doufám, že se můžu taky přidat

V Jihlavě sice už žijí jen mé rodiče, já jsem se provdala do Prahy, ale často tam jezdím a tak by bylo fain tam mít nějaké kamarádky mamky s dětičkama :wink: :slight_smile:
15. lis 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jasně že můžeš. V jaké části Prahy bydlíš?
15. lis 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
adriana1 : v Řepích na Praze 6
15. lis 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adri, já rodila v Jihlavě. Porod byl v poho, ale trochu mě deptalo šestinedělí. Malá spadla po narození pod 2500 g, takže nám hned nasadili ke kojení příkrm. A hlavně mě deptalo to věčný vážení před a po jídle. Nervovala jsem se, aby malá dost papala, já dost kojila, aby nás konečně pustili domů. Takže podruhý bych radši zkusila Havlíčkův Brod. Ale jiný mamči v JI byli docela spokojený, takže je to názor od názoru. :wink:
15. lis 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam mi pracuje přítel
15. lis 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, sestry na sestinedeli jsou fakt hrozny! Ale ne pro maminy, ale ty detsky, to jsou desny furie! Clovek se boji na cokoliv zeptat, aby bud nedostal vynadano nebo aby na nej v lepsim pripade nekoukaly jak na debila :angry:
15. lis 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek