• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
no mě to auto taky kupodivu moc nebere, ale manža je z toho psychicky úplně odrovnanej. Pro mě je auto hromada plechu, spotřební věc, takže sice to je nepříjemný, že jsme bez auta, ale ne nepřekonatelný a přesně jak píše Gábi odneslo to jen to auto. Pro manžu to byl jeho miláček, tak ten to nese těžce. Včera vůbec neměl náladu na vtípky, takže když jsem mu říkala, že až pojedu někam autem sama, tak si odpustí potom to obcházení a zkoumání kde je škrábanec, protože víc to auto už nezničím, tak se urazil :frowning2: :angry: No prostě chlap.
Jinak teda MHD moc ráda nejezdím, co jsem byla těhotná, tak to úplně nenávidím. Lidi jsou hrozně neurvalý, že by mě někdo s pupkem pustil sednout, to ani omylem, tak si nedovedu představit, jak to bude s kočárem.
Nety ahoj, vítej :grinning:
24. únor 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nety, vítám tě mezi námi. :slight_smile: Máme stejně staré holčičky. Kdy se Nelinka narodila? Mimochodem obě tvoje holčičky jsou moc roztomilé. :wink: Jsi přímo z JI?

Wjeruš, to je fakt pravej chlap. Ješitové, viď? :angry: Já jsem jezdila MHD celý těhu. A za tu dobu mne pustili sednou maximálně dvakrát. :angry:
24. únor 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, malý to moc slušelo. A máte super fotečku z náměstí s těma brejličkama. :wink:
24. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,děkuji za přivítání :slight_smile:

Vero: Nelinka se narodila 5.6.2007,koukala jsem že máme holčičky jen o pár dní od sebe.Jsem přímo z Jihlavy,škoda že jsem tyto stránky neobjevila dřív.
24. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Nety. vítám Tě.

každý chlap je pškný ješita. od kamarádky jsem dostala knížku "Já o koze, on o voze". je to takový feministický o životě, ale nejhorší je, že všechno je pravda. a líbí se mi konec. chlapy za to jaký jsou nemůžou, oni se prostě už tak narodili :grinning: :grinning: :grinning:

jinak u nás děs. malá v noci nechce spát. tedy chce ale jen s náma v posteli. už vypadá že spí tak jí přenesu do postýlky a hned je řev. tak prostě všechna předsevzetí házíme do pryč a malá spí s náma aby jsme se mohli aspon trošku vyspat. a jak otevře oči tak chce nosit a nosit jinak je zase řev. no snad to tak nebude pořád.
a k tomu ten sníh. s kočárem jsem včera byla venku 15 minut. já celá promočená a stahaná jak v té břečce nejde jezdit. už aby bylo jaro!!!!

a až bude léto tak bysme mohli udělat někde srazíka ne? my maminy a kupa dediček všeho věku:slight_smile: to by byla sranda, ne?
:wink:

vero a nety Vaše holčičky musejí být pohodářky ne? já jsem taky červnový bllíženec a jsem :sunglasses: :grinning:
24. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Nety, vítám tě tu i já :wink: Tak to už jsme tu tři se skoro stejně starýma holčičkama :grinning: Koukala jsem do alba a máš moc hezké dcerunky :wink:
Jsem tu jen na skok, takže ke kačenkám - hrozně jí to baví, pořád jí slibuju, že zas půjdeme, jenže je moc teplo, ale jakmile jedeme ke švagrový, tak to má spojený s brusličkama. A nám na nožce drží dobře, ale nemáme nové, máme po švagrovce. A na to šontání to stačí :grinning: :grinning: :grinning: Lepčí ale je, když mám brusle i já, jenže jak jede člověk v podřepu, tak to moc dlouho nevydržím. Budu muset začít trénovat :grinning: :grinning: :sunglasses:
Jo a lidi jsou vážně sobecký v MHD, teď jsem se s tím setkala minulý týden cestou na Slunce. Bezohledný, cpou se, aby tam byli první, pak koukaj, že v jedný ruce držím malou a druhou táhnu kočár a že by se někdo aspoň zeptal, jestli nepotřebujete pomoct? No to ani náhodou!!!
A teď jdu ještě mrknout na malou Gabču :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beponko-kdepak pohadář ten náš blíženec :slight_smile: ,spíš malý uřvánek.Jak máš starou holčičku??Naše Kristýnka spala s námi v posteli od cca půl roku do čtyř let,zvykla si a nemohli jsme ji naučit na vlastní postel.

Mhd jezdíme docela často,jezdíme z Rantířovský ,tady je hafo důchodců a to je děs běs,mlátěj kolem sebe holema ve snaze být první a nekoukaj nelevo napravo.

Lenycko-díky:slight_smile:,jak je stará tvoje malá??
24. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím srazíkem je to príma nápad.

Bepi, ty jsi taky červnový miminko? Je to prostě nejlepší měsíc. :grinning: Věřím, že teď s kočárem to je humus. Já jsem vděčná, že už malou nemusím v ničem tahat. Maximálně na bobech a z nich stejně furt slízá. :sunglasses: Letošní zima je děsná. Takhle to bylo před třema rokama. Já jsem naštěstí chytla kočárkový období do zimy téměř bez sněhu. :sweat_smile:
Bepi, znám miminka, který to chování nepřešlo a miminka, který to po šestinedělí přešlo. Snad Sárinka bude druhý případ. :wink: Ale i v tom prvním případě s tím nic nenaděláš. Zato jsou to pěkní mazlíci. To ti to aspoň vynahradí. :wink:

Leni, máte krásný červený obýváček. :slight_smile: Dle fotky v pase. A přemýšlím, že si zase změním fotku. Ale až doma. Nějak se mi ta současná nezdá. :sunglasses: :grinning:
24. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.najdu tu nějakou maminku ze žďáru?
24. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi, tak to s tím spaním v posteli je u nás stejný. Manžel se teda přestěhoval spí v pokoji, ze kterýho pak bude mít kryštof děcák, ale malej spí se mnou. Vždycky se vzbudí a hrozně křičí a když si ho vezmu k sobě do postele, tak je v tu ránu tuhej. Ale jak ho přenesu zpátky do postýlky, je zle. Taky přemýšlím, jestli bych ho to měla takhle učit, ať si moc nezvyká.
Gabi, malý to na karnevale moc slušelo:slight_smile: A vůbec holky máte super nový fotečky, zkoukla jsem je. Asi bych se měla snažit a taky jich pár přidat. Problém je, že takhle malý miminko vlastně jenom leží, spí nebo brečí. Tak až nastane nějaká action :wink:
No jo důchodci nadávají na mladý, ale kolikrát jsou neurvalý oni sami a to je v pořádku. Babka se hrne do troleje, jen aby si sedla, tak si sedne do uličky a vedle sebe dá tašku, to je na zabití.
S tím srazíkem se mi to zdá taky jako super nápad.
24. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvachno, Žďár má svou vlastní diskuzi. Aspoň jsem to zahlídla v tématech. :wink: Tady pokud vím, nikdo ze Žďáru není. Ale já osobně mám Žďár ráda. Jezdívala jsem tam občas pracovně za príma kolegyňkama. :slight_smile:

Wjeruš, ono to malý miminečko je právě roztomilý samo o sobě. Ani nemusí být žádná action. :wink:
24. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero.mluví Ti Kačenka?Kristýnka ta dřív mluvila než chodila,ale Nelče se nějak nechce.Opakuje pár slov,hlavně hamu,papu mňam,no zdá se mi dost pohodlná.
24. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, Kačenka zase dřív běhala. Začla chodit v 11 měsících. Ale první slůvka byla až tak po roce. Asi před měsícem se tak rozkecala. Ta papouškuje, co slyší. Jsou to většinou takový zkomoleniny, ale povídá už celkem dost. Moje známá má vnučku (ta má asi 2 roky a měsíc) a mluvení taky nic moc. Ale do tří let je to v normě. Takže bych to neřešila. :wink:
24. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Leni, štěňata jsem měla normálně v paneláku. Máme výstavní klec, tak v ní. Naštěstí jsou už pryč. :slight_smile: Koukám, že jste zase probíraly hubnutí. Asi každý mamině po dítku něco zůstane. I mě asi 5 kg a ne a ne se jich zbavit.
O víkendu jsem měli Ostatky. Byla to docela sranda. Standa stál za oknem a mával na masky. Bylo vidět, že z toho nemá vůbec žádný rozum, protože když na něj začal čert kynout prstem, aby k němu šel, smál se a bouchal do skla. :slight_smile:
Já jezdím na Březinky a městská je tady celkem v pohodě. Schválně si vybírám nízkopodlažní spoje, abych se nemusela nikoho doprošovat, ale stejně mi většinou pomoc nabídnou. Spíš mě štvou řidiči. Vidí, že bude vystupovat maminka s kočárkem a zastaví půl metru od chodníku.
24. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nety, malá se narodila 22.6., takže už je to malý ráček :slight_smile: závisláček na mamince :unamused:
Vero buď ráda, že ti malá venku chodí, mně ta moje můra vůbec nechce, furt by se jen nosila. TEď jsme odpo byly za známou na návštěvě, tak ona prostě chodit nebude, ale mi přijde, že se jí asi prořezávají špičáky, je dneska extrémně protivná :angry: budu se jí asi muset mrknout do pusy.
A obývák nemáme červený, ono to tak na té fotce fakt vypadá, ale máme pomerančově oranžovou. Teď už bych si takovou barvu nedala, ale je fakt, že je ta místnost taková rozzářená a veselá. Ale teď jsem naprosto ujetá na takové ty smetanové a hnědé odstíny, ale předělávat to tu kvůli tomu nebudeme :grinning:
Gabi, koukala jsem na ty tvé fotečky, šatičky vážně super, malá je kouzelná, je to těžká pohodářka na první pohled :wink:
Hani, co že jste to měli? To vůbec neznám.... :confused: to bývá tady v JI nebo někde na vesnici asi spíš, viď?
Jinak Sophinka taky mele pátý přes devátý, je jí plný byt, začala chodit v 11ti měsících a od tý doby už snad mluví mi přijde :grinning: člověk už nemůže jen tak něco vypustit z pusy, ptž to hnedka opakuje. Ale některý zkomoleniny jsou fakt krásný - do nedávna místo puntíky říkala pinťonky :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tak to máš pravdu. Já když jezdila s kočárkem městskou, tak jsem se kolikrát nemohla dostat dovnitř, protože to vycházelo přesně na rozteč koleček. Nemohla jsem sjet ani na silnici, ani přímo do autobusu. Ale lidi většinou pomoc nabídli. Horší to bylo, když jsem jezdila s bříškem. To mě nepustil sednout skoro nikdo. :unamused:

My jsme byli na masopustu minulou sobotu. Kačenka to probrečela, tak jsem s ní musela hned dovnitř. Tam z ní najednou byla hrdinka a furt mlela dokola lalala, koník a Krakonoš (jeden dvoumetrový kluk byl převlečený za Krakonoše - supr maska). Je to hold trochu poserka. Na místě se bojí a pak je hrdinka. :grinning: :grinning: :grinning: Ale je to holka, tak co. Má na to nárok. :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, my teď moc po venku nechodíme. Spíš se válíme ve sněhu. :grinning: :grinning: :grinning: To je teď Kačenčina největší zábava. :sunglasses:
Leni, my bysme taky všechno předělali jinak. A to bydlíme teprve necelý rok. :grinning: Ale ještě to nějaký čas vydržíme a pak to zas přemalujem a přeorganizujem. :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to naše hraběna si do sněhu nelehne. Jsem jí chtěla ukázat andělíčka a neprošlo mi to. Pak dám do alba dnešní stavění sněhuláka :grinning:
Holky a kde jsou ty masopusty??? Já bych taky s malou na nějaký chtěláááááá :confused:
24. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenycko my se leda vozíme na bobech či sáních,sedí si tam jak princezna a krok neudělá,jak ji postavím do sněhu,řve jak pominutá.
Kristýnka ta už se v andělíčcích a válení ve sněhu a celkově v zimních radovánkách vyžívá,mrňous sotva chodí doma natož venku :unamused:

O těch busech a trolejbusech ani nemluvte,občas mám pocit že jsou ti řidiči nagramotní,či to dělaj naschvál.
24. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se holky ale poslední dobou nějak nestíhám a tak sem nakukuju jen večer a to pak nevím na co dřív reagovat :wink: :wink:
já mám to štěstí že bydlím na městě tak hromadnou moc nevyužívám a když někam chci jet tak jedu autem ale občas když se poštěstí jet trolejem je to děs :unamused: :angry:
Vítám mezi námi novou tvář :dizzy_face:
bepy a pokud můžu poradit tak bych nedělala žádný násilí a pokud malá nechce spát sama tak at jednoduše nespí a prostě to postupem času občas vyzkoušejte a ona se to určitě naučí ted potřebuje mít jistotu ve vás a pak už se bát nebude Gábi s náma taky docela dlouho spala ale ted už tak půl roku má postýlku velkou sama a mě docela chybí ale co se dá dělat když je taková šikulka ale asi už chce mít svůj prostor :slight_smile: .Do půl roku spala s náma a pak jsem jí nechala usínat v postýlce a když jsem potom šla spát tak jsem si ji k sobě brala. Ale jinak vlastně všechno jsem nechala vlastně na ní a ona mě to všechno naučila nebran se tomu a radši si to pěkně užívej.
A mluvení to Gábi už taky mluví asi od roku a do ted pusu nezavřela a je pravda že kolikrát teda když něco řekne tak se válíme smíchy.Třeba nedávno přijel manžel a ptal se mě jestli jsem něco koupila já mu řekla že jsem neměla kdy a tak řekl že to teda koupíme spolu a po chvilce se ke mě Gábi otočí a říká "mámo nekecej a mazej do alberta" :grinning: :grinning: :grinning: . Nebo tuhle si přála po tátovi že by chtěla "koale" tak on přemýšlel jaký korále až si stoupla před tv tak mu došlo že chce postit "Lvího krále" :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sníh mě taky otravuje hlavně ted když se sotva valím mám strach že spadnu na štěstí mě Gábi ted zachranuje a drží mě za ruku a už pochopila že ji tahat nemůžu tak pěkně tape. Ale to jsem si ted taky vzpomněla jak jsem se naštvala koupila jsem jí boty sněhule v normálním obchodě a ted jí do nich začalo týct tak že když přijdem domů tak má nohy uplně mokrý ještě že necvhodíme ven na dlouho. Když jsem jí loni koupila ty sněhule u vjetví tak se to ani jednou nestalo tak už fakt nevím kde je mám kupovat :angry: :angry: :angry:
24. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak abych vás Leni a Nety uklidnila. On to zrovna není žádný med. Vezmem boby na procházku. Malá na nich chvíli sedí, pak z nich sleze, pak si na ně zase sedne, já se rozjedu a v tu ranu malá zase slízá. Takhle to pokračuje třeba půl hodiny. Takže se placatíme na místě pěknou dobu, protože malá neví, co chce. A navíc je vždycky mokrá až za ušima. Kor teď, jak je sníh hodně mokrý. :unamused: A nápor na nervy jakbysmet. Jakmile si člověk oddechne, že už malá sedí, tak se stačí jen otočit a malá už je zas na zemi. :grinning: :grinning: :grinning:

Gábi, malá teprve začíná víc povídat, takže na takový zápichy, jaký máte vy, si ještě chvilinku počkáme. :slight_smile: Fakt jsem se musela zasmát, jakou ma Gábinka vyřídilku. :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme si poprvé užili vyjížďky s kočárem. U doktorky teda dneska malej ještě 3 kg neměl, ale skoro (2990g), takže nás doktorka hned poslala ven. ptala se, jestli nemáme krmení a hned nás poslala na procházku. Ale v tomhle se člověk s kočárem fakt nadře. Buď jsou tady hrozný louže, nebo rozbřehlý sníh nebo led. Docela mě bolí ruce. Ale holky, to půjdou kilíčka dolů a fakt na zadek je to zabíračka. A malej byl tuhej celou dobu v kočáře a je ještě teď dvě hodiny po návratu domů. Akorát se nabaštil a zase zatuhl:grinning: Tak to za tu námahu stojí
25. únor 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, bylo to u tchýně na vesnici. Klasický masopust, jen se tam tomu říká Ostatky. :wink: Ale už masopusty skončily, včera byl myslím poslední v Pelhřimově. Teď by měl být 40 dnů půst.

Po dnešní procházce a projížďce městskou mám pocit, že jsem ty lidi nějak přechválila. Nějakýmu dědkovi jsem přejela nohy. Rval se ke dveřím z boku. Povídám, že taky vystupuju, tak může chvilku počkat. Kouknul se na mě a povídá, já myslel, že nastupujete. jsem myslela, že to nerozdýchám. Trolej ještě pomalu ani úplně neotevřela dveře a já už jsem asi stihla nastoupit. :angry: :angry:

Wjeru, gratuluju k procházce a souhlasím, ty chodníky jsou hrozný. Budeme mít na léto pěkně namakaný ruce. :slight_smile:
25. únor 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky u nás to jde vážně do sraček, když to tak musím říct :frowning2: byli jsme na "kafi" a všechno je špatně, já dělám všechno špatně a dělala jsem a mele si pořád jen tu svou a já už nemám sílu. Tak jsem si tam pobrečela a šla jsem domů. Je mi nanic, vážně, že jo :frowning2:
25. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to mě mrzí. Ale máš aspoň Sophinku. Ta ti to všechno vynahradí. :wink: Držím ti palce. Drž se.
25. únor 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny je mi to vážně moc líto ale je to pořád jenom chlap a dá to velkou práci jim porozumět co vlastně chtějí ale on na to jednou přijde jen aby nebylo pozdě :frowning2: :frowning2: drž se jsem s tebou
26. únor 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, to jsou chlapi, všechno je špatně, ale ne u nich, že? :angry: Chyba je jinde. Leni, teď to máš opravdu těžký, tak se drž. když tak si poplač, ale ne moc a dlouho. Za to nikdo nestojí. A život půjde dál, uivdíš. Držím pěsti, a´t je líp
26. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni malá všechno vynahradí. drž se. ale jsou to jenom chlapy, my jste ty silné ženské!!!!!!!!!!

včera byla malá celý den nějaká nevrlá a ubrečená a tak jsem nedělala nic jiného než že kolem ní lítala. manža přijde z práce, otevře ledničku a zeptá se co jsem celý den dělala že jsem ani nenakoupila. to bych pak vraždila.
26. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je typický. Chlapi si to nedokážou představit, dokud dítě nemají na starosti celý den sami. To teprve ocení, co ženská dělá. A pak rádi miminko předají k péči mamince.
26. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, neboj, nejseš v tom sama. U nás to jde taky kamsi. :confounded:

Vero, já bych zase byla ráda, kdyby manžel občas přenechal péči o Standu mě. Je na něj hodně přísný, Standa se ho pomalu začíná bát a já mu prostě nedokážu vysvětlit, že aby něco pochopil, je ještě moc malý. U jídla mu věčně brečí, protože ho plácne přes ruku. Ze mě má prdel, že se mu to snažím vysvětlit. Když mu oponuju, že u kámošky to funguje, tak mi tvrdí, že je to tím že ona má holku a my kluka. Holky, opravdu si myslíte, že je mezi tím takový rozdíl? :frowning2:
27. únor 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek