• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Tak nám na předporodním kurzu dětský sestry řekly, že si máme Sabíka přinést. Sice v papírech psaný nebyl, ale tohle nezapomněly připomenout. Jj, hned ho pak v porodce nasadily, když malá začla plakat. Ale mamina, co se mnou byla na pokoji, měla Babycalm. Měla už druhé dítě, takže asi zkušeně upřednostnila BC před Sabíkem.

Tak my si něco naplánujem a pak stejně nestíháme. Manželovi se většinou nechce vstávat a já zas nějak neodhadnu čas, takže si naplánuju kratší dobu na přípravu a pak se to protáhne. Ale přesný časový plány teda neděláme. To bychom neobstáli snad nikdy. Je fakt, že jsme tím pověstný (nebo hlavně manža). Když jsme řekli, že někam dorazíme v tolik a v tolik, tak přijdem o hodně později. Kámoši si k našemu udanému času musí přihodit tak půl hodinky. :grinning: :grinning: :grinning:

Nety, pěkně si z manžela utahuješ. :grinning: :grinning: :grinning: To musí asi fakt pěkně zuřit, když má doma při tom velkým plánování takový bojkot. :grinning: :grinning: :grinning: A s těma hadříkama, to bych zas asi zuřila já.

Bepi, tak to máme dost podobný chlapi. Ten můj je taky podezřele brzy připravený, nebo zase zdržuje s novinama na záchodě. Bez nich se snad ani nevy.... :grinning: :grinning: :grinning: A naše procházky byly taky vždycky zajímavý. V půlce najednou že musí na velkou, tak to byl místo pohodový procházky úprk domů. Vždycky se mu to prý ve střevech při chůzi porovnalo, takže pak musel. :angry:
1. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero,tak to my všady zase chodíme s předstihem,takže pokud nás třeba tchýně zve na oběd,vše domlouvá se mnou,protože ví,že přijdeme včas,nebo malinko později,ne o hodinu dříve,jak má ve zvyku manža...rezerva musí být :grinning: .
Teda noviny na wecku,nebo kniha... :grinning: ,moje neřest.
1. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A bydlíš za prachárnou?
1. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsi doma co :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale na tý fotce vypadáš úplně jinak. 100% jistá si ale nejsem, to bych lhala :confused:
1. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je můj krátký sestřih,ale jsem to já,už teda ne blondýna jak mě asi znáš
1. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
potkaly jsme se nedávno v city parku? Jsme se bavily o tý brigádě, jak tam děláš?
1. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo??tak to si nepamatuju,teda jsem skleroza :confounded: ,už tam nejsem,nejsou kšefty=není práce bohužel
1. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u Intersparu, je to tak měsíc zpátky. Nechceš si do alba na chviličku loupnout fotku, pak si jí smázni, já jen abych věděla, jestli jsi to vážně ty :slight_smile:
1. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem si vždycky četla na záchodě knížku. Ale to bylo za mého dětství, kdy jsem bydlela s rodiči a bráchou ve dvojpokojáku, takže WC byla jediná místnost, kde měl člověk trochu soukromí. :grinning: Teď to s Kačenkou abolutně nehrozí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme na wc časáky, spíš jen jako že do nich nahlédnu, ale na čtení většinou čas taky nemám, už si spíš jen prohlížím obrázky :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,ráda bych,ale jinou nemám,nebot jsem doma vrchní fotograf a manža se s fo´tákem nekámoší.Co jsem se registrovala na koníka,hned jsem udělala samofotku,ale zase nemám kabel ..takže až najdu,hned stáhnu a dodám!!

Myslela jsem si to,že to bylo u schodů u Intersparu,jsem to já!!Občas jsme se potkávaly,když jsi byla na prochajdě s malou a s pesanem,právě u Prachárny
1. bře 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak vidíš, že to seš ty :grinning:
1. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem :grinning: ,už i s fotem
1. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tebe bych tu vážně nečekala :grinning: :wink:
1. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš a já ani netušila,že něco takového je a přitom bych debatila a debatila... :grinning: ,celé těhotenství,porod .....
1. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že všichni chlapi jsou stejní a tak nevím jestli mám být ráda nebo ne :wink: :slight_smile: ale je pravda že u nás to vše funguje už uplně v pohodě teda neříkám že se občas nepohádáme ale nikdy to dlouho nevydrží a zase se máme rádi :wink:
když jste navázali na rozvodovost je pravda že ted se moc vztahů neudrží ale je jich taky dost co snad vydrží já když můžu soudit tak mé první manželství zkončilo protože manžel i když mu bylo 24 ještě nebyl asi připravený na to žít s někým a řešit každodenní problémy a pak asi tak už se mnou nechtěl být mé druhé manželství už je o tom že oba spolu chceme být a problémy řešíme když se mi něco nelíbí tak mu to řeknu a on mě poslouchá a řešíme to a stejně tak i on mi řekne vše asi by člověk měl najít toho pravého komu může říct co ho tíží ale jestli chcete vědět jak se to pozná tak to vážně nevím :wink: :wink: :grinning:
o sabíkovi mi nikdo neříkal a taky na mě v porodnici koukali proč ho nemám manžel mi ho teda koupil ale na štěstí jsme ho teda vůbec používat nemuseli až asi po 14 dnech na štěstí Gábi s tím problémy velký neměla.
sraz by byl určitě super jen nevím jak na tom vůbec budu a tak nevím ale snad mi to vyjde a když ne poprvé tak podruhé už určitě.
1. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi jeslti budeš měsíc po porodu nevadí. kojit nás tam bude víc. i když jeslti vyrazíme do Bueny tak nevím jeslti tak odolám jejich Mojitu. strašně mi chybí dát si nějaký ten drink :sunglasses:

a holky je skoro jaro!!!! už slízá ten pitomý sníh!! minulý týden jsem kočárek rvala a nemohla ho utáhnout a teď vozím jednou rukou. no paráda!!!!
dneska ráno se kamarádce narodil kluk a tak za ní tento týden půjdu. už se teším na malé miminko. ta naše zlobiva je už pěkný buřtík :slight_smile:
2. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábince přejeme všechno nej, nej k narozkám. :slight_smile:

Bepi, mně teda mojito nějak nechytlo. Tomuhle já teda v pohodě odolám. :grinning:
Počkej, co budeš říkat za rok. To teprve bude bude rozdíl mezi miminečkem a velkou holčičkou. :wink:
2. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero nám není ještě rok a ze 3.35 na 10 kilo je to skok.Mě to až nepříjde,ale okolí valí na naše kejtičky oči :grinning: .
Za prachárnou jezdíme teď dost často.Jedeme tudy k nemocnici a pak spodem domů.Takže je možné,že se potkáváme.
Jinak koukám,jak se to tu rozjelo :astonished: .
2. bře 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to určitě,my chodíme docela často koukat na vrtulník.
Nelča bude mít dva roky v červnu,porodní váha byla 4 kg,a nějak jsme neprospívaly,až ted se přehoupla přes deset kilo,jenže ted taky co vidí to sbodne.
2. bře 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzanka se zatím jeví jako velký jedlík,ale to se může ze dne na den změnit,tak jsem zatím v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přidávám se ke Gratulaci-všechno nejlepší Gábince :slight_smile:
2. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za prachárnou jezdíme často s kočárem i my na procházky :grinning:
Bepi, tak tomu mojitu teda budu těžce odolávat taky. Mňamky, dala bych si nějký koktejlík. Ale prý je výborný i to nealkoholický. Já nevím, vždycky jsem si tam dávala origoš.
Kryštof zatím statečně dohání porodní váhu, konečně jsou mu akorát oblečky pro newborn.
Gábince taky přeju vše nej, už je to slečna :grinning:
2. bře 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I my přejeme Gabče všechno nej nej nej! :grinning: :grinning: :grinning:
Stejně nakonec zjistíme, že se známe všechny od vidění :wink: :grinning:
Mojito taky moc nemusím, nějak špatně se mi tráví. Spíš jsem na bílé vínko nebo v létě na pivečko, hmmmm, už se těším :slight_smile:
2. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky prejeme Gábince vše nej!
my se dva dny před vánoci odstěhovali z města do baráčku a jak slezl sníh tak se pomalu objevuje práce. budeme letos muset máknout na pozemku ach jo. jinak si ani neumím představit, že bysme bydleli kde jsme bydleli. sice super a veliký byt, na Žižkovce blízko centra, ale čtvrté patro bez výtahu. už teď nesu autosedačku s amlou někam na návštěvu a sakra se to pronese.
a nedělejte mi chutě s vínečkem nebo pivečkem, jo? už aby otevřeli zahrádky:slight_smile: jak bude malá větší a trošku se ustálí to kojení tak se těším jak budeme jezdit někde posedět na zahrádce a jak si dám pivečko:slight_smile:
fuj. tedy já si připadám jak alkoholik, ale to je tím, že od té doby co jsem zjistila že jsem těhu jsem nepila. tedy max skleničku vína týdně.
dneska manža půjde na malou kopanou a tak nebudeme sedět doma a vyrazíme na pokec ke kamarádce. už se těším.
2. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
také přejeme vše nej Gábince:slight_smile:
2. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě poznáte bezpečně podle kočáru,stejný jsem jěště v JI neviděla a podobný jezdí tady na kosově,ale ta paní má tmavé vlasy,tak se klidně hlaste :grinning:
2. bře 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
melanykol-na kosově jsem pořád,ale ještě jsem Tě,resp.kočárek neviděla,ale odted si budu všímat :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky která chodíte nakupovat do DM,mám kupony na slevy-plenky 2-5-kg-28 ks sleva 15 kč-2 krát,3-6kg-42 ks v balení-sleva 20 kč ,taky dva kupony,pak na pampersky-já je nemám ráda,tak je nekupuji,při nákupu 2ks jumbopacku sleva 80 kč,tak klidně přenechám :slight_smile:
2. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc za gratulace ted už Gábi spí ale zítra jí to řeknu bude mít radost slavili jsme to o víkendu a moc se jí to líbilo jen mě to nějak zkollo a ted jsem docela dost nachlazená tak že nic moc ale snažím se se z toho dostat fungovat prostě musím :slight_smile:
A mojíto bych si teda dala taky mi si ho občas uděláme doma manža je prostě machr a taky mu chutná pivo a víno si dám občas taky ale jen opravdu málo.

Nety dnes jsem tě možná potkala v city ale jestli jsi to byla ty byla jsi bez dětí a ten tank proti tobě v růžovým svetru to jsem byla já :wink: už se sotva valím.

bep přestěhování do domečku závidím ale mi se budeme stěhovat do bytu protože i tak toho na mě bude moc dvě děti a ještě abych lítala kolem baráku to by musel být nějakej luxusní a na to bohužel nemáme.

mel do DM chodím ale plenky kupuju v Tescu připadají mi nejlepší
jo a s váhou miminek si starosti už ted moc nedělejte Gábi má ted 15kg a myslím si že je to i dost ted se prostě spíš vytahuje pořád mi říká jak je velká ale už je pěkně vyčuraná někdy mi řekne "že je přece ještě malá holka "
2. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek