• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Fakt Gabi??Dopol.jsem byla jen s nelčou a odpoledne sama.Měla jsem černou bundu s kožíškem u kapuce.Tak to jsi se měla hlásit:slight_smile:.To víš,já nevidím,neslyším.

Holky díky za rady na masky na karneval,dostala jsem tip,že v tom sekáči naproti dělňáku půjčují kostýmy,nakonec jsem si ale vybrala v sekáči U brány..takže půjdeme za princeznu čertici,dostane růžky na hlavu a vlastně nemusí ani rát,ona čertice je
2. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak asi jsi to byla ty jen jsem si nebyla jistá z ´tvé fotky toho moc nevidím a po různých zkušenostech se radši moc nehlásím (občas jsem se spletla a to je pak docela trapaz :grinning: :wink: :frowning2: )
já jsem na karneval Gábi taky koupila šaty v sekáči a jakou s tím udělala parádu :slight_smile:
2. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě v City parku najdeš vždy před stánkama s jídlem,to je moje základna:slight_smile:.

Koukala jsem do Pompa na kostýmy a jako dávat 400 za nějakej hadr se mi opravdu nechce.Máme na noc copánky,aby byla Kristýnka ráno správně rozježená,tak uvidím jak dopadne.Určitě sem dám foto.
2. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady to jede, tady je to fofr :grinning:
Já bych se do domečku stěhovala hnedka, bez zdržovaček. Sbaleno bych měla snad okamžitě, jen abych odtud byla už pryč :grinning: :grinning: :grinning: Lepčí je ale asi volně stojící baráček s pořádnou zahradou než řadovka, jenže to je zas drahý jak čert a o žádných pozemcích, kde by se teď tady někde poblíž něco prodávalo nevím :frowning2:
My včera byly na návštěvě u kamarádky, tak má ročního chlapečka a má stejně jak naše Sophka. Je to správnej chlapák a furt se směje, je to borec :grinning:
3. bře 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak včera jsme u kamarádky byli až do půl deváte. má holčinu o 2 měsíce starší a už je to sranda jak se směje. a my se zase museli smát když jsme zjistili kolik je hodin a říkali si že jsme to přetáhli:slight_smile: ještě před rokem jsme na osmou někam chodili a teď je to už pozdě a čas dát děti spát:slight_smile: jek se ten život mění:slight_smile:
jinak jsem dle vašich rad koupila Babycalm a Pupíka a dnes jsme oboje zahájili tak snad bude líp. v noci nás zase prdíci šíleně trápili :frowning2:
a když jde řeč o plínkách tak od 4. do 17. je v Tescu akce na Huggies plínky. sleva 20%
3. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,také bych brala domeček,klidně i tu řadovku s kouskem zahrádky,či terásky,ale abxy bylo kde v létě posedět,děti měly prostor na lítání.Jé a jak já bych grilovala:slight_smile:.Takže zatím si užíváme v létě u našich ,jsme tam pečení vaření.

Dala jsem do alba fotky naší čertice,dneska mají ve školce karneval.
3. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši mají řadovku a je docela fajn. Je totiž s docela velikou zahradou, takže je tam misto na grilování, na pískoviště i houpačku. Taťka už to chtěl zlikvidovat, ale rozrodily jsme se mu:slight_smile: Loni v srpnu manželka nevlastního bráchy a teď v únoru já. Tak prý udělá údržbu, aby byl ready na prázdniny s vnoučaty:grinning:
Nety, ten kostým je fakt luxusní. A máš pravdu dávat takový peníze za šatky, který bude mít Kristýnka jednou na sobě je zbytečný.
3. bře 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjerus,přesně tak naši maji taky řadovku,když jsme byly se ségrou malý,veškerá půda patřila zelenině a ovoci,jen co přišly vnoučátka ,pomalu ale jistě zahrádka začíná měnit tvář a už stojí pískoviště,houpačka,posezení u krbu,neznám větší pohodičku než si sednout venku a relaxovat:slight_smile:.
díky za pochvalu,tento kostým byl poslední co byl na prodejně,čekal na nás :wink: :grinning:
3. bře 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi, krásná fotečka v pase. :wink:

Nety, to je parádní čertice. Určitě bude mít úspěch. :slight_smile:

Tak já jsem asi jediná, kdo tady nikoho nezná osobně. :grinning:

Dokud jsme s manžou bydleli na Březinkách v paneláku, tak jsme na víkendy vždycky vypadli ke tchánovcům. Mají baráček na okraji JI, takže tam je příroda kousek od domu. :slight_smile: Co v paneláku celý víkend? Ale s dětma by to asi bylo komplikovanější. To jsme tenkrát byli jen dva.
My budem muset taky máknout na pozemku kolem baráku. Stejně jak Beponka. Musíme udělat terénní úpravy a rádi bychom postavili aspoň část plotu. Uvidíme, jak to letos vyjde.
3. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero tak jsem Vám to tam před chvilkou na procházce okoukla a taky Vás čeká moc práce. ale aspoň se nebudeme nudit, co? Tvoje je určitě červený auto, ne?

nety ten kostýmek je boží :grinning: už se taky těším až malá povyroste a budeme mít takovéhle starosti. to bude sranda:slight_smile: jo a s tím relaxováním venku máš naprostou pravdu. posezení venku někde v klídku zahrádky třeba u krbu je fak super.

dneska jak jsem byla na procházce tak už byl takový jiný vzduch takový skoro jarní a hned mi to zvedlo náladu. jen škoda že má začít pršet.
3. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, Bep, vy bydlíte ve stejné vísce? No ptám se proto, že jsme se na podzim rozhodovali, jestli tam nekoupíme pozemek taky :grinning: tenkrát jsme se o tom právě bavili s Bepončiným manžou :grinning: Tak to jsme byly málem sousedky všechny 3 :grinning: :sunglasses:
Já už bych asi brala cokoliv, hlavně se odstěhovat odtud. Není to tu špatný, ale je to starý byt a nové je nové a hlavně ta zahrádka, to pak člověk s malým děckem vážně ocení :slight_smile: a grilovat? To bych mohla v létě každý den, toho se nějak neumím ani přejíst :sunglasses:
Nety, čertice nemá chybu :wink:
A k plínkám - já stejně jako Gabi kupuju plínky v Tescu, nedám na ně dopustit, mám s nima lepčí zkušenosti jak s Pamperskama.
3. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Gabi, sice poslední, ale i já se připojuju ke gratulaci. Už máš doma velkou slečnu. :wink:

Holky k tomu bydlení, my bydlíme v 1+1 na Březinkách a je to teda peklo. Oba jsme z domečku se zahrádkou a teď tohle. V Jihlavě se mi líbí dobrá dostupnost všude, ale abychom si tady koupili domeček,na to prostě nemáme. Teď jsem se konečně rozhodli začít domeček řešit, ale díky krizi nejsou penízky, tudíž bychom asi na hypo nedosáhli a já k tomu teď upřímně nemám ani odvahu. :cry: :cry:

Vero, já tu taky nikoho neznám osobně, tak si z toho nic nedělej. :wink: Podle fotky je mi nějak povědomá Mel, ale jistá si vůůůbec nejsem. Dřív jsem dělala na Hypře, tak se mi odtud spousta lidí plete.
3. bře 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanuliku,my máme 2plus 1,sice novej byt,ale domeček je domeček.Spíš si koupíme chatičku,či chalupu na vsi,aby bylo kam vypadnout o víkendech či prázdninách.Jojo ta zahrádka mi fakt chybí.Vidíš a mě jsi povědomá:slight_smile:.já jsem dělala v Housu,tak třeba mě znáš taky:slight_smile:.
3. bře 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydlíme v JI v bytě taky. Je to teda cihlák, 3+1, už jsme koupili rovnou větší. Já bych domeček brala, ale ani jeden nejsme tip na stavbu, hlavně teda manža ne. Nedovedu si pak představit, jak by kolem toho makal. On vůbec nemá k takovýmhle pracem vztah, i když šikovnej asi je. Kde by ho taky nabral, když od mala běhal na hřišti. Na základce vstával v 5, od šesti trénink, pak do školy, pak zas trénink, domů přijel v sedm, než napsal úlohy a něco se naučil, tak pak padl za vlast. O víkendu zápasy. Tak jak by taky k těm kutiliským činnostem vztah získal, kdy? Veselý je, že teď mu tchán vyčítá, že doma nic neudělá a při tom ho na to hřiště honil on. Trochu mám strach, aby stejně nedopadl malej.
Ale tak zase manža uvaří, pomůže s úklidem, přebalí vykoupe malýho, tak není úplně ztracenej případ. Na zahrádku holt budeme jezdit k našim, nedá se svítit.
3. bře 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My taky máme 3+1 cihlový, ale jsme ve druhém patře, dvorek je společný atd. atd. A jsem tady na některý lidi už nějaká vysazená za ty roky, co tu bydlím :frowning2:
Dneska jsme byly krmit kačenky u Kauflandu, tak jich tam bylo mraky, jsem úplně koukala. už teď bude pěkně, tak už budeme vegetit celé dny zas jen venku, na to už se těším jak malá holka :grinning:
3. bře 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my chodíme ještě o patro výš a už mě to teda se Standou v náručí leze krkem. A hlavně manža je ve městě hrozně moc nešťastný a i to se odráží na našem vztahu. Nedávno jsem mu vyčetla, že s námi vůbec nechodí na procházky, tak z něj vypadlo, že ho to prostě v Jihlavě nebaví. Že to tu úplně nenávidí.

Wjeru, my taky budeme muset na hrubou hledat nějakýho zedníka, ale zbytek snad už zvládneme sami a za vydatné pomoci přátel. A se sportovním nasazením manžela Ti rozumím. Hrávala jsem závodně volejbal. Na střední jsem toho musela kvůli času nechat. A synovec teď dělá hokej, Přijde ze školy, hned na trénink, každý víkend zápasy... Je mu 10 a mě přijde, že vůbec díky tomu nemá žádný dětství. Vůbec to není takový ten pravý raubíř, který by běhal venku za míčem. Buď je na hokeji nebo se učí do školy.
3. bře 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už se těším na ven.My máme naštěstí hned za barákem hřištátko,takže si mají děti kam chodit hrát.To vždy děcka z celého baráku vytáhnou odrážedla,kočárky a kyblíčky a lopatičky a celý dny jsme na písku.

Nelinka usnula,udělala jsem jí puding do flaštičky a snad bude spát do rána,maminka se v klidu koukne na Ordinaci:slight_smile:.
3. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, a nebojíš se pustit děti na pískoviště?
3. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenhle koutek je pouze našeho domu,takže je oplocený a zamyká se,na veřejné pískoviště bych je nepustila ani za zlatý prasátko.
3. bře 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo. Já vždycky přemýšlím, co je to za maminy, že pustí u nás na pískoviště sviště. Když vidím některý hvězdy s psama.... Sama mám dvě a uklízím to po nich i na vlastní zahradě u mamky, protože se mi dělá zle z představy, že bych do toho šlápla.
3. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky ,resp.naši když vypustěj psí slečny,hned vezmou lopatu a hoděj do kompostu,či popelnice.A i u našich mají kryté pískoviště,aby jim tam nechodily kočky.Stejně jako z výkalů bych měla obavu i ze stříkaček,střepů a bůhví čeho,co kdekdo naháže do písku,bez ohledu na okolí.
3. bře 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi, tos neuhodla. Já mám modrý auto. Manžel má červený. :grinning: Sice jsou to barvy trochu prohozený, ale nebylo na výběr. Potřebovala jsem kombíka pro kočárek a tak jsem dodneška už modrýmu zůstala věrná. :slight_smile:
Dneska bylo fakt nádherně. Jak já se těším na jaroooooooooooo. :sweat_smile:

Leni, to je škoda, že jste se sem taky nenastěhovali. My jsme tady zatím moc spokojený. Akorát je auto nutný. S Beponkou bydlíme akorát každá na jiným konci obce.

Nety, já bych chatu na víkendy nechtěla. Na tohle věčný stěhování jsem docela pecivál. :slight_smile:
3. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ony tam prý byly ještě volné asi dva pozemky na podzim. Jeden někde úplně nějaký blbý, druhý někde na "křižovatce". Ale pak jsme se na to vybodli, ptž někdo říkal, že se tam tomu říká česká Sibiř :sweat_smile: je to tak?
4. bře 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, a kde to bylo? Na severu, nebo za koupalištěm?
4. bře 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že tu je mnohem víc sněhu než v JI, ale pořád to je Vysočina a ne nějaký velehory. :grinning:
4. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím pískovištěm máte holky pravdu. My máme jedno hned pod oknama, ale od cesty tam rostou keře, takže různý individua mají pocit, že je tam není vidět. Chodí nám sem děcka ze základky kouřit a puboši fetovat a po psech se tu taky neuklízí. Te´d budem navrhovat, aby se tu to oplotilo, tak uvidíme. je mi líto, že se bude kryštof na pískoviště jen koukat :frowning2:

Holky, vlezli jsme kontrolně na váhu a vypadá to, že jsem za týden přibrali kolem 400g. Za chvíli to bude otesánek:grinning: A já taky. CO kojím, tak mám hroznou chut na sladký, ale hroznou. Včera jsem to nevydržela a sežrala jsem tabulku čokolády na posezení. To jsem v těhotenství žádný extra chutě neměla
4. bře 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky malá mi začala mlátit do haček co jí visí na postýlce. je to úžasný. a já místo abych využila toho že se zabaví stojím a nemůžu odtrhout oči. fotím a točím video a jsem dojatá. jak blázen:slight_smile:

Vero tak to jsem to tedy s autem spletla. my máme oba červený a oba kombíky. jak si jednou zvykneš na prostor kufru tak nechceš jinak:slight_smile:

Leny já stejně nevím jestli se známe a ptala jsem se manžy a ten taky neví. ale je to chlap a když mu popíšu Tebe a jak máš starou holčičku tak se prostě nechytá. Bydlíte tedy někde u Žižkovky, že? a nebo se známe (či z manžou znáte) z parku z venčení psa nebo z Rokáče?

Wjeru četla jsem že čokoláda je dobrá pro tvorbu mléka tak žádný výčitky!!!!!!
4. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde to je ta česká sibiř?? :grinning:

Máte můj obdiv,že sednete za volant,já sice mám řidičák 12 let,ale jela jsem všehovšudy jdnou a ted jsem zcela závislá na manžovi.
Beponko-s tím prostorem souhlasím,protože třeba to takový Fabie narvat náš tanko-kočár je umění,jeden musí tlačit kočár dovnirř,druhý zároven zavírat dveře..

Wjeru,tak to já si taky dám čokoládku na posezení,či poležení.mnam
4. bře 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky marně přemýšlím,kde to vlastně bydlíte :unamused: .
Nety já mám řidičák taky na dvě věci a ani jedna není řízení auta :grinning: .Ale on by to měl chlap moc jednoduchý.To už bych ho nedostala z baráku,kdybych jezdila sama.Takhle se sice musím šíleně doprošovat(sám si jede kdykoli,kamkoli)ale alespoň občas mě někam odveze.
Gábi tak tobě se to krátí a já tě ještě těhotnou nepotkala.Tak snad to stihnu :grinning: .Sednu si s prvním sluníčkem na náměstí a budu čekat :grinning: .
4. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to chce nebát se a řídit. Vím, o čem mluvím. Řízení je pro mě nutný zlo, ale když potřebuju, tak se odvezu a přivezu. A nemusím se manži doprošovat. jinak mě nedělá problém jezdit v provozu, ale mám docela fobii z parkování. A myslím si, že je to zásluha manži. Vždycky, když jsem někam jela, tak pak oblížel auti, jestli není někde škráblý, nebo hnutý se zrcátkem. Jednou jsem ohla SPZ a to byly blbý kecy. Teď to bude v pohodě, co tak inteligentně zaparkoval pod střechou a spadl nám na auto sníh. Škoda za 50 tis, tak takhle já to auto nezničím, ani když ho někde škrábnu.
4. bře 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek