• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
holky tak vážíme 3970g a měříme 53,5 cm. doktorka nás pochválila a máme prý pěkně nasité papule a faldíky na nožičkách:slight_smile: tak jsem měla z malé radost, že v city parku jsme jí koupili hračku v Pompu a oblečení v Nextu.
a byla milionová i když jsme seděli na kafíčku a vůbec. jen po příjezdu domů je stejná jako ráno. řve a řve...

wjeru Vy fakt máte smůlu. nekdy se to fakt valí, ale hlavně aby malý byl zdravý!
11. bře 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru,to je teda mazec,jo a s tím flegmoušem...nám už asi rok protíká wecko a myslíte že mu to vadí??jednou se v tom štoural,nepomohlo .tak se prostě voda zastavuje.A je příliš hrdej na to,aby nám to opravil třeba můj taťka.ON ničí pomoc nepotřebuje.

Bepo,jste holky šikovný:slight_smile:.
11. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero-jo,jo,jo máme taky Kačenku a je to taková vodomilka a cachtanda,když je večer ve vaně,že je to Kačka doslova.Ani nevím,jak to tak rychle dělá, že vodu co má ve vaně přemístí takovým šupem :grinning: na zem.No,ještě že bydlíme v přízemí :grinning:
Jo,Wjerush, to se ti vůbec nedivím,to jsou někdy radosti.Můj manžel je stejně v poho, v situacích kdy já si rvu vlasy :slight_smile:
Jo,v neděli jdeme s Kačkou na maškarní,jde za karkulku,je to její první tak jsem zvědavá,jak se jí to bude líbit.
No,už se těším,mi si se švagrovou podrbem a děti se vyblbnou :wink:
11. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to koukám wjeruš ce se ti všechno děje ale věř že bude líp já si to říkám pořád a třeba bude. Ale počasí asi nikdy už nebude pěkný tomu fakt nevěřím snad jen kdyby jsme se přestěhovali do teplých krajin :frowning2:
Jinak dnešní den byl vyloženě aprílovej vždy když jsem vyšla ven tak chumelilo.
Gábi je tak vodní dítě je teda rybička tak asi proto :slight_smile: ale je pravda že když jsme chodili plavat tak tam taky občas prořvala a spoustu dětí okolo taky plakalo :cry: s druhým miminkem asi chodit nebudu protože bych to nezvládla tak snad se naučí plavat i tak
bep jste šikovný holky jen tak dál
11. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi, a nenudí se malá doma? Třeba ta změna prostředí jí uklidnila.

Cak, tak ta naše s vodou bojovala dlouho. Ale nakonec si jí oblíbila a ráda se vycachtá. I v bazéně. :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero teď jsi mě trochu zaskočila. Myslíš že se může nudit? Je sice pravda že já i manža jsme takový živlově co doma neposeděli (tedy až do narození malé), ale kdyby to zdědila tak se to přece už nemůže projevit ne? ale je fakt že jak je u nás návštěva tak je to to nejhodnější miminko a nikdo nám nevěří že hodně brečí.

jo a malá asi bude mít vodu ráda. hrozně ráda se koupe. při posledním koupání ji manža blbě držel a padla ji hlavička na půl pod vodu. měla pod vodoi jedno oko, nos a nateklo jí otevřené pusy. manža okamžitě ostal ode mě kartáč a malá byla v pohodě. ani nekníkla.

právě mi pošťák přinesl zásilku z MMB. moc krsné věcičky:slight_smile:

jo a Nety. ten flegmouš je všude. rozbilo se nám odsávání ze záchoda. tak to manža zkusil rozmontovat. nešlo mu to tak tím to skončilo. víc to neřeší. asi zavolám taťku až bude v práci jinak je to stav napořád.
12. bře 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na opravy máme naštěstí mýho bráchu, ten je šikovnej a nevadí mu, když někde takhle dělá, spíš ho to baví. V tomhle je manža naštěstí soudnej a i sám se s bráchou domlouvá a dělá mu přdržtašku :slight_smile:
Mě spíš namíchlo to družstvo, co nám spravuje barák. Když nám nikde nic nepřeteklo, tak je jasný, že problém je někde v rozvodech. A aby za ty drahý prachy, co mu platíme za správu, poslali technika, ať se to rychle vyřeší, to je ani nenapadne. Musíme shánět instalatéra sami a nechat si zkontrolovat rozvody ke sprcháči a když u nás nic nebude, tak se teprv uráčej něco dělat. Tak takovej job bych brala taky.
Bepi to Ti malá roste pěkně, já jsem zvědavá, jak my příští týden. Máš dobrý, že máš takovo milovnivi vody. Ten náš celý kouání prořve. Objednala jsem nás do orcy na ty vaničky pro malý miminka, slibovali, že se to zlepší, tak uvidíme
Mel, to si taky užiješ svý, to jsi na tom možná hůř, než já s tím sprcháčem, tak Ti přeju pevný nervy
12. bře 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, miminka se taky můžou nudit. Právě když brečí, tak buď mají hlad, jsou ospalí, je jim zima nebo teplo, něco jim je nepohodlný, potřebují se mazlit, nebo se nudí. Nedokážou to jinak dát najevo, než brekem. A na procházce je v pohodě?
Tak to buďte rádi, že se malá koupe. Ta naše to od narození nesnášela. To bylo vždycky řevu. Natož když se jí polila hlavička. To byla konečná. Žádný masáže. Prostě rychle vykoupat a co nejdřív oblíct, aby se uklidnila. Kolem roku už si vodu oblíbila. Ale ty začátky byly krušný. Přijde mi, že zimní miminka jsou snad všechny vodomilové. Letní moc ne. :grinning: Tak to pak budete chodit na plavání, ne? :wink:

Tak to můj manža je takový kutil, že většinou všechno nějak spraví. Na tohle je fakt šikula. :slight_smile:

Já jsem dneska zas vymetala s kámoškou Citypark. Zas jsem utratila pár stovek. :pensive: Ale za krásný věci. :sweat_smile: No, manžel mě asi požene, ale co. Musím si taky někdy udělat radost. :sunglasses:
12. bře 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taťka na opravy velkej šikula,takže pohoda,třeba protékající záchod ho nenechá dlouho klidně spát :grinning:
Naše prdelinka se ráda koupe od narození,je to ráček(znamení),ale to potápění v bazénu asi nebude její silná stránka,což by měla po mamince :grinning: Vsobotu jde s náma taťka,tak jsem zvědavá,jestli to sním bude lepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, už bysme tu smůlu mohli mít vybranou. Jak se to na nás sype, tak se začínáme docela brutálně hádat. Dneska jsme se porafali, manža mi vyčetl, že se o nic nestarám, všechno zařizuje sám a já pak blbě paštěkuju. jen proto, že jsem se ho zeptala, jestli si to nerozmyslel s tou návštěvou tchánovců :unamused: Tím mě ovšem namíchl, tak jsem mu to dala. Jestli si myslí, že se s malým na sebe celej den smějem a já se láduju bonbonama u telky, tak se teda plete. A že si to můžem vyměnit, já budu zařizovat havárky a on ať si obvolává doktory a chodí po nich s malým a jde s ním i na plavání, uklidí doma, uvaří a všechno :angry: Tak byla chvilku tichá domácnost, než jsme vychladli.Ale stejně mám pocit, že si každej chlap podvědomě myslí, že mateřská dovolená je giga relax.

Já teď radši nikam nelezu. Jak jsme vysolili za auto a kdo ví, jak dopadneme s tím stropem, tak by mě to jen zbytečně lákalo. Nákupy si nechám, až to bude všechno v klídku, pak se odměním za ty nervy:slight_smile:

Mel: tak co, začínáš zadělávat, aby bylo napečeno, až taťka přijede? :grinning: Třeba to bude v sobotu lepší, tak si tu cachtandu užijte
12. bře 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene,peču až v neděli,aby měl buchty sebou do světa :grinning: však mu občas říkám,ať se rozdělí s pocestnými :grinning:
Teda lidi se kdoví jak snaží o mimčo,každej ví že je to zázrak a stejně slyším ze všech stran,jak se lidi rafou :rolling_eyes:
pořádnej mor na nás,aby jsme si vážili toho,co máme :angry:
12. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se rafeme asi právě kvůli tomu, jak se to na nás sype, napřed auto, teďka ten strop. Tak je to nápor na nervy. Už aby byl klid. Včera jsme debatovali, že by snad nejlepší bylo, abysme tady měli třeba blbě udělanej odpad, instalatér to spravil a byl klid :slight_smile:
Jinak už máme auti spravený, zaplatilo nám to havárko až na spoluúčast, ale tu můžeme zpětně vymáhat po pojišťovně u který je ten barák. Manža už má vyjádření, něco nám asi taky dají, tak to nakonec dopadlo dobrě :sweat_smile:
13. bře 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru my se taky včera rafli. měla jsem toho celý den dost a chtěla mu malou po příchodu z práce předat do péče, ale bohužel pán byl domluvený s kamarádem že si zahreje fotbal přes net. tak jsem vypěnila.
ale špatná jsem já. já si prý zažila TROCHU bolesti při porodu a on musí několik měsíců snášet blbé nálady.
no nepolitovali byste ho? zabít zabít zabít.

dneska jsem už musela s malou ven a to i do deště. ještě že jsou ty kočáry. malá tam hned usne a teď i po návratu spí. hurá. a maminka může jít žehlit :unamused:
13. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale potěšilo mě že obleču další rifle. už tedy dvoje. sice mám z riflí co mi byli voné elasťáky, ale už nemusím nosit těhu kalhoty.

Vero na procházce je malá v pohodě. musím jezdit asi častěji. ten Tvůj příspěvek bych měla vytisknout a dát tchýni. ona má debilní otázky jako jeslti není malá nemocná když brečí. a včera volala jestli jsme řekli doktorce že brečí. jako by nikdy neměla dítě. zítra budou venčit malou a tak jsem si říkala že kdyby začla brečet aby nejeli na pohotovost:slight_smile:....moje mamka si malou když breči vezme do náruče, houpe jí a zazpívá jí a hned je klid. holt tchýně je tchýně.....
13. bře 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky - jen vám sem nakouknu - jdu pozdravit Melanykol :slight_smile: Jak se máte holky? Koukám že Zuzanka bude mít za "chvilku" rok - letí to jak blázen :astonished:
No nám už se to taky krátí - ještě tak max. měsíc a začne honička :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no snad to nějak zvládnem.
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak s tím autem to dopadlo celkem dobře. Snad to takhle dopadne i se sprcháčem.

Bep, tak to je fakt na zabití. :angry: To bys mu měla hodit něco na hlavu, aby se vzpamatoval. :angry: :angry: :angry:
Bep, já teda oblíknu všechny kalhoty, co jsem nosila před těhu. Ale máme je taky upnutější. A to už je skoro dva roky, co jsem porodila. Hold něco mi zůstalo. Ale není to tak strašný, abych kvůli tomu musela měnit celý šatník. Ale nějakým novým oblečkem samo nepohrdnu. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak pevný nervy s tchýní. Já mám tchýni zlatou, takže si nemůžu stěžovat. Je to prímová ženská. Strašně hodná. Vycházíme spolu moc dobře. Naštěstí. :sunglasses:

Dneska je strašný počasí. Chtěla jsem s malou dopoledne do Orcy na hrátky, ale při představě, že se s ní vláčím přes celý náměstí, jsem tenhle plán zrušila. Byla jsem nakonec ráda, když jsem ji vrzla do kočárku a doběhly jsme do zeleniny pro petržel do polívky. Nakonec nás stejně při návratu chytl déšť. Ale zvládly jsme to celkem dobře. Pořádně se rozpršelo, až když jsme už byly zalezlý doma. :slight_smile: Doufám, že zítra už bude líp.
13. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak teď bych manžu taky nejradši něčím přetáhla. Včera jsme se domluvili, že přijde domů, bude hlídat malýho a já si v klidu upeču bábovku a nachystám pomazánku na chlebíčky, zítra má přijet tchýně. A pán si přišel domů s tím, že jdou chlapi do hospody a on jim slíbil, že na chvilku přijde taky. Ale pařit s nima nepůjde. A jesti se mi to nelbí, tak klidně zavolá, že ho manželka nepustila. :angry: No co na to říct. Jsem tu s malým nas* a snažím se, aby tu blbou náladu nepoznal.
13. bře 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky všem :slight_smile:
Jani já si to nedokážu představit,dvojčata,ale ty to zmákneš a Daník pomůže :slight_smile: ta naše princezna je hrozný řechtadlo,někdy se může uchechtat a když už nejsme dost směšný,tak to vytlačuje :grinning:
jako z těch chlapů docela rostu,jsou snad dělaný přes kopírák?no občas některý vymyslí ještě větší blbost,než ten před ním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potřeba si přerazit obě ruce a nohy,aby se ženská nehnula a pak jen ležet a hybyj dělat všechno co já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hledám kamarádku z Jihlavy, stěhujeme se na ulici U Hřbitova a nikoho tam neznám, máme skoro roční holčičku Julinku (28.3.2008). Jestli jsi z blízkého okolí, ozvi se.
Ráda Tě poznám a třeba si padnem do oka. Uvítala bych paní, s dítkem v podobném věku, na pokec, procházky s kočárkem, návštěvy pískoviště, jízdu na kole, návštěvy ZOO, mlsání v cukrárně.
Jmenuji se Monika, je mi 25 let
13. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hledám kamarádku z Jihlavy, stěhujeme se na ulici U Hřbitova a nikoho tam neznám, máme skoro roční holčičku Julinku (28.3.2008). Jestli jsi z blízkého okolí, ozvi se.
Ráda Tě poznám a třeba si padnem do oka. Uvítala bych paní, s dítkem v podobném věku, na pokec, procházky s kočárkem, návštěvy pískoviště, jízdu na kole, návštěvy ZOO, mlsání v cukrárně.
Jmenuji se Monika, je mi 25 let, ob3mon@seznam.cz
13. bře 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, já jsem dřív bydlela taky U hřbitova, ale teď už pár let jsem jinde. A poslední rok dokonce mimi JI. Ale je tam určitě dost maminek, tak se tam s někým určo seznámíš. :wink:
13. bře 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty chlapi jsou vážně na zabití. Co si vůbec myslí? :angry: :angry: :angry:
13. bře 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni já bydlím kousek od hřbitova, takže se můžeme domluvit a scuknout se :wink: Kdy se sem stěhujete?

Holky já jak to tady čtu, tak to úplně vidím, jak to bylo u nás - já za to nemůžu, že seš nemožná a malou nezvládáš! Jen kvůli tomu, že jsem vždycky říkala, že si od ní potřebuju odpočinout. Na chviličku vypnout a jít si třeba jen na kafe. On to sice tak nemyslel, ale argumenty, že on přeci chodí chuděrka do práce, tak ty se mnou nic nedělaly, bohužel! Pak mu ruplo v bedně a začal chodit co pátek na pivo. Ale tam je to proto, že má prostě blbou partu, dítě z nich má jen jeden a ten má hooodně tolerantní ženskou, nikdo z nich není ženatý, málokdo má dlouhodobý vztah, takže je jasný, že si můžou chodit do hospy x-krát týdně! :angry:
Bep a s tím chozením s kočárkem - jestli tě to uklidní, tak já vyrážela někdy kolem osmé a domů se vracela třeba kolem páté. Byla jsem jak tyčka, všechny kalhoty na mně plandaly, to byla paráda :grinning: kojila jsem v terénu, přebalovala, všechno, ale to bylo léto. Jak pak byla větší, tak jsem šla na dvě hoďky dopo, pro oběd a kolem druhé zas na dvě hoďky. Ty máš zas výhodu, že máte baráček, že by sis malou mohla naučit, že jí uspíš a šoupneš za barák, tam jí uslyšíš a bude pěkně na vzdoušku, to já tady s těma uječenýma cigošema nemohla :angry: :angry:

Mně s těma chlapama prostě přijde, že jsou hrozně překvapení, že si chce ta ženská taky trochu odpočinout. Neumí si vůbec představit, co to je, když má mimčo "špatný den" a je uplakaný a ukňouraný a to by člověk občas vyskočil z kůže. No nic, holky, musíme se prostě smířit s tím, že nám vydělávají teda ty peníze (z čehož jsou někteří taky hodně překvapení, že je najednou všechno jen na jejich bedrech!) a že si přeci potřebují občas vyčistit hlavu hrama na PC, pivkem s kamarádama, fotbálkama atd. To je fakt v ř...! :unamused: :frowning2:
14. bře 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já ač si na manžu stěžuju je v tomto perfektní.Každý den,jak padne třetí a přijde z práce,vezme si obě holky a jde s nimibud ven,nebo si hraje doma,ale já mám klid a ještě mi manža říká,ať si odpočinu když se dětem a domácnosti věnuji celý půlden.Co mi dělá už menší radost jsou jeho návštěvy hospody,cca 2X týdně prostě to piv potřebuje a to tam nejde na jedno.
14. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já myslela, že bydlíš na Dolině. :confused:

Bep, Léňa má pravdu. Je lepší, když si mimčo zvykne na spaní venku bez ježdění. To jsi pak otrok a nic pak doma nezvládáš. Když miminko spinká venku, tak si můžeš v klidu všechno doma poklidit a odpočinout si. :wink: Ale Sárinka je ještě malá, takže se to všechno teprve učí. Naše malá si na spinkání v klidu taky zvykla spíš až tak po dvou třech měsících. :slight_smile:

Nety, tak to máš zlatýho chlapa, když ti takhle pomáhá. Akorát to pivko to trochu kazí. :unamused: Nejlepší, že některý chlapi potřebují jít do hospody každý týden a když si chce ženská zajít někam na kafčo třeba jednou za měsíc, tak už je málem oheň na střeše. :angry: Já si teda taky nemůžu moc stěžovat. Manžel do hospody už nechodí tak často jak dřív. Teď když jde jednou za dva tři měsíce, tak je rád. Nějak není čas nebo chuť. A s malou mi taky celkem pomůže. Ale má taky rád svůj klid - na jídlo, na noviny, na hokej,...
14. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je naprosto nádherný počasí. Akorát by to už mohlo vydržet. Jenže příští týden se má zase ochladit. Jak já už se těším na jaro. :astonished:
14. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nene, kdyť jsem chodila přeci taky na Masaryčku a bydlela jsem za rohem vedle Beponky :wink:
Já jsem si minulý víkend koupila stejné náušky jako má malá, ale ta jedna se mi furt povolovala, tak jsem si je zašla pěkně odpo procházkou vyměnit, pak k bývalé skorotchýni a teď čekám, než dojede malá domů, museli nutně jet busem :grinning:
My jsme malou vynesli v korbě nahoru do bytu, dali jí do ložnice na postel, otevřeli okno a pánečku, jak se jí tu pak dochrupkávalo :slight_smile:
14. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chlapi jsou fakt někdy děsný. Ale co už naděláme. Já mám tu výhodu, že manža se o Standu taky postará, třeba dneska jsem připravovala oběd, tak spolu blbli v posteli. Jenže... :angry: Manža si k tomu pustí telku a Standa mu nakonec zahučel z postele k radiátoru. Tak jsem taky pěnila. :angry:

Já už si na tchýni nemůžu ani stěžovat. :grinning: :grinning:

Holky, i já se klidně přidám na odpolední drandění s kočárkem. Samotnou mě to nějak baví míň.
15. bře 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my tu teď měli velkou návštěvu, přijeli tchánovci, bydlí daleko, tak tu i spali, přijeli se kouknout na malýho. Návštěva relativně v pohodě, akorát tchýně vždycky přijede a začne mi tu uklízet. Máme myčku, ale to je zbytečný dávat do myčky nádobí od snídaně, příbory, tak to všechno poumývá v ruce a pak nám vynadá, že jsme myčku nezapli a ona už má nádobí umytý. A nemůžu jí vysvětlit, že jsme ji nezapli proto, že prostě pořád není plná, když mi bere nádobí a umývá ho v ruce. Na to, že mi tu uklízí si musím zvyknout, ne že by měla pocit, že tu je bordel, spíš chce být meromomocí užitečná. Příště asi vyperu, ať mám plnej koš prádla a nechám ji žehlit, bude mě to znervózňovat míň než když mi šuruje po bytě.
Ale s malým byla skvělá. Má takový grify, že jsem jen zírala a malýmu se to hrozně líbilo. Ani jim nevadilo, když měl malej prdíky a brečel, nesli to to v klidu. Měla jsem strach, jsou sami dva už dlouho, tak jestli nebudou nervozní z křiku, ale pohoda.
Já bych se zas přidala na to mslání v cukrárně:grinning: S kočárem se potkat taky můžem, jezdím tam občas na procházku,kolem hřbitova dozadu směrem na skalku
15. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím, že mám celej den pohov mě manža vytáčí tím víc, že jsem vydělávala o něco víc jak on. Podle původní domluvy měl jít teda na mateřskou on. Jenže když jsem otěhotněla, tak se začal cukat. A já si taky chtěla dítěte užít, spíš jsem ho tím škádlila. Ale o to víc by měl vážit slova...............................
15. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek