• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Wjeru, to jsou prostě chlapi. :slight_smile: My jsme to doma taky probírali, ale přeci jenom manža nosil víc, takže bylo rozhodnuto. A já rozhodně nelituju. I když jsem si přeci jenom představovala jinak, ale babička za to přeci nemůže. :cry:

Do cukrárny jsem se teď docela naučila dozadu za Kenvelo do Lapkovský. Ale je tam vždycky takový šrumec, že si tam skoro maminky ani nepopovídají. :slight_smile:
15. bře 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani tam je to parádní, my chodíme už jenom tam. Občas jsme zašli ještě do Dělňáku, ale tam je strašný vedro :unamused: Ale u toho Lapka je parádní, když chytneme stolek u toho hracího plácku a děti si tam řádí :grinning:
Holky já jsem dnes potkala souseda, měli týden do termínu, tak se ho ptám, jestli už rodí, on ať se ani neptám, skelný oči... tak mě zamrazilo! Že jela v Pá na ozvy a nic prej. Ve ČT prý ještě cítila pohyby a v pátek už prej nic. To je strašný! Takže je prý teď ještě v nemocnici a že prý hledají příčinu! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. bře 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se tam taky líbí. Byla jsem tam s malou ale asi jen dvakrát. A to byla ještě malinká v kočárku.

Leni, to je fakt strašný. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Když se něco stane na začátku těhu, tak je to smutný, ale na konci těhu je to fakt příšerný. Brrr. :cry:
16. bře 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky chodíme do Lapkovský,nebo do Fibišky ,tam je většinou málo lidí a koutek je pěkný.A mají výborný domácí zákusky.

Leni,ani nevím co říct,je to strašný. :frowning2:
16. bře 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahojky :slight_smile: do té Fibišky se chystám,dá se tam s kočárkem?

Teda chuděra ženská,ta se musí sesypat :frowning2: .
16. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melanykol-dá se tam jít s kočárem,je tam i dobrý že je cukrárna z jedné strany celá prosklená a pokud Ti dítě spinká,necháš ho venku za sklem,krásně na něj vidíš a vlastně sedíš u stolečku z druhé strany skla.
16. bře 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
do tý Lapkovský chodíme taky, je to dobrý, že se tam dá vjet s kočárem a mají tam hrací koutek pro děti. Ale je tam poslední dobou fakt plno. V dělňáku jsem byla párkrát a ve fibišce manža nakupuje zákusky, sednout jsme si tam ještě nebyli
Leny, to mě vždycky zamrazí, když čtu něco takovýho. Chudáci sousedi. Člověk se právě těší, když překoná ty první tři měsíce a pak tohle. :frowning2:
16. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mně je z toho od rána fakt na nic! Když si na to vzpomenu, je mi ouvej a to se mě to, více méně netýká :frowning2:

Za chvíli jdeme vyzkoušet ty prolejzačky u Rošárny, co udělali, je to prý vyloženě pro malý caparťáky, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
16. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni my jsme dneska taky na Rošárně byly,až to bude hotový bude to krásné.
16. bře 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak co? Jak se tam malé líbilo?

My jsme dnes byli v HB na bazéně. Manžel ještě potřeboval něco v Brodě vyřídit, tak jsme spojili příjemné s užitečným. :slight_smile:
16. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé, vidíš, my tam měly namířeno, jenže jsem potkala u Domu zdraví tetu, tak jsme se tam tak na půl hodinky zakecaly a pak jsme to vzaly jen kolem vrtulníku a alou domů. No i tak jsme byly dvě hodiny venku a já jsem tak promrzlá, jak ještě beru ty ATB, tak to tuplem. Mám pocit, že už se snad nikdy neuzdravím a nezahřeju :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ty máš ATB? Co ti bylo? Nějak mi uniklo, žes marodila.
16. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Rošárně je kde holky :confused:
17. bře 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mě taky zajímalo, vedle rošárny bydlím, ale že by tam byly nějaký prolejzačky ? :confused: Se stydím, že o ničem nevím. To je v areálu školy nebo kde?
17. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel ty bydlíš u nemocnice v těch nových, ne? Tak je to dole u fotbalového hřiště ta základka... s bazénem, Rošického, už víš?
No a ty prolejzačky jsou hned za první řadou baráků přes silnici - teda jestli to píšu srozumitelně :grinning: je silnice, první řada baráků a tam jsou hned ty prolejzky. Ještě jsme tam teda nebyly, ale víme o nich :slight_smile:
Minulou SO mě začalo hrozně bolet v krku, vydržela jsem to do ST, ptž jsem si myslela, že je to jen od rýmy no a dr. mi řekla, že mám zánět nosohrtanu, tak jsem vyfásla ATB. Ale už jen do zítřka a dobrý. Jsem tohle snad nikdy ani neměla :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bydlím až kus od nemocnice,když jedeš od Plusu,tak hned začátek Kosova,udajně Sluneční vrch,ale je víc větrný :slight_smile:
tak Věru ty tam bydlíš,tak to prosonduj :grinning: Jé a díky za typ na projížďky na Skalku,tam jsem bydlela,tak tam taky vyrazíme :wink:
17. bře 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
tak dnes jsme byli po šesti týdnech na kyčlích a dobrý. jen hnusně prší. chtěla jsem ještě vyrazit do sekáče něco koupit malé ale v dešti se mi nechtělo. jela jsem s malou poprvé sama a byla jsem z toho nezvozní a na jedné křižovatce mi to dvakrát chcíplo a jeden kamion si na mě hned zatroubil. aby se nepo... ale zvládla jsem to s ní a už můžeme cestovat pořád.
už jsme taky nahlášný do Orcy a za 14 dní jdeme na první lekci do vaničky. už se těším.
a taky mě čeká prohlídka na gyndě a to se tedy netěším a tam zas musím jet s manžou aby hlídal malou.
17. bře 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak by nám asi vyšlo:slight_smile:

http://www.hodimeseksobe.cz/
17. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel, tak já to tam zítra nějak projedu a snad ty prolejzky natrefím :slight_smile:

Bepi, my byli na kyčlích včera, krýša se tam předvedl, řval tak, že mi doktor ty otázky napsal. Do orcy jdeme příští týden, tak když tak poreferuju, ať víš, na co se máš těšit. :slight_smile:
17. bře 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru na reference se už těším. Sáruš byla na kyčlích skvělá. koukala a ani nekníkla. jak se něco kolem ní děje tak je spokojená. jen se hned pokadila když jí doktor roztáhl nohy:slight_smile: já byla u Lexy na Březkách. v nemocnici je prý nával. sotva jsem tam pofuněla s autosedačkou v ruce a dorazila mamina s dvojčaty. v každé ruce jednu sedačku. to pak člvěk dává klobouk dolů když to vidí....
17. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, ty už vlastně máš po šestinedělí, viď? :slight_smile: Tak snad se vám v Orce bude líbit. Na nás to tam bylo hrozně hrrr. Ale jestli Sárinka vodu miluje od narození, tak to se jí tam určitě bude líbit taky. :wink: A na ježdění s malou si zvykneš. Já jsem taky byla ze začátku nervní, když jsem s ní jela autem. Teď už mi to vůbec nepřijde. Určitě je to pohodovější než s chlapem, který ti to řízení furt kecá. :grinning:
K Lexovi jsme na kyčličky jezdily taky. Je to tam fakt supr, že bere miminka přednostně. :slight_smile:
17. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme na prvních kyčličkách byly v nemocnici, jak tam chodí dr. přímo ze špitálu. Ale pak jsme dostaly typ na pana dr., teď nevím, jak se jmenuje, ale v případě zájmu bych mrkla do papírů, je na domě zdraví ve druhém patře a bere děti taky přednostně. Jak je vlastně Poustka, tak pár ordinací před ním. A moc milý, příjemný, byla jsem tam víc spokojená než v nemocnici.
Vero už chodíte na nočník? Já Sophinku zkouším od víkendu (předtím podle nálady a rýpání okolí) intenzivně a ze začátku ječela, že nebude a že se jí nechce, načež v Ne už musela jít dopo na procházku kolem baráku jen v kalhůtkách :grinning: a nikdy se nám nepodařilo to odchytit do nočníku, až dnes ráno! Hurááááá! A teď tu vedle trůní a že prý bude dělat bobíka :grinning: Tak jsem na ní zvědavá :grinning: Kéž by to šlo takhle rychle, to by bylo super!
Wjeru, už jste byli mrknout na ty prolejzky? Já chtěla dnes, ale venku sníh, je to na nule, to je zas šok, to je strašný. To zas budou další chřipky, už to vidím!
Bep a co malá, už ti v noci spinká líp?
18. bře 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, doma jsme skoro furt bez plínek. Jen přes poledne jí plínku nechávám, protože tou dobou kaká. Na kakání si zatím neříká. Akorát mi to oznámí, až je po. :grinning: Ale to zatím neřeším. Já jsem ráda, že odchytáváme čurání. U nás to trvalo asi týden, než si sama začala říkat. Ale za ten týden jsem teda spotřebovali kalhůtek a kalhot, že se to asi nedá ani spočítat. :grinning: Poprvý si řekla na nočník před měsícem. Teď se občas stane, že to řekne na posledních chvíli, tak se trochu počurá, než doběhnem k nočníku nebo záchodu, ale už to je skoro výjimečně. :slight_smile: A ze začátku si taky na nočník nechtěla sednout. Vztekala se, že tam nechce. Pak se to najednou zlomilo a strašně jí bavilo, že si říká sama a že jí nočník zahraje (koupila jsem jí hrací).

To počasí mě taky štve. Doufám, že to už fakt bude trvat jen pár dní a pak už se konečně pořádně oteplí. A v noci fučel vítr (aspoň tady u nás na větrné hůrce), že jsme mysleli, že nám to odnese střechu. :confounded: Ještěže to trochu utichlo.
18. bře 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tak vítr fučel i tady, to jsem myslela, že se nám samo otevře okno!
Já jsem právě ten nočník furt oddalovala, že aby se teď doma nenaučila na nočník a pak půjdeme ven a zas jí budu říkat, že má čurat do plínky, aby z toho nebyla zmatená, tak jsem to chtěla nechat na přelom jaro/léto, ale zkoušíme to a buď to půjde nebo ne. A o tom pročuraným oblečení mi ani nemluv. Před chvíli k ní čuchám a ptám se jí, jestli nebude dělat bobíka, tak prej ne. Otočí se zády a hned mi hlásí, že už ho vlastně udělala :grinning:
To je Kačka ale šikovná, že si o nočník takhle pěkně řekla sama. To teda čumím, to buď ráda!
18. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero nám ten vichr mlátil stožárem kde máme satelit, že manža z toho byl pěkně nervozní.
jo a ohledně toho řízení jsem byla včera jak magor:slight_smile: jezdila jsem tak abych spíš všude kde je to možné zahýbala vpravo, protože mám malou vpravo vzadu a tak abych jí nevystavovalo možnému nárazu od nějakého de... ehm :grinning: neslušného řidiče :grinning: :grinning:
Leni nechci to zakřiknout, ale teď dvě noci byla malá skvělá. ale probíhá to tak, že zhruba hodinu jí musím chovat aby usnula. pak jí dám do postýlky. a když se poprvé vzbudí hlady tak už si jí beru do postele a je s náma do rána. zbytečně bych jí přenášením budila a to nechci. takže spíme ve třech.
holky jinak mě dnes normálně bolí ruka jak jsem včera nosila autosedačku. jsem teda pěkná bačkora a musím začít něco dělat....
18. bře 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na kyčle jsem se Zuzi chodila do na Dům zdraví dr Dobeš,jak píše Lenča,bere přednostně děti.Aje to pohoda.
S tou Orcou nechci strašit,ale Zuzanka byla ve vodě od narození cachtadlo a tak jsem se těšila na plavání a tam propadák.Ještě tak normálně koupat,ale nějak ji nesedla ta instruktorka,potápění bylo náš velký nepřítel a tak to vzdávám a půjdeme ještě na poslední lekci.Dnešek jsem odvolala,protože je Zuzanka nějaká nemocná,ale je to takové jo a ne.Od soboty se trocu potí,ale horečky nemá a rty má zevnitř bílé,ale to je všechno.Dneska trochu rýmu,ale na dr to není a ani bych tam dneska v té kose nejela,protože bych musela pěšky kočárem.Tak uvidíme,co z toho bude.
18. bře 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na kyčle jsme byli taky u dr. Dobeše. Fakt stačí, jak vyleze sestřička a zmerčí mimi, tak už ho bere dovnitř. Ale je tam těch mimin taky dost, před námi bylo jedno a když jsem odcházela, tak tam bylo nastartovaný další. Takže jsme si vyslechli pár poznámek od lidí, co tam čekali :frowning2:
Taky jsme se tahala s autosedačkou a málem jsem to nevyfuněla. Ono se to nezdá, ale docela se pronese. Dneska jdeme na kontrolu v 6ti týdnech, tak uvidíme, jak jsme na tom. A Bepi, díky za připomenutí, taky se musím objednat na kontrolu po 6tinedělí :slight_smile:
Na prolejzkách jsme včera nebyli, vezmeme to procházkou asi dneska nebo zítra. Chtěla jsem vzít fo´ták a vyfotit to, ale foťák někam zašil manža
Jinak auti už zase nemáme. Jen jsme ho dostali ze servisu, tak začla svítit kontrolka na přehřátí motoru a auti jelo zase do servisu. Prý se musí vyměnit cívky a další 3 litry pryč. Ach jo :frowning2:
18. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je Věru mazec s autem.U nás se teď moc nenajezdí,jak máme taťku přes týden pryč.Tak do toho padne i míň peněz.
18. bře 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel a co značí bílé rtíky zevnitř? To slyším poprvé :confused: to je nějaký zlepšovák na pozorování, to neznám, šup sem s radou poradou :wink:
18. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli o víkendu na tom maškarním a malá byla užasná :sweat_smile:
Na kyčle jsme chodili na Březiny k Lexovi a dobrý,nemůžu si stěžovat.
Já taky pomalu podléhám tlaku okolí a začínám Kačku sem tam dávat na nočník,ale příjde mi, že neví, co se po ní vlastně vůbec chce,tak mě napadá, jestli na to není jestě malá je jí 15 měsíců tak nevím snad na to brzy přijde,nočňajz se jí ale líbí,koupila jsem jí hrací s medvídkem Pú,ale než aby na něm seděla, radši si ho snaží dát na hlavu jako slušivý klobouček :grinning:
18. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek