• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Leni, já jsem tu sadu použila asi ve třech měsících. Dřív jsem se k tomu nějak nedostala. Sice to není hned po narození, ale do půl roku to podle mne má smysl. Po roce už je to asi fakt zbytečný.
19. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě a je mi to líto. Ale tak to neva, máme jiné vzpomínky :slight_smile:
19. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já uvažuju o té s pískem. Chtěla bych si to pak pověsit na zeď máme jednu vlekou cela holou do ložnice a te písek vypadá celkem doře. Taky si plánuju nechat zvětšit nějaký fotky a dát to mezi to potom. Tak uvidíme :slight_smile:
20. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,já vůbec nechápu proč jsou zrovinka důchodci tak aktivní,a přitom pořád vykládají jak za jejich mladých let si všichni všechno dělili,nebylo moje a tvoje a všichni si spolu hráli.Aejhle už si bude bába dělat nárok na hřiště.Dobře jsi jí to wjeruš řekla.
Znala jsem jednu babku a ta měla dokonce oblíbené jedno sedadlo v buse a i když byl autobus poloprázdnej,ona se tak dlouho nad tebou klátila,až jsi ji na to její místěčko pustila.
Nedávno jsem dostala výchovnou lekci typu...cc a ta má dvě děti a nezvládá je,potřebovaly by seřezat(kristýnka měla zrovinka vztekací den),nebo paní ale to dítě by mělo mít rukavičky.......Doufám,že jako důchodkyně taky nebudu tak protivná :angry: :angry:
20. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, teď přemýšlím, že to možná není sádra. Je to taková bílá hmota, kterou hněteš chvíli v ruce a tím změkne. Obtiskneš do ní nožičku nebo ručku a pak to necháš zaschnout.
20. bře 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak breberka včera opět trochu horší,tak jsme ráno jeli k dr.Zuzanka začala mít včera nakřáplý hlas,jak Amanda Lear(což mladším nic neříká,takže nikomu) :grinning: :grinning: :grinning: ale angína to není,jen jsem koupila mukosolvan,tak snad se to zlepší.
Věru to bych do tebe neřekla,že se umíš tak ozvat.Já bych zklopila uši a mazala pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. bře 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás zběžně dočetla.
Pneumokoka jsme dávali, hlavně protože ho zafinancovala babička. Takže volba byla jasná. Očkování proti neštovicím doporučila doktorka i mě před dalším těhu, protože jsem je neprodělala.

No docela na vás koukám s tím nočníkem. My jsme se s manželem domluvili, že ho na něj zkusíme posazovat, jen co sám bude sedět. No to jsme na to trošku pozapomněli, ale poslední týden jsme to začali zkoušet. Pokaždý máme načůráno a každý ráno i bobík. Snad to tak půjde i dál. Jde mi hlavně o to, aby si na něm zvykl hačat.

Počasí je teda děsný. Dneska ráno jsem se parádně klouzala.

Důchodkyně zase perlí, že? :grinning: Mně hrozně fascinovalo, jak opravili tady na Březinkách dětský hřiště, tak si hned důchodci z okolích paneláků stěžují na řev od dětí. A kdo má pořád poslouchat ty jejich kydy?
20. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak jste probíraly tu MS, tak mě přišla taky skoro hned po šestinedělí. Nejhorší je, že se říká že se to dítěti srovná. U mně teda krize, vždycky týden dopředu vím, že to dostanu. Jsem protivná, nervózní, všechno mě bolí, šílený křeče... :cry:
20. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, nic si z toho nedělej. Já bych to udělala asi úplně stejně jako ty. :wink: :grinning: :frowning2: A ať je Zuzance už líp.

Hani, já jsem malou na nočník začla dávat už v 8 měsících. To mělo docela úspěch, ale kolem roku na něj absolutně odmítala sedat, tak jsme ho zase úspěšně schovali. Vytáhla jsem ho až po novém roce, kdy ji už bylo přes rok a půl. Ze začátku to taky bojkotovala, ale pak se to zlomilo a začla si sama říkat a čůrat do něj. :slight_smile: To samé jsem slyšela do kámošky, že některý děcka před rokem chodí na nočník a pak to bojkotují. Některý si bez problémů na něj sedají pořád dál. Záleží na dítku. Snad budete ten druhý případ. Ale každopádně doporučuju nic nehrotit. Ono si to mimčo nějak rozhodne samo, kdy je ten pravý čas. :wink:
20. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem jí právě začla dávat mezi 3/4 rokem a rokem, ale fakt jen párkrát, ptž mi to proječela. Pak jsem se na to vyprdla a že to nechám až na léto. Jenže babičky furt rejpaly, tak jsem to zkoušela v mezičase, ale jen tak vždycky jednou za čas a byl řev, tak jsem jí to nechtěla zhnusit. A teď jsem jí postavila před hotovou věc a musí. Ale včera holky, to jsem měla chvílema obavy, jestli nevytopíme sousedy :grinning: :grinning: :grinning: nějak jsme to nevychytávaly.

Jo a Hani, přesně vím o čem mluvíš. Já jsem dřív měla MS, že jsem vůbec nevěděla, že jí mám. Jen že mě druhý den bolelo v podbřišku a za 3-4 dny bylo po. No a po porodu jsem první půlrok, co jsem to zas měla, měla pocit, že mám další očistky :angry: ale vážně se to srovná, i když je fakt, že mě břicho bolí i před a pak tak ty první dva dny, co to mám. Ale co se intenzity týče, je to už jak předtím :wink: takže vydrž, bude to fakt lepčí :wink:
21. bře 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, taky přeju, ať se dá Zuzanka brzy dohromady :slight_smile:. A jak vůbec probíhalo plavání s taťkou?
No holky, než jsem začala brát prášky, tak jsem vždycky trpěla jak zvíře. Antikoncepce mi to srovnala a tak nějak víc v pohodě to bylo i po vysazení. Tak uvidíme jak po porodu.
Dneska jsme byli na nákupu týdenním velkým v hypře. Měli jsme s sebou i Krýšu. Byl hodnej, celej nákup prospal. A hned na začátku byly zlevněný věci na děti. A tak manža, kterej mi nadával, jak zbytečně utrácím, když jsem něco objednala na netu, nakoupil krýšovi 2 mikinky a 4 trička :grinning: :grinning: :grinning: A pak kdo utácí, že?
Jinak tam měli v akci plínky Huggiesky a pamprsky a vlhčíčí ubrousky, kdybyste někdo potřeboval
21. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zatím po porodu, co se týče MS, mnohem lepší. Dřív jsem měla pvní den šílený bolesti, že jsem nebyla schopná skoro ani existovat. To jsem byla odkecaná aspoň půl dne. A teď mě třeba břicho trochu pobolívá, ale určitě se to dá zvládnout i bez prášku. Tak doufám, že to u toho tak zůstane.

Od večera jsme marod. Celý den byla Kačenka naprosto v pohodě. Až večer začla průjmovat a v noci se pak poblinkala. Dneska má teplotu a celý den až na dvě přestávky zatím prospala. V noci teda spinkala blbě, tak to možná dotahuje. Vůbec nevím, co to chytla. Vedle nás řádí angína, ale tohle je něco jinýho. Střevní problémy neměl nikdo v našem okolí. Tak doufám, že to přejde a budem zítra fit. A dneska je zrovna tak krásně. Hold si to Kačenka umí vybrat. :frowning2: A zítra jsme chtěli u nás slavit narozky, zvali jsme naše i tchánovce. Tak to budem muset asi o týden odložit.
Bep, doufám, že jsme vás nenakazili a jste a budete zdraví. :unamused:
21. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero v mým okolí má tyhle střevní,jednodenní potíže dost lidí,zase řádí nějakej hnusnej vir.Já jsem nachlazená,doma se mi smějou protože nemluvím,ale vejskám.I v nemocnici to doporočovaly a já z vlastní zkušenosti vím,že na zvracní je dobrá ledově vychlazená cola,Kristýnku takhle léčím ,nevím zda-li i Kačenka by mohla.

víte že si ani nepamatuju na MS po porodu??Už po Kristýnce byla po porodu pravidelná jako hodinky,břichabol jsem neměla nikdy.

Mel,taky přeji brzké uzdravení :slight_smile: :slight_smile:
21. bře 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji Vám všem brzké uzdravení!!!!!

já odvezla manžu na oslavu kamarádových třicetin a rovnou mu půjdu vyndat peřinu a rozestlat mimo ložnici. aby Sárinka z výparů neměla otravu alkoholem:slight_smile:
21. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, my jsme si tímhle jednodenním bacilem prošli všichni před měsícem. Tak jsem doufala, že už to máme za sebou. Ale asi jsem se spletla. :frowning2: Kačenka měla celý den zvýšenou teplotu. Večer usnula jak dudek. Srandila naposled v poledne, pak už jen čurala, tak doufám, že se jí to už trochu srovná. Blinkala jen jednou v noci a tím se jí asi taky dost ulevilo. Ta cola je fakt super. Já jsem ji pila před tím měsícem celý den. Bylo to jediný, co jsem mohla pozřít a co jsem udržela v sobě. Ale Kačence bych to ještě přece jen nedávala. Možná tak po třech letech. Ale jí ještě nejsou ani dva. :unamused:

Bep, tak ať to přežijete ve zdraví. Všichni tři. :grinning: :grinning: :grinning: A ať s manželem nemáš nakonec ještě víc práce než s malou. :grinning: :wink:

Dneska byl tak nádherný den. A koukala jsem na předpověď, že už by se to mohlo konečně trochu zlepšit. Žádný mrazy už nehlásí, tak snad se i toho jara dočkáme. :sweat_smile:
21. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero, byla u mě kamarádka, její sestřenice bydlí u vás na Sibiři, tak říkala, že jedna z jejích dcer to má taky a už to má podruhé během týdne. Takže vám to tam asi řádí :frowning2: Tak přejeme pevné nervy a držte se, holky. Cola je super nápad, ale taky nevím, jestli bych to malý dala, spíš Smectu, zkoušelas? Ta je spíš ale asi na průjem, viď.

Nety, já skoro nemluvila celý měsíc, to ti nezávidím, to nemůžeš ani pořádně zakřičet, viď :slight_smile: A dneska jsme dopo volaly s malou dědovi, tak ten taky nemůže skoro mluvit. To jsou nemoci, to by se jeden picnul teda.

Vero, ono venku ale odpo nebylo nic moc. Na sluníčku to jakž-takž šlo, ale pořád žádná velká hitparáda, minulý týden to bylo lepčí... ale snad už se blýská na teplejší časy :wink:

My se odpo byly projít k vrtulníku, tak zrovna přistával, já radost, jak jsme to krásně vychytaly a šla jsem co nejblíž a řev, pláč, že se bojí. To je ta moje snaha o dobro :grinning: ale do usnutí o tom mluvila murína jedna :grinning:

Holky hlavně se brzy všichni uzdravte, ať netrpíte a nic vás netrápí!!!
21. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jo Smectu jsem jí v poledne přimíchala k banánu. A dala jsem jí jídla, co víc staví. Banán, borůvkovou přesnídávku. Myslím, že blinkání máme za sebou, teď se poprat s tím průjmem.
Leni, tak to si může Kačenka se Sophinkou podat ruce. Kačenka je taky pěkná poserka, jakmile je postavena před určitou věc. Ale jakmile je v bezpečné vzdálenosti, celý den pak nemluví o ničem jiným, jak moc to na ni zapůsobilo. :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic, jdu spát. V noci jsem toho moc nenaspala, jak jsem běhala za Kačkou, tak to musím dohnat dnes. Teda snad bude malá spinkat líp a my se s manžou taky vyspíme. Tak zatím pa a dobrou.
21. bře 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tedka si mě tou Smectou připomněla,že já Nelince dávala iontový nápoj KUlíšek,maj ho v lékárnách,je pro prvních pár hodin průjmových a zvracivých onemocnění,pro rychlé zavodnění.
21. bře 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vím, že my jsme jednou na rotaviry dostaly taky nějaký nápoj, co prodávají v lékárně, ale malý vůbec nechutnal, ale asi to nebylo ono. Ale už si to vážně nepamatuji.

Tak dobrou, holky, jdu taky spát.
21. bře 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda koukám tady každej marodí ale to se dalo čekat to pačasí je děs běs mi se teda zatím držíme já se dostala z pořádnýho nachlazení ale tu jednodenní chřipku bych teda dostat nechtěla jen Gábi se dnes stal uraz upadla a trochu si sedřela prstíky protože držela v ruce klacíky který nepustila no která jste kolem čtvrté slyšela pořádnej řev tak to byla moje mladá řvala jak tur já už myslela že jí upadla ruka tak jesem ji to musela pořád foukat až dědu napadlo vzal obvaz a zavázal to pak už to nebolelo :slight_smile: :slight_smile: když ona ještě pořádně nespadla tak hold si to musela takhle ořvat :grinning: :grinning:
na MS si teda nevzpomínám ale myslím že jsem ji dostala tak po roce od poroduted ji nemám a vůbec se mi nestýská :slight_smile: :wink:
Gábi ještě neměla tady tu jednodenní chřipku ale když jsme přijeli z Egypta tak to teda chytla ani Kulíška ani Smektu mi jíst nechtěla vlastně nejedla skoro noc jen trochu pila čaj už jsme málem jeli do nemocnice nepomohlo ani nadavání ani přemloucvání ale když mi ruply nervy a já začala brečet tak to mi pomohlo Gábi se mě zeptala proč pláču a já že proto že mám o ni strach že nechce jíst ani pít a to jste měli vidět jak to do ní padalo a nikam jsme teda nejeli protože pak už to šlo.
nočník jsem taky praktikovala tak po roce na štěstí neměla nic proti a pak když už mě nebavilo s tím pořád chodit a vylejvat to tak jsem se jí zeptala jestli nechce chodit na záchod jako máma a táta a ona se postupně naučila chodit na záchod jen ted už by teda neměla mít plínu přes noc (ve dne už ji nemáme hodně dlouho ) ale na to jsem zas já ted byla tak trochu líná protože se mi nechtělo vstávat v noci a dávat ji vyčurat ale ted už se to postupně učí a řekla jsem jí že ted už můžem kupovat plíny jen pro Davídka tak už se to musí naučit tak snad to zabere :wink:
přeju všem at se brzo uzdraví i když ted jsem koukala na předpověd a nevypadá to moc dobře hlásí ještě sních a pár stupnů pod nulou
21. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já když slyším, že ta chřipajzna zas někde řádí, tak radši nechodíme moc mezi děti... radši si žijeme jen "svůj svět" :grinning: Ptž jsem v těhotenství měla nějakou oslabenou imunitu a jakmile se něco takovýhle objevilo na hranicích ČR, tak jsem to hned chytla :frowning2: a od tý doby se toho bojím jako čert kříže!
Dneska je v CP od 10:30 program pro děti, tak se tam chci jít s malou podívat. Docela jí tyhle divadýlka baví, tak uvidíme, jak se na to bude tvářit.
Vero jak je malý? Už je v pořádku?
Mel a co Zuzka, už je jí líp? Má i rýmu?
22. bře 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Zuzanka rýmu nemá,ale mě bolí v krku od pátku a od včera mám rýmu ,jako ďas :rolling_eyes: tak se modlím,aby ji nechytla,protože už teď když ji chci vyčistit nosík,tak je samá ruka,samá noha,mlátí hlavičkou,takže nemám šanci.Dostat do ní mucosolvan je taky horor a to je jen sirupek.No jak když tuší,že je to lék.
Doufám,že se nám to nezhorší,protože zítra taťka odjíždí do práce a vrátí se až v sobotu.A těch deset koli se fakt pronese.
Jinak začala krásně říkat táta,většinou je to tak třikrát za sebou,ale učím ji to už pěkně dlouho :grinning: .
Gábi tak ještě měsíc ,ani ne,co?To je paráda takhle na jaro,to si budete užívat vycházky :slight_smile: .
22. bře 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel, tohle měla Sophinka taky - všechno, co smrdělo lékama a pomocí, tak to bylo špatně! Nechtěla, strkala nám do ruky, aby se to vylilo, ale kolem roku se to zlomilo a začalo jí to chutnat a kolikrát mám co dělat, aby mě nepřemluvila večer co večer, ptž už si vymýšlí, že jí bolí zoubky :grinning: A odsavačka pak byla taky horor, tak jsem si pak musela sednout do tureckého sedu, posadit si jí zádíčkama k sobě, opřít jí o sebe a šlo to prostě po zlém, ale měla jsem strach, že na nás sousedi pošlou sociálku :grinning: :grinning: :grinning: ale jednu rýmu tak bojovala, že jsem jí to ani neodsávala, na to jsem neměla :unamused:
22. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi, tak to děláme stejně. Jak jde manža někam za zábavou, tak mu stelu v budoucím dětském pokoji. Do ložnice ho nechci. jenom nevím, co budu dělat, až se tu zabydlí krýša. Leda mu ustlat v obyváku, ale to bychom ty výpary dýchaly celý den :wink:

Holky touhle jednodenní střevní virózou jsme si prošli oba s manžou na přelomu roku on 1.1 a já pak 2.1. Oba jsme s**li, blili nepřetržitě půl dne, pak se to začalo postupně lepšovat. Naštěstí jsme to nedostali dohromady, máme tu jen jedno WC. Měla jsme za ten den o 5 kg míň, to jsem byla těhotná. Málem si mě nechali v špitále. Snad už se to nikdy nebude opakovat.

Mel, tak konečně úspěch:grinning: tak snad to taťka patřičně ocenil

Gábi, to je paráda, že to malá tak hezky bere, že ji přijde bratříček a snaží se. To bude pomocnice :grinning:
22. bře 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nebyl to náhodou Hipp ORS 200 (mrkvový nápoj v takové malé skleněné lahvičce)? Já jsem ho taky koupila, ale nedá se to pozřít. Kačenka to samozřejmě odmítla pít a já se jí vůbec nedivím. :grinning: :grinning: :grinning:

Gábi, to je krásný, že malá nakonec začla papkat, když jsi kvůli ní brečela. Je to hodná dcerka. :wink: A plínka na noc ve třech letech ještě není nic tak hroznýho. :wink:

My už jsme dneska zase fit. Kačenka řádí v postýlce (od jedný hodiny tam dovádí, místo aby usnula). Teplotu už nemá a průjem taky ne. Tak jsem moc ráda. :sweat_smile:

Mel, tak ať je vám už taky dobře. S těma sirupama mi povídej. Já jsem nakoupila všechny možný sirupy a nic nechce. Dokonce i ten nejsladší odmítá a to má chuť fakt jak med. :unamused:

Wjeruš, my jsme si tu chřipajznu prodělali kolem 20. ledna. A teď pro jistotu si ji Kačenka zase zopakovala. Doufám, že nám s manžou se to vyhne. Tos měla štěstí, že to s malým nakonec dopadlo dobře, když jsi měla tu chřipajznu jako těhule.
22. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a naše malá má s největší pravděpodobností to ouško z nějaké té virózy mi říkal dr. v Brně, ke kterému jezdíme. Jak jsem na to hodně trpěla, tak se to prostě nějak dostalo prej asi až k ní :frowning2: takže vám ani nebudu vyprávět, jaký budu mít hrady při druhým :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Mel se ani neptám :slight_smile: ale Vero, ani Panadol baby malá nechce? Ten je jahůdkovej, ten je u nás dóst v kurzu. Víc jak ten malinový Ibalgin :grinning:
Jo a byl to ten Hipp, dostali jsme ho předepsaný. NO humus nad humus :grinning:
Gabi malá je vážně dobrá, že si to takhle pěkně vzala k srdci - jen abys teď nebyla vyčuraná a nezkoušela to na ní častěji :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky co se mi zas dneska stalo se švagrovou. Že jsme si s tou jednou absolutně nesedly, to jsem tady myslím už psala... naposledy jsme se viděly tuším na Vánoce. A ptž jsme se chvíli předtím nepohodly (má ve všem 100% pravdu, což je jasný, když to má vyčtený z chytrých časáků a sama nic nevyzkouší, no nic), tak jsme je ani nějak dárky neřešili. No a přijdeme dnes odpo k tchýni, oni tam shodou okolností byli a pozdravím a všichni krom jí odpoví. Odcházíme a to samé. Se tomu vážně musím smát :grinning: no a myslím, že je to asi proto, že jsme jim nekoupili dárek. Tak se prostě urazila, chlapa pozdraví a mně prostě ne, jak malý dítě :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, byli jste v CP na tom divadýlku? Ani nevím, že se tam něco takovýho koná. Na jejich stránkách o tom není ani zmínka. Nebo jsem slepá a nenašla jsem to. :confused:
Leni, Panadol sirup jo. Ten ještě nějak spapá. Ale naposledy jsme to do ní museli cpát trochu násilím taky. Možná to bylo tím, že jí bylo fakt blbě.
Leni, tak to je švagrovka fakt jak malý dítě. To bych radši ani neřešila. Nejhorší jsou ty lidi, co mají ve všem stoprocentní pravdu. :unamused:
Leni, chtěla jsem se zeptat, jak to vypadá u vás doma s chlapem? Uklidnilo se to nějak, nebo pořád stejný?
22. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prosim tě v CP jsme byli. Já jsem to vyčetla v tom jejich magazínu, jak tam mají na stojanech. Tam byl prg. na celý březen, proto jsem tak chytrá :slight_smile:
Já jí neřeším, spíš jsem to sem psala asi pro zasmání. Jako chlapa se tam snažila buzerovat, že zakašlal a nedal si omylem ruku před pusu. Tak že prej i Kačenka (shoda jmen, že :slight_smile: ) ví, že se to dělá. Tak se na ní jen tak kouknul a řekl jí, že se vážně vůbec nezměnila, že je furt stejná! :grinning: Tak jsem čekala protiútok, je dost útočná, ale nic, neodvážila se, mohlo být ještě veselo :grinning:
S chlapem je to furt bída. Je stále pryč, ale chodí sem, no. Dnes jsme byli všichni společně na bazénu. Ale jak je malá teď furt jen se mnou, tak je na mně dost závislá, tak chvilkama dost kouká, že za ním ani nechce jít. Ale může si za to sám, no. Ale je mi jí líto, nechci, aby měla každou jeho návštěvu spojenou s tím, že to končí brekem, ptž jí opouští. Ona už to prostě vnímá :frowning2: Takže je to na mrtvém bodě. Jako bavíme se spolu, ale jen o nejnutnějším, o nás dvou ne, tak fakt nevím, jak to bude dál. Každopádně díky za zájem :sweat_smile:
22. bře 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je paráda holky že je vám už líp já už se bála že to od vás chytnu :wink: :grinning:
mel vám přeju at se to brzo spraví já naposled když jsem byla nachlazená tak mi sestra doporučila oscilococcsinum to jsou takový homeopatika můžou to jak děti tak dospělí ti si to nechají rozpustit pod jazykem a dětem se to nechá rozpustit na lžičce s nějakou tekutinou je to moc dobrý a posiluje to imunitu tak že jsem to dala Gábi a ta to ode mě nechytla dá se ti jeden den třikrát a mělo by se vám ulevit když jste tady všichni psali jak jste nemocný tak jsem si to šla radši znovu koupit snad nic nechytnem :wink: :slight_smile:
leny na chlapa jsem se taky chtěla zeptat ale neměla jsem odvahu občas jsi se o něm zmínila a tak jsem si myslela že už se to spravilo je mi líto že moc ne a s tím že děti jsou vnímavý to můžu jen potvrdit kdo ví kde mají zabudovanej radar že poznají co se děje s jejich rodičema ale u Gábi to taky pozoruju
22. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek