• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Tak u nás hrůza.Zuzanka je lepší,ale ještě úplně zdravá není.Ale jáí jsem byla v neděli na umření.Horečka,nohy a ruce me bolely tak,že jsem ani Zuzi nemohla unést a chodit,tak se staral celý den Martin,ale stejně uspávat jsem musel já.Celou noc jsem se potila a byla en na čajech,protože jak kojím,tak by mi stejně asi nic moc nikdo nedal.Dneska už jsem se Zuzkou sama,ale je to o hodně lepší,i když se potím pořád.Taťka chtěl zůstat doma,jenže mistr mu večer nevzal telefon,tak musel jet.Ale už to zvládnem.
Když měla Zuzi horečku,tak jsem ji panadol dávala a ten bylů v poho,jen naposledy už nechtěla i ten.
23. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, vy se teda máte, napřed jedna, pak druhá. Tak snad to bude fajn, když už je Ti líp, tak to půjde jen k lepšímu. Jsi přece odolná baba, ne? :grinning: :grinning: :grinning:

Já myslím, že i malý miminka poznají, když jsou rodiče podrážděný. Přijde mi, že když se hádáme my dva, i když se snažím mluvit klidně, aby to nebylo moc poznat třeba z tónu řeči, tak je podrážděnej i malej. Je protivnej, nechce si hrát a brečí. Ale nějak jsme si asi ujasnili názory na výchovu nebo co, už dlouho nic. Akorát jsem nechala zaplý tyhle stránky a manža sem chtěl dát nějakej moc vtipnej příspěvěk, ale načapala jsem ho u toho :grinning:

My si dneska konečně zašli na FÚ podat daňový, tak to máme vyřízený. Ještě tam nebylo zas tolik lidí, na podatelně fronta byla, ale nahoře ve 4. patře skoro nikdo. Je to sice poslední týden, ale ne v pátek, jako obvykle:slight_smile:
23. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se nám trochu vrátil průjem. Ale s tím jsem počítala, že se to bude ještě pár dní dávat do normálu. Včera měla kakání skoro normální, ale ráno se probudila a v plíně to měla totálně rozpatlaný. A po obědě kakala znovu. Taky řídký. Ale s tím už se nějak poperem. Hlavně že už máme odbytý to blinkání a teplotu. :slight_smile:
23. bře 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, tak ať jste brzy fit. Je to nezáviděníhodný, když jsi na malou v tomhle stavu sama. Snad už budeš brzy v pořádku, aby ses mohla o malou bez problémů starat. :wink:

Leni, to mě mrzí. Taky jsem myslela, že se to trochu uklidnilo a už do máte doma v pořádku. :frowning2:
23. bře 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel drž se, je to na prdlačku. Stačí, když je nemocné dítě, viď, natož pak když lehne i dospělý, to je pak úplně na prd :confused:

Holky ta naše murína si se mnou teda pěkně zahrává. I kdybych jí nechala půl dne na nočníku, tak si bude hrát, bude na něm jíst, všechno, ale do něj prostě nic neudělá. Dokonce se mi už asi druhý den ani nepočurala do kalhůtek. Prostě mi přijde, že to v sobě drží do té doby, než jí dám plínu. Tu má pak tak prochcanděnou, že má úplně bouli mezi nohama :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevím, asi musím vydržet a být trpělivá, co? Zkušené matky? :wink:

Vero tak ono se to asi potáhne ještě pár dní, viď. Než se to tělíčko zas vrátí trochu do normálu. A jestli vám to tam řádí, tak to tuplem bude chvíli trvat. Ale jak píšeš, hlavně, že neblinkáte a nemáte horečky, to je důležité!

Wjeru, já byla taky na FÚ, vůbec se mi tam nechtělo, ptž tomu nějak nehovím, neumím to sama spočítat a vždycky jsem měla přidělenou takovou protivnou vopici, ale tento rok to nějak změnili, tak tam byla moc milá paní a za 5min jsem šla spokojená domů. Ale byla jsem tam až odpoledne. Na chodbách lidi byli, ale hrozně rychle to odsejpalo, super, zvládají to, myslím, docela dobře :slight_smile:
23. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ono se to zlomí, neboj. Hlavní je, že se nebrání sedět na nočníku. Já jsem Kačence teda pořídila hrací (stojí kolem 150) a na to jsme ji asi nalákali nejvíc. Měla radost, že ji to za odměnu zahrálo. A později měla radost, že my máme radost. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Akorát mě netěší, že má Kačka pořád ten průjem, protože jsem s ní chtěla příští pondělí jít na druhou dávku Priorixu. Ještě to proberu s doktorkou, ale asi nakonec necháme jen Priorix (bez neštovic). Včera jsem celý večer strávila na netu, kde jsem procházela diskuze ohledně varianty Priorixu a Priorixu Tetra a je to tak půl napůl. Někdo radí očkovat a někdo nechat neštovice prodělat, nebo případně očkovat až před nástupem do školy. Doktoři v tomhle taky nejsou zajedno.
23. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já jsem je očkovat nenechávala. Myslím si, že by si tím naše malá měla projít, posílí si tím imunitu. Já si prostě myslím, že čím víc v ní zašpuntuju očkováním, tak se to pak, třeba ve stáří/středním věku vrátí jinak :frowning2:

My ten hrací máme taky, ale děvče zlatý, já vůbec nevím kde. Máme celkem tři. Takový trůn, hrací a takovou želvu, ale ta je blbá, tam se špatně sedá... takže budu hold trpělivá. Přitom mi furt říká, že se tam čurá a kaká, ale pak sedí a nic. Asi jí budu muset nechávat samotnou, ptž minule to všechno udělala, jak jsem byla v kuchyni.
23. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlavně pak napiš, co ti řekla dr., jestli doporučila nebo odrazovala
23. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. koukejte se už všechny pořádně uzdravit!!!!
včera jsme byli v Orce a jsem nadšená. to plavání ve vaničce se malé hrozně líbilo. a takový to polejvání obličeje jako trénink na potápění se jí taky moc líbilo. a masáž byla taky super a tak za chvíli zase půjdeme masírovat.
kojila jsem tam potom na nějakém zpívání kde si maminky s dětma hrají a blbnou na písničky a tam potom taky chci chodit. asi v Orce necháme majlant:slight_smile:
včera jsem byla i dobře naladěná a pochválila manžu že snad poprvé naše vypravování se někam bylo v klidu. ale samozřejmě to nebylo jen tak. stavili jsme se pak ještě v CP a on zaparkoval vedle sloupu a mě se tam blbě pásala sedačka jak jsem k ní nemohla napřímo a hned jsem byla neschopná a tak jsem mu hned řekla, že nemohl hůř zaparkovat a byla zase tichá chvilka:slight_smile:
jinak po včerejší zkušenosti s procházkou s kočárkem jsme zašli do Hudy sportu a koupila jsem si pořádnou nepromokavou bundu. a manža taky. přišlo porodný a tak jsme si udělali radost.

Wjeru, víš co je blbé. že Orca má přes prázdniny zavřeno a poslední kurz je květen červen a tam ty naše drobečky nevezmou, protože jim nebudou 4 měsíce a tak budeme muset nastoupit až v září. tak budeme pořádně trénovat doma. koupila jsem si na mytí vany antibakteriální mýdlo a tím ji budu drhnout. aby jsem nepoužívala zbytečně nějaké svinstvo když tam budu dávat prcka.
24. bře 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi, my jdeme do orcy zítra. Tak se budu těšit, když jsi psala tak pozitivně:slight_smile: Problém je, že ten náš raubíř většinu koupání prořval. Ale poslední dvě to vypadá, že jsme na něj vyzráli :slight_smile:Dali jsme mu na lehátkou namočenou plínku a sprchujeme mu bříško. Jemu se to hrozně líbí, sleduje sprchu mává ručkama a kope nožičkama a vypadá kupodivu spokojeně. Tak uvidíme, co s ním udělá orca. Já jsem si na orcu schovala penízky, malej dostal od tchýně a babičky nějaký, tak část půjde na orcu. No v září se tam asi potkáme:slight_smile:

Jo jo nepromokovou bundu jsem taky kupovala, tady na Vysočině to snad ani jinak nejde. teď jsem koukla ven a udělalo se mi špatně:frowning2: Je tam sněhová vánice.

Bepi já ty otisky objednala tady:

http://www.aukro.cz/item588761045_udelej_otisk_rucicek_a_nozicek_detatka.html

Líbí se mi, že je to v rámečku, kam si můžeš vložit fotku dítěte. Zatím pro sebe a podle toho, jak to bude vypadat možná pak uděláme i babičkám:slight_smile:

Teď jsem si chtěla s malým hrát, jenže jsem pustila myčku a on mi vytuhl:slight_smile:
24. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak to je super, že se Sárince ve vaničce líbilo. Je to hold pěkná cachtanda. :wink: Zpívání a hrátky tam jsou super. Není to ani tak drahý (stojí to 30 korun za hodinu). Akorát přes zimu mám strach, že by tam Kačka chytla nějaký bacil, tak ty rizikový měsíce radši vynecháváme. Na jaře je to pak ideální. :slight_smile:

Wjeruš, buď ráda. Aspoň si na chvíli odpočineš. :wink:

Dneska je zas hnusně, co? My jsme dopoledne s Kačenkou strávili v CP. Koupili jsme jí krásný botasky od Adidasu. Ani nebyly tak drahý - za necelých 800. Měli tam i mnohem dražší botky. Tyhle vypadají fakt nádherně a snad je dostatečně utahá. :slight_smile: Vrátili jsme se v poledne a pak to u mně začlo - průjem a zvracení. Tak si to teď pro změnu vychutnám po Kačence já. Pozítří už snad budu fit. Kačenka ještě trochu průjmuje (teda dneska ještě nekakala, tak snad už se to u ní nějak stabilizuje). A já se s tím už nějak poperu. Naštěstí do práce nastupuju až koncem týdne a to už bych měla být v pořádku. :slight_smile:
No nic, jdu si na chvíli lehnout, dokud ten náš drobeček spí. Byla ze CP pěkně utahaná, že jsem jí před jednou dala do postýlky a během vteřinky vytuhla.
24. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero kam nastupuješ do práce??? Jen částečně nebo na plný?
A jak píšeš o těch botičkách - nevíš, do kdy by měly děti mít kotníčkové? Do dvou let? Chci se na to právě zeptat dr., tak jsem zvědavá, co mi řekne.
Do Orcy jsme taky chodily s malou jednu dobu dost pravidelně, ale pak jsme tam chytly každou várku rotavirů, tak jsem se na to vyprdla a dlooouho jsme tam nebyly. Nedávno po dlouhé době a teď to nestíháme a jsem i dost líná a jak je to odpo, tak to je na nás zase dost pozdě. Pak hodně chodí ženský do Macíka, ale je to tam prý neorganizované, dost chaos a maminky si tam chodí spíš na pokec a kafíčka, takže tam nechávají děti lítat a ty mladší se hold musí před těmi staršími střežit. Což je dost na prdlačku myslím!
Nám zítra přijede kamarádka z Prahy, bude tu s malým do Pá, tak se už hrozně těším. Přijede bez chlapa, tak taky pořádně pokecáme, no bude to paráda! Tak tu už druhý den lítám s hadrem, ono to za mnou stejně není vůbec vidět, ale aspoň budu mít dobrý pocit. Jen večer ještě vysaju a vytřu a bude to komplet. Aspoň mám jarní úklid :grinning: :grinning: :grinning:
To počasí je dneska fakt hrozný. Teď tam sice svítí sluníčko, ale my než se vyprdolíme, tak zas bude vánice, jako dopoledne, když jsme šly z oběda :frowning2:
Bep a jak vůbec malá, jak v noci, spinká dobře už? Na to se vyprdni, že spí s vámi v posteli, to je podle mě normální. My jí už učili do své, jenže jak se od nás odstěhoval, tak jsem líná po celém dni ještě vstávat v noci, tak tu vegetí se mnou. A vím, že je to špatně, ale aspoň se vyspím/e...
Holky vám úplně závidím, jak tu Orcu prožíváte. To první plaváníčko, si na to vzpomínám u nás. Jsme o tom dokázali mluvit snad hodiny :grinning:
A nikdy jsem neslyšela o tom mýdle, co tu psala Beponka, to já myla vanu normálně saponátem :confused:
24. bře 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky napadlo mě, neznáte nějakýho šikovnýho fotografa (fotografku) v Jihlavě? Teď mi volali naši, že by chtěli nějaký pěkný fotky Kryštůfka a rodinky....:slight_smile: Aspoň bych měla co dát do toho rámečku s otiskama
24. bře 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už taky nemocníčkujeme všichni.
Já bych spaní taky nijask neřešila,spíme všichni 4 v jedné posteli.
Do Macíka jsem chodívala s Kristýnkou,záleží jakou chytíš "partu",někdy je to OK a někdy mumraj a zmatek.
Včera mi Nelinka zase vyvedla kukišárnu-udělala mýmu mobilkovi rychlokurz potápění,naštěstí to rozchodil.
Vanu jsem taky vždy myla saponátem,mýdlo je novinka.
24. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjeru já jsem slyšela jen o té Tereze Pokorné. jeji fotky má snad každý. ale fotí dobře. fotila to co viselo v nemocnici na chodbě a pokojích. bydlí mimo Ji, ale jezdí sem fotit. atelier má v gravidu.
jo wjeru tak bymse se pak mohli nahlásit na září společně na sobotní kurz a chodit ve čtyřech (pardon v šesti) stejně se my dospěláci komplet budeme znát z práce:slight_smile:

leni on se od Vás odstěhoval? já mylslela že jsou jen problémy a tohle jsem nějak zazdila. Ty chlapy jsou fakt pitomci.

Vero já tam v adidasu pokukovala po krásných ponožtičkách pro malou, ale mám jich dost tak jsem neutrácela. jinak co se značkových hadrů týká tak teď koukám tady. už jsem objednávala a fakt je to kvalitní a nejspíš tedy i značkové.
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=19219
24. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru mrkni na www.fantasyfoto.cz.Taky dělají krásné fotky a je to ve Fibichově ulici.Ale ceny ,no mrkni a uvidíš.
24. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru díky za tip. už jsem koupila stejný rámeček na otisky. vypadá dobře...
25. bře 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já chodím do práce od konce mateřský (od listopadu 2007). Nastoupila jsem na plný úvazek, ale byla to docela nestíhačka a malou jsem si moc neužila, tak jsem si to nechala zkrátit a teď chodím půl měsíce do práce a půl měsíce jsem s Kačenkou doma.

Wjeruš, my jsme byli na focení u Vaňkový - Pokorný, má moc pěkný fotky, ale je to dražší a taky má dlouhé čekací lhůty. Záleží, jak na to spěcháte. Taky jsem slyšela o tomhle studiu http://www.fantasyfoto.cz/galerie.php?kategorie=rodina&id=0 Dělají prý taky hezký fotky, ale nemám to osobně vyzkoušený.

Bep, my ty botičky kupovali v Deichmanovi. Snad budou dobrý. Vypadají moc hezky. Akorát když manža slyšel tu cenu, tak se mu protočily panenky. Hold nemá přehled, kolik stojí dětský botičky. :grinning:

Já jsem si včera v noci potřetí objala záchodovou mísu. Dneska už to snad bude dobrý, akorát jsem pěkně unavená. Tak přijela mamka, aby šla s Kačenkou na procházku. Já bych si to nelajzla. Přece jen mám průjem a jsem fakt dost zesláblá. Na procházky se teda rozhodně necítím. Kačenka včera vůbec nekakala, tak si myslím, že se jí to už taky dává do normálu.
25. bře 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: tak Zuzance začala pěkná rýma a toho jsem se bála nejvíc.Nechce se nechat změřit teplotu v zadečku,tak jsem jí změřila alespoň v podpaží,a odsát nosík je pro ni trest největší.Chudinka malá trpí,jak kůň.Neustále se potíme obě dvě a kotakt se světem žádný.Nikdo nemá čas přijet,ani mi nikdo nenakoupí,naštěstí mám zásoby v mrazáku,taže jsem zjistila,že nemusím týden vylízt z baráku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jen zaběhnu s odpadkama a do schránky,když Zuzanka spí.Ale už toho máme obě dost.A taťka přijede až v sobotu :angry: .Mamka z lázní v pátek,tak pochybuji,že hned ten den poletí za náma.Jedna ségra na smrt nemocná i s dcerou,druhá chodí do práce a má nemocného syna,třetí celý den v práci a večer chvátají s přítelem domů,protože krmí mamce kuřátka ,králíky a slepičky.No mám já to štěstí.
25. bře 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, Kačenka si pak taky nechtěla nechat změřit teplotu v zadečku. To vždycky řvala jak tur a kroutila se, že bych jí akorát ještě ublížila. V podpaží si to taky nechtěla nechat změřit. Tak jsem hold trochu zainvestovala a koupila čelový teploměr za 700. Ale je super. Za vteřinku máme změřenou teplotu a dokonce už i Kačenka si to nechá bez problémů změřit. Řekneme, že uděláme píp a ona už nastavuje čelo. :grinning: O odsávačce mi ani nemluv. To byl trest největší. Druhou zimu už jsme ani neodsávali. Nechali jsme ji to trochu vysmrkat. Naštěstí nebyla až tolik zahleněná, tak se to dalo i bez odsávačky. Spíš jsme letos trpěli víc na ty střevní chřipajzny. Ty jsme měli dvakrát. Rýmu snad jen jednou nebo dvakrát. Loni to bylo mnohem horší. To jsme za zimu dostali snad sedmkrát. :unamused:
Tak to máš fakt blbý, že jsi na malou úplně sama. Já jsem strašně ráda, že mi přijela dneska s malou pomoct mamka. Nedokážu si představit, že bych v tomhle stavu s Kačenkou měla trávit celý den sama. Ale už se to trochu zlepšuje. Doufám, že večer už budu fit. Nejdýl zítra. Hlavně ať vy to taky už překonáte. Táhne se vám to už pěkně dlouho. Je to fakt otravný. :frowning2:
25. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o teplotě ani nemluvte :frowning2: ,Nelinka se nenechá změřit ani za nic,ted zrovna horečkujeme takže je toto téma u nás aktuální.sice s ní musím bojovat,ale nějak se mi zadaří jí v zadečku změřit teplotu.S Kristýnkou to bylo to samé,ještě na podzim se bránila,takže jeden teploměr měla v podpaží ona,další(které jsme posbíraly po babičkách) měly panenky a měřily se všichni najednou.
25. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mel, vero, už byste si zasloužily trochu klidu. Táhne se vám to oběma pořád dokola.Už aby bylo líp. držím palečky.

My byli dnes v orce na vaničce, jak byla Bep. Na to, že je malej posera a vody se bojí, tak tam si to náramně užíval. Až ke konci se začal rozčilovat, ale to už měl hlad a bylo to na něj dlouhý. Byla tam s náma taková blondýnka, moc milá holka, fakt to bylo super.provedla nás všude, všechno ukázala. Malej mi teď spinká. Akorát teda ten přístup moc pro kočárky není. Tam jsme ještě kočár dostala, pomohla mi jedna maminka, máme trojkolku, tak se po těch prknech pěkně blbě tahá, to třetí kolečko je ve vzduchu. No a zpátky to byl děs. Začalo totiž mezi tím plavání, tak jsem měla kočárek úplně vzadu v kočárkárně totálně zabarikádovanej. Musela jsem přerovnat celou kočárkárnu a něco i vynosit ven, než jsem se k němu dostala:frowning2: To byl výkon. A ještě po cestě zpátky se mi zasekla brzda a jedno kolo nešlo odbrzdit. Takže jsem ho musela sundat, trochu to tam vyčistit a zase nadat. Balancovla jsem kočárem, aby se mi nepřevrátil a malej nevypadl. CHlapů všude, všichni se náramně bavili, když šli kolem, ale že by mi někdo pomohl a aspoň podržel kočár, tak to ani omylem. No jo, co si ženská neudělá sama, to nemá.
25. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Tak snad už se dostáváme do normálu. Já už jsem taky celkem v poho, i když dneska dopoledne mi přijel ještě na pomoc děda. Ven jsem s Kačenkou ještě sama nechtěla jít. Doma mi to neva, ale tahat ji z kaluží někde venku, na to fakt ještě nemám sílu. :grinning:

Mel, jak jste na tom? Už je to lepší?
26. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vero,tak to je fajn že už jste v pořádku.My máme laryngitidu,bála jsem se abychom nemusely do nemocnice,ale vyfásly jsme antibiotika a kortikoidy na noc .

To je pech,konečně vypadá že se počasí umoudří a my budeme tvrdnout doma.

wjerus,kolikrt mám pocit že lidi okolo jsou fakt bezohlední,jet někam s kočárem je občas o nervy.
26. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, tak to mě mrzí. To my jsme měli s tou střevní chřipkou proti vám úplnou pohodu. Tak ať se z toho co nejdřív dostanete, abyste si pak mohli v klidu užívat jara.
26. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Vero dobře že už jsme v pořádku.
Nety to mě mrzí. snad to bude brzy dobrý.
mě teď skoro každý den děsí nějaké titulky. jednou že se nějaká holčička udusila zvratky, pak nějaká smrt z meningokoka. no není to jednoduché.
My včera byli na výletě v Brně. Jeli jsme na akci od jedné cestovky. byli jsme pryč 5 hodin a malá zavřela oči při odjezdu a otevřela když jsme dojeli. fakt andílek. chtěli jsme zkusit jaké je to něco podnikat s ní a zkušenost výborná. jen noc byla horší jak se pořádně vyspala přes den. ale to nevadí.
dneska jdeme do JI na fotbal a malá bude u mojí mamky tak jsem zvědavá jak to půjde.

koukala jsem na předpověď a má být tepleji a tak snad už bude nějaké to jaro.
27. bře 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bep, na fotbal se chystá i manža s mým tátou:slight_smile: Já z toho teda nadšená nejsem, jelikož bydlíme u stadionu, tak je to občas dost protivný. Momentálně hlavně to osvětlení, svítí se ještě dost dlouho po zápase a je to takový to protivný ostrý světlo. Randál mi nevadí, jak jsme vyměnili okna, tak ani nevím, že se nějaký fotbal hraje. Akorát je pak plná hospoda ve dvoře a všichni trneme, jestli někoho nenapdne třeba z hecu demolovat auta, ale zatím je všechno v pohodě. A ten zápas asi bude dost hustej, doufám, že JI vyhraje:grinning:

Nety, tak vy jste taky nemocný?? A takhle? Ach jo holky, tak se koukejte uzdravit, abyste si mohly užívat jara. Držím palečky.

Já přemýšlím, že vytáhnu do kočárku nějako lehčí kombinézku, než ty zimní. Ale mám pořád strach, aby se malje nenachladil, tak ho navlíkám, i když je v kočárku fusak.
27. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak jak to dneska probíhalo? Sárinka to určitě zvládla na jedničku, viď? :slight_smile: Jo, chtěla jsem se zeptat. Už jste měli vítání občánků? Nějak jsem se teď poslední dobou nedostala k nástěnce úřadu, tak netuším, jestli tam přibyly nový fotečky z vítání.
A tyhle titulky radši přeskakuj. To by se z toho člověk fakt zbláznil.

Nety, Mel, jak to s vámi vypadá?
Kačenka už je asi v pořádku. Já jsem teda dneska lítala na záchod každou chvíli. Včera to bylo mnohem lepší. Dneska odpoledne mě teda průjem chytl pořádně. Po třech dnech jsem něco málo pojedla a takhle to dopadlo. Snad se to za den dva spraví. Už mě to taky neba. :unamused:
27. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,už jsme lepší-antibiotka zabrala.

Vero,hlavě At už je ti lépe a lítačka skončí,znám to od sebe,pokud je Ti špatně a musíš se starat o dítě,je to zabíračka.
wjerus,Ty bydlíš u stadionu?Taky jsme tam bydleli,na Pavlovovce ,ale to už jsou tři roky zpět.
27. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bydleli na Jiráskově hned pod bazénem :slight_smile: My pořád rýmujeme a odsáváme,akorád mi sestra s přítelem koupili odsávačku na vysavač a ta bere jedna radost :wink: samozřejmě by se mnou Zuzanka nesouhlasila,ta bojuje,jak tygr,když na to jdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: já mám taky pořád rýmu,ale v podstatě už je to o mnoho lepší,i když na ven minimálně do neděle to není.
Vero průjmování ti nezávidím,zlatá moje rýma,viď :grinning: i když ta neděle byla hodně velká krize :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Wjeru při tˇěch fotbalech jsem se bála jít po ulici,když jsem viděla ty zjevy :angry:
27. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek