• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Tak koukám že dnes si snad každý užíval sluníčka teda soudím podle toho že tu nikdo nepsal .Já teda po dlouhé době jsem nebyla tak unavená a vypravila jsem se za sluníčkem ven Gábi si vzala kolo a jezdila jak závodník a já čerpala síly na sluníčku už ho tu bylo potřeba doufám že zítra nebude pršet a opět vyrazíme ven.
mel odsávačka na vysavač je senzační mám ji taky nemusíš dítě trápit dlouho a aspon se toho dostane dost ven Gábi teda už dávno smrká normálně ale na Davídka to určitě budu používat taky.
Jinak doufám že už se to zdraví u vás všech lepší když už nám to jaro začalo moc vám všem přeju at už jste fit a můžete si sluníčko užívat
:slight_smile: :wink:
28. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, máš pravdu. Dneska bylo opravdu nádherně. Koukám, že už jsi ve 37. tt. To to uteklo. Já furt žila v domnění, že máš ještě tak dva tři měsíce čas. :grinning: Už máš všechno přichystáno? A co porod? Bojíš se, nebo tě to nebere?
28. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
včera bylo fakt nádherně. byli jsme v Rantířově u tchánovců na chatě a už jsme popíjeli kafčo venku. že by už konečně jaro?
dneska mě malá vytáhl hodně brzy, ale nevadí - apoˇb se nasnídám než začnou formule.
Vero vítání ještě neproběhlo
29. bře 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, to teda koukám, co se tu tu dočítám za nemoci! Hlavně se držte a ať se toho všeho brzy zbavíte!

Včera bylo krásně, i když chvílemi dost foukalo. Ale kdyby to takhle chtělo už zůstat, bylo by to parádní :slight_smile: Na úterý prý snad hlásí až 18stupňů nebo co jsem to zaslechla :wink:

Já jsem byla z PÁ na SO slavit narozeniny jednoho kamaráda, bylo to i s noclehem, ale chata nebyla nějak extra vytopená, tak mě zas bolí v krku, to je strašný :frowning2: Tak nevím, tentokrát to asi vidím vážně na tu angínu, se z toho fakt zblázním už asi!

Nad tím teploměrem na čelíčko jsem laborovala taky. Takže stojí to za to do něj investovat? Za jak dlouho je to tak změřené? My už musíme měřit jedině v podpaždí, ale je to s řevem a člověk jí ho tam musí držet fakt násilím, hrozný!

Holky já se musím smát, jak skoro nikdo nikoho nezná, ale všichni bydlí/bydlely někde poblíž sebe nebo ať kdokoliv napíše, že někam jede, tak druhý zjistí, že tam jezdívá taky. Pobavilo mě to, ptž Bep píše o Rantířově a tam my strávily skoro celé minulé léto :grinning: A holky bydlely 3 poblíž bazénu. Fakt nářez :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to já Leni jezdila do Rounku na chatu k býv.tchánovcům :grinning:
Já zatím Zuzikovi pořád odsávám a pořád je co,takže se ven nepohrneme.Já mám taky ještě rýmu,tak nechci,aby se nám to vrátilo.To raději vydržím ještě doma.Ale nejraději bych už jela alespoň na dva,tři dny k mamce.Zuzanka je teď tak zlatá,srandovní a už se tak mění,že je mi líto,když z to nevidí víc lidí.Jsem s ní sama a je škoda,aby si ji neužil taky někdo jiný.
Gábi tak v rámci možností informuj,jak jsi na tom.
29. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel mi neříkej :grinning: :grinning: :grinning: tchýňovi maj právě na Rounku chalupu, tam jsme minulé léto právě byli a do Rantířova jsme si chodili na pivko a na zmrzku :grinning:
29. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my bydlíme u bazénu teprv rok, ale bydlí tu dvě ulice nad náma moje babička, u tý jsme byli docela často:grinning: Včera jsme tam strávili celý den, byla velká rodinná oslava, jak to bývá, troje narozeniny dohromady, z toho měl děda kulatiny - 80. S kočárem jsme šli ven houfně tlupa asi 10ti lidí a vůbec jsem se k němu nedostala, ženský se skoro popraly, která ho potlačí:slight_smile: A myslím chlapům nastaly těžký časy, ptž dvě začly mluvit o tom, že by už chtěly miminko a jedna o tom, že by ještě chtěla miminko:grinning: :sweat_smile: :grinning: Tak jedinej v lidu byl manža, jenže se zase zadíval na takovou slečnu v protisměru a byl přejetej kočárem :slight_smile: Já nevím, že ti chlapi ty ženský očumujou tak očividně.

kryštůfek je poslední dobou nějak dobře naladěnej, už si začíná i broukat, tak je srandovní:slight_smile:

Bepi, jak se Ti líbil fotbal? Manža se už těší na Bohemku:slight_smile:

Holky, snad se vám už opravdu ty zdravotní problémy zmizí, zasloužíte si to všechny.

Gábi, tak to zvládií, už to máš opravdu za pár
29. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dodala fotky-konečně!!!
29. bře 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska bylo počasí že jsem nevystrčili nos ze dveří ach jo:frowning2:
Wjeru fotbal se líbil a hlavně se osvědčilo hlídání malé a tak jsem ráda a můžeme chodit na každý zápas jako dřív.
Lenycko to my taky skoro celé léto byli V Rantířově. sice máme postaveno, ale nemáme tu bazén a skoro žádný stín a tak utíkáme tam :grinning: :grinning:
29. bře 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na konec příštího týdne prý hlásí až 19 stupňů. To je paráda. Už se těším. A dnes jsem vytáhla poprvé kolo! Sice jsem zajela jen na náměstíčko a zpátky, ale už se na kole dá, což je supeeeeeeeeeeeer. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Leni, teplota je změřená fakt za vteřinku nebo dvě. Kámoška nevěřila vlastním očím, když to viděla. A hlavně Kačenka to bere jako zábavu, ne jako otravování, což je nejlepší věc. :slight_smile: A my už si měříme teplotu jedině tímhle teploměrem. Třeba to není úplně přesný na desetinku, ale pro orientaci to stačí, jestli máš zvýšenou teplotu, nebo ne. Záleží, jestli to nepovažuješ za vyhozený peníze. Jestli těch 700 obětuješ za komfortnější, rychlejší měření. A hlavně bez násilí a řevu. :wink:
Doufám, že z toho angína nebude a bolení v krku rychle přejde. :wink:

Mel, já bych teda Kačenku při rýmě doma vyloženě nedržela. Pokud nemá teplotu a nemrzne a nefouká vítr, tak razíme ven. Co jsem slyšela, tak je to skoro lepší, než být doma. Že se tělo s nachlazením líp porve. Přece jen čerstvý vzduch je čerstvý vzduch. :wink: Ale samo záleží, jak se cítíte.
Moc hezký fotečky. Zuzanka je krásný buclíček. :wink: Mimochodem, krásně ti spinká. To ji pravidelně v postýlce hledáš schovanou pod peřinkou? :grinning: :grinning: :grinning:

Tak my jsme dnes měli taky takovou menší rodinnou oslavu. U nás to byly dokonce 4 narozky (moje třicítka, manželovy narozky a švagra se švagrovou). :slight_smile:

Bep, taky jsme dneska tvrdli celý den doma. Při tom dešti se nám fakt nechtělo ven.
Vidíš, já si myslela, že Sárinka bude šikulka a hlídání zvládne na jedničku. :wink:
29. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo vero už se mi to blíží ale čím blíž to je tím se mi to zdá pomalejší manža říkal že mám rodit 17. 4 v 17h tak snad to vyjde i když nevím jestli já to vydržím už se valím jak koule a vůbec ještě v tomhle počasí to snáším blbě no tak uvidíme když bude líp třeba to půjde dobře
29. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel krásné fotečky. u některých jsem se rozesmála :grinning: :grinning:

Vero tak dodatečně vše nejlepší. taky mě letos čeká ta kulatina :wink:
Ty už jsi vytáhla kolo? my máme kola ještě ve sklepě u bytu. čekáme až začne jaro a dáme malou na hlídání a přijedeme na nich. Vozíš na kole Kačenku?

wjeru jak budeš malého oblékat do kočáru když bude fakt 19 stupňů?
30. bře 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak to bych řekla, že ti je míň. Budete to slavit ve větším? My máme vedle nás v hospodě zamluven termín začátkem května. Oslavíme to rovnou i s naší kolaudací. :slight_smile:
Já Kačenku nevozím. Sedačku má na kole manžel. Já bych měla strach, že ji někde vyklopím.
30. bře 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My možná sedačku na kolo zdědíme, tak to bych byla moc ráda. Kolo teda máme jen jedno (což mi v momentální situaci bohatě stačí, že :sunglasses: ), ale mám horala, tak to se asi nadřu jako zvíře :unamused:
Malou mám u švagrové, tak jsem si zasadila muškáty, tak mi to tu zas bude měsíc zavazet na oknech, ale tak hlavně, že to pak bude vypadat pěkně, že :slight_smile:
Já z těch teplých dní mám taky docela strach. Je furt zima, hlavně má malá zas rýmu, přivezl jí ten chlapeček, co tu u nás byli... pak najednou bude teplo, člověk si myslí, že už je to na krátký rukáv a pak lehne! Ale máme novou vestičku z Nextu, tak asi užijeme tu.
Holky, nevím, jestli to víte, ale o víkendu byly v Nextu zas 50% slevy. Nevím, jestli tam jsou ještě teď, ale začínaly prý už v pátek a prý tam byla zas rvačka :grinning: ještě, že objednávám jenom z netu :sunglasses:
30. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny fakt byli v Nextu slevy? tak to mě mrzí že jsem to propásla. za půlku se tam nakupuje moc dobře :grinning:

Zkušené maminy mám mít obavy když má malá 37,1? vůbec nevím od kdy je horečka, jsem to ale máma :unamused:

Vero, my taky plánujeme, že sedačku na kole bude mít manža a jen doufám, že se uklidní. z kopce jezdí jak šílenec. já se bojím a tak pod kopcem na mě vždy čeká :slight_smile:
oslavu asi dělat nebudeme. loni bylo 30 manžovi tak jsme si koupili jako oslavu lístky jak zahajovala NHL v Praze. teď asi koupíme k těm mým lístky na Madonnu jak bude v srpnu na Chodově. malé už bude půl roku a snad zvládne přespat u babičky:slight_smile:
30. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my pořád rýmujeme,Zuzik už mě má s tou odsavačkou plné zuby.Dneska jsem s ní šla jen na poštu,máme to kousek od baráku,ale baly zima,tak jsem ji vzala na spaní raději domů.
Beponko já horečku moc neřeším,Zuzi je teď nemocná teprve podruhé a vysoké horečky nikdy neměla.Ale já bych řekla,že 37,1 není moc.
Do CP nechodím,protože se mi samotné nechce a stejně teď na nic nemáme,tak mám po problému :grinning: .
30. bře 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, u dětí se počítá horečka až od 38,5... takže v pohodě, nedělej si starosti :wink:
30. bře 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi, tak při 19°C se snad zimní kombinézy zbavíme:slight_smile: Dneska jsem byla na prohlídce po šestinedělí, jsem prej, jak kdybych nerodila (no ale břicho mi trochu zůstalo a ty strie už mi asi taky nikdo neodpáře a to jsem poctivě mazala:frowning2:) Jinak malej míva 37,2 (když se teda vzteká, že mu nejdou ven prdíky) a prý to taky nemám řešit.

Nás čekají tyhle kulatiny příští rok, manža je v září, já v listopadu, tak oslavu asi spojíme do jedné. Stejně to bude peněz, už abychom začali šetřit. S rodinkou a známýma to bude jedna oslava, jenže manža musí ještě slavit v práci a s fotbalistama a ty toho vypijou a snědí:frowning2:((

Já dostala včera zase vylágoš, že utrácím, takže ještě, že jsme o těch slevách nevěděli. Ale je škoda, že nejsou až tento týden, chystala jsem se tam při procházce stavit a koupit něco malýmu.
30. bře 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, 37,1 není nic strašnýho. Kor u malinkýho miminka. Pokud nemá žádný jiný příznaky nemoci, tak bych to nehrotila. U miminek se bere zvýšená teplota až tak od 37,5.
Tak to jízda na kole probíhá u vás stejně jak u nás. Já z kopce jedu přiměřeně a manža to valí. Když cestu znám a je to asfaltka, tak to taky rozjedu, ale po kamenech a lesních cestách teda brzdím hoooooooodně. To nedokážu pochopit, že na takový cestě to manža rozjede jak divoch. Vždycky mu nadávám. Ale s malou jezdí opatrně. Má o ni taky strach a navíc bere ohledy na to, že by jí nemusel svědčit takový velký průvan (nebo jak to mám napsat :grinning: ).

Mel, já do CP taky chodím vždycky jen s někým. Samotnou (nebo i jen s Kačenkou) mě to taky neba. Potřebuju u toho hold asistenci. :grinning:
30. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. večer jsem naměřila 37,4. Volala jsem skamarádkou a ta říkala že se půl stpně odečítá když se měří v zadečku, je to tak?

Wjeru já prohlídku odložila a půjdu až za 3 týdny. Jak potřebuju hlídání tak není snadné najít odpolední termín.
Jinak břicho mám hrozný. strie se mi naštěstí neudělali, ale stále tu čáru přes celé břicho a celé je to vytahané. z 18ti nabraných kil jsem sice už 14 dostala dolů, ale když se vidím tak je to nepěkné.
31. bře 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, při měření v zadečku se odečítá 0,5 stupně. Já myslela, že to už máš odečtený. :grinning: :wink:
Čára by ti měla zmizet. Já jsem měla na konci těhu dost pigmentových skvrn na tváři. Hned po porodu nezmizely, ale nějak časem. Na podzim jsem je už neměla. Vyčkej času a čára taky zmizí. :wink:
31. bře 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, mě se teda pigment neobjevil, ale ty strie tam budou na pořád, akorát trochu vyblednou časem. Asi to mám dědičný, ale fakt jsem od začátku poctivě mazala vším možným proti striím a výsledek nic. Nebo by to možná bylo horší, kdo ví.

Na tohle jsou ideální manžovy volný pondělky. Sice má o to míň, ale zase, když potřebuju k doktorovi, tak se objednám na pondělí a manža malýho pohlídá. :grinning:
31. bře 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám skvrny po obličeji a celkově se mi nějak zhoršila pleť, ale člověk nenadělá nic.
manža volno nemá a tak já se musím k doktorovi objednávat tak aby to bylo tak ve čtyři. a to musím manžovi hlásit aby s tím počítal dopředu.

Wjeru včera mi dorazil tn rámeček jak jsi mi poradila. vypadá dobře. i manžovi se líbí (vzala jsem ten tmavě hnědej). Jak to chápeš, že je jen jeden pokus na udělání či co? mám trošku obavu se do toho pustit:slight_smile:

Vero nepřišel Ti včera taky nějaký balíček? Pošťák hlásil, že Veroniky mají krabičkový den. Jedna (jako já) na našem sídlišti a jedna na druhém sídlišti :grinning:
31. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, ke komu chodíš na gyndu?
Přesně, balíček mi přišel. Tak to určo myslel mne. :sunglasses: Pošťák už je ze mne hotový. A sousedka je možná ještě horší jak já. Ta dostává balíčky pravidelně taky. :grinning: :grinning: :grinning: Tak on tomu říká sídliště? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím na gyndu k Přibylovi do Havl. Brodu. vybrala jsem si ho na středce a na tu jsem chodila do Brodu, takže proto tam.
jo jo. je to pro něj sídliště :grinning: to víš - kluk :grinning: :grinning: :grinning: ze staré školy :sunglasses: :wink: :slight_smile:
31. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bezplatné očkování HPV

Na dole uvedených webových stránkách je k podepsání petice týkajícího se bezplatného očkování proti rakovině děložního čípku pro děvčata od 9 do 12 let.
Pokud bude na petici 1 mil. podpisů, tak toto očkování zavede evropská unie bezplatně. Nic to nestojí, tak na to koukněte, podepište se a pošlete dalším lidem, pokud uznáte za vhodné.

http://www.cervicalcancerpetition.eu/
1. dub 2009 v 05:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Bep, ty jsi ranní ptáče :grinning: Na petici se určitě mrknu, ale asi až odpoledne, teď jdeme za kamarádkou a pak pro oběd a odpo tu hlídám švagrové děcka :slight_smile:
Tu čáru na břiše jsem měla takový dobrý půlrok hodně vidět a myslím, že mi vydržela tak 3/4 roku, než mi zmizela úplně, takže to chce trpělivost. Ale vím, že někomu zmizí skoro hned po porodu :angry:
Wjeru o striích jsem četla, že to člověk neovlivní. Jestli to máš daný, tak se prý můžeš mazat čím chceš a jak chceš a stejně se ti udělají. Asi jsem tě moc neuklidnila, viď? :frowning2: Ale aspoň víš, že ty za to nemůžeš, že "to samo" :wink:

O víkendu říkali v TV, že prý by mělo být očkování na pneumokoka povinné. Škoda, už jsme ho celé zaplatili, nedá se nic dělat. Říkali ale, že by ho měli mít novorozenci, tak nevím, to by se stejně našich dětí už asi netýkalo, ne? Co myslíte?

Na ten teploměr na čelíčko se určitě zeptám, lepčí jak jí násilím měřit v podpaždí!

Tak se jdeme chystat. Tak hezký den holky
1. dub 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petice poslaná!!
Zuzanka má od včera horečku,tak jsem jí dala včera večer panadol,ale celou noc měla teplou hlavičku,ale spala.Ráno 38,77,tak opět panadol,teď spí a jestli to nesrazíme,tak ještě dopoledne k dr.Musíme pěšky s kočárem,ale prý to nevadířekla dr po tel.Tak se uvidí,sakriš,14 dní marodíme bez horeček a teď totok.
1. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem to taky podepsala. :slight_smile:

Mel, vám se to teda fakt táhne. :frowning2: Tak ať už se vám konečně uleví.
1. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petici jsem taky podepsala a posílám dál.

Bepi, mě ještě ten rámeček nedorazil :frowning2: Pošta se tu pěkně fláká, už jsem jeden balíček naháněla 14 dní, tak doufám, že to nebude s tím rámečkem podobný. Vybrala jsem si ten světle hnědej, ale o tom tmavým jsem taky vážně uvažovala, rozhodovala jsem se mezi nima.

Mel, to teda máte na dlouhý lokte. Kde máte doktorku, je to k ní daleko. Tak snad vám pomůže, aby byl konec.

Leny no moc ne no, doufám, že mi při dalším těhotenství nepřibydou, kdž už se mi jednou kůže roztáhla. No jo, co se dá dělat.

Ted mi volali kolegové z práce, že jdouna pivko, tak se am asi otočím. Manža dostane Kryštůfka a já si vyrazím:slight_smile: Taky jdu dnes ke kadeřnici, tak se to báječně hodí:grinning:
1. dub 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek