• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Leny já bych vyržela spát klidně do deseti, ale malá dnes už od čtyř chtěla koukat. a tak řvala, protože byla tma, takže jsem musela vylézt, vzít si jí a být v místnosti kde je rozsvíceno. jak měla světlo a byla v náručí tak to byl zase andílek.
1. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, koukám, že je to pěkně chovací miminko. :slight_smile: To si nás ty naše prťata dokážou obmotat kolem prstu, co? :grinning:

Wjeruš, tak to budeš mít príma den. Tak si to užij. :wink:
1. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Zuzanka to má na průduškách,tak dostala slabší antibiotika,stodal na kašel a za týden ko.Potí se pořád,ta horečka ji nedá moc pokoj.Tak asi tak,mažu za ní,papa.
1. dub 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel jé tak to je zase blbý. tak se koukejte už brzy dát dohromady ať nekoukáte na jaro z okna.

Vero až moc chovací. mamka mi pořád říká že jí rozmaluju, ale to jí mám nechat brečet když vím že u mě přestane? to nejde. a nějaké rozlišování druhů pláče mi taky nejde. u nás je to asi vždy histerák:slight_smile:

Wjeru tak si to koukej užít a domů nechvátej, ať si to manža užije :grinning: :grinning:

Já dnes chtěla manžu pustit do hospody na fotbal koukat u piva s klukama, ale nechtěl. tak nevím jestli se nechystá nějaká větší akce a nechce si tímto pojistit propustku. :sunglasses: :unamused: no uvidíme.
1. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, :grinning: :grinning: :grinning: No, druhy pláče. Poznáš dobře, když ji něco bolí. Třeba když jí trápí prdíky. Jinak to až moc velký rozdíl v pláči není. :wink:

Mel, tak ať to zabere a už máte konečně klid. Když začíná konečně krásný počasí, tak ať nesedíte pořád doma. :wink:
1. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak s tím srazíkem? Uskuteční se teda v květnu? A napadá vás místo? Já jsem přemýšlela nad cukrárnou ve Fibišce. Ale nikdy jsem tam nebyla, tak nevím, jak to tam vevnitř vypadá. Jestli tam mají místo pro víc mamin a dětí. A psaly jste tuším, že tam je i nějaký dětstký koutek.
1. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fibiška je od Globusu dozadu? Tak tam mají hrozně maličkatý plácek na hraní a je za takovou clonou, že tam není pořádně vidět :angry: Větší plácek a víc místa je v Dělňáku. Matky Boží je plácek taky dobrý, ale bývá tam většinou hooodně dětí. Třeba už se bude dát být venku :wink:
Ještě bychom mohly domluvit nějaký datum, už se nám to pomaliličku blíží :grinning:
2. dub 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky sluníčko!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
2. dub 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bude náááááááááááááádherně. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak já jsem pro termín mezi 11. a 26. květnem. Nějaký všední den.
2. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

Mel, tak snad ty antibiotika zaberou a už konečně se toho zbavíte.

Včera to bylo výborný odpoledne. Manža to zapíchl v práci ve dvě, přebral si Kryštůfka a já si mazala ke kadeřnici. Pak jsem přišla akorát nakojit a šupky na kuželnu za kolegama:slight_smile: A vrátila jsem se, až byl malej vykoupanej a nachystanej k spinkání. Akorát se pak nechtěl pustit prsu, manža byl nervní, že nestihne začátek fotbalu, když mu bude číst pohádku, tak jsem četla za něj, když byl tak vzornej:slight_smile: No ale vylezlo z něj, že pravděpodobně dnes pojede do Jamnýho natrénovat na malou kopanou a v pátek má jeden jejich kolega rozlučku, přestupuje na jiný oddělení dělat šéfa, tak je oslava. Tak to zas tak nezištný nebylo.

Já myslím, že kdybychom ten sraz domluvily v druhé půli-konec května, tak určo venku být můžeme. v tom případě bych byla pro tu Starku, jak psala mel, je tam obrovsky hrací a moc pěkný plácek a zahrádka je pěkná, i když hospa je čtyřková nebo tu buena vistu, tak je zase v centru.

Bepi, včera jsme byli bez zimní kombinézy:grinning: Tak snad už ji nebudu muset vytahovat, vypadá to, že opravdu začíná jaro:slight_smile:
2. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v Buena Vistě mají hrací koutek? Já o něm teda nevím. Ale byla jsem tam jen vevnitř. Na zahrádce ne.
2. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych byla pro to taky udělat někde venku. tou Buenou si nejsem jistá. zahrádka je tam nádherná, ale o koutku nevím. když jsem tam byla naposledy tak to nebylo aktuální.
teď mě napadlo že hezký to je venku u Hranatý koule. zahrádka je tam z jedné strany tvořená hradbama a dětský koutek tam je určo.

Wjeru vy už čtete? my zatím doma nemáme ani jednu dětskou knížku. musíme si vzít ty po mě i po manžovi ale nějak jsme se k tomu ještě nedostali.

na dnešek malá brečela celou noc. vůbec nechtěla spát tak jsem jak zmlácená.

jo Wjeru kolikátku ligu hraje manža malou. hraje zápasy na Modetě nebo na Rošárně? Třeba by manžové měli derby a my mohli vyrazit s nima s kočárkama až jim začne soutěž.
2. dub 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak petici jsem podepsala a ještě jí pak rozešlu dál.

Se srazíkem souhlasím, jen asi budu trošku potřebovat víc vysvětlit cestu. :sweat_smile:
2. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak Hranatá koule mě taky napadla. Ale nevím, v jakým stavu to tam je teď. Už jsem tam asi dva nebo tři roky nebyla. Dřív tam byl moc hezký koutek.
2. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím vás včechny.Už jsme taky zdravé,konečně!To máme dnes nádherné počasí,hned jsem si vyvěsila ven prádlo a mám cuky,že bych i okna umyla.

U hranatý koule je pěkný koutek,myslím že je to tam pořád,byla jsem tam naposled loni.Pro děti je na hraní ideální Starka,akorát tam maj jenom limču a kafčo turka:slight_smile:.Ale limču mají dobrou.
2. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, to je dobře, že už jste v pořádku. Akorát vám to vyšlo na to krásný počásko, co? :slight_smile: O oknech mi ani nemluv. Nevím, kdy to mám dělat. Jestli to zvládnu, tak možná v sobotu. Aspoň část že bych udělala. Zase mýt 15 oken. Už teď jsem z toho utahaná. :unamused: To je jediná nevýhoda baráčku - hodně práce a úklidu.
2. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky včera bylo akt skvěle. sluníčko mi taky zasvítilo na okna a tak jsem celej vršek na rychlo přelítla. Jen z venku a jen sklo. Za 3 týdny budeme dělat fasádu a tak to teď fakt nemá cenu umývat.
včera jsem u mamky vážila a měřla a ten náš otesánek má 4,4 kg a 56 cm
3. dub 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Včera fakt bylo krásně. Byly jsme venku skoro celý den. Jen jsme šly od Brány ke Stavebce skoro hodinu :grinning: No furt je co objevovat :grinning:
Za chvíli vyrážíme do terénu zase. Co doma.
Nety, dlouho jsi tu nebyla. Tak hlavně, že jste OK, to je fajn, aspoň si užijete pěkně sluníčka.
Ségra švagrové mi včera přinesla větrníka, tak jsem si ho dala na snídani a udělala jsem osudovou chybu, asi umřu. Je mi z něj pěkně těžko :confounded:
Nad okny taky laboruji, ale nemám hlídání, tak to nechám asi až na víkend.

Jinak jsem včera dostala docela dobrý typ - na Křemešníku je prý o víkendu nějaký program, spíš asi jen v sobotu, pohádkový les. Koukala jsem na jejich stránky a mají tam program na celý duben, vypadá to fakt zajímavě. Takže my tam asi zítra vyrazíme. Tak co doma, tam aspoň ukážeme malý ty postavičky v reálu :wink:
3. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už se jdu taky obléct a vyrážíme ven. je škoda sedět doma.
3. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, malej dostal pres noc zánět do očička, má ho červený, oteklý a teče mu z něj hnis. Konečně jsem se dovala doktorce, tak říkala, že máme zkusit napřed kapičky a kdyby se to zhoršilo přes víkend nebo nezlepšovalo, tak si přijít pro antibiotiky:frowning2: Kryštůfek vypadá, jako by dostal ránu pěstí.

My byly venku včera asi 2,5 hodiny, pak mě všechno bolelo:slight_smile: Ale to počásko jsme si užili:slight_smile:

Bepi,my čteme pohádky už od těhotenství. Manžovi někdo v práci poradili, že si má s břichem povídat, aby si mimino zvyklo na jeho hlas. A protože, co řeknou kolegové, to je zákon Boží (někdy si říkám, jestli bych se s něma neměla domluvit, až budu něco chtít), tak se manža rozhodl povídat si s břichem. Jenže kromě "taťka je tady" ho nic nenapadlo, tak mu začal číst pohádky a teď v tom pokračujem. Snažíme se naučit malýho, že se vykoupe, nabaští pohádka a spát. A knížky jsme si taky dovezli naše z dětství:grinning:

Jinak manža hraje na rošárně, myslí VII ligu, loni postoupili. Hrají ve čtvrtek.
3. dub 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak ať ty kapičky zaberou. My na očička taky trpíme. Už dvakrát jsme kapali ATB.

My jsme museli Kačenku tahat domů skoro násilím. Dopoledne strávila s mými rodiči v JI. Chodili po městě a na oběd jeli domů autobusem. To byl zase zážitek. :grinning: Spala 3,5 hodiny a pak jsme hned vyrazili na prochajdu. Byli jsme venku od pěti do půl osmý. Ani večerníček nechtěla vidět. :grinning:

Bep, jakou barvu si budete dávat na baráček?
3. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je dobrý nápad s tím Křemešníkem:slight_smile:.

My se za chvíli taky chystáme ven,holky už mají nachystaný kočárky a vyrazíme za barák do dětského koutku.Hned se ráno lépe vstává a člověk je tam nějak projarněný,než když je hnusně a obloha se na nás kaboní.

Wjeruš,my jsme si taky povídali sbříškem,nyní ale kristýnka o pohádky moc nestojí,teda o ty čtené,má ráda kdfyž si je vymýšlíme,na to je expert manža.Nelinka knížečky zbožnuje,je to její nejmilejší hračka.Jinak s tím zákonem..já mu něco povím a on nereaguje.Za pár dní přijde a ....chlapi v práci povídali že...a samozřejmě ONI mají pravdu...nebo ještě hůř_hele brácha mi říkal ....to bych ho kopla s rozběhem fakt.Takže si z toho nic nedělej,u nás je to totéž v bledě modrém.
V očičkách jsme měly zánět loni,byla jsem si pro homeopatika u DR.Hofhanzlové a během pár dní byl pryč.

Holky já bych si tak dala něco grilovaného,jak je takhle teplo už mám chutě:slight_smile:.
3. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera bylo fakt nádherně, byla jsem na procházce a nádhera. Dneska jsem poslala chlapi k babi, tak se asi nic konat nebude. No uvidíme, kdy přijedou.

Nic si z toho nedělejte, mně manža taky absolutně neposlouchá. :sweat_smile: Jsou v tom asi všichni stejní.

Nety, kde pak Hofhanzlová sídlí? Občas chodím k její mamce, ale ta to asi nemám moc propracovaný.
3. dub 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, koukám, že Kristýnka má dnes narozeniny. Tak přejeme všechno nejlepší, ať jí štěstí provází na každém kroku.
3. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru tak doufám že se Vám to zlepší. jo a manža hraje taky na rošárně, taky VII a taky ve čtvrtek:slight_smile: není Tvůj manža v týmu s Dušanem Kučerovym?

Vero čekáme na vzorník barev ale asi nějakou světle hnědou. dnes jsem byla tam u Vás a ten strom sundali komplet, co? :unamused: jo a normálně jsem tam narazila na kolegyni z práce. Jana a mají 15ti měsíčního Michálka.

Nety my už na sobotu koupili Pngacia a budeme grilovat oběd:slight_smile: sice v bundách ale těším se. mňam :sunglasses:
3. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero,dík moc :slight_smile:.jo to to letí,před pěti lety jsem brečela v porodnici a dnes už mám takovou slečnu.

Hanuliku-chodíme k ní do ordinace na Slunce,je v areálu firmy Tepiz,na Lidické kolonii za Aralem.

Bepo,teda to se máš,musím ukecat naše a taky bych si dala něco na grilu,zítra má být ještě tepleji jak dnes.
3. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nety, i my se přidáváme ke gratulantům :wink:
Dušan Kučera? Ten co má Radku? :confused: holky, ta Ji je fakt malá, jestli je to on :grinning:
Wjero co to očíčko, už je to lepčí?
3. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, jo, Jana bydlí dole. Mají stejnou barvu baráčku jako my. Teda hodně podobnou. :grinning: Zrovna včera odpoledne spolu Míša s Kačenkou dováděli u jejich baráčku na štěrku. :sunglasses:
Strom sundali úplně komplet. Je to blbý. Už jsme si na něj zvykli a teď je tam pusto prázdno. :frowning2: A je nám strašně vidět do kuchyně. :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem včera neodolala a dala si večeři na terase. Sice jsem tam seděla taky v bundě, ale sluníčku se nedalo odolat. :sunglasses:
3. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo bep hraje. Dušan je ten kolega, co má v pátek rozlučku a povyšuje.On s ním manža byl na jednom oddělení. Jo Leny jeho teď už manželka je Radka. :grinning: :grinning: :grinning:

Když se neznáme my, tak aspoň známe někoho společnýho. Ta JI je jako velká vesnice:slight_smile:Ale naštstí to tu není jak v Brtnici, tam je každej s každým příbuzný.Naši tam byli jako jediní přistěhovalci máma z JI a táta z Olmíku, tak pak místní zpravodajky byly úplně nešťastný, že nás nemají ke komu zařadit. teď už je to tam pomíchaný víc, ale stejně si člověk musí dát pozor na pusu. O někom řekneš, že je.... a zjistíš, že ten komu to říkáš je jeho bratránek
3. dub 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
´tak na dnešek mámr v plánu se známýma výlet do Telče a procházku tam s kočárama. už se těším.

wjeru tak to kluci hrajou většinou ce stejný termín. loni jsem tam chodila než byla večer velká zima.
4. dub 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek