• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Ahoj holky, dneska je zase krásně, za chvíli vyrážíme ven, byl by to skoro hřích sedět doma na prdelce. :slight_smile:
Bep, tak mi pak dej echo, jestli už měli na náměstí u Wimra v galerii zmrzku. Teda jestli tam půjdete. Dííík.
Jsem prostě koza mlsná. :slight_smile:)))))

Tak, měla bych na Vás všechny dotaz. Včera jsem se zase dozvěděla, jak mě moje tchýně miluje, drbe a pomlouvá před vlastním manželem i před lidma z dědiny. Takže holky, vy co nebydlíte s babičkama nebo je nemáte přes ulici, jak často se navštěvujete?
4. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bep, tak si to užijte.Pak se můžem teda domluvit a zaparkovat tam s kočárama. Manža bude rád. On by chtěl, abych se na něj chodila dívat, jenže já k tomu mám trochu odstup. Z jednoduchého důvodu. když hrál ještě (polo)profesionálně, tak tam na ně chodily 15tky a baštily je s otevřenou pusou. Na ten pohled nezapomenu, tak jsem se pak šprajcla, že přece nebudu stejná jako ony:frowning2: Asi je to špatně, ale mám takový blok. když tam budu mít s kým prohodit slovo, tak to bude o něčem jiným:slight_smile:

Hani, já tchýni vidím tak jednou za 2-3 měsíce. A myslím, že to stačí. Kdybych ji měla vidět častěji, tak spolu asi nemáme tak dobrý vztahy jako teď. A myslím to bude nábor na nervíky. Tchýně chce, abych k ní jezdila s kryštůfkem a třeba tam týden zůstala, aby si malýho užila, což chápu, ale nevím, jestli to vydržím. Je to vytoužené vnoučátko, je ve věku mý babičky, tak to vzala jako že je to její chlapeček a strašně mi do všeho mluví jak a co mám dělat. ještě stylem:"maminko, my máme šušínek a my mám hlad a máme prsem zacpaný nos..." Tady jsem to vydržela, byla tu jen jeden den, ale celý týden nevím nevím, uvidíme. Tchyně je prostě takový ten generálský typ a většinou si nedá poradit nebo vyvrátit svoje názory.
4. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, užij si výlet.

Já jsem dnes vlítla na okna a už mám hotový celý baráček. Krom garáže a to ať si udělá manža sám.v :sunglasses: Tak mám zas na půl roku od oken pokoj. :sweat_smile:

Wjeruš, my máme hlídací babičku. Když jsem v práci (chodím vždycky na půl měsíce), tak se tchýně střídá s našima a hlídá Kačenku. Je u nás teda docela často. My k nim jezdíme maximálně jednou za měsíc. Nějak není čas. Ale máme dobrý vztah, takže u nás pomlouvání snad nehrozí. Moje tchýně je hrozně hodná ženská. :slight_smile: Nemůžu si na ni stěžovat. Bydlí asi 5 kiláků od nás.
4. dub 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky. No ona vypráví, jak jsem líná, že jsem jí doma každý den nevytírala její bordel a radši byla s manželem. Další problém je v tom, že jí prostě na ten její dům nejezdím makat. A ona je chudinka na všechno sama. Ale proč? Protože nás odtamtud s manželem vyštvala. Včera když mi to manžel říkal, tak jsem se zapřísáhla, že už tam prostě nikdy nepojedu. Navíc měl Standa snad úžeh a boty od hlíny. Přitom vůbec chodit ještě nechce, ale tchýně ho očividně nutí. A k obědu mu dala polívku s masoxem. Ale prej jen s půlkou. :cry: :cry: Já jsem z toho napalici, už jí nikdy nechci vidět a chci, aby se ke Standovi začala chovat přiměřeně jeho věku. Jenže teď když už tam nikdy nepojedu, tak jí dojde, že mi to manžel řekl a schodím tak vlastně jeho. :confounded:
4. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: my jsme pořád marůdci,je to už lepší,ale do středy nesmíme ven :unamused:
Hani tak tohle by měl řešit asi manžel,protože jak začneš pendlovat mezi nima,tak to je na prd,chtělo by to zjistit,co si myslí manža a jestli tě podpoří :wink: já osobně jsem na Zuzanku tak upnutá,takže nehrozí,že by někam jela beze mě.Mě by s botama od hlíny nepřijela,protože jí byty ještě nedávám.Teprve se chystám nějaké koupit a moc nechvátám,protože ještě nechodíme :grinning: .
4. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, manža stojí na 100% za mnou. Jinak by od ní ani neodešel. jen ho zklamalo, že si myslel že se trošku změnila a začala mě alespoň respektovat jako jeho ženu, ale bohužel.
My jsem totiž měli krizi a jeden den spal u ní a ona mi hned volala, abychom se dali dohromady, ale ne kvůli mě nebo manželovi, ale brečela, že by přišla o Standu. Hrůůůza. Kráva pitomá, myslí jen na sebe.
My koupili tenhle týden první boty u Baťi, abychom měli do kočárku. Ale nechodíme v nich. Přišli mi nějaký divný, jako by okopaný, tak říkám, co to je a Ondra, že v nich Standa lezl. Mě málem kleplo, protože se říká, že se jim díky tomu křiví nožičky. No a dneska jsem zjistila, že je to hlína, tak mi to dokleplo.
4. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je pohada,když je manža s tebou!!!To si může máti vyskakovat,jak chce,jednou za čas jí malého ukaž a jak začne mít chytré rady,tak udělej Staníku pápá babičce a zase púříště :grinning:
4. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přesně o to se snažím. :grinning: Jenže mě serou ty její věčný telefony ve středu, jestli v sobotu přijedeme. Ne, špatně. Jestli jí dovezeme Staníčka. :angry: Už jsem se rozhodla, jak to bude. Prostě se tam bude jezdit fakt jednou za dva měsíce a šmitec. :grinning: A to že mi už volat nikdy nebude, jsem si taky zařídila. :grinning: :grinning:
4. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak včera byl fakt pařák. musim říci že větší teplo bych s ohledem na malou už ani nemusela. vyndala jsem konečně z kočáru fusak a dala jen deku.
Telč byla krásná a užili jsme si to. ti naši známý mají holčičku 7 měsíců a byla sranda. naše byla andílek a už v kočáře i koukala. jen jsme si pak zkazili den tím, že jsme se na 20 minut stavili na chatu za tchánovcema. oni jsou to vážně důchodci a některé jejich názory jsou fakt síla...

Wjeru manža má první zápas ve čtvrtek v 18:00. tak já vyrazím:slight_smile:

Vero to jsi dobrá že jsi udělala všechna okna.

Mel my botky někdy nosíme už teď:slight_smile: když máme jen autosedačku tak to vypadá hrozně prďácky:slight_smile:
5. dub 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep, ale vy máte jen takové ty capáčky, ne? To jsou vyloženě jen imagovky :sunglasses: ty jsem malé dávala občas taky, ale spíš jen na slavností příležitosti :grinning:
Mel, hlavně už se uzdravte, přijdete tak o to nejhezčí počasí, co?
Sousedi mají neštovice, tak nám nabízeli, jestli se nechceme přijít nechat nakazit. Tak nad tím furt přemýšlím, říká se, že kolem dvou let je to prý nejideálnější, tak nevím, jestli by nebylo lepčí, kdybychom to měly už za sebou, co myslíte? Říká se, že čím dřív, tím líp, tak fakt nevím!
My včera byli na rodinném výletě na tom Křemešníku, tak to bylo parádní, bylo krásně teploučko, byly tam atrakce pro děti, ale ta naše z toho ještě nemá rozum, tak jsem všechno musela dělat s ní nebo za ní, ale vyvedlo se to, tak jsem ráda, vždycky mám dobrý pocit, když se nám ten den krásně vydaří :slight_smile:
No a co se tchýně týče - nevyhledávám ji ani já, ani chlap, kdyby nebylo mě, tak by jí už několik let asi ani neviděl, ale občas ho donutím, od té doby, co máme malou, tak se tam snažíme tak 1x týdně dostat na kafe. Ona má 4 děti, té nejmladší je 14, takže s tou vlastně zůstala sama a ty zbývající 3 mezi sebou pomlouvá. Jednou jí není vhod, že tam ta nejstarší přijede a nechá jí tam děcka půl dne na hlídání, ta prostřední že tam chodí moc často, že by se hrnula do hlídání to rozhodně ne a hlavně vím, že kdybych jí tam malou nechala, tak bude sedět u TV a malá si tam bude hrát sama a ven s ní nikdo nepůjde :unamused: Že jsem s jejím synem chodila několik let začala akceptovat až v momentě, kdy jsme se rozešli, to z ní teprve pak vylezlo, že je to škoda, že jsem na něj měla prý dobrý vliv. Když se ta jeho prostřední sestra vdávala a nepozvala mě na svatbu, tak se mě nikdo nezastal. Oni jsou celkově takoví zvláštní :grinning: Takže vím, že si nás taky bere do huby a je mi to vážně už jedno. Dlouho jsem se kvůli tomu trápila, ale už jsem to hodila za hlavu, vím, že mi ta rodina nic nedává a tak si žiju jen pro tu svou! Tak se tím HLAVNĚ netrap!!!
5. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, děkuju. Včera jsme o tom s manželem dlouho do noci mluvili a shodli jsem se, že tam prostě tak často nechceme jezdit ani jeden. Jen se bojím, že jde teď na operaci s rukou, tak zase bude hrát na city. No snad to nějak zvládneme.
Co plánujete dneska, holky? Já doufám, že odpoledne odrhnu manžu od počítače a vyrazíme do parku. Je tam zase krásně.
5. dub 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já musím dodělat zbytek oken a malou si chce vzít švagrové ségra a že půjdou do ZOO. Tak uvidíme, jestli k tomu malou přemluvím :slight_smile:
5. dub 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si užijeme den opět doma,ale já alespoň vylezu na balkon,což je vec :grinning: když si vzpom enu na starý byt bez balkonu a okn a na sever :angry: tady jelikož máme rohový balkon,tak nám tam svítí při východu sluníčka až do poledne a zaápad slunce už od páté hod.Což je ideální.Taky jsem si včera přesadila kytky,co už mám celou zimu jen ve vodě.Jedna fialka začala už v té vodě kvéct.
5. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

bep manža harje od osmi, ale nevadí, na šestou se tam stavím. Kryštof se aspoň proleží na čerstvým vzduchu a pak to bude akorát na koupání. 8 už je pro něj stejně pozdě.

My dnes jedeme na kafe k našim, tak asi vezmem korbu a necháme malýho vyspat na balkoně. Tohle je nevýhoda těch bytů tady, že nemají balkon. Bydlíme ve zvýšeným přízemí, tak jsem začala přemýšlet, že bych kočár postavila pod okna kuchyně. No uvidíme. A konečně sušíme prádlo venku:slight_smile:

Akorát mě začíná bolet jedno prso a je kolem bradavky trochu zarudlý, tak se bojím, aby se nerojel zánět:frowning2: Při tom malej vždycky poctivě všechno vycucá, zkusila jsem odstříkat po kojení a odstřiknu maximálně slzu. Ale teploty nebo horečky nemám, nic takovýho. Tak and se to nerozjede úplně. Jinak očko je už fajn, takže Krýša nás kontroluje oběma kukadlama:grinning:
5. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nám ten dnešek tak pěkně začal a tak špatně skončil, co? A to zrovna před chvílí malá odjela do té ZOO. Ale jely trolejbusem, tak jsem jim volala, aby se šly schovat do CP, ptž tady dost hřmělo. Jo a paráda je, že jsem jen taktak stačila umýt okna :angry: do prčic, tohle ale mám vždycky - je krásně a jakmile domyji poslední, tak sprchne :angry: :sunglasses:
Mel, vy máte ty balkony šikovně řešené, to já vím, bydlí tam známá, pro změnu :grinning: :grinning: :grinning: a vím, že když bych zmínila jméno, bydlela by na 100% u vás ve vchodě :grinning: :grinning: jak už to tu tak chodí...
5. dub 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jejda vy jste se zase činily :grinning: :grinning:
Hanuli-já mám s tchýní kamarádský vztah,ale víš co nemohu si ji až příliš připustit k tělu.Je dobré že manža stojí při tobě,protože já bych si tímsvýmjistá nebyla.On by byl,ale ona by ho zpracovala a on by mezi námi lítal jak hadr.Co se návštěv týče,většinou to rozhoduje Kristýnka a ona má ted odbobí,kdy o ni moc nestojí:slight_smile:.Před lety jsem s tchýnou měla fakt megaspor,ale po té bouři je klid a i na vínko si zajdeme.Já mám spíše problém se svoji mamkou.

Melanykol-paráda co,ty balkony.My jak dřív bydleli na tý Pavlovovce,nejen že jsme balkon neměli,ale bydleli jsme v půdní vestavbě a jediný výhled byl na střechy okolních domů a to jsem musela stát na židli,abych z okna vůbec viděla.
Wjerus,toje fajn že máte už očičko v pořádku.Na zánět v prsu je dobrý tvarohový zábal,sice jsem to nikdy neměla,bohužel mi nebylo dopřáno kojit,ale teorii mám v malíku(v knížce :grinning: ).

Holky vy jste teda šikuly,že máte okna umytá-já se k tomu nějak nedokopala,radši jsem si zalezla s knihou na balkon.
Dneska jsme byli na tom hřišti za Rošárnou,už je komplet hotový a je to tam fakt nádherný.
5. dub 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše Zuzanka včera jednou,hned na porvé a dnes třikrát čurala do NOČNÍKU :grinning: :grinning: :grinning: včera zkouška a zadařilo se a dnes se při spaní nepočůrala,tak jsme ji dali na nočník a stačila chvilička a bylo a po třetí před koupáním,opět suchá plína,tak asi tři min a bylo :grinning: no jsem nadšená,i když vím,že ji to třeba přejde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel-Zuzanka je šikulka :grinning:
5. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace Zuzance. :wink: Tak ať vám to takhle vydrží i nadále. :slight_smile:
5. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mel gratulace i od nás :wink: a já vám zrovna běžela nadšeně napsat, jak si malá před chvilkou sama řekla, že chce čurat :slight_smile:
Mel to bys měla dobré, viď, kdybyste už od roka byly bez plínek, to by bylo super :wink:
6. dub 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Sophince taky velká gratulace. To je velký pokrok. Teď už to půjde až na pár nehod bez problémů. :wink:
6. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to taky gratuluji Leni :wink: já si ale iluze nedělám,myslím,že jak rychle začla,tak ji to přejde,je to přeci jen brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak my jdeme ve středuna ko,tak doufám,že už jsme zdravé,ať můžeme ven :slight_smile:
6. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata :slight_smile: , mel, leny gratuluju moc, máte holky šikovný :grinning:

Mě se ten zánět asi pěkně rozjíždí:frowning2:. prso je zarudlý čím dál víc a docela to bolí. U kojení vždycky řvu, manža to nese ještě hůř jak já. Do teď jsem byla bez teplot, te´d jsem se vrátila z města a mám 37,5. Ještě to není tak hrozný. Volala jsem laktační poradkyni a ta se divili, že je hrozně zvláštní, že to mám kolem bradavky. Tak před kojením dávám teplý obklad, masíruju, trochu odstříknu, pak to jde líp a po kojení na zklidnění studenej, ale nesmí být moc tudenej a m oc dlouho nebo bych si zastavila mlíčko. A tvarohovej zábal si jdu udělat teď. Ach jo, napřed jsme s tím kojením tak bojovali a teď tohle. Jestli mě někdo nemá rád :angry:
6. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wjerus,to je mi moc líto že se Ti to až tak rozjelo,ale snad ti zábaly pomohou.
6. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, tak ať to přejde. A nemáš náhodou zarudlý dvorec? Nebo to cítíš v celém prsu? Já jsem měla problémy taky tak po měsíci kojení. Měla jsem rozpraskaný bradavky a dvorec. Asi se mi tam dostal nějaký zánět. Pěkně to při kojení bolelo. Ale byla jsem bez teplot a nějak to samo přešlo. Zkus ten tvaroh. Babský rady jsou někdy k nezaplacení. :wink:
6. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, malá je šikulka. Tak ať vám to vydrží. My už do nočníku běžně kakáme, ale je to je proto, že mamka vždycky vystihne dobu. Ale taky čekám, že přijde doba, kdy na něm začne kňučet.

Wjeruš, chjo, kojení je prostě věda. :frowning2: Tak držíme palce, ať to zvládnete.
6. dub 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme dnes byly poprvé na plaveckém kurzu na Spartaku.Jsem zatím velice spokojená.V praxi to funguje tak,že dítě svlečete v pánských šatnách do plavek,věci dáte do skřínek a před vchodem do sprch si je přeberou instruktoři.Vy už dál nesmíte.Celou hodinu sedíte na balkonku.Děti si rozřadili do tří skupin-ukázali jim splývání-kdo z dětí do vody šel a něco předvedl,šel do první skupiny.Zbytek nechali potopit-ti šli do druhé a ten zbytek,mezi nimi i naše malá kdo seděl jak bluma do třetí.Dělali spadla lžička,bubliny do vody,hada,plavali na"žížalkách"...po skončení plavání si malou zase přeberu,už svlečenou a osprchovanou zase v pánské šatně.Tak uvidíme,jak to bude pokračovat.
6. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tedy vy máte šikulky. Sophince i Zuzance gratulace.
Wjeru to mě mrzí že máš takovéhle problémy. no snad to bude už jen lepší.

My dneska jedeme k zubaři a vůbec se netěším. ble fuj ble fuj:slight_smile: ale nevím o ničem co by mě bolelo tak snad to bude dobrý.

včera jsem trávila s malou skoro celé odpoledne na terase a byla to paráda. jen jsem dnes už musela objednat ko kočárku slunečník.
7. dub 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, mne čeká zubařka koncem dubna. A týden přede mnou jde manžel s naší princeznou. Jsem na ni zvědavá, jestli vůbec otevře před zubařkou pusu. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych se měla objednat k zubaři,ajajaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Wjeru tak už je líp,já jsem měla kojení úplně bez problémů,tak bych ti radila jen to,co kde vyčtu :unamused:
já jsem včera malou oblíkla a šla s ní na balkon,no a vzhledem k tomu,že venku byla naposledy,když byla ještě skoro zima,tak byla vykulená a spokojená,jak blecha.Tak už se těším,až vyrazíme :slight_smile:
7. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek