• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
ahoj holky, nakonec se přidali i teploty, tak jsme mazali do nemocnice na ambulanci. Službu měl ten doktor, co rodil kryštůfka :grinning: Je to zánět, rozjelo se to, měla jsem červený celý prso. Aspoň ti gynekologové se trochu do těch ženských vživají. když to doktor viděl, tak jen zasykl, že to musí hrozně bolet a že jsou ženský hrdinky, když tohle vydrží :wink: Mám antibiotika, ale do tří dnů mi sliboval, že to mizí. Tak trpím dál.

Štve mě, že je tak krásně a já ležím doma. :angry: Ach jo, to bych si teď s kryštufkem venku užila.

Bepi, tak tu malou necháme na jindy, snad už jsme si ty nemoci vybrali.

Mel, ať vám to ve středu dobře dopadne a můžete zase turistikovat:grinning: s kočárkem.
7. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru, tak jak ti je? Pociťuješ nějaké zlepšení??? Jen pro zajímavost - ten tvaroh jsi zkoušela nebo jsi to nestihla? Zajímalo by mě, jestli to vážně funguje..
Mel, kdy že jdete na tu kontrolu, dnes? Tak to jestli budete moct ven, tak to vás celý den neuvidí nikdo doma, viď? :grinning:
Sophinka možná pojede odpoledne do Beranova na prolejzky, vezme si jí asi švagrová, tak si to aspoň zas poklidím. Padla na mě totiž nějaká jarní únava, tak zas chodím v osm spát a doma to máme jak po atomovce!
Pěkný den, holky, užívejte sluníčka
8. dub 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru tak je to lepší po tom co nasadili antibiotika?

My včera byli u zubaře a všechno dobrý. jen se ještě objednám k zubní hygienistce. po těhu co mi pořád tekla krev z dásní tak se chci dát pořádně dokupy abych nechytila nějakou infekci a nepřenesla jí na malou. Zubař nám odchází od pojišťoven a tak se tam asi nedoplatíme, ale chápu že to věčný nařizování nechce snášet. a je fakt dobrý.

včera jsem tu dopo měla eletrikáře. přišli hned dva a každý něco dělal a oba chvílema něco potřebovali a do toho řvala malá. no bylo to zajímavý. dneska přijede borec naměřit markýzu. nějak nemáme stín pro malou a tak pustíme nějakou tu kačku. slunečník by si sice byl levnější, ale tohle je na pořád a vypadá to hezky.
8. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,chtěla bych vás poprosit jestly by jste mě nemohly některá z vás poradit...Jedu dnes do Jihlavy a hledám na náměstí hypoteční banku kde to asi tak přibližně je?A jestly se dá parkovat na náměstí a kolik to stoji?Děkuji.Radka
8. dub 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyticko,asi pozdě,ale HB je na pravé straně náměstí,vedle ČSob,když vjedeš na město,zaparkuješ na pravém parkovišti a hned u parkoviště je ta banka.
8. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme po ko a Zuzanka je zdravá.Dnes dobere ATB.No musím říct,že dnešní procházka k dr a od ní do plusu a domů mi úplně stačila.Bolí mě nohy,jak čert.Vlastně jsem zjistila,že to,jak mě každé ráno při vstávání bolely nohy,že jsem pajdala,jak stará bába,mám z vycházek.Teď jak byla Zuzi nemocná to bylo celkem v poho.Vůbec nechápu,proč mě tak bolí,já byla zvyklá chodit pěšky do práce,z práce a tam jsem byla taky celý den na nohách.V těhotenství jsem taky nachodila tisíce kilometrů.A teď mě dostanou pomalé procházky.Přitom já byla mistr sprintu kamkoli i když jsem nikam nechvátala :grinning: .
Tak jak je na tom asi Gábi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
8. dub 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hokly díky za zájem, ale žádná sláva. radši jsem dneska byla u svýho gynekologa. Koukl na mě, nabral kultivaci. Jednu bradavku mám úplně rozdělanou,celej dvorec do krve takže odstříkáváme každý dvě hodiny po troškách, aby se prso tak nenalilo a nebolelo to tolik, je to šetrnější. Druhá mi začala červenat.Antibiotika mi zatrhl, dal mi něco jinýho a v pátek kontrola. Tak snad to bude lepší. O tvarohu jsem se s ním bavila (hned po tom, co jsem se mu tam vybulela, zacvičily se mnou hormony a nějak mě to tam sebralo, když mi mačkal ty prsa a bral tu kultivaci) a říkal, že to zabírá jen když je zánět úplně v začátku a jak komu. Ale v zásadě to neublíží. No mě to teda nepomohlo. :unamused:

Jinak jsme ještě dneska mazali na neurologii s Kryštůfkem. A doktor říkal, že ho musí brát jako o mesíc později, když se narodil tak dřív. Ale celkově s ním byl spokojený. Všelijak nám tam s kryštůfkem cvičil a házel, doma s ním cvičit nemusíme, je tak akorát, reakce i svaly má v pohodě. Jenom se mu tam poblinkal. A taky kryštůfek víc preferuje levou stranu, musíme ho natáčet doprava. Tak aspoň nějaká dobrá zpráva. :slight_smile:

Taky mě napadlo, jestli už Gábi náhodou nechová Davídka :wink:
8. dub 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mi líto Wjeru,že to je tak zlé.Snad ti to do pátku poleví,ale je to mazec,jak jedem dr tak a druhý naopak.Na mě jednou dětská koukala tak divně,že chci místo nutrilonu dávat baby lactum a dnes mi řekla,že to nevadí,že jim dokonce někde říkali,že je to BL mercedes mezi um.mléky.
Tak se uzdrav a vyrazíme na špacír :grinning: :wink: .
8. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, to je paráda, že už jste zdraví. To už si konečně můžete užívat toho krásnýho počasí. :slight_smile:
Ony ty pomalý procházky jsou namáhavější a únavnější než rychlá chůze. :wink:

Wjeruš, to asi pěkně zakoušíš s tím zánětem. Tak ať to co nejdřív poleví. A gratuluju k dobrému hodnocení Kryštůfka. :wink:

Je fakt, že tu Gábi už dlouho nebyla. To by už něco mohlo být na světě, co? :confused: :sweat_smile:

Jo s doktorama je někdy "sranda". Co doktor, to jiný názor. A pak se v tom má laik orientovat. :angry:
8. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je právě ono - jeden dr. řekne něco, tak člověk jde a slepě poslouchá jeho doporučení, pak mu další řekne něco úplně jiného a že to, co dělal doteď vlastně bylo víceméně špatně :unamused: No Wjeru drž se, musí to bolet jako čert, to věřím! Já jsem si ještě vzpomněla, že když jsem měla rozpraskané dvorce (jak jsme jednu dobu kojily často), tak jsem chodila doma bez práskačky a mazala jsem si je MM. Ono se o něm taky říká, že je léčivé a vím, že některé maminy jím mažou i dětem pupínky a potničky a tak, ale to jsem já nezkoušela.

Holky, já jsem včera byla běhat :grinning: Malou si vzala švagrová, tak jsem měla volno. Rychle jsem doma poklidila a vyrazila. No neuběhnu žádnou trasu, to určitě ne, ale mám dobrý pocit. Pěkně už mě bolí nohy, ale dnes chci jít 100% znova! To by v tom byl čert, abych ze sebe ty tuky nesklepala :grinning:

A věřím tomu, že když člověk chodí s kočárkem pomalu, že je víc vorvaný, jak když nasadí tempo! Já jsem teda hrozná, jakmile mám kočár a malá mi v něm v klidu sedí, tak šlápnu do pedálu a valím, že jsme jednou šli někam na návštěvu, ještě s taťkou a já nasadila tempo, on se na mě podíval a říká: "Za jak dlouho myslíš, že tam doběhneme?" :grinning: :grinning: :grinning:
Mel, tak to vyzkoušej, zkus jít jeden den rychle, to budeš koukat, co se dá za dvě hodiny stihnout :grinning: a třeba budeš v pohodě :wink:

Gabi jsem zahlédla minulý týden ve městě, měla pěkný pupík, ale je fakt, že od té doby tu už nebyla, tak je možné, že už maj malýho doma :slight_smile:
9. dub 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Leni, MM je fakt léčivý. Co jsem slyšela, tak zabírá třeba i na opruzeniny. A naše doktorka nám doporučovala při zánětu očička stříkat MM přímo do očička.
Já jsem teda taky občas s kočárem pořádala hotový závody. Nějak neumím chodit s kočárem pomalu jako třeba babička. :grinning: A jednou jsem šla na město s kočárem. Měla jsem tam scuka s kámoškama a měla jsem zpoždění. Tak jsem fakt skoro běžela. Náhodou mě viděl švagr se švagrovou a byli ze mne hotoví. :grinning:
9. dub 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Mel, to je super, že už je Zuzi v pořádku. Vůbec si nedovedu představit, jaký to je, marodit s takhle malým díťátkem. Naštěstí nám se to zatím vyhýbá.

Leni, nám to s tím mateřským mlékem říkali i v porodnici. Že to i kapou maminky miminkům místo kapiček, když hnisají očička. Nebo na rýmu na pročištění nosíku, ale neměla jsem možnost vyzkoušet, takže nevím.

Taky jsem za mateřskou děsně zlenivěla. Včera jsem se protáhla na baloně a bolely mě i svaly, který jsem vůbec nevěděla, že mám. :sweat_smile: Ale běhání by nebylo nic pro mě. Bych si mohla vymlátit zuby. :grinning:
9. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, napadlo mě, že bychom se mohli srazit už v dubnu, když je takový krásný počasí. Já bych mohla od 21. do 24. Co vy na to?
9. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to mne těší,že nejsem sama kdo sprintuje za kočárem.Já nikdy neuměla chodit pomalu,vycházkovou chůzí a kochat se okolím.
Vy jste sportovkyně,já provozuji leda gaučing a běhám leda k ledničce,ale jdu so sebe a budu chodit s kámoškou na spinning-já sportem absolutmě nepoznamenaná.Blé stačil mi školní tělocvik.Leni taky jste měly Němce?? :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Vero,já jsem pro :grinning: :grinning:
9. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, měly a tenkrát se nosily takové ty náramky přátelství, ty z bavlnek. Já jich měla plnou ruku a na tělák se to muselo sundavat, jenže mně to nešlo. Tak jsem si vzala dlouhý rukáv, aby to nebylo vidět, jenže to stejně prasklo a já pak musela dělat asi 50 sklapovaček a dodnes si ho pamatuji, jak nade mnou stál a debilně se usmíval :angry:

Se srazíkem jsem taky pro, neměli bychom nikam jet, takže v pohodě. 21. je ÚT, mně je to vcelku jedno který den, my se přizpůsobíme. Už se těšíme :grinning:
9. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, jsi dobrá, že chodíš běhat sama.:slight_smile: Já chodila s kamarádem, ale to bylo. Ze začátku víc chůze než běhu:slight_smile: A kolikrát se mi nechtělo, tak jsem psala, že nejdu. Nakonec jsem se šprajcla, jemu jsem zakázala, aby se třikrát ptal a vymučila jsem se, takže během května už jsme chodili asi dvakrát týdně. Ale sama teda nevím jestli bych šla. A kudy běháš?

Mě to v dubnu, jak psala Vero taky nevadí. A kam teda zamíříme? Do tý Hranatý koule? Snad nám vydrží tohle super počásko:grinning: Na srazík se taky těším, na mamky i na děti:grinning:
9. dub 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ále, včera jsem si to dala od Globusu na Slunce a zpátky, ale napoprvé a na mě, dobrý :grinning: a dneska jsem si to dala po Skalce a tam dozadu pod hřbitov k té zahrádkářské kolonii. Já vím, že to není žádná dálka, ale nemůžu hned začít běhat 20km :grinning: Už takhle mě po včerejšku všechno bolí, tak jsem to musela rozhýbat a zítra asi ani nevstanu :frowning2:

Tak to bychom asi měly co nejdřív domluvit nějaký pevný termín a já bych to tam zašla zamluvit, ne? Abychom měly místa přímo u toho hracího koutku, co myslíte? :wink:
9. dub 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ale to víte že jsem ještě v celku ale už mě to docela zmáhá ještě že je tak pěkně a já můžu chodit ven tak když na nějakým hřišti uvidíte vyvrženýho vorvaně tak to jsem já na štěstí Gábi miluje děti a je taková nebojácná tak já můžu sedět a ona je na tech prolízkách podle všeho to vypadá že asi rodit nebudu pořád se nic neděje jestli budu přenášet tak se z toho snad zblázním snažím se hodně chodit tak doma moc nejsem a potřebuju hodně spát tak chodím brzo dnes to taky za chviku zapíchnu.

S tím zánětem mě to taky mrzí mě teda ten tvaroh pomohl pokaždé tak snad ti zaberou antibiotika moc bych ti to přála.
na sraz s váma ted asi nepůjdu protože když nebudu rodit tak si budu užívat dovo s manželem vzal si ji od 20 tak uvidíme jak to vyjde.

Leny a to běhání můžu jen doporučit děláš to moc dobře prvně málo a postupně si to zvyšovat já tak taky začínala prvně jsem měla co dělat abych uběhla jen kousek ale pak jsem běhala i hodinu a to bylo z horních březinek až ke starce a od tud kolem autobusáku a po mostě zase na březinky tak že docela záhulale bylo to super ráda bych se k tomu vrátila ale už se mi to asi nesplní.Jo a leny když jsi mě viděla tak proč jsi do mě zas nekopla já jsem vážně slepejš fakt jsem tě neviděla :wink: :wink:
nety co tě znám tak jsi vždy byla hubená snad jen v těhotenství ne a to se nepočítá možná potřebuješ jen zpevnit ale to se zas tak poznat nedá to já bych potřebovala pohyb jak sůl ale nemyslím ted ale potom já nikdy na tom nebyla dobře snad jen v plenách :grinning: :grinning: :grinning:

jo a to běhání bych doporučovala s hudbou bez ní to jde mizerně a taky neslíšíte jak funíte když si dáte hudbu dostatešně nahlas :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi ty ses tam s někým bavila a my procházeli jen kolem. Tak jsem nechtěla rušit :wink:

My se zrovna balíme a jedeme na dloooouhý výlet - na chalupu na Rounek vlakem :grinning: Takže od rána panika, furt mě tahá, že už se jdeme oblékat. Musim končit nebo mě sežere!

Wjeru co ten zánět, už lepší?
10. dub 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, tak ať už to máš brzy za sebou.

Wjeruš, už je líp?

Leni, to tě obdivuju. Já na běh teda nikdy moc nebyla. To už radši vytáhnu kolo a jedu se projet. Jen mít víc času. :unamused:

Já jsem zapomněla, že 21. něco mám. Teda až odpoledne, ale už by toho na nás bylo asi za jeden den dost. Tak já bych mohla až od 22. do 24.
10. dub 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v Tescu mají slevy 30% na dětské oblečení.
tak jsme tam ráno s malou zajeli a nakoupily:slight_smile:

já pokud nám zrovna v ten čas nebudou dělat fasádu tak si udělám čas kdykoliv.
10. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no je to lepší, ale prso je pořád rozdělaný, kojit z něho nejde, tak odstříkávám. Ale už se to stahuje, tak myslím, že brzy budu OK:slight_smile:

Gábi, snad přenášet nebudeš a Davídek brzo vykoukne na svět:slight_smile:

Leny, to jsou celkem slušný trasy, to bych asi nedala.S tou hudbou má Gábi pravdu, hlavně, když běží člověk sám, je to perfektní. Ale to co Gábi bych teda asi neuběhla. No uvidíme, jak se mi začne vracet kondice, nejlepší byla v Brně na škole, od tý doby jsem začla pracovat to jde z kopce.

Tak můžem třeba ve středu? Že si jako přepůlíme příjemně týden:grinning: Řekněte si, mě je to jedno. A plánujete to na odpo nebo dopo? :slight_smile:
10. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: tak já nevím co bude za dva dny,tak předběžně určitě můžu v týdnu a raději odpoledne.Jen si pořád nemůžu vybavit tu zahrádku u Hranatý koule.Mám pocit,jestli to tam několika kočárama nezahltíme.Kdyby to nevyšlo,tak ta starka je myslím jistá a placu pro děti na hraní do alelůja :grinning: Ale nechám to na vás.
Gábi tak hlavně ať ten porod proběhne v pohodě :wink: .Třeba se zadaří 15,to mám narozky já :grinning: .
10. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já osobně bych radši dopoledne. Ale když nebude zbytí, tak i odpoledne. Ale to nám vyjde až tak kolem pátý. Dopoledne bychom mohli tak od devíti do půl dvanáctý.
10. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,to máme zase krásný den co??My jsme dnes byli na Křemešníku,je tam naprosto úžasný kuličkový hrad pro děti,Kristýnka by tam nejraději byla ještě ted.Cestou zpět jsme si zajeli na Straku na limču a grilovanou klobásku,pokud by nevyšla ta Hranatá koule,nebo Kubánská tak Straka je taky dobré místo ke srazíku.

Gabi,at je vše bez problémů :slight_smile:.
Wjwru už je lépe??
11. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak nám včera nečekaně dorazil bagřík rovnat pozemek. a tak od šesti od rána jsme lítali s hrabičkama. docela jsem byla ráda když malá začala brečet a já se moha věnovat jí. a máme tu teď práce na několik dní. aspoň se opálím:slight_smile:

mě osobně je jedno jestli odpoledne nebo dopoledne.

Holky co pouíváte na děti jako krém na opalování? Já asi koupím Biodermu 50.
12. dub 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bep já se ti podívám, ale až kolem oběda, ptž mi s tím odešli teď na nákup! Ale Bioderma to není, tím jsem si jistá. Pak se ti mrknu :wink:
Když by ten srazík bylo dopo, tak si nejsem tak úplně jistá, jestli mají u Hr. Koule otevřeno... A to my jsme schopné se vykopat z baráku tak kolem deváté a kolem jedenácté domů na oběd. A kdyby to bylo odpo, tak to většinou chodíme ven mezi třetí a čtvrtou, podle toho jak dlouho mi Žofi spí :slight_smile:
12. dub 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je právě to, jestli dopo mají otevřeno. Já myslím, že restaurace nejdřív tak od 10, navíc v hranatý mají meníčka, tak si nejsem jistá, jestli by něco chtěli rezervovat. Odpo by to asi bylo lepší, i bychom třeba mohli posedět dýl, takhle bude každej chvátat na oběd.

Holky, ale je krásně, úplně chrochtám blahem. Tak snad to vydrží, kéž by. Odpoledne si zase dáme nějakou prochajdu se zastávkou na lavičce, ať si to počásko užiju:slight_smile:

Mě trochu povolilo prso, odhodlávám se opět jít do kojení, ale ještě tam není úplně stroupek, tak nevím, jestli to mám dráždit. Za to jsem si teď dala, vyšůrovala jsem koupelnu, WC a ložnici a vyprala a pověsila zase nějaký prádlo. A to jsem si myslela, že mi pomůže manža, tak akorát sklidil ten bordel, co po sobě nechal, když dělal oběd VČERA! Ach jo, na ty chlapi vůbec není spoleh.

Leny, ten krém by mě taky zajímal, tak se, prosím koukni, až budeš mít možnost
12. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak děvčátka, krém se jmenuje Daylong Kids a je to 40. Měla jsem ho už minulý rok a byla jsem s ním spokojená, mažeme se jím zase obě dvě a že já mám ksicht fakt citlivý a jen tak něco si na něj dát nemůžu. Stojí tuším kolem 300,- v lékárně. Jo a je voděodolný, což je super.

Wjero radši to prso ještě den nechej, aby sis to zas zbytečně nerozdráždila a hojení si tím zas neoddálila! Já vím, že se mi to lehce řekne, viď.

Mně by tedy taky spíš asi víc vyhovovalo to odpoledne, to pak býváme venku tak do šesti, sedmi, podle toho v kolik mi malá vstává po obědě. A hlavně - kdybysme byly odpo na té Starce, tak by si tam pro nás mohl náš taťka přijet, abych ovíněná nemusela pěškobusem :grinning:

Já tu taky lítám, chtěla jsem upéct toho beránka, ale nemám formu, tak čekám na kamarádku, co se má kolem šesté vrátit ze zahrady, aby mi ji půjčila. Dopo jsme barvily vajíčka, no dopadlo to katastrofálně, se musím smát :grinning: Koupila jsem nějakou blbou barvu, moc to nechytlo a nechtěla jsem na to lepit ty obrázky, tak jsem tam dávala lístky trávy, jenže se mi to dostalo i pod ně, tak je to jak od pětiletého dítěte :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě musím udělat pár balíčku pro malé kluky, chlapi dostanou jen vařené a stužku na mrskačku a asi ještě koupím nějakého Magistra, abych jim měla co nalít a prdím na to! Stejně to dospělí moc neprožívají, spíš je to asi jen kvůli těm dětem.

Takže pádím vytírat, koupelnu jsem dělala dopo taky, do ložnice nám nikdo nechodí, tak tu udělám až v týdnu :sunglasses:
12. dub 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leny, došla jsem ke stejnýmu závěru, ještě den si odpočinu a v pondělí se uvidí. My letos teda Velikonoce totálně zazdili, ale úplně. Akorát jsme se pozvali k mojí babi na o, tak s manža vyšlehá, ale jinak letos nic. On se k nám stejně chystá jen jeden kamarád, tak tomu jsem koupila čokoládovýho zajace:slight_smile: příští rok si to když tak vynahradíme. :slight_smile:
12. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek