• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Abych vám řekla pravdu tak chci rodit ještě jednou ale rozhodně už bych nechtěla aby mi to znovu vyvolávali pokud ovžem to nebude nezbytně nutný. Můj porod probíhal tak že jsem přenášela pořád na mě nic nepřicházelo tak týden po termínu (taky jsem měla jen jeden) jsem nastoupila do nemocnice večer mi udělali vyšetření a zavedli tabletu na vyvolání v noci mě probudilo jen tak něco málo ale to bylo v pohodě ráno v osm mi zavedli další tabletu a už jsem zůstala dole protože už by to jako mělo vyjít od devíti jsem měla nesnesitelný bolesti(právě těma tabletama jsou ty bolesti hned silný) jenže jsem se neotvírala v deset už jsem nemohla přišel Šustr prvně mi přečet z papíru diagnozu někoho jinýho a pak mi řek že když se neotvírám tak to nechjí na zítřek :frowning2: naštěstí přišel primář a prstama mě trochu otevřel tím se mi spustila voda a já jsem se rozbrečela(od radosti) protože jsem si uvědomila že už to teda dnes musí být byla jsem ve sprše skoro pořád pak i ve vaně ale ve sprše jsem byla nejdýl a stěma bolestma jsem porodila až o půl sedmé a to jen díky tomu že zrovna nastoupila doktorka Stretavská která říkala že už se na to nemůže dívat že už je to dlouho a tak díky ní jsem porodila Gábinku :slight_smile: I když to trvalo moc dlouho a bolesti byly příšerný (nemohli mě dát tu injekci abych necítila bolest protože jsem měla špatnou krev) straqšně ráda na celý den vzpomínám hodně mi pomáhalo to že tam se mnoui byl manžel protože mezi kontrakcema jsme se rozesmívali
2. pro 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tímhle jsem vás nechtěla postrašit ale chtěla jsem tím říct že možná kdybych čekala až to na mě přijde samo třeba by to netrvalo tak dlouho ale je pravda že by mě museli víc pozorovat i tak mě to už potom vadilo že po termínu jsem chodila každý druhý den na ultrazvuk a ozvy. Prostě každej ten porod je jinej a proto bych strašně ráda zažila takovej normální porod i s těma bolestma protože důvod proč to bolí to přece víme a když ještě víme co z toho bude :grinning:
Jo a mimochodem taky jsem u toho řvala ale tak jinak se zavřenýma očima i pusou a tak urputně jsem tlačila až jsem sama zmodrala (zaslechla jsem že vezmou kleště a to jsem nechtěla, ale prý to neříkali :grinning: )
I ted když to píšu mám takovej pěknej pocit opravdu se holky máte na co těšit nebojte se :wink:
2. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenycka: ten klouzek je fakt dobrej :grinning: a nejlepší bylo když mi toho klouzka dali na břicho to se nedá přirovnat k ničemu :grinning: :grinning: :wink:
2. pro 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,takže po porodu dávají miminko na břicho?Asi jen na vteřinku,viď?Já se sice porodu bojím,ale těším se na to.No uvidíme,jaká bude realita. :grinning:
2. pro 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé:slight_smile:
holky gabinice to je super:slight_smile:doufám, že to taky takhle budu vidět:slight_smile:já bych přenášet nechtěla ale člověk nikdy neví:slight_smile:ale už bych to chtěla mít za sebou, to je jasný:slight_smile:taky se právě strašně těším na mimí:slight_smile:a proto bych už chtěla rodit.-)budu tam mít taky manžela, prý je to lepší:slight_smile:a já jsem i strašně ráda:slight_smile:
2. pro 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
melanykol: mě jí na chvilku na břicho dali ale opravdu jen na chvilku většinou se snaží o dítě rychle postarat ale zkus jim to tam říct že by jsi se miminka chtěla hned dotknout třeba na to bude čas opravdu to stojí za to :wink:
mona: je opravdu lepší když tam manžel bude já ho tam chtěla nechtěla jsem aby viděl uplně všechno chtěla jsem jen aby tam byl ale i když viděl všechno i to kolik doktorů si do mě strčilo ruku(vůbec ti to ale nepřijde trapný v té chvíli neboj :wink: )taky si z toho odnesl jen to krásný je řekni manželovi at přijde hned když mu zavoláš někdy to ani tatínci nestihnou a to je moc škoda :frowning2:
2. pro 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabinicee:slight_smile:
no má mě do porodky odvézt a chtěla bych aby tam semnou byl úplně od začátku až do konce:slight_smile:to tam může být ne??mě nějak nevadí když by měl být i u klistýru:slight_smile:nebo to tam nějak nemůžou??nebo jak to přesně je??
2. pro 2007 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona: záleží kdy tam přijdeš jak na tom budeš a taky kolik holek bude rodit ale většinou tam může být pořád s tebou. kvůli klistýru jsem to nemyslela to jsem stihla do záchodu i když je pravda že i když jsem celý den vlastně nejedla protože jsem měla naposled tu nemocniční večeři a pak už jen kontrakce a nic jíst nemůžeš (protože se to může zvrtnout a můžeš jít na císaře ale na to jsou taky připravený ale musíš být na lačno)tak i když jsem měla ráno klistýr tak asi půl hodiny před tím než jsem rodila jsem se pozvracela i pokadila rovnou do postele ale to prej je příznak toho že už je to na cestě :slight_smile:.Spíš jsem nechtěla aby mě viděl zespodu kvůli sexu a tak ale taky to zvládl a viděl vlastně úplně všechno nejhorší ale pro něj bylo když viděl jak trpím a on mi nemůže pomoct :frowning2:
2. pro 2007 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabinicee.-)
jako ses pokadila před tím než ti ten klistýr dali???jo takhle jsi to myslela.-)taky mě to napadlo ale nakonec bych vážně byla ráda ať vidí cokoliv aby tam prostě hlavně byl semnou, snad nás tam moc nebude:frowning2:uvidíme no:slight_smile:kolik vás tam bylo když jsi rodila ty??jojo císařem šla nakonec moje sestra .no já jsem teda zvědavá, nejradši jak o tom píši a přemýšlím, tak si říkám sakra ať už to přijde aby jsme to měli za sebou:slight_smile:
2. pro 2007 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jsem to napsala špatně ráno mi dali klistýr a i když jsem celý den nejedla tak jsem se ještě v šest večer pokadila a pozvracela a pak teprve jsem šla rodit :frowning2: Mám dvě sestry jedna porodila normálně dvě děti a druhá jedno dítě císařem tak podle toho to taky nemůžeš drát :slight_smile: A kolik nás tam bylo ani ti nevím ale vzhedem k tomu že jsem tam byla tak dlouho tak většinou to měli všechny dřív za sebou než já a v té chvíli mi to stejně bylo jedno :slight_smile:
2. pro 2007 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, tak s tím pokaděním se přímo do postele, to jsem zažila taky! V tu chvíli bych se hambou propadla, asistentka ať jdu prý ještě na wc se vyčurat a já nechtěla jít, že to po sobě prvně musím uklidit, teď už tam čekala další, že mi to zatím převleče a že prý je to normální. A to jsem klistýr dostala v osm ráno :unamused: Takže normální to asi je :grinning:
S tím taťkou u porodu. Důležitý tam tam, jestli jste navštěvovaly předporodní kurz, to pak dostanete takový ten "pokojíček", jak oni říkají a taťka je tam celou dobu s vámi. Já ho neabsolvovala, tak mě šoupli na pokoj pro dvě s tím, že tam přítel může přijít, ale kdyby měli další příjem, musel by čekat na chodbě do té doby než bych šla přímo až na sál. NAŠTĚSTÍ se nikdo další nerozrodil :grinning:. A myslím, že nás tam zároveň rodilo tak 4-5kousků, přesně nevím. Já rodila jako druhá :sunglasses:
Jo a s tím Šustrem. Já jsem kolem pátého měsíce, myslím, ležela v nemocnici a on měl právě ten týden službu. No sám za sebe nikdy nic nerozhodnul, vždycky za sebou někoho musel mít, aby řekl teda co a jak a právě pak začal chodit s dr. Stretavskou, ta je fakt skvělá, je lidská, všechno vysvětlí a dokáže člověka uklidnit! Teď je tam ještě další taková mladá, tmavovlasá, ta tam za mě teprve nastupovala, tak ani sama rozhodovat nesměla, ale teď už bude zaučená, tak ta bude myslím taky dobrá. Nebo na mě aspoň tak působila!
Já jsem taky nechtěla, aby mě pak viděl třeba rozcapenou na koze, jenže jak se malá narodila, tak jí hned vzali vedle na vážení a měření a tak si to šel nafotit a jak se vracel, tak mě viděl, nic neříkal, ale příjemný pohled to asi nebyl, i když mně to v tu chvíli bylo úplně fuk!
A poslední věc - když chceš miminko na bříško hned po nebo kdyby chtěl taťka přestřihnout šňůru, musíš si to nahlásit předem, my to nevěděli, takže jsme nemohli ani jedno, velká škoda :frowning2:
Ale "klouzek" mi tu teď vykládá a je to to největší štěstí na světě, co mě vůbec mohlo potkat :grinning:
3. pro 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenycka: ted si čtu to tvý a zase mám tendenci brečet (štěstím) a to už mám dávno po šestinedělí :grinning: :slight_smile: od té doby co jsem porodila řvu snad kvůli všemu. Minulý týden jsem byla v odboráku neteř tam měla vystoupení s hoč-počem byl to muikál tancovali tam i malůý děti měla jsem co dělat abychse na konci nerozbrečela :grinning: vůbec se nepoznávám :slight_smile: :grinning:
3. pro 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi ja taky rvu kvuli vsemu. Jeste, ze se nedivam na vecernicky :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky:slight_smile:
už se taky těším až to budu mít za sebou:slight_smile:
3. pro 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už to máš za pár, vyderžaj :confused:
3. pro 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenycka:slight_smile:
jojo to já vydržím:slight_smile:vlastně nic jinýho mi nezbývá:slight_smile:ale to čekání je tokový neprd:frowning2:
3. pro 2007 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se k vám přidat? Rodily jste v Jihlavě, nebo chystáte se rodit v Ji?
3. pro 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pufina:slight_smile:
no ahojky:slight_smile:já rodím v Jihlavě:slight_smile:škoda že nemáš termín předemnou:slight_smile::grinning: by jsi mi řekla zkušenost:slight_smile:takhle ti jí řeknu já:_)
3. pro 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pufina, vítám tě :wink:
4. pro 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že se to tady pěkně rozjelo. To je bezva. Už tu jsou i nový těhulky. :dizzy_face:
4. pro 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabinice a nejsi znova tehotna, ze si tak precitlivela? :grinning: :grinning: :grinning: Ja jsem taky byla takova citlivka dokud jsem kojila, pak se to zase unormalnilo

Mona drzim palce, at ma porod co nejlepsi prubeh :slight_smile:
Ja jsem sice rodila v HavlBrode, ale asi je to jedno, taky tam byly nektere protivne sestry na sestinedeli. Ale porodnice zase super, vsichni bez vyjimky a to jsem tam zazila tri smeny.
4. pro 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
monaberuska, to mi pak určitě musíš dát vědět. Já doufám, že si to odrodím sama jen pod dohledem asistentky... Ovšem jestli jsou k tomu v Jihlavě přístupný všechny to nevím :frowning2: už to máš za pár, už se asi nemůžeš dočkat viď?
4. pro 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pufino, já jsem měla u porodu v JI jen porodní asistentku. Doktor mě přišel jen zašít. :wink: Každopádně to musíš odrodit sama. Nikdo jiný to za tebe neudělá. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitka: dnes jsem si dělala test v tom to není :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
4. pro 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To bylo zklamání, viď? :frowning2:
4. pro 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
na jednu stranu docela jo protože už se na to moc těším ale ještě jsme chtěli letět na dovču a taky mi chtěl David ukázat kam všude jezdí tak mám v plánu jet s ním ale až v létě aby jsme se vykoupali v moři a to by nešlo kdybych byla těhotná :wink:
4. pro 2007 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vero, je mi jasný, že to za mě nikdo neodrodí :wink: , ale nechtěla bych aby mi něco třeba píchali, nebo urychlovali. Tak mě napadá, jestli už Monaberuska není v porodnici...
5. pro 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem taky zvědavá doufám že co nejdřív napíše :grinning:
5. pro 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
pořád nic sakra:frowning2:zítra jdu k DR.tak jsem zvědavá co mi poví:slight_smile:
pufina:slight_smile:
jojo povím, to víš že se už těším:slight_smile:na toho prcíčka:slight_smile:
vero:slight_smile:jojo kažgá nem.má asi něco:slight_smile:
5. pro 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, tak to já jsem zase žadonila, aby mi dali epidural a tak jsem pak dostala aspoň dvě injekce na bolest, ty mi ale začly působit až po porodu, takže jsem asi po 10minutách, co byla malá na světě statečně prohlašovala, jak bych šla rodit znova, že to za tu bolest stálo, ale týden na to už jsem mluvila krapítko jinak :grinning:
Já jsem taky u sebe měla jen asistentku a dr. pak čekal na sále až odrodím, aby mě mohl zalátovat, ale přímo u porodu neasistoval, teda aspoň myslím. Mi přikázal, abych místo řvaní zavřela pusu a oči a všechno vrazila do tlačení, takže jsem se tak soustředila, že fakt nevím :slight_smile:
5. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek