• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Ahojky, jsem původně z Jihlavy, ale teď bydlím přes rok v Třebíči. Jinak Leni, mě jsi přišla taky povědomá, ale nějak si nemůžu vzpomenout od kud, asi to bude taky od vidění. Jinak jsem viděla Gábi, chodila jsem totiž kdysi fotit narozená miminka do porodnice a když se jí narodila Gábinka, tak jsem jí fotila. Pamatuji si to :slight_smile: Gratuluji k Davídkovi :slight_smile:

Jo vstávání miminek, to je u nás pokaždé jinak. Jednou malá spinká krásně a podruhé řádí celý den a vůbec nespí. Naštěstí v noci se budí tak jednou nebo dvakrát. Taky jsem zažila, že mi vstávala kolem 4-5 h a nechtěla už spát, tak jsem musela vstávat. Ono se to pořád mění.
22. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jestli jsi fotila ještě před dvěma lety, tak to tě znám z focení... jinak nevím :slight_smile:
22. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocour-taky jsi mi povědomá,ale nevím kam Tě mám zařadit:slight_smile:.
22. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, tak to my jsme asi zatím v dost těžký pohodě. Občas se taky dokážem pěkně vztekat, ale není to ještě tak hrozný. Spíš na ni musím nadávat, jak se při každý procházce dokáže parádně zašpinit. Pračku mám furt narvanou. :unamused:

Wjeruš, ono se to zas může změnit. Kačenka měla taky období, kdy se pravidelně budila v šest, pak se to zase změnilo, to se budila třeba až v osm a teď je většinou kolem sedmý vzhůru. Nezoufej, taky se to u vás může změnit. :wink:
22. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero-o praní ani nemluv,u nás jede pračka pomalu obden,dvě děti plus manžel to je nějakého prádla.Jak je hezky,jsme celé dny venku na písku a holky rovnou strkám do vany a oblečení do pračky:slight_smile:.A co teprve až přijde ten pravý čas zmrzlin ,to teprve budou prací orgie:slight_smile:.
22. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě dost lidí poznává právě z toho focení miminek do novin. Těch maminek a miminek jsem nafotila opravdu hodně. Takže je možné, že mě znáte z porodnice :slight_smile: Ale občas i mě lidi pletou z někým známým a přitom jsme se v životě neviděli, mám asi nějakou známou tvář :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

U nás taky jede pračka, jak malá blinká, tak peru pořád.
22. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, pračka je u nás pomalu nejpoužívanější přístroj. A teď jsem obětovala dvě stovky a zkusila jsem koupit Vanish. Nebyla jsem schopná ničím dostat z oblečení skrvny od trávy. A Vanishem to jde fakt parádně. Asi to je pěkný sajrajt :grinning: , ale hlavně že to ničí ty skvrny.
22. dub 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero,já na skvrny používám klasické Lanza prací mýdlo,pořádně skvrnu podrhnu mýdlem,vyperu ručně a opravdu vše zmizí.Třeba takové ty sekáčové oblečení,kde byly staré fleky jsem s tím mýdlem krásně vyprala.
22. dub 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já si tedka užívám pohodičky,holky odjely k našim,manža šel na pivko....joo to jsem si říkala jak budu uklízet,sedím s kafíčkem na balkoně a relaxuju u knihy,ale svědomí hlodá,takže půjdu alespon vysát a vytřít:slight_smile:.
22. dub 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás pračka taky jede na plný obrátky, ale nějak k tomu nestíhám žehlit:frowning2: Teď jak malej vstává tak brzo a ještě už se mu nechce ani tolik spinkat přes den, tak jsem večer úplně hotová a ještě žehlit. Kryštůfek si totiž pospí jen kolem jedenáctý a to si udělám něco k o a pak se krásně vyhajá v kočáře.

Vanish na skvrny je fakt dobrej, ale dost drahej.

Nety, tak doufám, že sis pohodičku užila a žádný klízení:slight_smile: Když manža odpočívá u pivka, tak Ty můžeš u kafíčka:slight_smile:

Koccour, taky mi Tvůj obličej přijde povědomý, ale asi Tě neznám. Mimčo mám první, tak to jsi určo nefotila:slight_smile: Ale jsi takovej dost výraznej typ, tak si Tě asi spousta lidí zapamatuje, když Tě někde potká
22. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, jaký svědomí? Taky si přece mausíš zarelaxovat. Když může manžel, tak můžeš i ty, ne? :grinning: :wink:
22. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero on vždy říká at si odpočinu,nebo si zajdu do města když jsou pryč,ale nedá mi to dívat se na ten borčus:slight_smile:,jo takové žehlení se mne tolik netýká,mám tady snad 4 pračky a pořád si říkám dnes už fakt budu žehlit,jenže .....asi si večer k Ordinaci vezmu žehličku a bude:slight_smile:.

Dneska mě teda naštvalo počasí,do školky jsme šly zmrzlé,ach jo.
23. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, tak to vypadá, že večer budeme mít stejný program:slight_smile: No počásko dneska nic moc, ale co bychom za takový počásko ještě před měsícem dali že? A víkend má být krásný :grinning:
23. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, já bych si taky vzala žehličku k Ordinaci. Kdybych ovšem nebyla líná tahat všechno prádlo včetně žehličky a prkna z patra z půdy, kde suším prádlo a žehlím. Navíc večer už se do práce moc nehrnu a radši si sednu k PC nebo ke čtení. A teď jsem se pro změnu zbláznila do háčkování čepiček pro malou.

Víkend musí být krásný. Přijede k nám bagr a musíme přeorat celou zahradu. Takže nesmí pršet. Naštěstí to vypadá dobře. :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si žehličku většinou beru k VKV, Ordinace mě moc nenadchla. Ale víceméně bychom všechny žehlily ve stejný čas, takové synchronizované žehlení :grinning: :grinning: :grinning:

Včera jsem potkala ve městě Gábi, tak malej je ták maličkatej, já už si tohle vůbec nepamatuju :frowning2: Já mít jednou druhé, tak bych se ho bála vzít do náruče :sunglasses: Gábinka mi hned ukazovala, že má kolo, tak jezdí jak širón :wink:

My zas koketujeme s tím, že bysme jeli na víkend zas na chalupu, co v JI :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,stejné pocity jsem mělakdyž se narodila Nelunka.Bála jsem se na ni sáhnout,byla tak křehoučká a to měla 4 kila,kdežto první Kristýnka měla 2 kila:slight_smile:.Nedávno se od manžela bratránkovic narodily dvojčátka a když jsem je viděla,říkala jsem si,že to snad ani není možné,že mé děti byly také takové píďalky maličké:slight_smile:.

Tak jsem včera to žehlení zvládla,ale už pěchuju další pračku,takže budu mít zase o zábavu postaráno.
Zítra má prý být v ZOO nějaká akce,otevírání medvědince či co,tak půjdeme.
24. dub 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Nety a nevíš v kolik to tam začíná? To bychom šli asi taky. Prý jsou ti medvídci hrozně krásní :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to Ti nepovím,včera to říkal manža,ale asi to bude v Jihlavských,nebo na stránkách ZOO.Až se vrátí z práce,tak Ti to písnu.
24. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak proto byli medvědi zavření dole pod medvědincem. Byli jsme v ZOO minulý týden a medvědi ve výběhu nebyli. Ale viděli jsme je aspoň za sklem. Myslela jsem, že už ten medvědinec je otevřený. To tam bude zase fůra lidí. Já tydle akce s malým dítětem teda odmítám absolvovat. Sice je to zajímavý, ale radši to oželíme a zajdem si tam jindy, kdy je tam víc klidu. Takhle má člověk strach o dítě, aby ho někdo nezašlápl nebo se neztratilo. :unamused:

Tak už tu máme bagr. Malá je z něj hotová. Ani se pomalu ráno nechtěla najíst. Jen by koukala na bagr. Teď má puštěnou Kouzelnou školku, kolem oken projíždí bagr a ona chudák neví, kam má koukat dřív. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Nety, já mám zatím na žehlení jen jednu pračku, ale budu asi muset taky vyprat další várku, takže se to zas nakupí. :frowning2:
24. dub 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, myslím si, že v té ZOO bude pěkně narváno. Taky jsem uvažovala, že bych se přijela podívat, ale raději pojedeme jindy :wink: S tím žehlením jsem na tom bídně, mám hromadu prádla a nechce se mi do toho.
24. dub 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Koccour nejela jsi včera odpoledne směrem od kosova(nebo plusu,nevím jak to napsat) k nemocnnici?potkala jsem podobnou dívčinu,měla jen sedačku na tom rámu na kočár :slight_smile: teda ale kosa pěkná,včera a dneska sice sluníčko,ale taky zimka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám vyžehlíno. Pustila jsem se do toho, když malá spinkala. Teď mám aspoň na dva dny od žehlení pokoj. :sunglasses:

V ZOO snad má být zítra vstup zadarmo, když se přinese nějaký starý spotřebič. Slyšeli jste to taky? Kdo přinese do ZOO vysloužilý elektrospotřebič a odevzdá jej do kontejneru, dostane vstupenku zdarma pro dítě, dospělý pak slevu v této hodnotě. Podle velikosti spotřebiče také každý získá dárek.
24. dub 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,tak nevím s tou ZOO,asi tam bude fakt dost narváno ,radši pojedeme na Křemešník na kuličkový hrad:slight_smile:.Poslední o co stojím je zmatek a davy lidí.V pondělí jedeme do Brna,tak koukneme do tamní ZOO,pokud nám vyzbyde čas,protože ve čtyři máme zase tady na Spatraku plavání.

Vítej do klubu Vero,sice jsem včera vyžehlila,ale už se tady na mne zase směje plná prádelní šňůra:slight_smile:.
24. dub 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na chvilku jsem se sem dostala a tak jsem vám uložila pár fotek . Davídek je moc hodnej i paní doktorka ho moc chválila Gábi ho pořád hladí tak snad nám to půjde dobře konečně můžu říct že jsem odpočatá a to jen díky tatínkovi kterej se o nás hodně stará ještě že si vzal dovo tak ještě týden a pak už to bude jen na mě :frowning2:
24. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi,krásné fotky,máš nádhernou rodinu:slight_smile:.
Neboj to zvládneš,brzy se do toho dostaneš a pak už to bude v pohodě .Já jsem cca do půl roku nepociťovala rozdíl,mezi jedním nebo dvěmi dětmi,obě byly moc hodné,Gábinka je rozumná a pomůže Ti.
25. dub 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už mám zase narvanou šňůru na prádlo. Malá včera perlila s počůranými kalhotami. Asi třetí den jsme byli venku bez plíny. Včera jsme byli odpoledne u sousedů (mají malé holčičky) na zahradě. Buď byla hodně unavená, nebo prostě v zápalu hry si zapomínala říkat na čůrání. A ani mi pak neřekla, že je počůraná. Takže tam seděla v písku s mokrými kalhoty kdovíjak dlouho. Měla úplně studený zadek, tak doufám, že to přežije ve zdraví. A takhle se mi počurala do večera celkem třikrát a pak ještě jednou doma. Jsem zvědavá na dnešek. To jdem za holkama taky. Už mám skoro celou zásobu tepláčků vyčerpanou, tak doufám, že dnes bude Kačka úspěšnější. :confounded:

Gábi, Davídek je vážně slaďoučkej. Je to fešák. :wink:
25. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero,taky si připadám jak pradlenka Madlenka:slight_smile:.Včera se Nelča dokonce pokakala do kalhůtek a postýlky,nechávám ji bez plen i spát a nějak se pozapomnela.Ted je s manžou v té ZOO,tak jsem joi radši plínku dala,ven nosíme náhradní tepláčky,ty jsou také nedostatkové zboží:slight_smile:.
Kristýnka zase blinkala,takže ještě mám sušák plnej povlečení a duchnu na vyčištění.Včera i dnes odpoledne ji bolelo bříško,je jí na blinkání a bolí ji nožičky.Ráno vstane a je jak rybička ,lítá a směje se,tak nevím co s ní a co to může být.
25. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne Melany to jsem určitě nemohla být já, bydlím v Třebíči :slight_smile: do Jihlavy jezdím často za mamkou, ale zrovna ten den jsem tam nebyla. Ale lidi si mě často pletou s někým jiným. :wink:
25. dub 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero to je prý normální, že se počurávají, když si hrají! Jsou většinou tak zabrané do hry, že na to prostě zapomenou, aby si řekly. Mně taky přijde, že pořád jenom peru, kolikrát mám pocit, že jakmile si denně nezaperu, tak jsem nešťastná :grinning:
Holky já mám asi nějakou jarní únavu. Jsem otrávená, bez nálady, podrážděná, furt bych jen spala - upozorňuji, že těhotná nejsem :frowning2: Snad to brzy přejde. Teď se zas dohadujeme s tim mym, prostě si najednou usmyslel, že se chce vrátit a vůbec ho nezajímá, jestli o něj máme nebo nemáme zájem, bere to jako samozřejmost, tak jsem mu to říkala a hned zas všechno špatně, oheň na střeše, takže se spolu nebavíme. Tak jsem podrážděná i z toho dohadování s ním, chjoooo :angry:
Dneska docela foukalo, co? A říkali ve zprávách, že má foukat zítra ještě víc, ale snad až v noci, tak doufám, že se trefili, že to tak bude, aby nás to neodfouklo. Ono jak to teď fouká ještě studené, tak člověk ani neví jak oblékat, to je hrůza :confounded:
25. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přidala jsem nějaké nové fotky :slight_smile:
25. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek