• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Teda Leni,krásné fotečky.Sofinka je celá Ty:slight_smile:.
25. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, pěkná fotečka v pase. A taky máš moc hezký fotky v albíku. :wink:
Leni, to vím, že se při hraní občas počurají, akortá mě zaráží, že si ani neuvědomila, že je počuraná. A bylo docel chladno, tak ji to muselo dost studit. :confused:
S těma chlapama je teda kříž. A ty už nechceš, aby se vrátil?
Jo, prý má foukat i začátkem příštího týdne. A možná ještě víc. :unamused:
25. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

taky u vás fouká tak silný vítr? Normálně mi uletěl z balkónu ručník na trávu před barákem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale naštěstí ho našla.

Souhlasím s Veru, s chlapama to někdy není vůbec jednoduché, já bych mohla vyprávět. Ale teď už jsem někde jinde v jiném vztahu a spokojená. :sunglasses: :wink: :grinning:
Leni, krásné fotky.
26. dub 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,byly jste včera v té ZOO??Občas si říkám,že bych ty chlapi vystřelila na Mars.Hlavně,aby se to nějak vyřešilo.

my jsme si včera večer udělali výlet do brodské nemocnice na pohotovost,Kristýnka pořád zvracela a bolelo ji bříško.Nic jí nenašli,slepák vyloučili.Jsme na dietě.V úterý jdme za Kadlecovou,tak uvidím co nám k tomu poví.Zítra jedeme s Nelinkou do Brna na kardiologii,Kristýnku musí hlídat babička,když se něco potento,tak vše najednou.
26. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý byla včera do Zoo obrovská fronta. To se dalo čekat. :unamused:

Jémine, Nety, tak to máte taky veselo. Tak ať se to co nejdřív zlepší.
26. dub 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne holky, nakonec jsme tam nešly. Byly jsme za švagrovou v CP a pak jsme šly na Skalku na prolejzky a domů. Už dost pak foukalo a ona si teď malá kolem sedmé sama řekne, že chce hajat a přes to vlak nejede. Dneska teda byl fičák, to vám povím :confused: jsme šly kolem vrtulníku kolem té nové silnice a dost teda nářez, chvílema jsem měla co dělat, abych udržela kočár na povrchu zemském :grinning:
Nety a co vám u dr. řekli? A proč jste jeli do HB? V JI je pohotovost bídná? My byli prozatím na pohotovosti v JI spokojení, víc jak na šestinedělí :grinning: :grinning:
26. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to máš dobrý, že si malá sama řekne na spinkání. My Kačenku dáváme do postýlky po půl devátý a to většinou ještě s protestama. Usíná teď až po devátý. Na můj vkus docela dlouho. :unamused:

My byli v JI na pohotovosti zatím jen jednou (naštěstí) a docela dobrý. Ale známí jezdí jedině do HB, že tam mají mnohem lepší zkušenosti než v JI.
27. dub 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,vyloučili slepák,prý nějaká začínající břišní viroza.Do jihlavský nemocnice na dětské by mne nikdo dobrovolně nedostal,takže jsme jeli do Brodu( v září jsme tam byly s Nelinkou v nemocnici a super přístup),jezdíme tam i na neurol. a do Brna na kardiol.Tam jsme byli dnes a vše v pořádku,operace nehrozí.

Oddělení šestinedělí mne vcelku minulo,byla jsem tam jen den po porodu,ženský sestřičky super.Ale vím co myslíš Leni,zvlášt jedna z těch dětských mne dodnes straší ve snu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
27. dub 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, to by mě zajímalo, která je takový strašidlo. :grinning: Mně tam strašily snad všechny dětský. Ale ženský byly vážně bezva. S těma jsme pomalu řešily i problémy ohledně miminek. :slight_smile:
Tak ať ta viroza rychle zmizí.
27. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero,má takový živočišný příjmení:slight_smile:,jako druh masa :slight_smile:.Ty ženský byly fakt hodný,vše vysvětlily a pomohly,já jsem tam byla skoro jako doma,protože jsem tam v těhu věčně ležela.
Díky,už jsme bez virozky,Kristýnka už zase řádí a ted by pořád jen jedla,ale mám strach jí zase to bříško zase rychle zatížit.Zato mne dnes chytlo břicho-asi kýla nebo co,Nelinku musely v Brně tlumit Dormicem,jinak by jim tam zbořila nemocnici,já ji uspávala v náruči,prudce jsem se zvedla a píchlo mne v břiše a myslela jsem,že snad porodím ježka.Ale už je to dobrý.
27. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když já si je jménama nepamatuju. Akorát jsem měla "protekci" u jejich vrchní sestry, protože to jsou bývalé spolužačky s mojí tchýní. Ale spíš to dělalo paseku než dobrotu. Kdyby si mě všímala míň, možná bych si ušetřila i pár slziček.
Nety, to je bezva, že už to máme za sebou. Tak to byla celkem rychlovka.
28. dub 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neto to je fajn, že už je malý dobře :wink:
Já jsem včera koukala na zprávy a jsem zas nějak vyřízená z té prasečí chřipky :unamused: Pokaždé, když něco takového řádí, tak už vidím, jak nás to všechny vyhubí :frowning2: Tak snad se to tu nějak nerozšíří!
Jo a taky jsem viděla jak otvírali ten medvědinec, dávali to dnes na Primě v tom regionální vysílání. Tak medvídci jsou fakt nádherní, takový plyšoví :grinning:
Na dětskou pohotovost si nemůžu vůbec stěžovat, vždycky jsme tam narazili na super dr., což jsem ráda. Asi hlavně taky viděli, jak jsme z toho byli vyjukaní, tak byli hodní :grinning:
28. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je nějak mrtvo. :unamused:

My jsme začli marodit. Manža teda dostal o víkendu rýmu a bylo mu dost blbě. Už se z toho dostává. Mně se spustila rýma dneska a Kačenka večer dostala teplotu. Tak doufám, že na tom bude zítra líp. :unamused:
29. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:
Tak nám ve čtvrtek vypověděl službu net, volali jsme servisákům a milostivě dorazili až dnes, potom, co jsme jim pohrozili, že jsme poslední den doma, takže budeme bez netu přes týden a to jim teda nebudeme platit plnou cenu. Zítra totiž odjíždíme ke tchánovcům, mám za sebou velký balení, budem tam až do pondělí. Jsem zvědavá, jak často Kryštůfka uvidím, tchýně mi ho, když tu byla nechtěla dát pomalu ani na kojení:slight_smile:

Jinak jsme byli na sonu bříška kvůli refluxu, Kryštůfek vůbec nepřibíral. Naštěstí je zdravej, ale měla jsem tu čest s primářem Svojsíkem a ten je jak to říct poněkud svérázný. Zdrbal mě za dudlík, že nevím kolik nakojím a já nevím za co všechno ještě. Pak volal i dětský dr. a zdrbal ji taky. Ale jsme na příkrmu. Nakoupila jsem si víc lahví, abych nemusela v noci vyvářet, vyvařím je až ráno všechny najednou, v noci ty použitý jenom vypláchnu, tak tím šetřím čas.
29. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero,brzy se z toho všichni dostaňte:slight_smile:.

wjeruš,tak už jsi zažila křest ohněm a zodpověděla jsi za mne otázku,proč odmítám chodit na zdejší dětské oddělení.Co Kryštůfkovi dáváš za mlíčko??
29. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vidíte a my byli na pohotovosti a chytli jsme Svojsu a byli jsme max. spokojení! A teď jsem úplně v klidu, ptž je to rodinný přítel rodičů mé kamarádky, takže bysme asi měli protekci, možná... :slight_smile:
Wjeru nebuď špatná, třeba se zas rozkojíš a příkrmy zrušíš, nikdy nevíš :wink:
29. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak jsem konečně tady. několik dní nám nefungoval net a pak nebyl čas.
Gratuluju k Davídkovi. je to moc pěknej klučina.
wjeru nezávidím Ti. ale třeba se zase rozkojíš. já kojím stále plně a přes den ta naše potvora vyžaduje jídlo fakt po dvou hodinách. jediné kdy nechce je když jsme někde na výletě.
o víkendu jsme znovu byli v Telči. je to tam pohoda. teď se v sobotu chystáme do ZOO.
fasádu máme hotovou jen ten pozemek je nekonečná práce. ach jo.
můj táta dostal ledvinovou koliku a včera byl na operaci. ale už to snad bude dobrý.
z té prasečí chřipky mám taky vítr. hlavně kvůli malé.
jak jste probírali dětské sestry v JIhlavě tak já k nim nemám jedinou výtku. ke mě se chovali suprově a i Svojsík mi byl moc sympatický. je svérázný, ale když z něj člověk nemá vítr tak jsem na něj byla spíš drzá. ale asi bych to brala jinak kdyby malá měla nějaký problém.
příští týden máme 3 měsíční kontrolu a mám strach aby bylo všechno v pořádku a jestli dostaneme vakcínu tak se bojím aby to malá zvládla v pohodě.
jinak snad přestal foukat ten hnusný vítr a bude už jenom hezky.
30. dub 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

Bep, ať se tatínek brzy uzdraví :slight_smile:
Tak už máme naušničky, včera jsem jí je nechala nastřelit. Uvažovala jsem o klasickém propíchnutí, ale nakonec vyhrálo nastřelení. Plakala akorát lehnutím, ale jinak v pohodě. :grinning:
30. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My nechávali taky nastřelit, přijde mi to méně drastické než propíchnutí. Plakala taky jen jak se lekla, pak jsem blbec chtěla pochlácholit a nakojit, tak jsem jí položila ouškem na ruku a to jsem neměla, takže plakala pak déle, ale u druhého bych nechala taky nastřelit.
Bep, taky přejeme brzké uzdravení tatínkovi :wink:
My furt vymýšlíme kam na čarodky, aby malá viděla fakt oheň a jak se pálí čarodějnice, tak jsem včera vyčetla, že je velký oheň na Křemešníku, tak asi pojedeme nakonec tam a bude klid. Opečeme si buřta a nebudeme to nějak hrotit :slight_smile:
30. dub 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to taky přijde méně drastické než propíchnutí, hlavně když mi maminky popisovali, jaký je to pak pláč, tak jsem si řekla, že do toho nejdu.
30. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Wjeruš mě Svojsík oživoval Zuzanku po porodu,když přestala dýchat.Pak mi na porodnici při ko pokaždé říkal-ta vaše holka mi teda dala !no asi to byl mazec! Takže já jsem mu vděčná,i když je trochu neomalený,ale prý dobrý.
Zuzi v tom větru chytla rýmu.tk jsem s ní nešla dva dny ven.Ale dnes musíme,tak snad se to nezhorší.
30. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se budu s doktorkou domlouvat na náušnice příští týden a tak do měsíce bych je chtěla malé dát. necháme je píchnout klasicky u doktorky
30. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to doktorka také nabízela, ale nakonec jsem zašla do Prioru a kosmetička je tam nastřelila. Bylo to rychlé, bezbolestné, žádná krev a pláč opravdu jenom z leknutí. Mohla jsem být celou dobu u ní, což u doktorky nejde. Já bych z toho byla hotová taky, hlavně z toho pláče. :wink:
30. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, taky gratuluju k náušničkám. Je dobře, žes nakonec je nakonec nechala malé nastřelit. Já už bych to propichování nešla. O Prioru už jsem slyšela, že to tam dělají dobře. Příště, jestli budem mít holku, zajdu tam.

Bep, o pozemku mi povídej. Já se těšila, že už to bude u nás aspoň před barákem vypadat trochu solidně, a ono je to zatím horší než předtím. To tam byla hromada štěrku, ale teď jsou tam místo štěrku dvě obr hromady hlíny. A kdoví, jestli to tak nezůstane do příštího roku. :unamused: Budu se muset někdy mrknout na tu vaši fasádu. Jsem na ni zvědavá. :wink:
Bep, Svítilová dává první hexu až ve 4 měsících. A náušničky až potom.

Leni, u nás bude obrovská vatra. Loni ji tam taky pálili. Máme to kousek za barákem, tak doufáme, že bude příznivý vítr a nepůjde to přímo na nás. :unamused:
30. dub 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt Vero? ale každá jiná doktorka píchá už ve třech. ach jo:frowning2: tak se všechno posune.....
30. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorka tady píchá naušničky po čtvrtém měsíci, po druhé hexa vakcíně. Nastřelené naušničky se dávají po třetí vakcíně.
30. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, většina doktorů píchá hexu už ve třech. Ale některý až ve čtyřech, mezi nimi i Svítilová. Zas na druhou stranu je to lepší pro miminko, že už je odolnější. Přece jen každý týden k dobru je fajn. :wink:
30. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měly první očkování v osmi měsících,nebylo kam spěchat.

Náušničky nemá ani jedna holka,Kristýnka jednou řekne jo,pak zase ne.Ale nechám jim je nastřelit,v Prioru ale před tím si zajdu k neuroložce,aby jim namalovala puntíky na ouška,kam se mohou dát.
Kocour:-jak se malý ty nastřelený náušničky hojily??Muselas pak mazat??
30. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nety to pak nemažeš, jen s nima musíš aspoň 1x denně otočit. A my je máme od třech měsíců, Fuňková očkuje 1.hexu už ve třech a hned pak jsme jeli do Polné k dětské dr., nechtěla jsem je nechávat v Prioru.
Vero tak na vás budeme myslet, aby nefouknul vítr vašim směrem :wink:
30. dub 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, díky za podporu. :slight_smile: Ale zatím to vypadá, že se příroda obrátila proti nám. Tak snad neuhoříme. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek