• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Zuziry také zdravím. :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru na PVT dělávala kámoška,ale už je to dost dlouho..Ty jsi tam také pracovala??
12. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, byla jsem tam tři roky. Ocházela jsem odsud před 6 lety.
12. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, koukám, že Kačenka bude mít za měsíc dva roky. Co plánujete za dárečky? :wink:
12. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky :slight_smile: Nové vítám v diskuzi, aspoň tu bude veselo:grinning: No já si na Ševčíka teda taky musela zvyknout, ale po otěhotnění jsem teda neměla nejmenší problém. Hlídal si mě, měla jsem zvýšený jateráky fakt pečlivě. A když jsem u něj byla s tím zánětem prsu a rozbulila se mu v ordinaci, tak se zachoval velmi citlivě. čekala jsem, že mě spíš zdrbe, co mu tam řvu, ale on mě utěšoval, že to bude dobrý, že se to stvává :wink: Takže teď jsem spokojená maximálně.
Jiank máme za sebou vítání občánků. Dětičky byly moc hodný ani jedno neplakalo a Kryštůfek to celý prospal. Až když jsme s ním začli civčit, když jsem šli podepsat pamětní knihu a strkali ho do kolíbky, tak se probral a koukal co se děje a pak všechno "komentoval". Tak myslím bude na fotkách moc hezky. Snad se mi sem podaří dát aspoň co jsme nafotili my:slight_smile:
12. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel po večeři, nádobí umytý, dítě spí, co víc si můžu přát. :grinning:
Vítám nově příchozí. Pěkně se nám to tu rozrůstá. :wink:
Espi, opravdu máš krásné děti a Tvoje čeština je super.
Wjeru, tak Ti vítání občánků můžu jen závidět. Kdybych věděla, jaká je to v Telči komedie, tak bych tam snad ani nešla. :confounded:
12. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vítám nováčky :wink: jsem ráda, že je nás tady už tolik, super :grinning: Hospoda nám vážně bude malá, už to vidím :grinning:

Espi, dětičky krásné, moc a jen pro upřesnění - vypůjčený znamená, že je od manžela z prvního manželství nebo jak to mám chápat :confused: jestli teda nejsem moc vlezlá :confused:
12. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, jo, přesně za měsíc bude náš velký den. :confused: :sweat_smile: Hlavní dáreček ještě musíme připravit. Chcem jí připravit pokojíček. Nábytek máme koupený, akorát se musí smontovat. Zatím jen postel nemáme. Ale ještě chvíli snad vydrží v postýlce a pak nějakou seženem. A pak máme připravenou skluzavku na zahradě a tuším, že z toho bude mít asi největší radost. Pak pár dalších drobností. Sejde se toho zase určitě hodně, protože prarodiče to u nás vždycky přeženou, takže jsme spíš jak hračkářství. :unamused:
12. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, nešla jsi dnes kolem třetí kolem nás ještě s nějakou maminou? Zahlídla jsem vás jen zezadu, ale tipla jsem to podle kočárku. :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k vám taky přidat??? Snad mě ještě přijmete, když se to tu tak rozrostlo.... :sweat_smile:
Přidala bych ještě komentář ohledně gynekologů. Chodím k Majerovi a jsem s ním spokojená....teď, co tam má novou sestřičku, tak už maximálně. Ale je pravda, že v těhotenství jsem váhala, zda kvůli té "důře", co tam měl, nemám odejít. Ale nakonec jsem u něho zůstala, protože doktor je tam on a s ním jsem byla vždy spokojená, když jsem měla problém. Je pravda, jak psala Vero, že nemá UTZ (teď už prý ano), ale já jsem ještě jezdila do Genetu v Praze (ne z důvodu komplikací) , kde mi dělali veškeré UTZ a odběry, takže u Majera jsem byla sledována jen s tlakem, ozvama a váhou....a hádejte, kdo s tím měl největší problém.....sestra!! naopak Majer říkal, že mu to vůbec nevadí a je spíš rád, že mě sleduje víc lidí.
12. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zizino,vítej :slight_smile: .Teda holky,krásně se rozrůstáme,to je skvělé:slight_smile:.Podle fota v pasu jsi mi malinko povědomá,ale Jihlava je malá,takže se tady zná asi každý s kažým.
12. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nářez, koukám jako blázen, tady to jede, tady to valí :grinning: PARÁDA!
12. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Zizi, tak tě taky vítám do naší partičky. :slight_smile: Já jsem s Majerem byla taky spokojená. Ale vždycky mě tam nervovala ta sestra. Kdyby měl Majer jinou sestřičku už, co jsem byla těhu, tak bych u něj taky asi zůstala. I když mi taky vadil ten chybějící UTZ.
13. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji za přivítání a espi za první komunikační pokus :wink: Jak tak koukám, jsou tady skoro samé letní děti. Taky nakupujete hromadu dárků jako já? Respektive u nás nejvíc šílí děda a babičky. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, tady to taky zas tak nic extra nebylo, ale bylo to milý. Napřed měli u kolíbky děti zpívání a hrály k tomu na flétnu. To bylo celkem milý, akorát se to snažili propojit nějakým povídáním a to podle mě mohly vynechat. Pak měla zastupitelka krátký přivítání, šli jsme se podepsat do pamětní knihy a dostali jsme polštářek a pamětní minci a mamky kytku:slight_smile: no a pak se fotilo u kolíbky. Byli jsme rozdělení na skupinky po sedmi, tak to docela odsejpalo, nebylo to dlouhý a žádný dítko se tam nerozbrečelo, všechny to zvládly. A dostali jsme parkovačku před priorem, takže super. Mě se to docela líbilo
Na nádobí jsem si vytrucovala myčku:slight_smile: I tak to tam musím večer naskládat, ale mytí odpadá. Přenechal mi ji jeden kolega v práci, koupil si ji a zjistil, že se mu do kuchyně nehodí, tak mi ji prodal spatřičnou slevou:slight_smile: Takže Když manža ukládá Kryštůfka, tak si můžu třeba chystat prkno k žehlení:frowning2: Ach jo, zas mě čeká několik večerů se žehličkou.

Zizi vítám Tě i já, je to super, že se přidává víc mamin:grinning:
13. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, asi jsem nějak přehlídla, že plánujete nějakou akci. Bylo by možné získat podrobnější informace :wink: ?
Já teda chodím ke gyn. Brožové, hodně teď na ní ženský nadávaj, ale já jsem maximálně spokojená...
Jinak manžel dělal v PVT...taky asi tak před šesti roky odešel...jmenuje se Ruda a dělal správce PC sítě.
Jo a já mám zímní dítko jako Wjerushka :sunglasses: . Holky jsem ráda, že jsem tuhle diskuzi našla ...chdím ještě na pokec do jiné diskuze, ale tam jsou holky z víceméně z Prahy a to na srazy s dětma neni ...zase je máme všchny v lednu :wink: .
Třeba se od vidění známe a ani o tom nevíme :grinning: .
Hellsinko- u nás těma dárkama od babiček a dědy to tak horký neni, mají už 5 vnoučat - samé kluky :grinning: . To spíš já se musím krotit :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám podzimní dítko, ikdyž prosinec už je kolikrát spíše zimní měsíc, tak podle kalendáře je v tu dobu ještě podzim. :slight_smile: Ale lepší je určitě miminko v létě, nemusí se tolik oblékat. Prckové to totiž nemají vůbec rádi.
13. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, já si to myslela. Podle fotky jsi mi byla trochu povědomá. A taky jsem to tipla podle jména vašeho klučíka. Ruda dělal ve vedlejším kanclu a ke konci jsme občas jezdili spolu za zákazníkama. My osobně se neznáme, ale Ruda měl tvoji fotku na ploše PC. :grinning:

Míšo, to věřím. Na zimu bych dítě nechtěla. Ale když to jinak nevyjde, tak to člověk musí nějak přežít. Ono zas v létě jsou často obrovský hice a to maličkým taky nesvědčí. Takže si nevybereš. Zas zimní děti do létě trochu dorostou a už si můžou víc užívat pobytu venku, třeba na zahradě. :wink: Jinak mně stačilo oblíkání čepičky. Tu absolutně malá nesnášela. Ale za necelý rok se to změnilo a teď si všechno strká na hlavu jako čepičku. :grinning: :grinning: :grinning: A když jí koupím, případně uháčkuju novou čepku, tak s ní hned letí před zrcadlo a tam se nakrucuje. :grinning: :grinning: :grinning: Hold ženská. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, je fakt, že se to nedá naplánovat. Někdy to nevyjde a někdy zase jo. Já chtěla jednou jarní miminko, protože sama jsem rozená na jaře. U nás se Eliška povedla až nečekaně a překvapivě rychle. Ale to nejhorší, co se oblékání týče, už máme za sebou. Kolikrát to byl takový pláč při oblékání, že si sousedi museli myslet, že jí tady děláme, kdo ví co. A ona ještě umí nasadit takový pláč, že uteče i náš pes co nejdál může. :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, děkuji za přivítání :slight_smile: Nety, nejsem přímo z JI, ale jsme tu dost často, tak je možný, že mě znáš od vidění. Co jsem se dívala, tak znám asi Lenycku...z města nebo z Orcy.

Jinak nová sestra od Majera mi říkala, že tu starou vyhodil právě proto, že mu začínaly kvůli ní odcházet klientky :unamused:

Já měla Tomíka v červenci a tenkrát bylo extrémní horko....v porodnici jsem chvílema nevěděla zda je to mlíko nebo jsem tak zpocená. :sweat_smile: :sweat_smile: . Pokud by to šlo, raději bych druhé miminko měla brzy z jara...maminka se s miminkem sžije a najedou na určitý rytmus a pak hurá do léta....kdežto u nás, protože jsme trochu bojovali s kojením, tak než jsme si na to zvykli ....byl podzim a už to nebylo venku ono. Tak to má Beponka s Wjerushkou letos moc krásné jaro a to je potom radost krosit s kočárkem :grinning: :grinning:

Vero, mám asi taky manekýna....jak dostane do ruky čepku, tak honem před zrcadlo....a to je kluk :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zizi, také Tě vítám. Nevšimla jsem si, že je tu někdo nový. Já jsem tady dneska jen tak vždycky na chvilku. :wink:
13. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Všem, konečně mám čas trochu se odreagovat od domaci povinosti. Ahoj Zizino, vitám tě také.
Lenycko, ano, je to tak, to je syn z prvniho manželství a musim řict že mám opravdu stěští, Henry a Jára jsou stejný starý a Henry je pro mne jako moje, on je moc milý kluk a máme moc dobrý vztah, bohužel nežíje v ČR ale když je tu, jsem štastná, vždycky jsem chtěla mít velkou rodinu.
Můj syn Jára se narodil na Kostarice v srpnu, +40 oC, nemohla jsem jit ven s kočarkem, bylo šilený vedro. Isabella se narodila v lednu, také nářez, teploty byly -10 oC, trvalo než jsme udělali prvni prochazky a hlavně nevidela jsem jak ji oblekat, ona také nema rada tolik oblečeni na sebe, teším se na pořadný leto, budu mit ji skoro nahatou to se ji určitě bude libit
:sunglasses:
13. kvě 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem ráda za únor (i když to naše zlobidýlko hrozně spěchalo, termín byl 23. a on se narodil už 3, asi se mu zima líbí :wink:) ještě z jednoho důvodu, nikdo z rodiny neslaví narozky, tak bude mít Krýša velkou svoji oslavu, jinak jsou velké oslavy březen, květen, září, listopad. Tak jsem ráda, že jsme se netrefili do těhle termínů, i když příští miminko bych chtěla mít na jaře - tak konec března duben.

Zizi domlouváme srazík, ať se všechny nebo co nejvíc poznáme. Zbývá už jen maličkost domluvit termín a místo :grinning:. čekáme, až bude na sichr hezký počasí, ať můžem na zahrádku
13. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
espanola z Isabellky jsem vážně vedle, to je tak nádherná holčička :grinning: :grinning: :grinning: A krásně pase koníčky :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.to nám to tu žije :grinning: občas nebylo co dočítat a teď to bude asi chtít pravidelnost :wink: tak musíme vybrat místo srazu,ale vzhledem k tomu,že nás je víc a nově příchodí mamči se přidají taky,já bych i přesto,že je to obyč hospoda volila tu Starku.Je tam na zahrádce dost místa a vejdeme se tam s kočárkama a ty starší děti tam mají houpačku,skluzavku.kolotoč a co já vím,co ještě.A když by to bylo v týdnu po obědě,tak se tam v poho sejdeme a nemusí to být přesně na čas a navíc bez zamlouvání!!Tak se každá nějak vyjádřete :wink: :wink:
13. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wjerush, díky moc, ty máš také krasavec :sunglasses: Já se na "rande" :grinning: s vami moc těším, stači řict kde a souhlasim s Melany, v týdnu po obědě, to by bylo "idealný"! :wink:
13. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenom takový dodatek, koukala jsem na www.accuweather.com nespolehlivejsi predpoved pocasi co znam, a bude nádherně od 21.05, sluničko a teploty do 24 oC
13. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji za pozvání....rádi s Tomíkem přijdeme. :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s Melany,Starka se mi jeví jako vhodné místo pro setkání .Rádi tam chodíme s dětima,mohou si tam běhat kde chtějí,nikde po vás nekouká nervní obsluha a venku se děti vyřáděj .
14. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas jak se Starkou, tak s časem všední den po "o".
Holky, já mám za sebou druhý kolo rovnátek, vytrhli mi druhou čtyřku a udělali nový oblouk, takže budu zase 14 dní na tekutý stravě:frowning2: Začala jsem přemýšlet, jestli to mám zapotřebí, 30 na krku, vdaná sem, chlapi lovit nemusím ani nechci........
14. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek