• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
Ahoj hololky, dneska jsem byla na soutěži dobrovolných hasičů ve Větrném Jeníkově, soutěž se vydařila :wink: . Táta hlídal, tak jsem si odpoledne užila :sunglasses: .
Jinak jsem trochu prolezla vaše fotky...zznám wjerushku od vidění z Bosche ( já jsem dělala v chemické laboratoři ) a koccoura tuším ze střední, jestli jsi studovala na Telečský, myslím že jsme stejně staré :wink: .
Spinkání po "o" je u nás tak 1,5 - 2,5 hoďky...jak kdy...když jsme venku jde spát ve dvanáct a spí dýl ( je ulítanej ). Když jsme jen doma, tak kolem jedenácté už chce jít odpočívat ( ale to pak zase spí spíš tu hoˇku a půl ). Večer chodí v osm a ráno nejdýl o půl sedmé už je slyšet jak si povídá :slight_smile: .
Tak co ten datum na ten srazík ...??? Já teda se teda přiznám, že my nemůžem v úterý - chodíme plavat, ale on má každý asi něco, tak bychom si kdyžtak dali náhradu :wink: .
Zatím pa
16. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile:
sice k vám nechodím, jen občas "šmíruju", protože jsem taky z Vysočiny.
Teď píšu hlavně proto, že jsem vám chtěla nabídnout focení vašich robátek :slight_smile: Jsem z Humpolce a s manželem rozjíždíme focení dětí - v ateliérovém prostředí i v exteriéru. Zatím nemáme webovky, ale ukázky fotek si můžete prohlédnout zde:
http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/
Kdyby vás to některou zaujalo a chtěla jste více informací, stačí mi písnout do IP :slight_smile:
Nezlobte se, že jsem sem tak vpadla. Přeji krásný večer. Míša :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, to by mě taky zajímalo, jak to manža ustál :slight_smile:Davídek Ti krásně roste, je vidět, že je to m oc spokojené miminko:slight_smile:

Zuziry, taky mi přišlo, že jsem Tvůj obličej už někde viděla.:grinning: No jo nedivím se, Jihlava je malá sama o sobě a skoro každej druhej v Boschi dělá(l).

My si uděláme bezva den dneska, venku to vypadá, že bude hezky, tak žádný vaření, jdeme se nabaštit někam na zahrádku (kde dělají rizoto, abych to nemusela kousat:slight_smile:) a možná s sebou vezmem petanque hodíme si někde na rovný ploše.

Tohle úterý bych taky nemohla:frowning2:, objednali jsme se k mojí mamce na návštěvu na celý den, je na nemocenský a hrozně se těší, tak by to bylo blbý přesouvat. já bych to spíš viděla někdy na čvrtek, má se dělat na konci týdne krásně nebo přes ten další týden.
17. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já osobně zatím můžu od úterý do pátku (i když pátek bych radši vynechala) a pak další úterý. Pak jdu zas na dva týdny do práce.
17. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky a co ČT? Jak jste na tom ve ČT? PÁ bych taky vynechala, ptž to pojedeme na chalupu, teda doufám.

Tak my jak tady máme společný dvůr s cigošema, tak tu zas dnes mají celý den mega zahradní párty, takže tu valí od rána hudba na plno, do toho na sebe řvou, ptž se neslyší, psům to rve uši, tak ti štěkají. Před chvílí tu byla bitka, máme tu stromy, takže tam moc nevidíme (škoda), řezeli se tu jak koně, strašnej řev, teď tam jsou už snad policajti a řeší to. Doufám, že se vyspíme! :angry: Hlavně proto bych chtěla odtud pryč. Před lety tu fakt byl klid, jé to byla paráda, ale už je to asi nenávratně pryč! A už jede druhé kolo, už zas vylezli z baráku na dvůr a zas se hádaj! :angry: :angry:
17. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mě je sraz celkem jedno,kromě pondělí mohu pořád.

Leni,tak to Ti teda nezávidím,máte slušný kongo:slight_smile:.kdeže to bydlíš,že tam máte takovýto nekalý živly.
Dnes jsme byli na pouti ve ŽĎáře,kristýnka si to tam užila naplno,Nelinka akorát vymetala stánky s cukrovinkama.Jsem ale z toho hluku a těch lidí znavená :frowning2: ,už to není nic pro mne.
17. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to holky přežil sice dnes nadává jak ho bolí prdel ale jinak je celej každej velkej kopec vytlačil ale ujeli 30km no a pak pili apili ale byl doma docela brzo.
Dnes jsme byli taky venku nakonec se udělalo hezky Gábi jezdila na kole a mi odpočívali dokonce jsem potkala mel ta její princezna roste jak z vody je moc šikovná.
Sraz ve čt by se mi taky hodil tak uvidíme ještě podla počasí ale i to vypadá dobře.
Leny tak to ti teda vůbec nezávidím já teda rvačky vůbec vidět nemusím mám z toho hroznej pocit :frowning2: :frowning2:
17. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Leni, to je masakr. Snad budete mít klid.
17. kvě 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko holky. Tak včera chvílema řev ještě tak do půl deváté myslím, ale pak se to uklidnilo. Ale nebylo to naposledy, to je na tom nejhorší :frowning2: A člověk proti nim nesmí říct půl slova, ptž by to byla přeci diskriminace! Kolikrát když grilují a je tu řev, tak jen člověk slyší, jak přeci do desíti můžou :angry: :angry: :angry:

Nety taky jsme chtěli na pouť, ale v SO pršelo, tak jsme to zabalili a včera jsme byli na kolech :slight_smile: bylo tam hodně atrakcí? Já myslím, že jsem ve Žďáře na pouti snad ani nikdy nebyla..
18. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky.
tak manža dnes už vyrazil do práce už je mu líp. víkend byl tkaový divný jak jsme nikde nebyly. Teď musíme vyrazit do kina. do CP už došli ANdělé a démoni. těšili jsme se na to hodně dlouho tak musíme vyrazit a pak si to hned přečtu knižně.
osobně tomu počasí tenhle týden moc nevěřím. ale uvidíme. nám každkopádně mají přijet někdy přidělávat markýzu a tak snad by se to s případným srazem nesrazilo:slight_smile:
18. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

Leni pouť byla obrovská,bylo tam asi 80 atrakcí,ty dětské jsme ani všechny neprošli a to jsme tam byli asi 3 hodiny.Jinak samej ťaman a cukrovinky,apod.
18. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já bych teda v ten čtvrtek mohla jen na chvilku, ale ráda vás poznám :wink:. Pátek bych taky vynechala.
My se na první pouť chystáme až v září do Polné...tak jsem na mylýho zvědavá...
Zatím pa
18. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
bepi, tak to pak budete mít luxusní, malá se Ti venku ve stínu krásně vyspinká. Markízu mají naši na zahrádce a je to fakt bezva i na kávičku, grilovačku a tak:slight_smile:

Len, tAk to tam máte fakt veselo, nedivím se, že máš zaječí úmysly :wink:

Tak to vypadá, že by ten čtvrtek mohl klapnout :grinning: , počásko zatím vypadá dobře no uvidíme, snad si to nikdo nahoře nerozmyslí
18. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....
Leni, ve které čtvrti bydlíš?? :grinning: ..Vím, že to není k smíchu, ale....
Můj muž pracuje vedle havaje a vždycky když udělají reklamní plochu pro nějaké auto, cikáni pak mají kde hrát fotbal. A celkově si tam s nima užívají, protože dlažební kostky jen lítají. Já sice bydlím v centru, ale už tady víceméně nikdo z nich nebydlí a je tu klid. Teda pokud si nedají sraz za kostelem a nepreludují do noci na citery. :angry:
Já proti nim říkám slova, s diskriminací můžou jít někam...

Taky se chystám na Andělé a démoni, ale obávám se, že než se rozhoupu, tak to dávat přestanou :slight_smile:
18. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, koukala jsem na fotky, Rudík je podobný na tátu, co? :slight_smile: Máte hezkýho klučinu.
A Hllsinka taky. :wink: Honzík jezdí na koni? Nebo to na něm seděl jen výjimečně?
19. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
včera ta bouřka byla strašná. a od čtvrtka mají prý být tropy tak z toho mám taky hůrzu. vůbec nevím jak mi malá na velký hic bude reagovat.

Len jsem ráda že už jsme pryč. někdy jsem se bavila a poslouchala cikánské hádky, ale většinou mi to lezlo taky na nervy. holt balkon do společného dvora.
19. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hell bydlím právě kousek od centra, na Žižkové. Před lety v těch barácích bydleli převážně důchodci, ti na nás furt řvali, že jsme MY byli hluční. Tak jasný, plný dvůr děcek, ale to kolem šesté, sedmé skončilo. Ale tady je to teď furt! Snad už se jich brzy zbavíme. Zaslechla jsem, že s tím někdo má nějaké úmysly, tak tajně doufám, aby jim to vyšlo :grinning: Jak začalo být na jaře hezky, tak vylezli, pootvírali okna a už to jelo. Každý den řev, párty až na ně sousedka musela zavolat policajty. To bylo myslím den před Velikonocemi. Od té doby byl klid až zas teď. Oni to zkusí jednou, vidí, že se nic neděje, tím pádem zas můžou a už to jede. Takže teď jsem volala policajty zas já :angry:

Já myslela, že mají být tropy až od pátku. My se asi domluvíme s taťkou, aby nás pak na Starce vyzvedl a rovnou bysme jeli vegetit na chalupu, ať se tam nemusíme plahočit v pátek v těch vedrech teda!

Holky a kde si dáme sraz, až tam? Že bysme se tam od tří začly slétat?
19. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím že bude lepší se sejít až na místě.Já přijdu asi jen s Kristýnkou,Neluška má rýmu a teplotu a začíná zase "poštěkávat",tak doufám že se z toho zase nevyklube laryngitida.My bychom tam mohly dorazit tak kolem tý třetí.

Hell,půjdete taky??Máme vás vyzvednout v práci??:slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak koukám,že se sraz chytl už na tenhle týden.Teda alespoň jsem to tak pochopila.Tak snad se sem do čtvrtka všechny dostanete a odsouhlasíte.
19. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já furt nevím, jak to mám udělat s tím srazíkem. Asi budu bez auta. Jedině, že bych jela s malou autobusem, a pak by nás zpátky vyzvedl taťka, až pojede z práce. Taky nevím, jak to udělat se spaním. Když pojedem busem, tak asi budu muset nechat malou bez spaní. Akorát mám strach, že bude protivná a uvztekaná. To se vám tam pěkně předvede. :unamused: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se čtvrtkem odpoledne klidně souhlasím. A jen aby jste věděly, mám teď docela rýmu a občas prskám, ale nemusíte se bát, na děti nic neprsknu. Zas nastalo moje pylové období. Nejhorší je, že už mi nezabírá zyrtek. Nechodíte některá i na injekce? Už mě neba, jak je venku krásně a mně mizerně. :angry:

Holky, jaký máte zkušenosti s jihlavskou MHD a kočárkem?

Cikány vám nezávidím, nemyslím si o sobě, že jsem rasista, ale nějak je nemusím. Právě kvůli tomu jejich chování. Nesnáším, jak na sebe řvou přes celý náměstí. A tuhle jsme potkali super rodinku. Tatínek jedno dítě měl na koníka, druhé vedl za ruku, třetí tlačilo sporťák s mladším sourozencem a maminka už pilně tlačila hluboký kočárek. Rodičům bych typovala tak 30 maximálně. No začali zřejmě brzy. :sweat_smile:
19. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na sraz přijdeme radi, ve čtvrtek mužeme jenom na hodinku ale tesime se na setkani. Jenom vám prosím o adresu, nebo približně kde to je. Díky předem.
19. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, to vypadá, že se nás ve čtvrtek sejde hodně:grinning:

Hani, já jela s kočárkem jen s manžou, našla jsem si jako bezbariérový spoj a přijel stejně ten starej trolejbus, tak nevím, jak bych to tam sama tahala:frowning2: Od tý doby jsme ani nepotřebovala jet, skoro všude dojdu pěšky a když, tak vezmu auti. A z rýmy si nic nedělej, já mám osypanej ksicht:frowning2:

espanola, starka je ve starých horách, když pojedeš tolejbusem C, tak vystoupíš u Plusu a dáš se kolem hlavní cesty dolů. Za mostem přejdeš-uvidíš restauraci venuši, tak se dáš za ní takovým jako parkovištátkem, najedeš na pěší cestu a uvidíš Starku. Hospody se nelekni, zahrádka je fakt úžasná.

Už se na vás všechny těšíme :wink:
19. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá slibně,na ten čtvrtek.Jinak Wjeru jestli pojedeš na tu třetí,tak na tebe můžu u Plusu počkat a Espanola,klidně se k nám přidej.Napište do středy večer,jak se vám to hodí.

Hani s trolejbusama mám zkušenosti dobrý.Jezdila jsem v zimě C,nebo 36 a vždycky jen bezbariérovým a v pohodě.Jen některý bezbariérový má málo místa,tak se nevejdou dva velké kočárky vedle sebe,ale vždycky to nějak šlo.Ale vynechávala jsem spoje ve špičce,když jezdí hodně lidí.Někteří mají snahu ještě pomáhat,i když to není potřeba a některí neuhnou ani za nic.
19. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky moc za radu Wjerush, z Henčova to je trochu daleko, tak že asi přijedeme autem, to bude aspoň rychlejši. uvidime se tam ve 3 :wink:
19. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OK, holky. Dám malou po O spát a až se vyspí, dorazíme. Připravím tu taťkovi věci, aby nás tam pak jen vyzvednul a tradá rovnou na chalupu :slight_smile:
Já s MHD jako takovou mám zkušenosti dobré, vždy když měl jet bezbariérák, tak přijel, ale spíš mám negativní zkušenosti s lidmi. Nikdo s kočárem nepomůže, všichni stojí a čumí a nic, naopak když přijede bus, tak se nahrnou před. Když mi náhodou někdo pomohl, tak to většinou byla buď těhule nebo mamina s malým dítětem :unamused: Takže se obrň, třeba to ale nebudeš potřebovat :wink:
Holky tak se vám musím pochlubit - malá už si o bobíka řekne, sama ale nejde, tak jako čurat. Takže jí musím vyloženě zalehnout na nočníku a to pak už kadí bez řevu, juchůůůůůů. Takže tomu dávám tak dva týdny a vypilujeme to, že bude i tohle bez problémů, teda doufám :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hezky si zítra sraz užijte, přeji vám krásné počasíčko. :wink: Já se do Jihlavy ve čtvrtek nedostanu, tak někdy příště. :sunglasses:
20. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, to je škoda! Tak my ti to tam nafotíme :wink:
20. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, já se kouknu aspoň na fotečky. :grinning:
20. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, já nevím, jak to stihnu. Musím k doktorce, mám osypanej ksicht a vyrážka se rozlejzá tak aby mi na to něco dala. Ordinuje právě odpo, tak tam musím odpo no.
A taky jsem šikulka dneska v noci nabourala do autosedajdy, když jsem chovala malýho, odnesl to malíček. Zlomenej bohužel není (říkal doktor na chíře) ale bolí jako čert, mám ho zafixovanej, tak mě možná na starku hodí manža hned jak pojedem od doktorky. Já bych Ti třeba v průběhu zejtřka zavolala, asi stejně půjdeš kolem, tak jak to stíhám, ju:slight_smile:
Holky já se tak těším :grinning:

Leny vidíš, za chvilku budete jak velký holky :wink: A budete bez nervů
20. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek