• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
holky:slight_smile:
tak to já nevím budu rodit asi normálně, jako s těma asistentkama nebo nevím jak to tam chodí:slight_smile:chci hlavně mít pořád usebe manžela:slight_smile:
5. pro 2007 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mona a máš předporodní kurz buď od nemocnice nebo z Gravidu?
6. pro 2007 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně propíchli plodovku, ale bylo to na mně. Porodní asistentka mi dala na výběr, jestli chci, nebo ne. Prý to někdy urychlí porod, ale mně to teda nepomohlo. Každopádně rozhodnutí bylo na mně. Pak mi ale po pár hodinách museli dát kapačky, protože mi slábly kontrakce. To bylo nutný kvůli miminku. O epidurál jsem nežádala ani mi ho nenabízeli. Takže alespoň při mým porodu nic bez mýho vědomí a svolení (kromě těch kapaček) neudělali. :wink:
6. pro 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
lenycka:slight_smile:
jojo byli jsme s manželem v Jihlavský porodnici na kurzu, platili jsme tam 500,-s tím že pak manžel už nic platit nebude při porodu:slight_smile:
taky jsem slyšela že když propíchnou plodovku tak se to urychlí:slight_smile:holky dneska jsem byla u DR.a ta mi řekla že už má malá hlavičku hodně nízko:slight_smile:a pak dodala ať si dám procházku:slight_smile:tak třeba to znamenalo že brzy porodím:slight_smile:nebo co si myslíte??
6. pro 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mona,ty ještě nerodíš? Přeji ti co nejlehčí porod a krásné zdravé miminko :wink: :slight_smile: :wink:
6. pro 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mona, rika se to, no, ze prochazka (nejaka delsi) pomaha :wink:
No tak jestli jste s manzelem absolvovali ten kurz, tak to ho tam budes mit celou dobu u sebe.
Mne praskli prodovku a na nic se me neptali... je fakt, ze jsem ale mela kontrakce jak blazen a po ty plodovce to slo uplne hopem!
7. pro 2007 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky slyšela že se má chodit třeba po schodech a nebo vytírat podlahu mě teda nic z toho nepomohlo a mě píchli plodovku o půl jedenáctý a měla jsem silný kontrakce ale stejně jsem porodila o půl sedmé tak si myslím že až ti to přijde tak to přijde no a až to na tebe přijde nezapomen nám psát at to máme v přímím přenosu :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ale pevně věřím že to budeš mít tak rychlí že ani nebudeš vědět že rodíš :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. pro 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:
jéé to by bylo paráda kdybych to měla tak rychlí že bych to skorem ani nezaregistrovala:slight_smile:ale i když jo, tak aspoň pak budu moct říct, že jsem si opravdu porod užila :grinning: :grinning: vždyť to je pro toho drobečka.-)v bříšku:slight_smile:Pro něho cokoliv:slight_smile:teda pro ní:slight_smile:
jo a ještě nerodím no:frowning2:melanykol:slight_smile:ale moc děkuji snad bude vše O.K.:slight_smile:tak jo holky já zkusím teda s manžlem jít na nějakou dlouhou procházku:slight_smile:
jooooooooo a nebojte hned jak budu rodit a dostanu se sem, tak hned píšu:slight_smile: :grinning:
7. pro 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mona, Gabi to myslela asi tak, že nám máš psát přímo z hekárny :grinning: abys v tom nebyla sama :grinning:
Jo a nebo se na vyvolání porodu doporučuje sexíček... :stuck_out_tongue_closed_eyes: sperma je na to prý dobrý, tak nevím
7. pro 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenycka:_)jojo tak já vám budu psát z hekárky:slight_smile:a počkej tam je komp??neeee :grinning: to je blbost:slight_smile:jako smskou že????já jsem trubka:slight_smile: :grinning: :grinning:
7. pro 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenycka přesně tak jsem to myslela aby nám vždy mezi kontrakcema napsala jak se cítí :grinning: :grinning: a mona já myslím že tam počítačů mají dost :grinning: :wink: :slight_smile: možná by ale na tebe koukali třeba by jsi byla první která si bude takhle vyplnovat chvilky klidu mezi kontrakcemi :grinning: :grinning:
To víš nám se to kecá když už to máme za sebou ale neboj tebe to taky nemine :wink: :slight_smile:
7. pro 2007 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo holky to by na mě asi koukali pěkně divně:slight_smile:ale byla by to změna ne?? :grinning: :grinning: jo a tak co kdyby jste mi napsalněkterá čísílko??a já vám určitě písnu:slight_smile:jo a jak poleze hlavička tak taky :grinning: :grinning: :grinning: to ještě nevím jak udělám ale pohoda ne???no a holky uklízím jak divá do konce vytírám na kolenou schody taky sexík taky nechybí a ono pořád nic:frowning2:takže se jí tam asi tak moc líbí že ani neprotestuje:slight_smile: :grinning:
8. pro 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mona já tím, jak jsem u sebe měla chlapa až od půl 10, tak jsem mu taky mezi kontrakcema psala, abych v tom nebyla sama :sunglasses:
8. pro 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo:slight_smile:
taky budu psát:slight_smile: :slight_smile: když mi teda pak písneš třeba ty tvoje číslo:slight_smile:na tu interní poštu :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face: no klidně dneska bych jela:slight_smile:ty jo dneska si dávám úklidovej den, pak půjdu ještě na prochajdu a snad třeba porodím:slight_smile:no každopádně pila jsi maliník??nebo ty gabinice??
8. pro 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem pila maliník a jedla drcená lněná semínka a nedokážu posoudit, jestli to pomohlo, každopádně jsem tím nic nepokazila :grinning:
8. pro 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já piju ten maliníkový čaj:slight_smile:od 36tt:slight_smile:ale to lněný semeno nejím:slight_smile:to mi nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: hm tak jsem zvědavá, ty jsi to vlastně měla vyvoláváný že??jo a dávala sis ho taky polévkovou lžíci maliníku a zalila jsi to 0.25l vody??a nechala jsi to minimálně 15 min.luhovat?a pila jsi to 2x denně?přemýšlím, dneska už jsem měla 2 hrnky:slight_smile:ale přamýšlím, že bych si dala třetí a do porodu bych pila 3x denně:slight_smile:co myslíš?ty už jsi zkušená:slight_smile:
8. pro 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem pila 3x denně a měla jsem maliník porcovaný, takže jsem to jen zalila a nechala to myslím 15min. odstát, vyndala pytlík a pila. Lněný semínko se doporučuje třeba přimíchat do jogurtu, když ti nechutná samotné...
8. pro 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, to mě nenapadlo:slight_smile:no a tak snad třeba ten maliník trochu pomůže:slight_smile:uvidím no.-)nechám se překvapit, stejně mi vlastně nic jinýho nezbývá že?? :grinning: :grinning: já jsem si dneska dala 3 hrnky toho maliníku a budu ho pít takhle asi až do porodu:slight_smile:je to jen čaj ne???prý tenhle čaj je dobrý pít když máš velikánský průjem, a to 6xdenně:slight_smile:to jsem ani nevěděla:slight_smile:
8. pro 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mona, to seminko (kdyby ses k nemu nakonec nechala preci jen prekecat :slight_smile:), tak to sezenes drcene uz v DM, maji to tam v ty zdravy vyzive. Mne to teda chutna i tak jako normalne a mela jsem co delat, abych toho nesnedla vic :grinning:
Tak to by me nenapadlo, to je dobry vedet, ze je to dobry na prujem. To ja do sebe natlacim maximalne cerny slazeny caj nebo horkou cokosku a nebo piskoty!

Dneska jsme byli v Brne. Jsem rano vstala a nechtelo se mi byt zase jen v Ji, tak jsme vyrazili. No lidi tam bylo dost, ale prvne jsme byli v Ikei, tam to docela slo, dali jsme si tam obidek a pak jsme prejeli jen do Olympie, tam uz to bylo o dost horsi, ale uz nas to ani nebavilo, spis si pockame na lednove slevy, to bude lepsi a hlavne furt nemame ten nas kocar, jsme si pro nej byli v Hassu (pro novy) v So, jenze jim neprisel, tak az tento tyden a s tim korabem, co mame po svagrove jsem se tam citila az trapne :angry:
Takze mame novy koberec (hraskovy) pod konferencni stolek, plastovou zelenou stolicku male do pokojicku (priste koupime druhou a stolecek), darek pro neter, novy odpadkovy kos do kuchyne (ale je na 60l a tam nevypadal tak obri jako tady doma :grinning:) a dostala jsem k Jeziskovi panev Tefal tu s tim cervenym uprostred, jak sviti, kdyz se rozhavi :grinning:
9. pro 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky lenycko:slight_smile:
no tak já uvidím stím semenem, ale má to cenu?mě přijde že ne:frowning2:když za 4 dny mám termín:slight_smile:
taky jezdíte do Brna?mi taky protože v Jihlavě toho moc neseženeš a nebo mají jednu věc v obchodě a pak ať jdeš kamkoliv tak je to to samé:frowning2:takže Jihlava na nákupy nic moc:frowning2:no v Brně bude právě v únoru ta velká akce jestli jsi o tom slyšela:slight_smile:tam bych chtěla jed ale uvidíme jak mimí:slight_smile:zařídíme se podle něj:slight_smile:Po Vánocích chcem právě kupovat rohovku a v Jihlavě je to nic moc, v Brně mají mnohem nápaditější ten nábytek:slight_smile:takže uvidíme:slight_smile:
9. pro 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jsem nejedla ani semínko ani nepila čaje z maliníku nějak mě to ani nenapadlo tak poradit nemůžu :cry:
No a to Brno to je dobrá věc taky tam jezdíme zrovna si plánujeme zajet tam o víkendu tak uvidíme jestli to vyjde protože vím že je tam strašně moc pěkně vyzdobená Vankovka samí sněhuláci a Gábi se moc líbí tak doufám že nám to vyjde :wink:
9. pro 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, v Olympii maji POLARNI EXPRES, vlacek, jezdi jen dokola, je to cele bile a stoji tam vsude zviratka a pokyvuji hlavama :grinning:
Mona, co je v unoru v Brne za mega akci? Nic jsem o tom neslysela, jezdime tam jen tak 3x do roka, vic ne. Zili jsme nekolik let v Praze, takze nas to do tech velkomest zas az tak nelaka :unamused:
10. pro 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsme byli minulý týden v Brně a už to bylo pro mě dost náročný, zajedem tam asi až s miminkem, i když si to ještě neumím představit :grinning: Monaberuska, musí to být těžký pořád jen čekat jestli dneska jo nebo ne co? Ale musíme to přežít. Já piju maliník i jím to semínko a fakt se to v jogurtu dá sníst.
10. pro 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky:slight_smile:tak nakonec od porodu jsme se dostali k Brně:_)jojo lenycko tak to jo, mě to teda taky neláká do těch velkoměst, ale nákupy já ráda:slight_smile:takže Brno a olympii jojo :grinning: v tom já se zas vyžiju:slight_smile:přesně zjistím jaká že tam má být ta akce jo?a dám vědět sem:slight_smile:ale bude to nějak MEGA AKCE A SLEVY takže bych tam jela ráda:slight_smile:ale uvidíme:slight_smile:je to přece kousek a dvouměsíční mimí, nevím nevím no.uvidíme:slight_smile:
ty brďo pufino tak to se ti nedivím to já bych byla úplně hotová:slight_smile:no a to čekání je fakt děsný, ale už bych brala kdyby se něco začlo dít:slight_smile:no já piju ten maliník asi už to semeno nemá smysl začít jíst:slight_smile:tak aspoň ten maliník:slight_smile:
10. pro 2007 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči,já mám na nějaké nákupy pro mimčo ještě dost času a zatím ani nevím co je nejnutnější a čemu neodolám.Teď si užiju vánoce a budu netrpělivě čekat na kontrolu,kterou mám až 2.1.To jdu na krev na vroz.vady než budu vědět výsledky,tak to budou taky asi nervy.Ale pak asi na vaše doporučení zvolím to Brno.
10. pro 2007 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenycka: tak to je super tak to určitě musíme jít i do olympie :slight_smile: ted mám ale smutnou zprávu táta mi volal že zůstal na hranicích protože italové stávkujou tak to vypadá že s náma nikam o víkendu nepojede a přijede asi až za čtrnáct dní a doufá že na vánoce bude doma :frowning2: :frowning2: to je hrůza tak mu to aspon nahraju na kameru a bude to ale jsem z toho smutná :frowning2: :pensive:
10. pro 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja byla v Olympii v sobotu, no bylo to tam o zivot a to jsem tam prijela uz v deset. Ale vlacek byl perfektni, akorat ze jsem byla bez Adel, takze az pojedem o vanocich do Jihlavy, tak se tam musime kvuli kvuli vlacku zastavit :slight_smile:

Gabi to je mi te lito :cry: My bydlime na madarsko-slovenskych hranicich a kdyz vidim nekdy ty desny rady kamionu, treba kdyz je statni svatek a celnici nemakaj, tak je mi jich hrozne lito, ze tam musi trcet.

Holky ja jsem taky pila malinik a jedla lneny seminko, ale jestli to melo nejaky efekt fakt nevim. Ale mela jsem jako tehule dobry pocit, ze se pripravuju zodpovedne na porod :grinning:
10. pro 2007 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já dneska od noci mám takový slabounký pocity v bříšku jako při menzes :wink: třeba už se mimik připravuje, i když má ještě spoustu času. Pořád nevím co mám čekat - jako ty přípravný kontrakce, břicho mi netvrdlo tak vůbec nevím...
Monaberuska, to je asi pravda, že teď už to nevytrhneš s tím semínkem, ale určitě to bude v pohodě i bez něj. Budeš chtít rodit do vody???
11. pro 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pufina:slight_smile:
ahojky:slight_smile:taky jsem přamýšlela jaký to asi do vody je, ale zvolila jsem že půjdu normálně rodit:slight_smile:už jenom proto že nevím jak to budu zvládat:slight_smile: :sweat_smile: no tohle mám taky jako bolest při menzes:frowning2:začalo mi to tak měsíc před termínem:slight_smile:

holky._)
mám 2 dny do termínu a já nezačínám rodit:frowning2: :slight_smile:

gabinice:slight_smile:
tak to je mi taky líto, taková doba že???mě stačí když ten můj je v práci na denní jako 12ctky dělá, :frowning2: a už je mi smutno:frowning2:14 dní jednou byl na školení po druhý naštěstí jen týden a fakt děs, jak jsem na něho zvyklá že tu je semnou pořád tak ty školení bylo fakt strašný bleee.. :cry: :slight_smile: doufám že už nikdy žádný mít nebude:slight_smile:
11. pro 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi to je fakt blby, ale neboj se nic, on to do Vanoc urcite stihne! Ten muj chodil doted na 3smenny provoz, bylo to desny kdyz mel nocni, pak spal a ja malou nemohla poradne dopo dat spat, pze kdyz jsme samy, tak ji soupnu do postylky a kdyz si knoura, tak to nikoho nerusi, takhle jsem ji musela uspat v naruci a pak ji teprve soupnout do postylky a tak si na to, mura jedna mala :sunglasses:, zvykla, ze uz je to ted dopo se spanim problem!
Dneska mi volali z Hassa, ze nam prisel novej kocarek, tak si pro nej zitra asi jdeme, stejne je nam ted na prd, pac se mi mala do hluboky uz nevejde a do sportaku ji davat nechci, tam to podle me moc fouka, tak zimu odjedzim v tom starym od svagrovy a nebudu to nejak hrotit a smitec. Neni teda uz nic extrovniho, ale ucel splnuje a nefouka ji tam, ma to tu tasku uvnitr, co v ni malou nosim pekne do schodu, kdyz dorazime a ona jeste spinka, takze mi to zatim takhle vyhovuje :slight_smile:
Ja uz si ani moc nepamatuju, jestli jsem mela takovy pocit v podbrisku, spis mi tvrdlo bricho, to si pamatuju :sunglasses:
11. pro 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek