• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Ahoj holky,my tam taky dorazíme až po třetí,spíš tak o půl čtvrté.Manža se vrací z práce ve tři a musí hlídat Nelinku.Stejně nás asi bude muset dovést,protože pochubuji že by naše madam chtěla šlapat pěšky.
20. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, ty, ty, ty. Jaktože nedorazíš.
Tak manža se nade mnou slitoval a nechá mi na zítra auto. Juchů, tak to mám vyřešený. Doufám, že Kačenka bude ráno chrupkat aspoň do devíti, tak jako dneska (po obědě samozřejmě neusnula), takže bychom to pak mohli vydržet i bez odpoledního spaní. Asi hned po obědě vyrazíme do JI. Stavíme se cestou do CP. Potřebuju ještě něco nakoupit v DM. A na třetí bychom se na Starku mohli dostat. Pak cestou domů vyzvedneme manžu z práce. Ten bude muset ráno na bus, ale jednou to přežije. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Wjeruš, to mi něco připomíná. Já jsem takhle blbě narazila do malíčku minulý týden v koupelně o umyvadlo, když jsem tam zápasila s malou a se zubním kartáčkem. Nikam jsem s tím nešla. Měla jsem to akortá naražený, ale ještě teď to trochu cítím.
20. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ono se přeci říká, že naražené bolí víc jak zlomené :frowning2: Tak ať se vám to brzy uzdraví :wink:
Už se na vás, holky, těším :grinning: :wink: :sunglasses:
20. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru já musím ještě za ségrou,tak pojedu stejně jinudy,tak se sejdeme tam.
20. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, byla jsem v Jihlavě v pondělí a dnes se tam nedostanu. A doma máme jenom jedno auto s kterým jezdí chlap do práce, takže 15 h je pro mě stejně špatná. :confounded:
21. kvě 2009 v 05:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, to je vážně škoda.

Holky, jen se chci zeptat kdy tak plánujete odchod? Jak pojedeme pak pryč, tak jak to mám domluvit s chlapem kvůli vyzvednutí. Abych tam pak neseděla sama :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska Kačenka spala jak na potvrou jen do půl osmý. Celý týden spí skoro do devíti a pak odpoledne nechce spát, tak jsem se těšila, že to zvládnem dneska taky bez spaní. Ale asi ji budu muset po obědě dát spinkat. Když neusne do dvou, tak ji vytáhnu a dorazíme na třetí. Když usne, tak dorazíme asi až po třetí. Jinak pak budu muset ještě nakoupit, takže odjíždět budem předběžně mezi čtvrtou a pátou.
21. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OK, super. Já to taky viděla kolem té půl páté, páté. Super!
Vero ona pak malá třeba jak se rozjede s dětma, tak si ani nevzpomene, že je unavená. I když pak při zpáteční cestě asi jo, viď :frowning2:
21. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nevím, jestli máme přijít, abyste se vsechny nelekly a neutekly. Mám hrozně napuchlej obličej a do červena. jedno oko jsem rozlepila po dost dlouhý námaze, to mě taergie teda sebrala :frowning2:
Tak varuju dopředu :wink:
21. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wjeru, my to přežijem, spíš záleží jak se na to cítíš ty, abys netrpěla. Psalas, že ti Zyrtec už nezabírá, chlapovi taky nezabíral, tak nám paní v lékárně dala na zkoušku jiné a dobrý, do dvou hodin nepčíkal. Jestli chceš, zjistím ti jak se to jmenuje. Nebo užs byla u dr.?
21. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
hezky si ten sraz užijte :slight_smile:

Nety, já budu v práci až do pěti, možná déle, boscháci zase řádí :grinning: , takže si to s holkama užijte a třeba bychom se mohli s Jeníkem někdy stavit.

Navíc, mám zase nějakou virózu a piju něco bilynkového a potím se až...tam :sunglasses:
21. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjerushko, snad se to brzy zlepší. Alergie jsou pěkné potvory.
21. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruško,neboj a přijd.Prosim tě,já zase budu rudá až na ....jsem nervák a stydím se,takže .....Hell mě dobře zná,co dokážu předvést :slight_smile:.
Hell škoda že nepřijdeš,tak jindy no.S Jeníkem seněkdy domluvíme:slight_smile:.Kristýnka bude taky ráda.

Jo holky ještě dotaz??Budete brát nějaký bábobičky na písek,nebo tam něco je??já dyžtak pár hodím do auta.
21. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my ted jsme se vratili od Dr. malá byla včera odpoledne protivná a vubec nechtěla pit, musime mit klidný režim, dostala kapky do pr. ucha, tak že bohužel se dneska s vami nepotkam, ať přistě. Přeji hezkou odpoledne.
21. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě nic nebolí jen nevypadám nejlíp :frowning2: Doktorka má právě až odpoledne, tak napřed pojedu k ní a pak rovnou za váma. Na sraz jsem se fakt těšila, tak mi to taergie snad nezhatí Jestli nezapomenu, vezmu foťák :slight_smile:
21. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že postupně odpadáme. Chjo, taky nevím, jestli dorazím. Včera mi bylo fakt blbě, nemohla jsem dýchat. Před chvílí jsem se vrátila od doktorky, klasika, nechodit ven, větrat jen přes mokrý prostěradlo a jen ráno a večer. Bych se doma usmažila, máme okna na jih. No a čekají mě další testy, asi mi díky alergii začíná astma. :confounded:
Ale budu se snažit, když tak alespoň na skok. :grinning: I když teda taky vypadám příšerně, ale přijde mi, že už je mi líp...
Nety, u nás bábovičky ještě nehrozí, odpovídám jen aby jsi nebyla naštvaná, že jsem neodpověděla. :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já pořád nevím, jak to dopadne. Byly jsme celé dopoledne venku, abych malou utahala. Domů jsme dorazily v poledne, najedly jsme se a do postýlky jsem ji dala před jednou. Pořád si tam povídá. Takže u nás je to ještě s otazníkem. Pokud usne, tak bude spát minimálně do čtyřech. Dorazíme teda asi jen v případě, že neusne vůbec.

Nety, tam je i pískoviště? To abych malou oblíkla radši víc na ven a moc ji nestrojila, co? :sunglasses:
21. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéjej holky,dorazí vůbec někdo??:slight_smile:

Vero,je i pískoviště,no spíš počítej s tím,že se Ti malá může vrátit uválená,takže fakt radši "venkovní" oblečení.Já nevím jestli mám dát Kristýnce sukýnku,ve které se vrátila ze školky,sice je uválená a je na ní "jídelníček",nebo tepláčky,ale prát topak budu stejně takže je to jedno.
Tak doufám,že se poznáme.Znám akorát Lenku,takže Leni...bud tam at vím,ke ketrému stolu se máme přifařit:slight_smile:.
21. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak s náma to vypadá bídně. Malá mi usnula ve dvě. Za půl hodiny ji nebudu budit. A pak už to nemá cenu. Než se vyhrabem ven a než dojedem do JI, tak už by bylo skoro pět. Mrzí mě to, ale malá si to usmyslela dneska jinak. Tak doufám, že vás uvidím naživo někdy jindy. A to v brzké době. :wink: Nafoťte to, ať mám z toho srazíku aspoň něco.
21. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My taky vyrážíme teprve teďka!
21. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo....tak jsem se sem tento týden vůbec nedostala a koukám, že jsem o hodně přišla :cry: :cry: :cry: Snad jste se nakonec sešly a užily si i s dětičkama.
21. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že jsem nedala vědět,že taky nedorazíme. Malej má rýmu a je protivnej, tak vegetíme spíš doma :frowning2: .

Vero - Rudík je celej po tátovi, po mně má jen pusu.

Snad se srazík vydařil a těším se až mi to příště vyjde :wink:
Pa :wink:
21. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak se nám z toho vyklubal mini srazík :grinning: já,Wjeruš Lenča a Nety a naše krásné dětičky :slight_smile: bylo tam plno mamin s kočárky a já s Wěrkou tipovala,kdo patří k nám.Samozřejmě nikdo,byly jsme tam první :grinning: :grinning: :grinning: .
Dle mého mdlého :grinning: to bylo v pohodičce :wink: děti jsou zlatíčka,stejně je to nejvíc o nich :slight_smile: Krištůfek to prospal a jinak tam byla samá ženská-tak se mu není co divit,že :grinning: :sunglasses: :grinning: Řekla bych,že není problém to kdykoli zopakovat,všechny najednou se asi sejdeme těžko,tak se postuně určitě poznáme.
21. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ještě jsme to docela vychytaly s počáskem, na zahrádce na Starce bylo fajn :slight_smile: , pak jsem šla ještě od šesti fandit manžovi na malou kopanou a to jsem zmokla :frowning2: . Během tý hodinky co hráli to šlo, pršelo jen mírně, já byla schovaná pod stromem, ale jak jsme šli domů, tak začal největší slejvák. A stejně kdybych nešla, udělala bych líp, manžův tým byl úplně marnej, to byla ostuda! :angry: Manža se teda snažil, protože tam měl nás, ale to byl taky jedinej. Taky dostali pěknej klepec a já tam už nejdu

Jinak teda Kryštůfkovi jsem povídala o kámoškách celej tejden a on je takhle zaspí :grinning: A takový kočky to všechno byly
22. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,srazík se myslím vyvedl,my jsme akorát dojeli domů a sundala jsem prádlo a jeli jsme do CP na opičky,začalo pršet,takjsem ráda že jsme nezmokli:slight_smile:.Akorát Nelka zase celou noc kuckala.Až bue zase pěkně,můžeme se zase na Starce sejít:slight_smile:.
Jo a nakonec u nás dnes odjezd ve dvanáct,protože máme autíčko v servisu a teprve o půl dvanácté
si pro něj manža jde,takže nebudeme v Brodě strašit od devíti:slight_smile:.
22. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: já jedu po obědě se Zuzankou k mamce a ségře,tak snad to neproprší,ať si užijeme zahrady a konečně si opálím nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra k večeru návrat :slight_smile:
22. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel,užij si to:slight_smile:.Snad bude svítit sluníčko:slight_smile:.
22. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, to se máš :slight_smile: My máme v sobotu oslavu, mamce je 50, ale s ím mým ksichtem se mi tam ani nechce strašit :unamused: Tak se moc netěším.
Nety vidíš, tak osud zasáhl :grinning:
22. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, jsem ráda, že jste si srazík užily :wink: Doufám, že dodáte fotečky, abych se mohla podívat.
22. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, jsem tu jen na skok, jsme na chalupě, zatím je pěkně, tak tam zůstaneme asi až do ÚT, to jde taťka na krev, tak pak bude celý den s náma. Doufám, že vyjde počasí.
Srazík super, jsem ráda, že jsem vás, holky, poznala :wink:
Musím letět, jdu cvičit, tak zatím pááááááááááááááááá
24. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek