• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
ahojda, vypadá to, že je venku hezky, tak nikdo nesedí u PC:slight_smile: My jsme v sobotu slavili ty narozky mojí mamky. Vydrželi jsme tam až skoro do 11, pak jsmejeli s Krytůfekm domů. By tak vyřízenej, že jak jsme ho převlíkali do pyžamka, tak nám usnul, ale v noci a hlavně dnes ráno vstával jak obvykle:frowning2: Oslava byla příjemná, ldi se znali, tak se myslím bavili všichni, dorazili jako překvápko i muzikanti, tak se dalo tancovat a gulášek a občwerstvení se taky povedlo. Jen já měla pořád rozdělanej ten ksicht:frowning2: Jak na potvoru
24. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, asi máš pravdu. Všichni jsou venku, když je tak krásně.
My byli včera u tchánovců. Tchýně měla svátek, tak jsme domů přijeli až na večerníček. Kačenka opět odpoledne neusnula, takže večer byla hotová. Dneska to vypadá, že snad usne.
25. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni moc vás zdravím je mi líto že mi nevyšlo se stavit na ten sraz ale koukám že jste si to užili i beze mě :wink: za chvilku budu mít za sebou šestinedělí a můžu říct že to docela ušlo trochu nervíky ale jinak v pohodě Davídek se má čile k světu a když je tak krásně tak si užíváme sluníčka já mám trochu problémy se zubama tak doufám že se mi to brzo spraví . v sobotu nám táta odjel pracovně do tunisu a poprvé bude od nás minimálně 14 dní už ted je nám všem smutno dokonce i Davídek má každej večer půl hodiny záchvat pláče asi je mu po něm smutno :frowning2:
25. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, tak ať to Davídek přežije v pohodě. Je super, že jste šestinedělí přečkali tak dobře. :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau ženy :grinning: to je počasíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gábi,tak paráda,že jste v pohodě.Já jsem vlastně byla taky,jen nás nějaký čas trápily prdíky,ale to bylo až po třetím měsíci a jen odpoledne v určitou dobu,takže se to dalo vydržet.A jak spí Davídek v noci?
Dík za připomenutí-objednat k zubaři se musím :grinning: vůbec se mi nechce,ale komu jo!
Wjeru na fotky jsem mrkla a hned jsem vám zkoukla všechny včetně svatby.No moc hezké :wink: :wink: Ty jsi celá máma,viď?
25. kvě 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. konečně jsem zde. nějak nám nefungoval explorer a na mozzile nemám uložené heslo :sunglasses:
na srazík jsem nejela protože byl první fakr hic a nevěděla jsem jak to bude malá snášet. pak jsem chtěla jet za wjeruš s manžou na fotbálek a začalo pršet a tak jsme nebyli. a zrovna dal 3 goly. wjeru mě nenapadlo že tam půjdeš i v dešti :unamused:
včera bylo skvěle a my byli celý den na terase. dneska musím ke kadeřnici a tak nebude tak pohodový den a manža pojede na chatu aby na mě nečekal s malou ve městě. tam by se asi uvařili oba.
v sobotu jsme byli v kině na tom Andělé a démoni. super. malá byla u našich 4 hodiny, já odstříkala lahvičku mléka a ona to celé prospala:slight_smile:
v pátek má manža nucenou dovolenou a tak jedeme do Prahy. chcema jít do mořského světa a pak oblíbený obchod:slight_smile:
přeji krásný den všem
26. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, konečně se tu taky ukážeš. :wink: Tak ať ta Praha vyjde. Jak malá bumbala z flašky?

Teda dneska je zas fičák. :unamused: To snad s malou ani nepůjdu ven. Navíc bude mít asi rýmu a kašílek. Nejspíš to chytla od bratránka, se kterým si hrála v neděli. V noci se malá vzbudila ve tři a nemohla zabrat. Tak jsem ji vzala k nám do postele, ale tam začla akorát řádit. V pět už jsme to nevydrželi a odnesli ji násilím do postýlky. Tam naštěstí usnula (teda až jsem jí šla zazpívat ukolíbavku - miluje "Černé oči, jděte spát") a ještě teď spí. To jsem zvědavá, jak to dnes bude probíhat. Zas to bude mít totálně rozhozený. Stejně jako posledních 14 dní. :unamused:

Wjeruš, kde máš fotky ze svatby? Na BMS? Nějak jsem to tam nemohla najít.
26. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky maminy :slight_smile: sedim u PC s Krystufkem, nejak se mu libi delat pisi pisi, tak preklepy omluvte :wink: Bep, ja si myslela, ze nepujdes, kdyz to pocasko se takhle vybarvilo. Ja sla, protoze bydlime fakt kousek a dalo se dojit domu schovat se, kdyz by bylo nejhur.A nejhur prislo, kdyz dohrali. Ale manzuv tym byl fakt marnej, to byla tragoska, takze jsem nakonec koukala spis na vedlejsi hriste, tam hral za olds zeletava kolega z prace a tomu to slo :unamused: U kadernice si to uzij, bude to relax.
no mel. rikaji to, ze jsem hodne po mamce, tak na tom asi neco bude :grinning:
26. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vero, na BRMS jsem to album vymazala. Neměla jsem žaludek na ty rádoby duchaplný vzkazy, co tam někteří psali :angry:

Jsou tady: www.wjerka.rajce. net a jsou tam i fotky ze srazíku, ale jen pár.
26. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeruš, náhodou ti to moc na svatbě slušelo. Mělas krásný šatky, účes i kytičku. :wink: A srazík jsem taky zkoukla. Škoda, že tam nemáš víc foteček.
26. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak už jsme se vrátili. Bylo tam super, už se zas těším na další víkend až tam pojedeme. Až na nás vyjde ten náš "sudý", jak nám naše úžasná švagrová naprogramovala :angry: :grinning:
Wjeru fotečky pěkný, jen jsme zapomněly ještě vyblejsknout tebe... tak příště :wink: Jo a přijde mi to taky, že seš celá mamka :wink:
Bep, tak jak sis to užila u holičky, dobrý? Jsi krásná a neodolatelná? :wink:
Gabi to to uteklo, to snad ani není možný. Teď jsi rodila a už je to šest neděl? To je fofr fakt že jo! Tak to bez taťky statečně zvládejte, budeme na vás myslet!!
27. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo chtelo to vic fotecek, jenze, jak jsem mela nabouranej malicek a tu alergii, tak se mi moc nechtelo behat za detma. Priste se polepsim :grinning:

Leny, na chalupe jste meli fakt krasne, uplne jste si vybrali to nejheci pocasko :wink:

Gabi, taky mi prijde, ze to hrozne uteklo. Obdivuju Te i mel, ze to pres tyden zvladate samy (Mel zvladalas:slight_smile:) Ja byla sama doma s Krysou zatim tri dny a musim rict, ze ty dve hodinky, co si ho vzdycky manza bere, kdyz prijde z prace mi sakra chybely
27. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wjeru ono mě to třeba zase čeká.Martin pořád hledá jinou práci a na vysočině je všechno houby zaplacené,tak bude muset možná zase pryč.Teď už mě to tak neděsí,přeci jen už je v yzkoušené,že se to dá zvládnout.
27. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se nám to počasí tahle pokazilo.... :cry: :cry: Byli jsme dnes jen v obchodě a přišli jsme jako vodníci. Malej přes brejličky ani neviděl :wink: Ještě jsme si nepořídili pláštěnku, tak to musím co nejdřív napravit.

Wjeru, děkuji za fotečky, fakt mě mrzí, že jsme se k vám nemohli přidat... malej by si určitě rád zadováděl se Sophinkou.

Jinak jsem včera udělala průšvih...měli jsme být odpoledně u doktorky na očkování a já na to úplně zapomněla. Večer jsem od ní měla zmeškaný hovor na mobilu, tak to teď musím jít vyžehlit...ale mám z toho špatný pocit...tohle se mi fakt nestává a stydím se :confused: :confused: Už jsem nás jednou odhlásila, protože byl Tomík nastydlý a teď tohle!
....tak mi držte palce, jdu na to.
27. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tak počasí se nám trochu zhoršilo, no snad nebude pořád pršet, aby se mrňousama dalo vyrazit ven.
Na příští srazík doufám dorazíme... :wink:

Zizi - to bude vpohodě, dr. to určitě pochopí...člověk holt nemůže myslet na všechno :sweat_smile:

Taky obdivuju holky, že jsou dětma přes týden sami...Ruda jede v srpnu na týden pryč a já se toho děsím už teď. Nejde o to, že bych to nezvládla, ale bude nám strašně smutno :frowning2:
27. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel v noci je to zatím docela dobrý někdy po dvou někdy po třech ale jen chvilku tak se to dá a pak vždy usne jen k ránu se mu už asi spát nechce a tak chrochtá a proto mu říkáme chrochta :sweat_smile: ale i to se určitě časem srovná. Dnes jsme zatím taky doma ale ven se chystáme doufám že nebude pršet ale zima tam prej je :frowning2:
27. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, přesně tak. Já bych nechtěla, aby manžel jezdil na několik dní pryč. Jednou za čas se to dá přežít, ale pravidelně je to na houby.
27. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s doktorkou do dopadlo v pohodě. Píchne nám Prevenar zítra....tak jí koupím něco sladného a kafčo jako omluvu.

Taky bych nechtěla být přes týden sama.... :cry: :cry: Ale co se dá dělat, když není zbytí....Zase na druhou stranu, Mel, jste si vzácnější a víc si vážíte společně stráveného času a není čas a ani nálada na nějaké rozepře. Náš taťka sice nikam jezdit nemusí, ale někdy mám pocit, že má těch koníčků a zájmů má nějak moc :unamused: :unamused: :unamused:
27. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zizi to se stává, já jsem taky zapomněla a kafe jsem jí nenesla, jsem škrt :grinning: To se přeci může stát každému, ne?

Já tomu počasí teda moc nerozumím - hlásí zimu, ale svítí sluníčko. Včera jsem byla celý den v pohotovosti a čekala déšť a nic, ale kdybych si pláštěnku nevzala, tak bude lejt jak z konve.

Vero, už máte sandálky? Já už asi 3týdny běhám po JI a nic! U Bati v CP mě báby včera tak namíchly, že jsem byla odhodlaná na ně napsat nějakou stížnost, ptž si tam člověk přijde, jak když je děsně obtěžuje, ptž se tam přeci zrovna baví s kamarádkou, tak co mám vůbec tu drzost se jí na něco ptát a to už se mi tam stalo asi po páté :angry: Ale pak jsem šla na město a tam byla paní moc ochotná a vstřícná, tak jsem se uklidnila :sunglasses: No ale boty nemáme. Ty, co se mi líbí, tak mají buď jen velké nebo jen malé, v naší velikosti jen béžové, hnědé, modré, ble. Tak jsem bezradná :frowning2:
28. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. to počasí je fakt divné. my zasadili trávu a ono neprší. ale zítra jedeme na výlet do Prahy tak určitě bude :angry:
28. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenycko, včera mi rikala kamarádka, že dobrá obuv je někde na Hasem, velký výběr a slušný ceny.Ale my botičky nepotřebujeme tak nemám osobní zkušennost :grinning:

Bep nebo pršet začne, až se s malým vypravíme ven, my na to máme celkem štěstí :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Wjeru tam jsem byla a děs a hrůza. Maj tam takové ty klasické a ty mně se prostě nelíběj :frowning2: Oběhala jsem vážně všechno - Baťa, Prior, Hasso, dole na městě v těch vratech (nevím, jak se to tam jmenuje), CP celé, včera jsem jela k nádraží, nad Billou jsem taky byla, i u La Boty (tam se mi jedny líbí, ale tam bohužel zas neví kdy a co jim přijde za zboží!). Tak teď když je takhle, tak je mi to buřt, ale jak jsou vedra, tak nosí ty Crocsy a to je blbé :frowning2:

Bep, užijte si výlet :wink:
28. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
wjwruš díky za fotečky:slight_smile:,jen škoda že tamnejsi s námi focená.Koukla jsem Ti i do svatebbního alba,moc Ti to slušelo.
Leni-já kupuju botičky pod Hvězdou,jsem spokojená a zrovinka v pondělí jsem vybrala Nelince růžový sandálky.Nad Hasem mají prý taky dobrý výběr.
28. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, my jsme koupili sandálky před měsícem v Praze. Byli jsme tehdy ve Vodním světě na Chodově a cestou domů jsme se stavili v Humanicu. Po JI jsem na sandálky zatím nekoukala. V Labotě kupuju boty dost často. Mají tam pěkný a za dobrý ceny. V CP jsem ještě pořádně nic pro malou nenašla.

Bep, jedete do tohoto akvárka? Tak ať se to vydaří. :wink:
28. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. dneska malá chtěla vstávat zase ve 4. tak jsem se naštvala a nechala jí brečet v postýlce a ona se ubrečela a spalo se do šesti. hurá.
ještě se mi nevzbudila hlava rodiny, ale neprší a tak do akvárka nejspíš pojedeme.
29. kvě 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Beponko - ona si to malá srovná, Rudík měl to spaní taky všelijaký, jsou to takový skoky...někdy vstáváme v sedm, někdy ve čtvr na deset, přes zimu jsme vstávali v šet a to byl mazec...byla ještě tma... :frowning2:

Já jasem zrovna minulý týden sháněla boty pro sebe i pro malýho...u bati sice měli nějaké ty kousky co by se nám hodily, ale ne naší velikost. No a já mám vel. 7, tak že konec, a 2000,- za letní sportovní sndály nedám !
Takže jsme taky nepochodili a to jsme to prolezli taky všechno.

Počasí je podivný, dneska je hrozná zima a přeháňky, tak budem asi vegetit doma :frowning2: , musím vymyslet nějaké hry, aby se nelej zabavil :sunglasses: .
Tak pa
29. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,:slight_smile:
nám malej ze začátku spinkal krásně do osmi, ale dneksa jsem měla taky budíček v 5. Jinak vstáváme kolem šesté.

Dnes je fakt zima, a když do toho začne pršet, brrr. Ani se mi nechce ven. Krýša se nacvakl a usnul u toho, tak se mi ho nechce budit, ani není přebalenej. No my venku neplánovaně pobyli, v noci nám umřelo morče, tak jsme frčeli k našim na zahradu ho zakopat. Tam se mu bude líbit, je tam morčat, křečků, andulek, koček a jeden pes. Před tím s ním byl manža u veterináře, dostalo výživy a antibiotika, manža tam nechal 800 (pořizovací cena morčete 35 Kč) a stejně k ničemu:frowning2: No nic, teď budem chvilku bez mazlíka, a až Krýša (a v budoucnu třeba ještě sourozenec) povyrostou, tak si zas nějakýho hlodavce pořídíme. :wink: Do bytu se mi pes pořizovat nechce, aby tu chudák netrpěl.

Bep, pak poreferuj jak v aquaparku. Že bych to doma jako taky nadnesla :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme někdy na podzim v zimě taky vstávali kolem šestý. Pak se to ale zlomilo a malá spala tak do sedmi. Teď zas spí třeba do osmi, ale s tím, že odpoledne usíná málokdy. Jsou to různý etapy, takže holky, netruchlete, oni si to ty dětičky zase pozmění a třeba se už brzy ráno vyspíte. :wink:
29. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wherushko, naše Eliška vstává v 5 h ráno každý den. Můj sen je, že se jednou vyspím celou noc třeba od 7 h. :wink:
29. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak naše začla teď vstávat teď kolem šesté, sedmé, málokdy vydrží tak do osmi. Šestá mi teď ani tak nevadí, jak je světlo, tak se mi vstává i docela dobře, ale v zimě to asi nedám :frowning2: A odpo spí hoďku až tři, jak kdy. Když spí tři, tak jí chodím kontrolovat, jestli ještě dýchá :confused:
29. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek