• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

2. září 2016 
Míšo, dočkáš se. Já si myslela, že v nejbližších pár letech nezažiju noc bez vstávání, a malá asi už od 15 měsíců krásně spinkala celou noc. Takže to u nás netrvalo tak dlouho.
29. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero to se máte! Závidím! Naše jak spala teď se mnou, tak taky spala celou noc, tak dobrý, stěžovat si rozhodně nemůžu, ale teď jsme jí zas přesunuli do pokojíčku, tak dvě noci jsme o ní nevěděli a teď se zas budí :frowning2: Je to tak 1-2x za noc, ale stejně, člověk se pak 100% nevyspí :unamused:
30. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
koc, taky ybch brala vyspat se v tahu do 7, no musíme to vydržet, než si to ti drobečkové rozmyslí. I v létě bych klidně vstávala v šest, kdybych mohla spát v tahu, no v nejbližší době to jaksi nehrozí.

Ach jo, to počásko si zas dělá srandu nebo co. Napřed je horko, pak zima a déšť, stačilo by něco mezi bez deště a byla bych spokojená:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
nedávno jsem tu "strašila" s nabídkou focení vašich miminek :wink: . Právě jsem dotvořila webovky, tak kdo chcete, můžete juknout
http://mvfotostudio.freepage.cz/uvod/

Dneska je fakt hnusně, že? :unamused: A celý týden se to nemá spravit :frowning2:
30. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak ta naše dračice dneska vstávala dokonce ve 4 h ráno, pak na půl hodinky ještě usnula, ale to bylo všechno. Těším se na zlepšení :slight_smile: Doufám, že dneska bude lepší počasí než o víkendu, aby se aspoň dalo jít s kočárkem ven.
1. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koči, tak to je fakt drsný. Snad už si dá malá říct a pochopí, že normální lidi si ráno rádi přispí. :grinning: :wink: Jo, počasí o víkendu bylo děsný. Dneska to už vypadá trochu líp. Každopádně mám mnohem lepší náladu, protože se po delší době ukázalo na nebi zase sluníčko. :sweat_smile:
1. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tady je zase zataženo :unamused:
1. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, teď už se taky zatáhlo, ale aspoň neprší.
1. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
tak páteční výlet byl super. akvárko paráda. malou jsme měli v ruce a na všechno krásně koukala.
a pak nákupy na CHodově :sunglasses:
víkend byl ve znamení návštěv.
dnes jdeme do Orcy a tak se těším. chci natočit video s potápěním.
Wjeru tak ať se Krýšovi taky dneska daří.
1. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi, díky, uvidíme, jak se Krýša předvede :wink: Sárinka je holka šikovná, ta si to tam určo užije. A už se budem hlásit na září, předběžně jsme s manžou domluveni na tu sobotu, tak snad o bude volný termín :grinning:
Jinak si dnes vzala Krýšu ven expřítelkyně od bráchy, tak jsem si uklidila obývák a kuchyň a zašli jsme s manžou na o.
1. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsem zas utrácela. V Labotě naproti Horáckýmu divadlu mají až do soboty slevy 50 % na veškerý dětský botičky. Tak jsem hned nakoupila Kačence troje páry a k tomu jedny bačkůrky. :grinning:
1. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero, tak to nebylo utrácení, ale rozumná investice :grinning:

My byli včera na poslední vaničce v orce a Krýša mi udělal radost. Než se začal koupat, tak byl rozmrzelej, ale ve vodě si to vyloženě užíval. Pocákal nás úplně všechny a byl i pod vodou a nebrečel. Obrovskej pokrok na toho malýho poseru, co dřív křičel, jen měl kapku v obličeji:grinning: Tak jsme se přihlásili na plavání v září, ale domluvili jsme se tam, že přece jenom byl Krýša o 20 dní dříve narozenej a je vidět, že potřebuje svůj čas, tak půjde s mladšíma dětma, at se na něj nespěchá. Tak uvidíme, jak to ponese.

No a pak mě dojal po druhý. Jak ho dokrmujeme lahvičkou tak si ji včera sám držel, když baštil. :slight_smile: Včera jsem prostě byla pořád na měkko, to nechápu, vždyť mám dávno po šestinedělí
2. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero a už mají i větší velikosti? Nebos koupila do foroty?

Wjeru, buď v klidu, já všechno ořvala až tak do roka. Pak se to teprve srovnalo :wink:
2. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já jsem kupovala dvoje 23 (ty teď nosíme - jedny sandálky a jedny uzavřenější) a pak 24 na podzim a k tomu 24 bačkůrky (taky do zásoby do budoucna). Slevy tam mají psaný na botky asi od č. 19 do 31.

Wjeru, jak píše Leny, mateřský hormony tě budou provázet i po šestinedělí. To je normální. :wink: :grinning:
2. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vero tak už jsme tam dopo byly a zbyly na nás sandálky vel. 24, kdopak nám ty 23 asi tak vykoupil, žeeeeeeee :grinning: Máme takové ty jak byly vystavené hned jako první, s takovým srdíčkama. Už jsem je tam měla vyhlídnuté a vzala jsem je s tím, že je kdyžtak budeme mít na zimu místo bačkor. Ale už je malá klasicky zas nesundala z nohy :sunglasses:
2. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to my jsme nebyly. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já jsem malé vybrala ty červenobílé. Jsou takový sportovnější, takže ne lítačku na ven. Pak máme doma ještě jedny růžový, co jsme kupovali už v dubnu, a ty necháme na lepší. Paní prodavačka mi včera říkala, že se to celkem dobře rozprodává, takže jsem tam jela radši hned odpoledne. Navíc mi tam schovala jedny jarní botky, protože měli úplně poslední pár, tak jsem to nechtěl blokovat moc dlouho, kdyby nám náhodou nesedly. Ale nakonec malé padly na nožku jak ulitý, takže jsme je vzali a k tomu ještě další tři páry. :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jste skromné, jen co je pravda :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, já bych tam malé taky nakoupila, ale nevím, jak bude mít na podzim velkou nohu a tak se bojím, abychom je pak neodložily nenošené. Tyhle vel. 24 jsou jí trochu větší, ale počítám, že do toho doroste, ostatně teď bude muset :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak já to tady na tebe prásknu, když už se to rozmázlo i na Vysočině. :grinning:
Holky, Míša se bude vdávat. :sweat_smile:

Leni, jak jste na tom se svatbou vy?
3. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a dneska jsme byli na druhé dávce Priorixu. Snad nebude mít nějaký velký reakce.
3. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jo, přiznávám se, budu se vdávat
3. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, promiň, ale takovou krásnou novinku jsem opravdu nemohla udržet v sobě. :grinning:
3. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se nezlobím :wink:
3. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje, to se nám to rozsvatbovalo, tak to koc gratuluju :grinning: A máte už vybraný termín?
3. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak my dns měli první očkování a hned v pondělí budou následovat náušnice. necháme je píchnout u doktorky. to ale půjde táta dřív z práce a půjdeme všichni. dneska mi malá v autě docela křičela jak byla hysterická z očkování a tak v pondělí sama fakt nejedu.

Míšo gratuluju ke svatbě!
3. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, gratulace, obrovská! :wink:

Vero u nás svatba tabu :grinning: Jsem zařídila termín, objednala hospodu a pán mi pak řekl, že si myslí, že na to moc chvátáme a že by to nerad uspěchal. Takže jsem se urazila, že už jsem to 2x zamlouvala a že po třetí už ze sebe dělat pitomce nebudu a že už si ho vzít nechci :angry: On všude vykládá, že jsme to odložili třeba na srpen, ale to se teda šeredně mejlí :grinning: Ne, tak si myslí, že řekne, že se za týden bereme a že to všechno asi zařídím nebo co. Hlavně už by nám na tu svatbu snad ani nikdo nepřišel, ptž by si všichni mysleli, že si z nich už děláme vážně srandu :unamused:

Bep vy jste vážně odvahy, že jdete na píchnutí. Tak to držíme palce snad radši i na nohách, pro jistotu :wink:

My jdeme na očkování zítra, tak se vůbec netěším, ptž zas 10dní čekat, jestli bude reakce nebo ne. No naštěstí to stihneme před oslavou narozenin, to jsem ráda, aspoň tak :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se rozhodla pro klasické píchnutí náučnic protože sama nosím 6 náušnic a 4 dírky jsou nastřelené. sie bezbolestné, ale jsou to takové mrchy snadno zarůstavé

Leny chlapi jsou chlapi :sunglasses:
4. čer 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

vdávám se 20. června :slight_smile: a děkuji za gratulace.

Leny, s tím odkládáním svatby to velmi dobře znám (ale ne s tímto partnerem). Měla jsem dlouholetý vztah a pořád se to, ne z mé strany, odkládalo až se z toho vyklubal úplně jiný důvod. Milenka :sweat_smile: :rolling_eyes:
Moc byh Ti přála, aby se to u vás vyřešilo. Vím jaké to je, když ten druhý nechce, ať je to z jakéhokoliv důvodu. Moje kolegyně z práce se v únoru vdávala po 10 letech co spolu jsou. Ona by se vdávala dávno, ale přítel to pořád sabotoval.

Bepi, já bych na klasické píchnutí taky nešla. A vím, že maminky, které to postoupily říkají to samé. Mě to prostě odradilo. Malá ma naušničky nastřelené a vůbec jí to nezarůstá. Dneska jdeme do poradny v půl roce, tak jsem zvědavá kolik Eliška váží, protože se dost pronese.
4. čer 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý jo, Koc, tak to už máš za chvíli! V ten den jsme měli mít původně oslavu :grinning: To se mi bude dobře pamatovat :grinning:

Bep, nám to taky nezarůstá. Jestli to spíš není tím, že jak jsou ty dírky výš. Já jsem taky měla nastřelené dvě, ta prostřední byla v pohodě, ale ta nejvyšší mi taky dělala neplechu :frowning2: Teď jsem je nechala zarůst a je mi fajn :grinning:

Koc nestraš, ještě milenka do toho všeho :confused: :unamused: :sunglasses:
4. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nemyslela jsem to tak, že u vás to je taky milenkou. To vůbec neeee. Psala jsem svojí zkušenost, určitě to tak není u všech ostatních.
4. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Né, to já jsem tak pochopila, neboj, nejsem vztahovačná :wink: Jen jsem si v tu chvíli říkala, že ještě toho trochu! Jen se to u nás uklidnilo a nějak se srovnáváme, tak by to byla solidní podpásovka :angry:
4. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek