• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jihlava a okolí. Najdu tu nějakou maminu?

28. ledna 2017 
To se určitě dá do pořádku :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocour-moc gratuluji ke svatbě:slight_smile:.Máte krásné datum.

Leni,taky si říkám,že já se asi svatby nikdy nedočkám:frowning2:.
4. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo ty taky nejsi vdaná? Já myslela, že jooooo :confused: Tak to aspoň budeme dvě :grinning:
4. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jsem rozvedená.On pořád neví a váhá,že se musí poradit..to at jde někam!!

V kartách jsem měla svatbu v květnu,no nějak to nevyšlo,nebo svatbu letos,ale jdeme na svatbu kámošce,takže to bylaasi tato.
4. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Koc, tak to už finišujete :wink: Tak snad vám vyjde počásko a všechno, já na svatbu teda vzpomínám docela ráda. Taky jsme neměli velkou.

Leny, můžu Tě uklidnit, manža se odhodlal po 7 letech, co jsme byli spolu, 5 let jsme spolu prakticky žili.Já se chtěla vdávat dřív, on se k tomu nějak neměl, tak jsewm to pak přestala řešit.No a po sedmi letech se pán anlil vínem v hospodě (dali jsme tenkrát 3 flašky) a při třetí flašce mě požádal o roku :slight_smile: Já to nebrala vůbec vážně a hrozně jsem se smála, ale za tři dny přišel manža s prstýnkem a kytkou a to už jsem vážně brát musela :slight_smile: No oni pánové asi na všechno potřebují svůj čas, jinak mají pocit, že se na ně tlačí. :wink: Pamatuju si jedenn film, jak si tam chlapi představovali, že jsou divoký mustangové a svatba = chycení do lasa.Tak myslím, že je to výstižný.
4. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nety to jsem vůbec nevěděla :confused:
Wjeru, my jsme spolu za pár dní 8 let (když nepočítám ty naše pauzy :sweat_smile: ). I jeho ségra mu o víkendu říkala, že nechápe čeho se furt bojí. Jo druhé by bral, ale ženit se, to je prej pro něj jen cár papíru
4. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já osobně si myslím že dítě je mezi lidmi mnohem větší závazek než manželstí tak se není čeho bát, ne?
4. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, jenže to ten můj takhle prostě nebere. Nevím, je divnej :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ona svatba je asi důležitá jak pro koho. Já mám od malinka odlišné příjmení a vždycky mi to vadilo. Svatba je pro mě osobně důležitá. Ale pro někoho dalšího nemusí. Dítě je závazek ale někteří muži to tak taky neberou.
4. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leny, tak nevím, máš to fakt složitý. Pak, že ženský neví co chtějí. :unamused: Při tom to jsou chlapi. Ale dítě by teda jako velkej závazek brát měl. A koneckonců manželství taky nemusí být na pořád, i když je teda mnohem složitější z něho vycouvat.
4. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem třeba tradiční chtěla jsem prvně svatbu a pak teprve mimčo. dnes za mnou přijede kamarádka s ročním klučinou. byli s chlapem 11 let už od střední školy. pak otěhotněli a vzali se ani ne před rokem no a před třemi měsíci si ten její našel jinou a opustil je. to je hnus. některý chlapy třeba prostě nezvládnou když přijde dítě a je všechno jinak. chápete to? jak může někdo opustit dítě když mu je 9 měsíců? někdy chlapy prostě zapřou mozek a myslí pinďourem.... :frowning2:
4. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, já taky myslela, že jsi vdaná. Tos mě teda dostala. :confused: Tak snad se taky brzy dočkáš.

Leni, to mě mrzí. Snad se to už konečně vyřeší a zamluvený termín už zůstane a konečně do toho praštíte. :wink:

Já osobně bych taky nechtěla mít jiný příjmení než moje dítě. Pro mne teda svatba důležitá byla. Ale beru v potaz, že to u každýho neplatí. :slight_smile:

Tak jsme včera byli s manžou na večeři a v kině na Andělé a démoni. Nic jinýho zrovna nedávali. Ale bylo to fakt, takže nelituju, že jsme na to šli. :sweat_smile:

Bep, kdy jste byli na očkování? Možná jsme se tam minuli. My jsme byli objednaný na půl desátou.
4. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My stejný příjmení máme,takže ta svatba je dle mého chlapa "jen "formalita,pro mne ne,jenže občas ,tedy pořád mám pocit,že prostě nechápe,co to pro mne znamená.
4. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nety, obě děti máš se svým přítelem, nebo ještě s bývalým manželem? Nějak jsem se do toho zamotala, takže jsem trochu mimoň, co se týče tvých vztahů a tvého příjmení. :fearful:
4. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo prostě nechápe, že vyloženě jen o to příjmení nejde. :unamused:
4. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš my jsme tak trochu exoti,takže jsem pořád s tím stejným,rozvedli jsme se a pak se zase dali dohromady a pořídili si Nelinku.Už i proto jsem tu svatbu chtěla,protože jen to lítání kvůli otcovství u nelinky,při porodu když vyplnuješ stav a otce dítěte taky každej koukal.....
4. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bepi, jak malá nese očkování? Nějaký reakce? My byli teď, tak uvidíme, co to s Kryštůfkem udělá. A potkali jsme lenycku se Sophinkou:slight_smile: Taky byly na píchanci:slight_smile: Jinak jak píšš, chlapů se někdy odkrví mozek a krev jde do úplně jiného orgánu a pak to tak vypadá.

Taky jsme málem už přikrmovali, ale domlvili jsme se s doktorkou, že ještě měsíc počkáme. Myslela si, že už Kryštůfek baští jenom nutrilon, ale on večer a v noci pije jen moje mlíčko a přes den si před krmením taky cucne z prsu:slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to beru tak, že jednou spolu máme dítě a když jsme se nestačili vzít předtím, měli bychom to dohnat teďka. Nechci, aby se pak malá divila, že mám jiné příjmení než oni dva. Zatím to nechápe, to je jasné, ale tak dva roky a začne se divit. No a on by se i ženil, řekl mi, že by byl rád, kdybych se stala jeho ženou, jenže by chtěl malou svatbu a na tu zas nechci přistoupit já. On myslí malou svatbu ve 4, já zas chci, abych byla za princeznu a byla jsem aspoň jeden jediný den v životě "nejkrásnější na světě" :grinning:

Nety já jsem taky mimo. Vy jste byli svoji a pak jste se rozvedli a jste zase spolu? :confused:

Svatbu beru tak, že mi tím prostě dá najevo, že jsem ta jediná, se kterou chce být a upřímně - nejsme spolu rok, abychom si nebyli jistí...

Holky koukám, že jsme byly skoro všechny na očkování :slight_smile: Já jsem se před dr. srazila s Wjerkou :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, ale i na svatbě o 4 lidech můžeš být princezna. My to máme tak, že na hostině náš bude osm i s Elinkou, ale na obřad se může příjít podívat kdo chce. Budu mít krásné šaty a všechno co k tomu patří a jestli mě vidí jenom dva lidi nebo dvacet, je mi úplně jedno. Důležité je to pro mě a mého partnera, takže já být tebou, tak neváhám a přitoupím na to :slight_smile: Ono až to začnete připravovat, tak chlap třeba změní názor.
4. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koc, jenže i když bychom se domluvili, že dáme jen obřad a pak oběd, tak to nejde s rodinou, ptž naši jsou rozvedení, oba mají nové partnery, já mám jednoho bráchu, on 3 ségry, ale zvali bychom jen ty dvě, ale stejně... no prostě když by se dal jen oběd s rodinou, tak je to stejně 20 lidí :unamused: Proto už jsem přistoupila na obřad a pak grilovačku. Né, hele, je to jedno, já jsem si to obrečela a už jsem s tím smířená :sunglasses:
4. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky komplikované vztahy v rodině.... Takže jsme to vyřešili tím, že na oběd jdeme samozřejmě my, svědci+partneři a kamarádka, která bude hlídat Elišku. Nechtěla jsem řešit nějaké dohady mezi svatebčani, chci si to užít.
4. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koči, budu ti trochu oponovat. Sice je nejdůležitější, že se líbíš svému ženichovi, ale je to opravdu moc příjemný (a jak :grinning: ), když vylezeš z auta a vidíš, jak každýmu padne čelist, jak ti to sluší. :grinning: :grinning: :grinning: A slyšíš samý obdivný poznámky. Ale jinak to máte dobře zařízený. My jsme měli teda tuším 19 lidí na oběd (včetně nás) a stačilo to. Ale určitě si oběd užiješ i v míň lidech. Nejvíc si princeznovství prostě vychutnáš, když tě poprvý spatří ženich a pak na obřadě, kde se na tebe přijdou podívat i ostatní. A hostina a oslava už je spíš pro radost a relax. To už si spíš užíváš tu pohodu, už se nemusíš s ničím stresovat. Je to taková odměna za tu několikaměsíční náročnou přípravu. :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koc to teda asi máte hodně komplikovaný, moje rodiče by hrozně mrzelo, kdyby oslava byla bez nich a manžovy asi taky. Ale je to hlavně váš den a jestli by vám ho nějaký hádky měly zkazit, tak je rozumnější udělat oslavu jen takhle. A doufám, že pak dodáš fotky, koukla jem se Ti do alba a Elišce to jako družičce bude moooc slušet. :wink:
Naši jsou taky rozvedený pro oba je to druhý manželství, ale mamka první skončila bez závazků, nás měla až s mým tátou. Táta má z prvního manželství syna, tomu jsme byli na svatbě loni a byla tam i jeho bývalá žena, ale obešlo se to v pohodě. Tak jsou to lidi dospělí, tak co si dělat zle a ještě na svatbě svýho dítěte, pro který je to nejhezčí den v životě.
4. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vero my byli na očkování v poradně. jela jsem tam až na druhou.
reakce nebyla nžádná a tak jsem ráda. uvidíme až dostane dvě najednou:slight_smile:

manžův táta je taky ženatý podruhé a zrovna o víkendu jsme nějak probírali šperky a on manžovi řiká že až se bude ženit podruhé že snubáky už řešit taky nebude. tyhle vtipy moc nemusím
4. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, tak to je dost černý humor. :angry:
4. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda souhlasím s lenyckou na 100%. Kdybych chtěla svatbu ve 4, tak zaběhnu někam na radnici v kostýmku nebo v něčem podespat papír a hotovo. Vůbec bych se nenamáhala s nějakým termínem a podobnejma věcma. Ale svatbu bych chtěla oslavit s rodinou a nejbliššími a s tou princeznou tomu naprosto rozumím. taky mě zahřálo u srdíčka, když jsem u našich vylejzala ze dveří do auta a viděla jsem, jak se v ulici odhrnujou závěsy a slyšela pozor, jde nevěsta :slight_smile: To si prostě chce zažít každá.

Bepi, já v tom teda nic vtipnýho taky nevidím. :unamused: A jdete teda do toho Prevenaru? My jo, už máme recept, takže po druhý Krýšu taky čekají dva píchance. Zatím teda je takovej unavenější, tak uvidíme, co to udělá zítra
4. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: jdu jen pozdravit a oznánit,že žijeme :grinning: poctivě sice dočítám každý den,ale už se mi nechce psát.
Zuzik je perfektní,je s ní hrozná sranda a dělá veliké pokroky.Neurolog nás už propustil,že je Zuzanka moc šikovná a není důvod tam chodit.No jsem z ní neustále unešená.Čeká nás oslava jednoho roku,no je to nádhera,ale moc to utíká.Ajá zatím nejsem schopná být bez ní ani na půl dne.
Komentář k svatbámaž jindy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: bylo by to na dlouho a já peču bábovku.Jedeme zítra do soboty k mamce,tak půlku tam a půlku dom taťkovi.
4. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melany, tak já večer pekla akorát tak rýžový nákyp, aby měla malá a manža dnesak co k obědu. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já teď řeším jestli očkovat Prevenar nebo Synflorix.
wjeru co budete dávat? to druhé je novinka a tak nevím jestli to už znáte
5. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bep, Prevenar znám, ale o tom druhým jsem v životě neslyšela. U těch novinek je riziko, že se neví, jak to bude účinkovat do budoucna. Ale zas to může být lepší vakcína než Prevenar. Toť otázka. Ptala ses doktorky?
5. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek